Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Fantasyliga - dołącz do ligi Wislakrakow.com (archiwum) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8827)

adas123 17.08.2012 20:43

a jak ktos to zrobił ze za bonina dostał 26?on asyst miał tyle?

matt_1906 17.08.2012 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1269635)
a jak ktos to zrobił ze za bonina dostał 26?on asyst miał tyle?

kapitan ma bodajże x2 punktów

Wichar87 17.08.2012 21:20

Milik mi kilka punkcików nabił. :)

Gervas 17.08.2012 21:50

7 FunClub Jacka 16 16 :)

martinius028 17.08.2012 22:34

U mnie tylko Jeż był dzisiaj i skromne dwa punkciki zgarną :P Licze na nasz dobry występ <Pareiko, Melikson, Genkow>
oraz na Polonie<Baszczyński, Wszołek> oraz Lechie<Brożek, Traore>

Rob_Zombie 21.08.2012 16:07

I kiedy te 2 mln dostanę za 30 pkt?

hunter 21.08.2012 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1270487)
I kiedy te 2 mln dostanę za 30 pkt?

Jak wyślesz sms-a.

Rob_Zombie 21.08.2012 16:31

W zasadach gry jest coś takiego:

Sponsoring
Łączna wartość wybranych przez uczestnika piłkarzy nie może przekroczyć budżetu przyznanego uczestnikowi przez Organizatora, który wynosi 25 milionów wirtualnych złotych.

Gracz ma jednak możliwość zwiększenia budżetu Klubu. Dodatkowe 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub może uzyskać, jeśli zdobędzie co najmniej 30 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 90 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 150 pkt.

Nic o esemesach, więc pay2win jest chyba osobną funkcją...?

igortsw 21.08.2012 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1270498)
Nic o esemesach, więc pay2win jest chyba osobną funkcją...?

Gram już w którąś z kolei edycję tej gry i gwarantuje Ci, że bez wysłania sms-a za 2 złote, 2 milionów na pewno nie zobaczysz.

Ludzie, a tak w ogóle pochwalcie się jak wam idzie :D
Ja uzbierałem 58 pkt i osiągnięcie "lider ciągnie grę" w pierwszej kolejce i jestem zadowolony. Szkoda, że baszczu zarobił w ostatniej minucie kartkę, bo dostałbym jeszcze "fair play".

Z tego co widzię nasza liga jest na 14 miejscu, ogólnie nie jest źle :).

Kamyk 22.08.2012 10:06

tylko 34 punkty uzbierałem... nie potrzebnie Milę kupiłem.

RAFi89 22.08.2012 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1270498)
W zasadach gry jest coś takiego:

Sponsoring
Łączna wartość wybranych przez uczestnika piłkarzy nie może przekroczyć budżetu przyznanego uczestnikowi przez Organizatora, który wynosi 25 milionów wirtualnych złotych.

Gracz ma jednak możliwość zwiększenia budżetu Klubu. Dodatkowe 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub może uzyskać, jeśli zdobędzie co najmniej 30 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 90 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 150 pkt.

Nic o esemesach, więc pay2win jest chyba osobną funkcją...?

Tylko że jak wybierzesz sponsora to pojawia się:
Wybrałeś już sponsora. Jeżeli chcesz dodatkowe
fundusze do budżetu, wyślij SMS o treści:

Bartosz 22.08.2012 10:24

63 pkt - kutas Stano musiał swojaka strzelić ( -5 )..

Czyli bez haraczu nie ma szans na dodatkowy budżet?

igortsw 22.08.2012 22:22

NIe, nie ma.

Myślę, że jak ktoś gra po raz pierwszy i osiągnął powyżej 30 pkt to może być zadowolony. Odradzam także nagłych nie przemyślanych transferów, lepiej mieć w miarę stabilny skład(graczy którzy mają raczej pewne miejsce w składzie i jakąś w miarę ugruntowaną pozycję) niż kupowanie na oślep średniej klasy graczy którzy zabłysneli w 1 kolejce (w następnej moga zaliczyć kiepski występ, a w kolejnych przesiedzieć na ławie)

I tak naprawdę tak ok. 5 kolejki dopiero ustabilizuje się w miary klarowny rozkład miejsc w rankingu, po pierwszej kolejce to bardziej coś w rodzaju totolotka.

GliwickiWislak 22.08.2012 22:37

Mam 74 pkt. po pierwszej kolejce. Kamiński z Lecha mi punkty zawalił.

Prawdę mówiąc, zastanawiam się jakim ustawieniem grać najefektywaniej, 3-4-3, ale chyba na 3-5-2 przejdę. Ma to jakieś znaczenie?

igortsw 22.08.2012 22:57

Ja gram 3-5-2 - przeliczałem faktycznie najbardziej jest opłacalny, bo pomocnicy zarabiają najwięcej(sczególnie ofensywni), ale jest jeden mankament. Nie masz wtedy rezerwowego pomocnika i załóżmy, że jeden z tych 5 pomocników w ogóle nie wyjdzie w następnym meczu to masz 0, a jeśli grałyś 4-4-2 to masz jednego pomocnika w rezerwie zawsze, nawet jeśli jest on na ławce to wtedy jego punkty liczą się w zamian za punkty tego który nie zdobył nic.

Też zastanawiam się nad przejściem na wariant 4-4-2 i sprowadzenie solidnego obrońcy na zmianę.

AntyMod 23.08.2012 09:47

dzis wyslalaem smsa o dodatkowy transfer- a gdy go juz wpisalem to mi wyszedl komunuikat ze kod zostal juz zuzyty - nie musze dodawac ze wpisalem dgo zaraz po ptrzymaniu zwrotnego esa ....czy mial ktos podobnie ??????

aphroditeN 24.08.2012 21:07

ja wysłałem smsa z innego numeru niz mam w ustawieniach konta, przepisalem w okienko i poszlo.

GliwickiWislak 24.08.2012 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 1270876)
a jeśli grałyś 4-4-2 to masz jednego pomocnika w rezerwie zawsze, nawet jeśli jest on na ławce to wtedy jego punkty liczą się w zamian za punkty tego który nie zdobył nic.

W sumie tak, ale wystawisz tych wtedy, którzy zagrają na 100%, chociaż akurat ofensywa jest droższa niż defensywa w FL, więc jest to kosztem obrony.

Mila 31.08.2012 16:07

Klasyfikacja po drugiej kolejce:

1) raVki 137pkt
2) Wiślacki Klub 134pkt
3) MOJA WISŁA 131pkt
4) Śląsk Kraków 131pkt
5) Neon 129pkt
6) Glinik Golice 126pkt
7) kolokolo 126pkt
8) Los Blancos1902 124pkt
9) raszidd 124pkt
10) Red Power 120 pkt

aphroditeN 01.09.2012 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GliwickiWislak (Post 1271332)
W sumie tak, ale wystawisz tych wtedy, którzy zagrają na 100%, chociaż akurat ofensywa jest droższa niż defensywa w FL, więc jest to kosztem obrony.

a co jak mój podstawowy zawodnik jest kontuzjowany a gram 3-5-2 mając dwóch obroncow na rezerwie ? Wtedy dostaje punkty za tego obrońce który zdobył ich więcej (zakładając że dwaj punktują) ?

GliwickiWislak 01.09.2012 19:12

Wg mnie dostajesz za tego co masz w podstawowym składzie, a za tego rezerwowego tylko jeśli któryś z podstawy nie zagra.

aphroditeN 01.09.2012 21:29

właśnie tak jest w opisanym przeze mnie przypadku. Podstawowy obrońca nie gra, a dwaj rezerwowi punktują po 4 i 6 (przykładowo). stąd moje pytanie. Dostane 4 czy 6 ?

Mila 06.09.2012 17:02

Klasyfikacja po trzeciej kolejce

1) Wiślacki Klub 186
2) raVki 181
3) MOJA WISŁA 172
4) Neon 168
5) Śląsk Kraków 166
6) FC Shiky 166
7) Arosowo 165
8) Glinik Gorlice 163
9) Los Blancos 1902 162
10) FLIGHT 666 160

:-):-):-)

AntyMod 16.02.2013 15:33

podrzuci ktos kody do lig prywatnych ???? moze jest strona z takimi kodami ???

piter116 16.02.2013 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1299112)
podrzuci ktos kody do lig prywatnych ???? moze jest strona z takimi kodami ???

Dobrze, że odświeżyłeś temat. Jedziemy z II edycją ?

AntyMod 20.02.2013 09:57

pochwali sie ktos skladami ??? bo na poczatku najgorzej wybrac ...a woja droga to doj...ebali z tymi cenami ....i jak tu zrobic druzyne ?? 6 dobrych zawodnikow- i 9 najtanszych ??? lipa

szprotson 20.02.2013 10:03

moj skład : Kuciak- Danch, Magiera, Burliga,Ceesay -Małecki, Kim,Quintana,Łuczak, Hamalajnen-Teodorczyk

wislakrakow.com robi lige czy nie robi?

Arked 20.02.2013 14:37

Ja się na pewno do ligi dopiszę jeśli takowa powstanie. Swoją drogą ma ktoś może ranking końcowy poprzedniej edycji?

piter116 20.02.2013 15:14

Jedziemy z nową edycją :

http://fantasyliga.wp.pl
Ligi prywatne:
WISLAKRAKOW.COM
kod: 344905134

1 konto-1 drużyna

Życzę wszystkim udanej zabawy i wytrwałości do samego końca.

Lord of WC 21.02.2013 12:55

Czyli jak mam 2 drużyny na jednym koncie wp - bo tak można.

To tylko jedną mogę sobie zgłosić do Ligi Prywatnej wislakrakow.com?

pysio 21.02.2013 15:57

i ja założyłem drużynę, wkrótce szczegóły i opis każdego z piłkarzy wraz z argumentami dlaczego akurat on, a nie inny :D

AntyMod 22.02.2013 13:15

podrzuci ktos kody do roznych lig - tak jak zrobil to piter ?

piter116 22.02.2013 14:06

W związku z tym, że coraz więcej drużyn przybywa do naszej ligi (na tę chwilę 271), założony został dodatkowo puchar ligi, który wystartuje od 25 kolejki. Wezmą w nim udział 64 najlepsze drużyny (1/32 finału).

Dla tych, którzy nadal wahają się nad wyborem składu, wrzucam małą wskazówkę :

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lord of WC (Post 1299986)
Czyli jak mam 2 drużyny na jednym koncie wp - bo tak można.

To tylko jedną mogę sobie zgłosić do Ligi Prywatnej wislakrakow.com?

Tak, jest dokładnie tak jak piszesz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1300124)
podrzuci ktos kody do roznych lig - tak jak zrobil to piter ?

1. Liga tygodnika PN
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...13287372_n.jpg

2. SUPERLIGA
Cytat:

Zapraszamy do drugiej edycji SUPERLIGI - gramy o 3 zegarki TIMEX-a. Kod do ligi: 238795882

bartek89TS 23.02.2013 11:41

Lidera mamy za ch.ja go nie oodamy!!!WIŚLACKA KROWODRZA GÓRKA!

piter116 25.02.2013 22:19

http://i49.tinypic.com/2i8c842.png

Czołówka tabeli po 16 kolejce.

SZYMEK_TSW 26.02.2013 11:24

A powiedzcie mi panowie jak jest z tymi transferami. Bez minusowych punktów są pierwsze dwa w kolejce czy w całej rundzie ?

szprotson 26.02.2013 11:34

dwa co kolejka za free, kazdy następny -4

Arked 26.02.2013 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1300011)
i ja założyłem drużynę, wkrótce szczegóły i opis każdego z piłkarzy wraz z argumentami dlaczego akurat on, a nie inny :D

Codziennie odświeżam temat po 50 razy. Gdzie te szczegóły i opisy pysio? :/ Jak się nazywa twój dream team?

Moja drużyna debiutuje na 6 miejscu więc dużo lepiej niż w zeszłym sezonie gdzie zaczynałem praktycznie od dna tabeli by skończyć gdzieś w okolicach podium ligi wislakrakow.com (jak w amerykańskim filmie :p).

szprotson 26.02.2013 15:49

3 punkt do ciebie arked trace. Wszystko przez zwaliszwiliego!

Arked 28.02.2013 22:54

Dvalishvili się jeszcze spłaci.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl