Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski 2012/2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8811)

LeszekABG 13.08.2012 00:18

Zawisza to jest on, więc grał.

Gwiaździsty 13.08.2012 06:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 1268523)
Zawisza to jest on, więc grał.

Zawisza podobno jest hemafrodytą :) dlatego jest problem czy grał czy grała.

kreseq 13.08.2012 07:59

Rozwalil mnie pomeczowy wywiad z jakims pilkarzem Olimpii:
- Kogoś oczekujesz w następnej rundzie ?
- Nie, nie, teraz to już na pewno będą jakieś dobre ekipy.
:lol:

Daremnie wygladaja te nasze "topowe" kluby....

Tobi1906 17.08.2012 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak84 (Post 1268471)
No mecze tak ale kiedy losowanie ?



Losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski odbędzie się w najbliższy wtorek 21 sierpnia - poinformował PZPN.

Losowanie rozpocznie się o godz. 15:00 i będzie miało miejsce w siedzibie PZPN.

Mecze odbędą się 26 września i 3 października

Kocur 21.08.2012 15:47

Cytat:

Ruch Chorzów - Korona Kielce

Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa

Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Górnik Wałbrzych - Olimpia Grudziądz

Warta Poznań - Wisła Kraków

Piast Gliwice - Legia Warszawa

Flota Świnoujście - Cracovia


No ciekawie ciekawie ...

ToTylkoJa 21.08.2012 15:58

a gdzie komentarze jak to Legia ma łatwiej od Wisły?

Ajax 21.08.2012 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1270478)
a gdzie komentarze jak to Legia ma łatwiej od Wisły?

Proszę:

Legia ma łatwiej od Wisły ;)

felipe 21.08.2012 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1270475)
No ciekawie ciekawie ...

Dobre losowanie, bo mamy kilka par "ekstraklasowych", dzięki czemu już na tym etapie odpadnie kilku poważnych kontrkandydatów Wisły do Pucharu. Hitem moim zdaniem spotkanie Zagłębia z Polonią. Na pewno ani jedni, ani drudzy nie zakładali zakończenia przygody z PP już w tej fazie. Faworytem (z racji miejsca rozgrywania spotkania) moim zdaniem Zagłębie.

Wisła z BARDZO szczęśliwym losowaniem.

jacekbum 21.08.2012 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1270478)
a gdzie komentarze jak to Legia ma łatwiej od Wisły?

Jeszcze przyjdzie czas na takie komentarze o ile przejdziecie Piasta,w poprzednim sezonie w 1/8 dostaliście silniejszego potencjalnie przeciwnika Widzew a my Limanovie...natomiast pózniej dostaliście Gryfa i Arke a my Lecha i Ruch.

mitmichael 21.08.2012 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1270478)
a gdzie komentarze jak to Legia ma łatwiej od Wisły?

Jak jest losowanie na Waszym stadionie to ma łatwiej :P

shaggy 21.08.2012 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1270478)
a gdzie komentarze jak to Legia ma łatwiej od Wisły?

No gdzież tam mozemy teraz mowic ze łatwiej odkad nie losuja na stadionie legii to juz nawet z piastem musi jechac na mecz wyjazdowy.
W tamtej edycji udalo sie mecz z Widzewem "wylosowc" u siebie...

Teraz to ma biedna legia pod gorke, trzeba do Gliwic jechac - ehhh ci oszusci z pzpn nie tak sie z legia umawiali:P

Kocur 25.09.2012 22:07

Ok, do naszej wspaniałej paczki do ćwierćfinalistów wieczorem dołączył Ruch.

1:1 z Koroną i w dogrywce dorzucił jeszcze dwa.


Kiedy był ostatni mecz jak strzeliliśmy komuś 3 bramki ;)



edit: to było z przymrużeniem oka bo z całym szacunkiem do Lubonia to ....

fidello 26.09.2012 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1278250)

Kiedy był ostatni mecz jak strzeliliśmy komuś 3 bramki ;)

w poprzedniej rundzie, z Lubońskim było 5 ...

Kocur 03.10.2012 18:16

Ufff, żydownia się pożegnała z pucharem.

Przynajmniej tego spotkania się nie trzeba już obawiać.


http://www.youtube.com/watch?v=hZsJAQrC-Vs


karny Udarevića i jego gest :rotfl::rotfl::rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl