![]() |
Zawisza to jest on, więc grał.
|
Cytat:
|
Rozwalil mnie pomeczowy wywiad z jakims pilkarzem Olimpii:
- Kogoś oczekujesz w następnej rundzie ? - Nie, nie, teraz to już na pewno będą jakieś dobre ekipy. :lol: Daremnie wygladaja te nasze "topowe" kluby.... |
Cytat:
Losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski odbędzie się w najbliższy wtorek 21 sierpnia - poinformował PZPN. Losowanie rozpocznie się o godz. 15:00 i będzie miało miejsce w siedzibie PZPN. Mecze odbędą się 26 września i 3 października |
Cytat:
No ciekawie ciekawie ... |
a gdzie komentarze jak to Legia ma łatwiej od Wisły?
|
Cytat:
Legia ma łatwiej od Wisły ;) |
Cytat:
Wisła z BARDZO szczęśliwym losowaniem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W tamtej edycji udalo sie mecz z Widzewem "wylosowc" u siebie... Teraz to ma biedna legia pod gorke, trzeba do Gliwic jechac - ehhh ci oszusci z pzpn nie tak sie z legia umawiali:P |
Ok, do naszej wspaniałej paczki do ćwierćfinalistów wieczorem dołączył Ruch.
1:1 z Koroną i w dogrywce dorzucił jeszcze dwa. Kiedy był ostatni mecz jak strzeliliśmy komuś 3 bramki ;) edit: to było z przymrużeniem oka bo z całym szacunkiem do Lubonia to .... |
Cytat:
|
Ufff, żydownia się pożegnała z pucharem.
Przynajmniej tego spotkania się nie trzeba już obawiać. http://www.youtube.com/watch?v=hZsJAQrC-Vs karny Udarevića i jego gest :rotfl::rotfl::rotfl: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl