Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30 kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, Niedziela 6 maja 2012, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8725)

snyrting 06.05.2012 22:47

@Rafi89,

Ten uśmiech był reakcją na machanie łapami przez Małego.

W transmisji na Polsacie (tu: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ej_bramki.html) za wcześnie ucięli ujęcie. W C+ było wyraźnie widać, że Iliev patrzy na wrzeszczącego na Krima Małeckiego i się uśmiecha z politowaniem ;)

Nie twórzmy bajek, bo już widzę, że w jednym temacie "uśmiech Ilieva" miał się pojawić po zmarnowanej szansie w 90 minucie.

RAFi89 06.05.2012 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ (Post 1247459)
Mina Ilieva xD błagam Typ się uśmiechnął pod nosem i pokręcił głową a tu już teorie spiskowe ahahahaha

Chodzi o to że nie wyglądał na gościa któremu nie wiadomo jak zależy na wyniku. Jeśli czytałeś mój post to odniosłem się do tego że nasi nie grali Bóg wie jakiego spotkania na niesamowitym zaangażowaniu jak to niektórzy sugerują.
Mecz z naszej strony nie był odpuszczony ale zagrany na 100% luzie, bez spiny. Dlatego dziwią mnie te gwizdy i oburzenie że to naszym nagle zachciało się grać.

Jot 06.05.2012 22:54

Gwizdy były kasztanie jeden z drugim, bo sędzia nie kończył meczu, już po upływie regulaminowego czasu, a nie na grę naszych grajków...
Pytanie, kiedy piździocho jedna z drugą nie płaczesz? Całe wasze życie to płacz?
Kur.wa co za barany
ŚLĄSK & WISŁA !

Cytat:

Gwizdy pod koniec meczu to szmaciarstwo jakich mało
nie zesraj się czasem i idź płacz w poduszkę

1q2 06.05.2012 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 1247465)
Chodzi o to że nie wyglądał na gościa któremu nie wiadomo jak zależy na wyniku. Jeśli czytałeś mój post to odniosłem się do tego że nasi nie grali Bóg wie jakiego spotkania na niesamowitym zaangażowaniu jak to niektórzy sugerują.
Mecz z naszej strony nie był odpuszczony ale zagrany na 100% luzie, bez spiny. Dlatego dziwią mnie te gwizdy i oburzenie że to naszym nagle zachciało się grać.

Odniosłeś się do mojej wypowiedzi a nigdzie nie napisałem że zagraliśmy na niesamowitym zaangażowaniu
To był mecz taki że gdybyśmy go grali, nie wiem - z Bełchatowem, to wszyscy przeszli by nad tym do porządku - oo, zagrali jak zazwyczaj - a że tyle było gadania o tych podtekstach, to teraz wszystko wydaje się podejrzane.
Mniejsza z tym.Fajnie że Śląsk to wygrał ale niestety - ten mecz nie wyglądał(a tak powinien) jak mecz drużyny która ma wszystko w dupie z drużyną która podetnie sobie żyły, by tylko wygrać

A propos zachowania to mnie po raz kolejny rozwalił Garguła - on to chyba jest ziom każdego przeciwnika - wiecznie zadowolony i wiecznie chujowy - istny Kirm środka pola

dostuffca 06.05.2012 23:06

drodzy piłkarze, wiedzcie, że w przyszłym sezonie macie zapierdalać i grać do końca w meczach z: Cracovią, Legią, Lechem, Ruchem i Widzewem. No może z Koroną, bo scyzory są głupie. Macie się starać w meczach z Podbeskidziem, Polonią, Zagłębiem, Górnikiem, GKSem i Jagą. Z tymi co awansują do Ekstraklasy też możecie zagrać na luzie. Zależnie od potrzeb punktowych macie odpuścić mecze z Lechią i Śląskiem.

Zapiszcie sobie gdzieś by Wam się nie po.......iło. Bo jak się po.......i i grając przeciwko drużynie, która nie wygląda jakby walczyła o cokolwiek zaczniecie pod koniec nie daj boże atakować to was wygwiżdżemy (tzn oczywiście nie was ale sędziego, bo tak mamy w zwyczaju, zawsze przecież na niego gwiżdżemy).

A co do meczu - chujowy z obu stron. My zagraliśmy jak zawsze (raz na ruski rok zryw i jakoś to może będzie), a Śląsk zagrał jakby potrzebował punktu, a ew. przegrana by na nim wrażenia nie zrobiła. Tak jak w zeszłym roku nasze mistrzostwo było słabe, tak teraz już zupełnie nie wiem co sądzić o tej lidze.

Jot 06.05.2012 23:08

Poza tematem: znaleziono kartę kibica Pawła B. , kartę bankomatową i kartę club card tesco na Olszy 2 na przystanku autobusowym w stronę Huty. Jeśli to czyta zainteresowany to proszę o priv.
Tu dużo osób czyta...

Grisza1 06.05.2012 23:15

Ludzie, dajcie spokój. Wisła nie grała o nic, więc czemu niby miałaby umierać jakby to był mecz o utrzymanie czy o wejście do Ligi Mistrzów? Grali normalnie jak się gra w takich meczach. I doszukiwanie się teraz teorii spiskowych w uśmiechu Ilieva czy coś, to już trzeba mieć naprawdę fantazję :)

fialo 06.05.2012 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1247466)
Gwizdy były kasztanie jeden z drugim, bo sędzia nie kończył meczu, już po upływie regulaminowego czasu, a nie na grę naszych grajków...
Pytanie, kiedy piździocho jedna z drugą nie płaczesz? Całe wasze życie to płacz?
Kur.wa co za barany
ŚLĄSK & WISŁA !


nie zesraj się czasem i idź płacz w poduszkę

O, dokładnie. Ludzie wokół gwizdali (ja nie bo ... nie umiem tak przeciągle gwizdać :D ), bo sędzia przedłużał mecz niemiłosiernie, nikt normalny nie gwizdał na nasze wkłady :)

Zacznijcie chodzić na mecze, a nie tylko oglądać je na sopcaście, a później się napinajcie.

Sezon zaprzepaszczonych szans, kibicowsko świetny i to się liczy :)

TSW & WKS !!

dostuffca 06.05.2012 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1247481)
Ludzie, dajcie spokój. Wisła nie grała o nic, więc czemu niby miałaby umierać jakby to był mecz o utrzymanie czy o wejście do Ligi Mistrzów? Grali normalnie jak się gra w takich meczach. I doszukiwanie się teraz teorii spiskowych w uśmiechu Ilieva czy coś, to już trzeba mieć naprawdę fantazję :)

Nie dość, że nie grała o nic, to jeszcze wielu zawodników ma świadomość, że to może być ich ostatni mecz. Więc po co ryzykować uraz, a co za tym idzie zmniejszać szanse na pracę w przyszłym roku? Problem jest tylko taki, że u graczy Śląska nie dało się dostrzec większego zaangażowania. Dziwna liga.

krkgiba 06.05.2012 23:36

Gwizdy były od 92. minuty, a sędzia doliczył 3 minuty. Więc mówienie, że gwiżdżenie było na przedłużanie meczu to pieprzenie.

palikot 06.05.2012 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1247486)
Gwizdy były od 92. minuty, a sędzia doliczył 3 minuty. Więc mówienie, że gwiżdżenie było na przedłużanie meczu to pieprzenie.

taaaa.... ci co gwizdali, mieli pewnie stoper w ręce... :lol:

był jakiś stały fragment na srodku, sedzia pozwolił rozgrywać piłke to poszło eeeeeejjjjj i gwizdy... normalne dla sędziego... no ale teraz pewnie zacznie się udowadnianie jacy wy piszący to prawdziwi kibce, jak my to chcemy źle dla Wiłsy, jakie to Skwk jest niedobre, i wogóle sektor C - zdrajcy, sprzedawczyki, judasze Śląsk - ..... etc :D

a E PUSTE!!! wiec wiekszość wypowiadających się nie powinna mieć nawet prawa głosu.

p.s emocje były w sektorze Śląska ogromne, wielu ludzi nie wytrzymało napięcia, chcieli końca meczu, i tak bywa... normalne, ale co mają powiedzieć goście, którzy najwieksze emocje w zyciu przeżywają jak sąsiedzi kopulują...

krkgiba 06.05.2012 23:56

Mam w dupie to czy wiedzieli, która jest minuta, czy nie. Gwizdali, gdy nasi piłkarze byli przy piłce i honorowo grali, a nie stali w miejscu i czekali na końcowy gwizdek.
Cieszę się ogromnie z MP Śląska, ale nigdy nie przyjmę do wiadomości, że kibice gwiżdżą, gdy ich piłkarze są przy piłce i atakują/grają. Można było zaprzestać dopingu, ale nie gwizdać.

I nie mów mi co mogę, a czego nie oraz kim jestem, albo kim nie jestem.

palikot 07.05.2012 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1247490)
Mam w dupie to czy wiedzieli, która jest minuta, czy nie. Gwizdali, gdy nasi piłkarze byli przy piłce i honorowo grali, a nie stali w miejscu i czekali na końcowy gwizdek.
Cieszę się ogromnie z MP Śląska, ale nigdy nie przyjmę do wiadomości, że kibice gwiżdżą, gdy ich piłkarze są przy piłce i atakują/grają. Można było zaprzestać dopingu, ale nie gwizdać.

I nie mów mi co mogę, a czego nie oraz kim jestem, albo kim nie jestem.

1. Jeśli masz to w dupie, to napisz to w pamiętniku, a nie tutaj, bo jakieś subiektywne odczucia z "dupy" nikogo nie obchodzą

2. Ja natomiast nie przyjmuje do wiadomości, że komuś się tłumaczy, że gwizdy były skierowane wobec sędziego w konsternacji, że nie kończy meczu, a ktoś nie potrafi tego zrozumieć i insynuuje obrażanie Wisły...

Na prawdę macie ciężki żywot zwolennicy spiskowych teorii... ;)

krkgiba 07.05.2012 00:08

1. To tutaj można pisać tylko prawdę objawioną? Myślałem, że na forum ludzie piszą, a skoro ludzie - to piszą, co myślą. Nie tak to działa?

2. Media i osoby spoza stadionu odebrały to inaczej, niestety.

Gdzie widzisz tą spiskową teorię?

Zgiebongo 07.05.2012 01:28

Ale trzeba przyznać, że Iliew koncertowo zjeb** okazję w końcówce... oczywiście zrobił to specjalnie :) Widzieliście jego minę po końcowym gwizdku? :)
PS Oczywiście bardzo dobrze, że tego nie strzelił, bo miałby tu jeszcze bardziej przerąbane.

mitmichael 07.05.2012 05:55

Teorie niektorych z Was rozbawiaja mnie do łez.

syryls 07.05.2012 06:14

Dużo grania, dużo pierwszej piłki, mało sytuacji. Dalej nic nie poprawiliśmy względem początku sezonu. Jak można mieć tyle piłki przy nodze(60%) i nierobić sytuacji bramkowej. Melikson zbyt się cofa, jak mówił Juskowiak, kiwnie jednego rywala na połowie boiska i poda, wszystko ładnie wygląda tylko pożytek z tego mizerny, Maor musi grać bliżej pola karnego, tak żeby pograć klepką co fajnie mu wychodzi. Ja nie rozumiem Małeckiego, wie że piłkę ma na lewej nodze, wie że ma tylu piłkarzy koło siebie, wie że jak poda może być groźnie, ale nie wie że jak kopnie lewą nogą to stracimy piłką.

Jot 07.05.2012 06:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1247492)
1. To tutaj można pisać tylko prawdę objawioną? Myślałem, że na forum ludzie piszą, a skoro ludzie - to piszą, co myślą. Nie tak to działa?

2. Media i osoby spoza stadionu odebrały to inaczej, niestety.

Gdzie widzisz tą spiskową teorię?

Ty jesteś jak spiskowa teoria. Następny zgrywający kumatego, który chce być mentorem do spraw zachowania na stadionie. Jak ci się nie podoba to zajmij się zbieraniem znaczków.
Wyrażenie "prawda objawiona" zaczerpnąłeś od Franczaka czy Steca?
Mamy w du.pie zdanie twoje (bo nie zważyłeś sobie głowy), mediów (bo to kur.wy) i osób spoza stadionu (skoro były poza stadionem to co mogą wiedzieć co się działo w środku). Będziemy się cieszyć jeśli będziesz płakał całe wakacje (tak samo jak Stec i Franczak) z powodu tego, że gwizdaliśmy na sędziego, a ty myślałeś że na piłkarzyków.
Pytanie, jak długo jeszcze będziecie płakać na zachowanie na stadionie, skoro i tak nic nie zmienicie?

Kocur 07.05.2012 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1247439)
No sorry, nie wiem jak dla innych, mnie w....ia kazda porazka. Niezaleznie czy sparing z dupowianka czy mecz o mistrza dla Slaska. Dla mnie ten klub ma zawsze wygrywac niezaleznie z kim, kiedy i o co.


I słusznie.


Natomiast drażniącą kwestią jest że na forum obudziło się "n" ilość pokemonów, którym nie przeszkadzało:

- wtopa z Górnikiem kolejkę temu
- wtopa z Jagiellonią na wiosnę
- w plecy z Ruchem też na wiosnę
- na własnym boisku w plecy od Groclinu


To tylko kilka meczy wybranych w ciągu 10 sekund (było ich dużo więcej) - nikt się nie pluł na forum że oddajemy punkty, że się podkładamy itp. itd.


A prawda jest taka że gramy pytę już od ponad pół roku i NIKOGO nie powinno dziwić że dostajemy kolejny raz w dupę i to od mistrza kraju.
A to że mistrzem jest zaprzyjaźniony klub - to radość z tego faktu jest oczywista.

Gwiaździsty 07.05.2012 08:13

Ale po co sie kłocić o nic. Meczów, w których Wisła grała słabo i przegrywała, w całym sezonie, w dodatku walcząc jeszcze o cos było mnóstwo. Ten mecz dla nas nie decydował już o niczym. Dlaczego więc forumowe płaczki nagle doznały olśnienia i są niepocieszone, że Wisła nie wygrała po to aby tytuł MP powędrował do oberscheissenów czy amikowych sprzedawczyków ?
Nie płakaliście tak głośno jak grajac jeszcze o coś dostawaliśmy w d... u siebie od Podbeskidzia, Górnika czy Korony. Takie gadanie, że chce się wszystko wygrywać jest bezdennie naiwne, bo każdy nawet średniointeligentny wie, ze to jest niemozliwe.

zim zum 07.05.2012 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1247483)

Zacznijcie chodzić na mecze, a nie tylko oglądać je na sopcaście, a później się napinajcie.

Słuszna uwaga.

NoRules 07.05.2012 08:44

Kopnijcie sie w czoło z tymi , gwizdami ,podkladaniem sie i celowym marnowaniu okazji. Cały sezon tak Wisła gra to nie wiem o co jest placz !?

dynek.pl 07.05.2012 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1247486)
Gwizdy były od 92. minuty, a sędzia doliczył 3 minuty. Więc mówienie, że gwiżdżenie było na przedłużanie meczu to pieprzenie.

jakby gwizdy byly skierowane do pilkarzy to chyba by gwizdali wczesniej, a nie dopiero w 90+ minucie ?
przeciez caly mecz to my bylismy dluzej przy pilce

nesta 07.05.2012 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1247514)
I słusznie.


Natomiast drażniącą kwestią jest że na forum obudziło się "n" ilość pokemonów, którym nie przeszkadzało:

- wtopa z Górnikiem kolejkę temu
- wtopa z Jagiellonią na wiosnę
- w plecy z Ruchem też na wiosnę
- na własnym boisku w plecy od Groclinu

Powinno przeszkadzac w rownym stopniu. Z tym, ze ciezaru gatunkowego tych spotkan nie sposob porownac. Po tamtych spotkaniach nikt nie cieszyl sie z mistrzostwa na R22. I jednak takich ludzi rozumiem, bo mozna czuc zal i rozgoryczenie jak rok wczesniej ktos bawi sie na fecie, bo twoja druzyna zdobywa mistrzostwo. A teraz oglada jak z mistrzostwa cieszy sie ktos inny. Normalna ludzka reakcja.

A co do gwizdow to cieszmy sie, ze tu nie jest jak na Legii gdzie bydlo rzucalo petardami we wlasnego bramkarza..

dadek 07.05.2012 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1247525)
jakby gwizdy byly skierowane do pilkarzy to chyba by gwizdali wczesniej, a nie dopiero w 90+ minucie ?
przeciez caly mecz to my bylismy dluzej przy pilce

dzieci nie wytrzymały ciśnienia i emocji w 92 min i wyszło jak wyszło, żaden argument...

krkgiba 07.05.2012 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1247505)
Ty jesteś jak spiskowa teoria. Następny zgrywający kumatego, który chce być mentorem do spraw zachowania na stadionie. Jak ci się nie podoba to zajmij się zbieraniem znaczków.
Wyrażenie "prawda objawiona" zaczerpnąłeś od Franczaka czy Steca?
Mamy w du.pie zdanie twoje (bo nie zważyłeś sobie głowy), mediów (bo to kur.wy) i osób spoza stadionu (skoro były poza stadionem to co mogą wiedzieć co się działo w środku). Będziemy się cieszyć jeśli będziesz płakał całe wakacje (tak samo jak Stec i Franczak) z powodu tego, że gwizdaliśmy na sędziego, a ty myślałeś że na piłkarzyków.
Pytanie, jak długo jeszcze będziecie płakać na zachowanie na stadionie, skoro i tak nic nie zmienicie?


:alleluja: dobrze, że Ty zmieniasz

Ajax 07.05.2012 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1247527)
A co do gwizdow to cieszmy sie, ze tu nie jest jak na Legii gdzie bydlo rzucalo petardami we wlasnego bramkarza..


Taaaaa u nas rzuca się petardami w bramkarza gości co też nie jest najwyższych lotów....

Nasi się nie podłożyli oni ten mecz przegrali jak wiele innych w bardzo podobnym stylu.

KOALIK 07.05.2012 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1247527)
Powinno przeszkadzac w rownym stopniu. Z tym, ze ciezaru gatunkowego tych spotkan nie sposob porownac. Po tamtych spotkaniach nikt nie cieszyl sie z mistrzostwa na R22. I jednak takich ludzi rozumiem, bo mozna czuc zal i rozgoryczenie jak rok wczesniej ktos bawi sie na fecie, bo twoja druzyna zdobywa mistrzostwo. A teraz oglada jak z mistrzostwa cieszy sie ktos inny. Normalna ludzka reakcja.

A co do gwizdow to cieszmy sie, ze tu nie jest jak na Legii gdzie bydlo rzucalo petardami we wlasnego bramkarza..

Wczoraj dla Wisły był mecz o nic. Wówczas, kiedy Wisła rozdawała punkty na prawo i na lewo w derbach, z Podbeskidziem, z Górnikiem, itp. ciężar tych spotkań był większy, bo sezon w tamtych momentach był jeszcze do wygrania, a kopaczy broniła ,,pewna grupa'' na tym forum - nawet po kompromitacji na Cracovii. Nawet, gdybyśmy wygrali ze Śląskiem, to tak sezon byłby nieudany pod wieloma względami i nic by to nie zmieniło w kwestii oceny Naszego Klubu za ostatnie miesiące.

Wiślak709 07.05.2012 12:39

Dla Wisły to był mecz o nic i dobrze sie stalo, że to Śląsk wygral i bedzie grał w eliminacjach do LM, duzo lepiej niz mialby grac Ruch.
Ale w przyszlym sezonie trzeba wypierdzielic te wszystkie drogie zagraniczne gwiazdeczki co w d*pie mają gre w piłke, gre dla Wisły a w ich miejsce dac POLAKÓW, nawet juniorów, ale takich co beda za Wisłe gryzc trawe a nie chodzic po boisku!
W- L-Ś!

willow 07.05.2012 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1247581)
Dla Wisły to był mecz o nic i dobrze sie stalo, że to Śląsk wygral i bedzie grał w eliminacjach do LM, duzo lepiej niz mialby grac Ruch.
Ale w przyszlym sezonie trzeba wypierdzielic te wszystkie drogie zagraniczne gwiazdeczki co w d*pie mają gre w piłke, gre dla Wisły a w ich miejsce dac POLAKÓW, nawet juniorów, ale takich co beda za Wisłe gryzc trawe a nie chodzic po boisku!
W- L-Ś!

I czeka nas los pasiastych dam.

Ajax 07.05.2012 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1247581)
Dla Wisły to był mecz o nic i dobrze sie stalo, że to Śląsk wygral i bedzie grał w eliminacjach do LM, duzo lepiej niz mialby grac Ruch.
Ale w przyszlym sezonie trzeba wypierdzielic te wszystkie drogie zagraniczne gwiazdeczki co w d*pie mają gre w piłke, gre dla Wisły a w ich miejsce dac POLAKÓW, nawet juniorów, ale takich co beda za Wisłe gryzc trawe a nie chodzic po boisku!
W- L-Ś!

Tak jest wywalmy Pareike, Meliksona i Ilieva, zatrzymajmy Gargułę , Bruda, kupmy Łobodzińskiego i jedziemy po mistrzostwo!!!!!!!

Wiślak709 07.05.2012 12:53

ajax, bez przesady :-D

Ajax 07.05.2012 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1247587)
ajax, bez przesady :-D

No dokładnie bez przesady:) W Wiśle potrzebujemy równowagi

Szlachta 07.05.2012 13:29

http://wks.pl/fotoreportaz/565,Wisla...aw-KIBICE.html

Ma_niek 07.05.2012 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1247582)
I czeka nas los pasiastych dam.

Spoko za rok będa płakać ze grają u nas Polacy bez ambicji i z nieprofesjonalnym podejściem. Trzeba sprowadzić zagranicznych profesjonalnych zawodników.

Lysy 07.05.2012 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1247585)
Tak jest wywalmy Pareike, Meliksona i Ilieva, zatrzymajmy Gargułę , Bruda, kupmy Łobodzińskiego i jedziemy po mistrzostwo!!!!!!!

Sprzedajmy Sobolewskiego, Małeckiego, Wilka , na ich miejsce ściągnijmy Czibambe, Ismaela Blanko i Nacho Novo którym się kończą kontrakty, dajmy im z 300tyś euro za sezon! I jedziemy po mistrza :)))

Ajax 07.05.2012 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1247608)
Sprzedajmy Sobolewskiego, Małeckiego, Wilka , na ich miejsce ściągnijmy Czibambe, Ismaela Blanko i Nacho Novo którym się kończą kontrakty, dajmy im z 300tyś euro za sezon! I jedziemy po mistrza :)))

Akurat gdyby ktoś ten milion ojro dał za Małeckiego to z pocałowaniem ręki go sprzedać;)

Ale tak serio serio to po prostu chodzi mi o to żeby nie popadać ze skrajności w skrajność.

Potrzeba nam i naszych i obcokrajowców.

Wiślak709 07.05.2012 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1247611)
Potrzeba nam i naszych i obcokrajowców.

Zgoda, ale takich obcokrajowcow, ktorym chce sie grac, a nie tylko kase brac!:dziadek:

comek 07.05.2012 15:19

wytłumaczy mi ktoś co robił Małecki na boisku? Był najgorszym piłkarzem w tym meczu i nawet Garguła który pokazał kilka zagrań z klepki był lepszy.

Ciekawe jak by to wszystko wyglądało gdyby Rojewski strzelił bramkę w ostatniej minucie:)

ciesla1991 07.05.2012 16:02

co za akcja z policja po meczu przed stadionem??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl