![]() |
@Rafi89,
Ten uśmiech był reakcją na machanie łapami przez Małego. W transmisji na Polsacie (tu: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ej_bramki.html) za wcześnie ucięli ujęcie. W C+ było wyraźnie widać, że Iliev patrzy na wrzeszczącego na Krima Małeckiego i się uśmiecha z politowaniem ;) Nie twórzmy bajek, bo już widzę, że w jednym temacie "uśmiech Ilieva" miał się pojawić po zmarnowanej szansie w 90 minucie. |
Cytat:
Mecz z naszej strony nie był odpuszczony ale zagrany na 100% luzie, bez spiny. Dlatego dziwią mnie te gwizdy i oburzenie że to naszym nagle zachciało się grać. |
Gwizdy były kasztanie jeden z drugim, bo sędzia nie kończył meczu, już po upływie regulaminowego czasu, a nie na grę naszych grajków...
Pytanie, kiedy piździocho jedna z drugą nie płaczesz? Całe wasze życie to płacz? Kur.wa co za barany ŚLĄSK & WISŁA ! Cytat:
|
Cytat:
To był mecz taki że gdybyśmy go grali, nie wiem - z Bełchatowem, to wszyscy przeszli by nad tym do porządku - oo, zagrali jak zazwyczaj - a że tyle było gadania o tych podtekstach, to teraz wszystko wydaje się podejrzane. Mniejsza z tym.Fajnie że Śląsk to wygrał ale niestety - ten mecz nie wyglądał(a tak powinien) jak mecz drużyny która ma wszystko w dupie z drużyną która podetnie sobie żyły, by tylko wygrać A propos zachowania to mnie po raz kolejny rozwalił Garguła - on to chyba jest ziom każdego przeciwnika - wiecznie zadowolony i wiecznie chujowy - istny Kirm środka pola |
drodzy piłkarze, wiedzcie, że w przyszłym sezonie macie zapierdalać i grać do końca w meczach z: Cracovią, Legią, Lechem, Ruchem i Widzewem. No może z Koroną, bo scyzory są głupie. Macie się starać w meczach z Podbeskidziem, Polonią, Zagłębiem, Górnikiem, GKSem i Jagą. Z tymi co awansują do Ekstraklasy też możecie zagrać na luzie. Zależnie od potrzeb punktowych macie odpuścić mecze z Lechią i Śląskiem.
Zapiszcie sobie gdzieś by Wam się nie po.......iło. Bo jak się po.......i i grając przeciwko drużynie, która nie wygląda jakby walczyła o cokolwiek zaczniecie pod koniec nie daj boże atakować to was wygwiżdżemy (tzn oczywiście nie was ale sędziego, bo tak mamy w zwyczaju, zawsze przecież na niego gwiżdżemy). A co do meczu - chujowy z obu stron. My zagraliśmy jak zawsze (raz na ruski rok zryw i jakoś to może będzie), a Śląsk zagrał jakby potrzebował punktu, a ew. przegrana by na nim wrażenia nie zrobiła. Tak jak w zeszłym roku nasze mistrzostwo było słabe, tak teraz już zupełnie nie wiem co sądzić o tej lidze. |
Poza tematem: znaleziono kartę kibica Pawła B. , kartę bankomatową i kartę club card tesco na Olszy 2 na przystanku autobusowym w stronę Huty. Jeśli to czyta zainteresowany to proszę o priv.
Tu dużo osób czyta... |
Ludzie, dajcie spokój. Wisła nie grała o nic, więc czemu niby miałaby umierać jakby to był mecz o utrzymanie czy o wejście do Ligi Mistrzów? Grali normalnie jak się gra w takich meczach. I doszukiwanie się teraz teorii spiskowych w uśmiechu Ilieva czy coś, to już trzeba mieć naprawdę fantazję :)
|
Cytat:
Zacznijcie chodzić na mecze, a nie tylko oglądać je na sopcaście, a później się napinajcie. Sezon zaprzepaszczonych szans, kibicowsko świetny i to się liczy :) TSW & WKS !! |
Cytat:
|
Gwizdy były od 92. minuty, a sędzia doliczył 3 minuty. Więc mówienie, że gwiżdżenie było na przedłużanie meczu to pieprzenie.
|
Cytat:
był jakiś stały fragment na srodku, sedzia pozwolił rozgrywać piłke to poszło eeeeeejjjjj i gwizdy... normalne dla sędziego... no ale teraz pewnie zacznie się udowadnianie jacy wy piszący to prawdziwi kibce, jak my to chcemy źle dla Wiłsy, jakie to Skwk jest niedobre, i wogóle sektor C - zdrajcy, sprzedawczyki, judasze Śląsk - ..... etc :D a E PUSTE!!! wiec wiekszość wypowiadających się nie powinna mieć nawet prawa głosu. p.s emocje były w sektorze Śląska ogromne, wielu ludzi nie wytrzymało napięcia, chcieli końca meczu, i tak bywa... normalne, ale co mają powiedzieć goście, którzy najwieksze emocje w zyciu przeżywają jak sąsiedzi kopulują... |
Mam w dupie to czy wiedzieli, która jest minuta, czy nie. Gwizdali, gdy nasi piłkarze byli przy piłce i honorowo grali, a nie stali w miejscu i czekali na końcowy gwizdek.
Cieszę się ogromnie z MP Śląska, ale nigdy nie przyjmę do wiadomości, że kibice gwiżdżą, gdy ich piłkarze są przy piłce i atakują/grają. Można było zaprzestać dopingu, ale nie gwizdać. I nie mów mi co mogę, a czego nie oraz kim jestem, albo kim nie jestem. |
Cytat:
2. Ja natomiast nie przyjmuje do wiadomości, że komuś się tłumaczy, że gwizdy były skierowane wobec sędziego w konsternacji, że nie kończy meczu, a ktoś nie potrafi tego zrozumieć i insynuuje obrażanie Wisły... Na prawdę macie ciężki żywot zwolennicy spiskowych teorii... ;) |
1. To tutaj można pisać tylko prawdę objawioną? Myślałem, że na forum ludzie piszą, a skoro ludzie - to piszą, co myślą. Nie tak to działa?
2. Media i osoby spoza stadionu odebrały to inaczej, niestety. Gdzie widzisz tą spiskową teorię? |
Ale trzeba przyznać, że Iliew koncertowo zjeb** okazję w końcówce... oczywiście zrobił to specjalnie :) Widzieliście jego minę po końcowym gwizdku? :)
PS Oczywiście bardzo dobrze, że tego nie strzelił, bo miałby tu jeszcze bardziej przerąbane. |
Teorie niektorych z Was rozbawiaja mnie do łez.
|
Dużo grania, dużo pierwszej piłki, mało sytuacji. Dalej nic nie poprawiliśmy względem początku sezonu. Jak można mieć tyle piłki przy nodze(60%) i nierobić sytuacji bramkowej. Melikson zbyt się cofa, jak mówił Juskowiak, kiwnie jednego rywala na połowie boiska i poda, wszystko ładnie wygląda tylko pożytek z tego mizerny, Maor musi grać bliżej pola karnego, tak żeby pograć klepką co fajnie mu wychodzi. Ja nie rozumiem Małeckiego, wie że piłkę ma na lewej nodze, wie że ma tylu piłkarzy koło siebie, wie że jak poda może być groźnie, ale nie wie że jak kopnie lewą nogą to stracimy piłką.
|
Cytat:
Wyrażenie "prawda objawiona" zaczerpnąłeś od Franczaka czy Steca? Mamy w du.pie zdanie twoje (bo nie zważyłeś sobie głowy), mediów (bo to kur.wy) i osób spoza stadionu (skoro były poza stadionem to co mogą wiedzieć co się działo w środku). Będziemy się cieszyć jeśli będziesz płakał całe wakacje (tak samo jak Stec i Franczak) z powodu tego, że gwizdaliśmy na sędziego, a ty myślałeś że na piłkarzyków. Pytanie, jak długo jeszcze będziecie płakać na zachowanie na stadionie, skoro i tak nic nie zmienicie? |
Cytat:
I słusznie. Natomiast drażniącą kwestią jest że na forum obudziło się "n" ilość pokemonów, którym nie przeszkadzało: - wtopa z Górnikiem kolejkę temu - wtopa z Jagiellonią na wiosnę - w plecy z Ruchem też na wiosnę - na własnym boisku w plecy od Groclinu To tylko kilka meczy wybranych w ciągu 10 sekund (było ich dużo więcej) - nikt się nie pluł na forum że oddajemy punkty, że się podkładamy itp. itd. A prawda jest taka że gramy pytę już od ponad pół roku i NIKOGO nie powinno dziwić że dostajemy kolejny raz w dupę i to od mistrza kraju. A to że mistrzem jest zaprzyjaźniony klub - to radość z tego faktu jest oczywista. |
Ale po co sie kłocić o nic. Meczów, w których Wisła grała słabo i przegrywała, w całym sezonie, w dodatku walcząc jeszcze o cos było mnóstwo. Ten mecz dla nas nie decydował już o niczym. Dlaczego więc forumowe płaczki nagle doznały olśnienia i są niepocieszone, że Wisła nie wygrała po to aby tytuł MP powędrował do oberscheissenów czy amikowych sprzedawczyków ?
Nie płakaliście tak głośno jak grajac jeszcze o coś dostawaliśmy w d... u siebie od Podbeskidzia, Górnika czy Korony. Takie gadanie, że chce się wszystko wygrywać jest bezdennie naiwne, bo każdy nawet średniointeligentny wie, ze to jest niemozliwe. |
Cytat:
|
Kopnijcie sie w czoło z tymi , gwizdami ,podkladaniem sie i celowym marnowaniu okazji. Cały sezon tak Wisła gra to nie wiem o co jest placz !?
|
Cytat:
przeciez caly mecz to my bylismy dluzej przy pilce |
Cytat:
A co do gwizdow to cieszmy sie, ze tu nie jest jak na Legii gdzie bydlo rzucalo petardami we wlasnego bramkarza.. |
Cytat:
|
Cytat:
:alleluja: dobrze, że Ty zmieniasz |
Cytat:
Taaaaa u nas rzuca się petardami w bramkarza gości co też nie jest najwyższych lotów.... Nasi się nie podłożyli oni ten mecz przegrali jak wiele innych w bardzo podobnym stylu. |
Cytat:
|
Dla Wisły to był mecz o nic i dobrze sie stalo, że to Śląsk wygral i bedzie grał w eliminacjach do LM, duzo lepiej niz mialby grac Ruch.
Ale w przyszlym sezonie trzeba wypierdzielic te wszystkie drogie zagraniczne gwiazdeczki co w d*pie mają gre w piłke, gre dla Wisły a w ich miejsce dac POLAKÓW, nawet juniorów, ale takich co beda za Wisłe gryzc trawe a nie chodzic po boisku! W- L-Ś! |
Cytat:
|
Cytat:
|
ajax, bez przesady :-D
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale tak serio serio to po prostu chodzi mi o to żeby nie popadać ze skrajności w skrajność. Potrzeba nam i naszych i obcokrajowców. |
Cytat:
|
wytłumaczy mi ktoś co robił Małecki na boisku? Był najgorszym piłkarzem w tym meczu i nawet Garguła który pokazał kilka zagrań z klepki był lepszy.
Ciekawe jak by to wszystko wyglądało gdyby Rojewski strzelił bramkę w ostatniej minucie:) |
co za akcja z policja po meczu przed stadionem??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl