Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   HaxBall - LIGA 1v1 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8800)

jcts 28.07.2012 21:47

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21

mari339 29.07.2012 07:28

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339

AdiTsw98 29.07.2012 08:58

Lol już prawie 40 niedługo trzeba Mistrzostwa Swiata zrobic

Bartek_Gdów 29.07.2012 12:15

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów

WiślakMyślenice 29.07.2012 13:13

Jak dobije do 40-stu proponowałbym Play Off'y. Dwumecz, zostaje 20-stu graczy, kolejna runda, 10-ciu. Wtedy dwie grupy po 5. 2 najlepsze półfinały, mecz o 3 miejsce, finał.

xtreme2007 29.07.2012 13:41

A ja proponuje cos na wzor lm czyli mecze grupowe a pozniej play off'y.

Alex_Morgan 29.07.2012 14:07

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan

Gucio25 29.07.2012 22:22

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25

suchyTSW 30.07.2012 22:32

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW

Jaroo1 30.07.2012 23:16

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW
42. jaro1

Brzeszczot 31.07.2012 05:58

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW
42. jaro1
43. Brzeszczot ( btw. godzinki wieczorne pasuja , robota etc)

dawiss 31.07.2012 07:04

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW
42. jaro1
43. Brzeszczot ( btw. godzinki wieczorne pasuja , robota etc)
44. dawiss

gonzomt 31.07.2012 10:40

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW
42. jaro1
43. Brzeszczot ( btw. godzinki wieczorne pasuja , robota etc)
44. dawiss
45. gonzomt

szym_ek 31.07.2012 11:07

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW
42. jaro1
43. Brzeszczot
44. dawiss
45. gonzomt
46. szym_ek

jcts 31.07.2012 11:25

Zapisy trwają dziś do godziny 23:59. Zapraszam niezdecydowanych! :)

Mr.M 31.07.2012 11:39

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW
42. jaro1
43. Brzeszczot
44. dawiss
45. gonzomt
46. szym_ek
47. Mr.M

1906ts 31.07.2012 11:51

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW
42. jaro1
43. Brzeszczot
44. dawiss
45. gonzomt
46. szym_ek
47. Mr.M
48.kozuba

Tominho 31.07.2012 17:16

1. TSW1906
2. Ravers
3. Seba_kraków
4. Xtreme
5. fanTS1906
6. Błaszczu_WIŚLAK
7. Ego
8. Damiano
9.Ave1906
10. LanceTS
11 m94
12 Mila
13.sobolewski
14.Wiislakznh
15.Poskramiacz
16.Grucha
17.Kostek
18. Ogin
19.dyniel
20.syn kangura
21.piter116
22.wojtator
23. terje
24. Spartakus
25.Tyskie
26.AdiTsw98
27.Mimon89
28.Grze Gie
29. Watts
30.wislacki mati
31.klubus
32.iwan149
33.Schabek
34. ABG
35. Skimciol
36. Adamek21
37. Mari339
38. Bartek_Gdów
39. Alex_Morgan
40. Gucio25
41. SuchyTSW
42. jaro1
43. Brzeszczot
44. dawiss
45. gonzomt
46. szym_ek
47. Mr.M
48. kozuba
49. Tominho

jcts 31.07.2012 22:07

Zapraszam do pierwszego postu w tym temacie, znajduje się tam rozpiska I rundy, kontakt do graczy oraz regulamin!



Ave 1906 31.07.2012 23:25

Do kiedy maja byc rozegrane 1 mecze ?

jcts 31.07.2012 23:35

Pierwsza runda do 05.08. czyli mecz i rew.

AdiTsw98 01.08.2012 07:25

Czyli jak ja mam wolny los to czekam sobie na losowanie ??

xanti1906 01.08.2012 09:37

Tak.
123456789


Ego 41-2 Alex Morgan
http://www.haxballtube.com/watch/bae4ea258b

LanceTS 01.08.2012 10:50

Właśnie o tym pisałem wcześniej że fajnie by było jak by się znalazł hoster jakiś. Bo jak jeden hostuje, a drugi ma grać przy pingu 400/500 to jaki jest sens? Ping 120 już uniemozliwia jakieś dokładne zagrania, a co dopiero ponad 400?

jcts 01.08.2012 10:53

Ja mogę Wam hostować mecze ale dopiero po 23, jak byście mieli problemy i nie mieli innego hostera.
A poza tym rzadko zdarza się sytuacja że ani jeden z graczy nie ma wystarczającego neta do hostowania. A co do sędziów, to wystarczy nagranie meczu, jak coś jest nie tak zgłaszajcie to do mnie, z jakimś potwierdzeniem, replay albo ping graph i wtedy dopiero zagracie z sędzią.

Seba_kraków 01.08.2012 16:43

Mam pytanie do Ciebie jcts. Mianowicie chodzi mi o to jak wylosowałeś te pary do eliminacji ?

jcts 01.08.2012 17:36

Za pomocą tej strony:
http://www.daftlogic.com/projects-cu...-generator.htm

terje 01.08.2012 18:17

jak się wrzuca nagrania z meczów na tą stronę?

m94 01.08.2012 18:34

Terje musisz sie zarejstrowac na haxball tube trwa to pare sekund no i pozniej upload

m94 vs wojtator 14;6

Filmiki na dwoch linkach 1 mecz i rewanż bo graliśmy na 2 różnych roomach.

http://www.haxballtube.com/watch/e75ab44e31
http://www.haxballtube.com/watch/14956a1edd

jcts 02.08.2012 11:39

Proszę o rozgrywanie meczy :)

1906ts 02.08.2012 22:01

kozuba - ole ole 7-3 http://www.haxballtube.com/watch/496a1fec41
Zawodnik zniknął po rozegraniu pierwszej połowy drugiego meczu.
Jeśli się zgłosi dokończymy

Skimciol 03.08.2012 09:06

Skimciol vs Mr.M 3:12 http://www.haxballtube.com/watch/e8436c6bcb

xtreme2007 03.08.2012 09:19

Ja mam bardzop dopbry nest, codziennie mam serwery i niekt sie nie skarzy na pingi :) Takze moge pohostowac, jak cos pisac na gg: 34424028

suchyTSW 03.08.2012 10:28

Match 15 - szym_ek vs SuchyTSW na razie w/o dla mnie, piszę do niego, on wchodzi codziennie na forum i nie odpisuje, jak odpisze i zagramy to zmienie

dieno 03.08.2012 12:02

Można się zapisać?

szym_ek 03.08.2012 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suchyTSW (Post 1266452)
Match 15 - szym_ek vs SuchyTSW na razie w/o dla mnie, piszę do niego, on wchodzi codziennie na forum i nie odpisuje, jak odpisze i zagramy to zmienie

oddaje walkowerem

jcts 03.08.2012 20:20

Zapisać się nie można już, ale Ci którzy się spóźnili będą na liście rezerwowej w przypadku jak ktoś się wycofa albo nie będzie się odzywać, a takie sytuacje niestety zapewne będą.

1906Tyskie 03.08.2012 20:38

Wnoszę o walkower, gdyż mam problemy z kontaktem ze Spartakusem.

Gucio25 03.08.2012 20:55

próbowałem się skontaktować z Oginem, z którym mam grać, niestety nie ma go w ogóle na forum od kilku dni i żadnej reakcji.

jcts 03.08.2012 21:11

Termin jest do niedzieli do północy, więc jeszcze w.o. nie będę wpisywał, ale jak czas minie to Wam wpiszę


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl