Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mistrzostwa Europy Polska-Ukraina EURO 2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8756)

Kaan 06.06.2012 09:41

Tutaj informacja onetowska w których knajpach mozna sobie przy piwku obejrzec mecz. Pytanie tylko jaka cena bedzie tego piwa...
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

Teraz wbrew pozorom poważne pytanie, na jakich pozycjach grają poniżsi
Eugen Polanski, Damien Perquis, Ludovic Obraniak, Sebastian Boenisch?
Nie jestem tak na bieżąco z reprezentacją, Obraniak - to chyba środkowy ofensywny pomocnik - to wiem bo gra najdłużej.

!!IRIVER!! 06.06.2012 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 1254742)
Nie chciałbym, żeby to zabrzmiało zbyt konfrontacyjnie, ale:
- jeśli Niemcy wygrają swoją grupę B
- a Rosjanie będą w grupie A na 2. miejscu
to mamy bardzo pyszny ćwierćfinał (1B-2A, 220612):
Rosja - Niemcy, na stadionie w Gdańsku (Danzig), 22 czerwca, w 71. rocznicę zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem.
I tylko kłopot, komu mieliby wtedy kibicować Polacy, skoro obie drużyny jednocześnie przegrać nie mogą ?? :D

Gdyby zaś:
Niemcy zajęli w swojej grupie 2.miejsce,
a Rosjanie w grupie A byli na 1.miejscu
to też mamy pyszny ćwierćfinał
Co prawda w Doniecku i przededniu 71.rocznicy zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem, jednak... dla nas byłoby to nawet wskazane, bo wtedy, zajmując 2.miejsce nasi kibice nie musieliby dymać na drugi koniec świata. :foch:

PotiWisla 06.06.2012 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1254779)
Teraz wbrew pozorom poważne pytanie, na jakich pozycjach grają poniżsi
Eugen Polanski, Damien Perquis, Ludovic Obraniak, Sebastian Boenisch?
Nie jestem tak na bieżąco z reprezentacją, Obraniak - to chyba środkowy ofensywny pomocnik - to wiem bo gra najdłużej.

Polanski to defensywny pomocnik , Perquis to środkowy obrońca , Boenisch lewy obrońca , a co to Obraniaka to masz racje.

Worcester 06.06.2012 11:17

Mila za Onraniaka
Żewłakow za Perquisa
Kazimierczak za Polańskiego
Wawrzyniak za Boenischa, plus np Magiera na obrone.

A mogło być tak pięknie.

Blaszczu16 06.06.2012 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1254790)
Gdyby zaś:
Niemcy zajęli w swojej grupie 2.miejsce,
a Rosjanie w grupie A byli na 1.miejscu
to też mamy pyszny ćwierćfinał
Co prawda w Doniecku i przededniu 71.rocznicy zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem, jednak... dla nas byłoby to nawet wskazane, bo wtedy, zajmując 2.miejsce nasi kibice nie musieliby dymać na drugi koniec świata. :foch:

Przecież wkleiłem kilka postów wyżej drabinkę pucharową! Czy biało-czerwoni wyjdą z pierwszego, czy z drugiego miejsca to i tak zagrają w Polsce. Analogiczna sytuacja jest w grupie B. Dopiero w półfinałach możemy zagrać w Warszawie albo w Doniecku.

AYALA 06.06.2012 11:44

Duńczyków typuje na rewelacje turnieju,a to dlatego że ich zawodnicy beda wypoczęci,nie tak przemęczeni meczami w LM czy spotkaniami w najcięższych ligach

dynek.pl 06.06.2012 11:48

Dzisiaj wieczorem wywieszam wielka flage Polski (made in China :)) na balkonie,a jutro ruszam na Warszawe,
a potem Gdansk.
Mam nadzieje, ze euro sie nie skonczy dla nas 2 godz. po rozpoczeciu.
Jesli mam odpasc z grupy to chociaz dopiero w trzecim meczu.

Bronex 06.06.2012 16:26

Krótka piłka.
Polska-Grecja 0-0
Polska-Rosja 1-3
Polska-Czechy 0-2

Kandzior 06.06.2012 16:33

A właśnie za ok. 15 minut w Balicach wyląduje samolot z Anglikami :)

iiYama 06.06.2012 16:44

http://www.youtube.com/user/onsoranj...aylist-comment

Trening live z naszego stadionu.

wolfy 06.06.2012 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1254877)
Krótka piłka.
Polska-Grecja 0-0
Polska-Rosja 1-3
Polska-Czechy 0-2

Bez przesady. Myślę że przynajmniej dwie bramki strzelimy...

Bronex 06.06.2012 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1254925)
Bez przesady. Myślę że przynajmniej dwie bramki strzelimy...

No dobra !!! Niech będzie !!! Polska-Czechy 1-2!!! I masz 2 bramki.

Arsenal 06.06.2012 21:59

Bronex czemu tak pesymistycznie ?

palikot 07.06.2012 01:20

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/t...2,artykul.html

ciekawie Jasiek gada :)

Maciuś 07.06.2012 07:49

Nic nowego, prawde powiedzial.

Marcin_fan 07.06.2012 09:11

Moje typy
Polska-Grecja 2:1 (0:1)
Polska-Rosja 1:1 (0:0)
Polska-Czechy 3:1 (2:1)
Może to mrzonka ale chciałbym spotkać sie z Niemcami w ćwierćfinale. Było by bardzo interesujące zawody!

el Nuero 07.06.2012 09:29

To skoro już typujemy. Moje piknikowe typy z "podpórką":
Polska-Grecja 1:0 vel 2:1
Rosja-Polska 3:0 vel 4:1 - niestety :-(
Polska-Czechy 2:1 vel 3:2

A tak na marginesie ciekawa rzecz: na treningu Oranje na R22 zjawiło się więcej kibiców niż na niejednym meczu ligowym. Tęsknota za piłką wysokich lotów?

gerardinho91 07.06.2012 09:36

Raczej typowo januszowe parcie na wielkopomne wydarzenia :)

WISŁAZWE 07.06.2012 10:04

No to się jutro zacznie ''piłkoszał'' :)

Moim faworytem do wygrania turnieju są Hiszpanie.

Chciałbym, żeby w ćwierćfinale znalazł się jakiś czarny koń tych mistrzostw, liczę na jakąś niespodziankę i sensacyjne nie wyjście z grupy jakiegoś faworyta.

Może w grupie C będzie to Irlandia, nie mająca może nazwisk światowego formatu, ale mająca trenera który moim zdaniem może ich poprowadzić do małego sukcesu na tych mistrzostwach.

Teoretycznie awans powinny uzyskać zespoły: Hiszpanii oraz Włoch, awans Chorwacji będzie niespodzianką a Irlandii sensacją.

Patrząc na skład grupy D - to sensacją może się okazać awans Ukrainy, mimo tego że gospodarz bądź co bądź grupę mają ciężką. Myślę, że na dzień dobry mogą ograć Szwedów, no chyba, że znowu błyśnie geniusz Zlatana.

Grupa B zwana grupą śmierci, tu może się wydarzyć wszystko, być może właśnie tu czai się czarny koń tych mistrzostw - skazywana na pożarcie w każdym meczu Dania, może okazać się jedną z dwóch drużyn z grupy B która zagra w ćwierćfinale.


Grupa ''Polska'':

Tu faworytem na wstępie są piłkarze Rosji, oni mają największe szansę na zajęcie pierwszego miejsca w naszej grupie. Mają naprawdę mocną drużynę, udowodnili to pokonując Włochów w sparingu, ale to był tylko sparing.

Myślę jednak, że grecy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i w tej grupie również wszystko się może zdarzyć a końcowa kwalifikacja może nie jednego zaskoczyć.

Król strzelców mistrzostw:

Robin van Persie ? - jemu bukmacherzy dają największe szansę, ja jednak uważam że królem strzelców zostanie Francuz lub Niemiec - Benzema lub Muller.

Mario Nh 07.06.2012 10:20

Chciałbym, żeby Chorwacja wyszła z grupy.

Co do meczu Polski jutro, jeśli go przegramy mamy po mistrzostwach. Jest to kluczowe spotkanie.

Serce mówi 2-1 dla nas, rozum 1-1. ;)

el Nuero 07.06.2012 11:25

WISŁAZWE - jak też typowałem Hiszpanię na faworyta turnieju, jednak po kontuzjach, jakie ich dopadły, nie jestem już tego taki pewien (wzrastają szanse Holandii i Niemiec). Myślę, że pechowiec David Villa jest lepszym napastnikiem niż "el Nino" Torres, a brak Carlesa Puyola to poważny cios dla "la Roya". Choć z drugiej strony, jak popatrzymy na jeszcze większą plagę kontuzji u Anglików... to nie postawiłbym złotówki, że zajmą 1. miejsce w grupie.

W grupie z Polską przewiduję 1. miejsce Ruskich - wystarczy popatrzeć, co zrobili z Włochami, a to "trochę" silniejszy rywal niż Andora. Jeśli ekipa Smudy wymęczy choć 1:0 z Grekami, to 2. miejsce mogą zająć, na nic więcej nie liczę.

michael 07.06.2012 12:06

Jak dla mnie czarnym koniem o którym nikt nie mówi jako o faworycie może być Francja. Mają młody, ambitny zespół z gwiazdami jak Benzema, Ribery,Nasri, M'Vila czy Menez i mogą konretnie namieszać. Hiszpania moim zdaniem tutyłu nie obroni, moi faworyci to poza Francją, Holandia oraz Niemcy.

Co do Polski to brak awansu z grupy najsłabszych zespołów na turnieju na własnej ziemi będzie moim zdaniem wręcz wstydem, bo jacy słabi nie jesteśmy to z Grekami powinniśmy dać radę, Rosja nas klepnie a z Czechami fartem wygramy i będzie 1/4. Byłoby lepiej gdyby nie brak trenera, ale cż zrobić jaka piłka i PZPN taki i trener kadry.

1q2 07.06.2012 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 1255070)

W grupie z Polską przewiduję 1. miejsce Ruskich - wystarczy popatrzeć, co zrobili z Włochami, a to "trochę" silniejszy rywal niż Andora. Jeśli ekipa Smudy wymęczy choć 1:0 z Grekami, to 2. miejsce mogą zająć, na nic więcej nie liczę.

No ale Włosi mają zazwyczaj wyjebane na sparringi - taki naród;) - gdzie akurat nie zdziwił bym się , gdyby i w turnieju zagrali słabo.
Co do faworytów to bym jak kolega wyżej - Francja,Holandia,Niemcy.Czarny koń...ciężko, może Szwecja

A co do grupy pzpnu to tak na prawdę mam straszny mętlik.Po jutrzejszych meczach oczywiście będę mądrzejszy, jak każdy.Dziś autentycznie nie mam zielonego pojęcia.
Na logikę
1 Ruskie a o drugie będzie walka - tak na chybił trafił stawiam na pzpn , z tego powodu że mamy sporo grajków którzy nie powinni pęknąć.
Niektórzy mówią że taka słaba grupa to może być pułapka ale dla mnie to kiepskie rozumowanie.
Przeciętna Grecja i Czechy, średnia Rosja - lepiej być nie mogło.Do tego ja mam taką teorię(może też kiepską) że ten brak meczów o stawkę, może nam wyjść na dobre, bo powinni dostać ogromny zastrzyk adrenaliny(jak ćpun co przez rok nie ćpał i szykuje się do upragnionego strzału);)

Pan Jotka 07.06.2012 14:57

Wygrają Fracuzi albo Holendrzy. Chciałbym by Polska doszla do półfinału, ale to takie moje chciejstwo :) Czarny koń to Chorwacja oraz Rosja.

kriswisla 07.06.2012 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1255131)
No ale Włosi mają zazwyczaj wyjebane na sparringi - taki naród;) - gdzie akurat nie zdziwił bym się , gdyby i w turnieju zagrali słabo.
Co do faworytów to bym jak kolega wyżej - Francja,Holandia,Niemcy.Czarny koń...ciężko, może Szwecja

A co do grupy pzpnu to tak na prawdę mam straszny mętlik.Po jutrzejszych meczach oczywiście będę mądrzejszy, jak każdy.Dziś autentycznie nie mam zielonego pojęcia.
Na logikę
1 Ruskie a o drugie będzie walka - tak na chybił trafił stawiam na pzpn , z tego powodu że mamy sporo grajków którzy nie powinni pęknąć.
Niektórzy mówią że taka słaba grupa to może być pułapka ale dla mnie to kiepskie rozumowanie.
Przeciętna Grecja i Czechy, średnia Rosja - lepiej być nie mogło.Do tego ja mam taką teorię(może też kiepską) że ten brak meczów o stawkę, może nam wyjść na dobre, bo powinni dostać ogromny zastrzyk adrenaliny(jak ćpun co przez rok nie ćpał i szykuje się do upragnionego strzału);)

zeby nie przedawkowali za bardzo z tym ćpaniem i nie był to strzał smierci:D:D:D

el Nuero 07.06.2012 15:38

Sugerujesz, że mogą przegrać po samobóju? - Spokojna głowa, Borubar i Żewłak nie zagrają, więc nie będzie miał kto po raz drugi zrobić takiego super-podania z połowy boiska :-)

Na czarnego konia też chciałbym Chorwację, jak paru moich przedmówców. Byłoby zabawnie: Hiszpania, Chorwacja... a reszta do domu :-)

kriswisla 07.06.2012 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 1255145)
Sugerujesz, że mogą przegrać po samobóju? - Spokojna głowa, Borubar i Żewłak nie zagrają, więc nie będzie miał kto po raz drugi zrobić takiego super-podania z połowy boiska :-)

Na czarnego konia też chciałbym Chorwację, jak paru moich przedmówców. Byłoby zabawnie: Hiszpania, Chorwacja... a reszta do domu :-)

uwaga na Iroli sa niesamowicie zmotywowani ,po 12 latach wrócili na duza impreze .

!!IRIVER!! 07.06.2012 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1255148)
uwaga na Iroli sa niesamowicie zmotywowani ,po 12 latach wrócili na duza impreze .

A nie po 10? :)

kriswisla 07.06.2012 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1255183)
A nie po 10? :)

sorry z tego wszystkiego zle policzylem no tak ostatnio byli na MŚ 2002:-D

mr_kwolf 07.06.2012 18:07

Paradoksem jest fakt, że ludzie typują Chorwacje jako czarnego konia imprezy, a jednocześnie zespół, który był od nich lepszy w eliminacjach (Grecja) jest uważana za słabeusza i obowiązkiem kadry PZPN jest ich jutrzejsze ogranie.

!!IRIVER!! 07.06.2012 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1255188)
Paradoksem jest fakt, że ludzie typują Chorwacje jako czarnego konia imprezy, a jednocześnie zespół, który był od nich lepszy w eliminacjach (Grecja) jest uważana za słabeusza i obowiązkiem kadry PZPN jest ich jutrzejsze ogranie.

Dlatego z jednej strony żal, że nie dostaliśmy do grupy chociaż jednej drużyny z potęg (Francja,Włochy,Anglia czy Niemcy), bo wówczas nie byłoby tępego gadania, że z tej grupy wyjść musimy. Greków od lat nikt nie docenia mimo, że w 2004 byli ME to, choć był to ostatni poważny sukces tej drużyny, grali za wyjątkiem MŚ 2006 na pozostałych dwóch imprezach w minionym 4-leciu.

Najbardziej mimo wszystko zastanawia mnie jutro postawa Czechów. Mówi się, że najlepsze lata (2004) mają za sobą, ale przecież wciąż jest to zespół naszpikowany graczami naprawdę wysokiej klasy i, pomimo że jutro typuję wygraną Rosji w meczu między nimi, to nie sądzę, by Pepiki tanio oddały skórę. ;)

For_FuN_ 08.06.2012 14:41

Każdy wynik jest możliwy, bo trudno stwierdzić co potrafi kadra Smudy(która albo remisowała, albo przegrywała z powaznymi rywalami). Mimo wszystko mam nadzieje, ze sie uda dzisiaj wygrac...w przypadku porażki nasze szanse na wyjscie z grupy beda juz minimalne, a selekcjoner bedzie juz na wylocie(znajac Grzesia L.). Patrzac na nasz blok obronny, to kontry Grekow moga byc dla nas zabojcze.

Co do drugiego meczu, to obstawiam przekonujace zwyciestwo Rosjan, ktorzy wybija Czechom pilke z glowy.

FraMat 08.06.2012 15:52

Ostrzegam.
W tym temacie tylko rozkminy sportowe.

Pozostale usunalem. Potem będą "nagradzane"

Elendil 08.06.2012 17:48

to repra Hiszpanii gra w naszych strojach czy craxa w Greków?

Maciuś 08.06.2012 17:51

Poziom meczu nie powala na kolana ale ewidentnie gramy tak jak przeciwnik pozwala a Grecy dzis robia wszystko zebysmy wygrali.

Mario Nh 08.06.2012 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1255730)
Poziom meczu nie powala na kolana ale ewidentnie gramy tak jak przeciwnik pozwala a Grecy dzis robia wszystko zebysmy wygrali.

To działa też w drugą stronę. Dobrze gramy.

Maciuś 08.06.2012 18:02

No niestety, Szczesny nam zawalil mecz :(

gerardinho91 08.06.2012 18:54

Tytoń prze wariat :) kto by sie spodziewal...

zgrybus 08.06.2012 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1255733)
No niestety, Szczesny nam zawalil mecz :(

zawalil? Gdyby nie sfaulowal bylo by 2-1 i papa. Uratowali nas dzis bramkarze. Obrona = masakra , gorzej chyba niz Wislacka... :shock:

Kocur 08.06.2012 18:58

Chyba nawet Wisła z Valerengą nie odstawiła takiej pyty jak nasi dzisiaj.

Powinni pokazywać ten mecz w szkołach jako przykład jak można spieprzyć mecz który można było wygrać 3:0 po pierwszych 20 minutach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl