Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Podbeskidzie - Wisła Kraków, sobota 21 kwietnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8700)

zgrybus 21.04.2012 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1242458)
Zdawało mi się, czy te wieśniaki po 6 miesiącach w Ekstraklasie pozwoliły sobie na : jazda z ....ami?? i jakieś tam "dupcenie"..sracovia sracovia????
Nie no w dupach się prowincji przewraca...i pomysleć, ze jak byłi na R22-to tak jakoś ,jak "inwalidów kibicowskich" ich traktowałem....bo z prowincji, bo barwy mają podobne bo TS w nazwie.....
Jazda z ....ami.......no ,to czekamy w przyszłym sezonie.........na Bielitz-Bialaer Sport Verein .......

+ "Było ich sześciu , potem dwunastu ..."

Eternit 21.04.2012 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1242462)
+ "Było ich sześciu , potem dwunastu ..."

To akurat z nasze 2 sektory zaśpiewały.

Fugiel 21.04.2012 18:39

Kirm sobie pilke dupa odbił :D

atomek21 21.04.2012 18:49

....a na kiego wchodzi Jaliens w 89 minucie, dodatkowo zagrozony kartkowo przed derbami. Mlodszych na lawce nie bylo gdy wynik rozstrzygniety? Probierz ogarnij sie e-e-e!

TRZEBINIAnin 21.04.2012 18:49

+ IVICA SHOW! świetny mecz Ilieva
+ Genkov znów trafia.
+ Powrót Sobola
+2 zwyciestwo z rzedu.

- kartki Lameya i Diaza
- kopanina jak zwykle - ale cóż sezon trzeba dograć, w tej kwestii nic sie juz nie zmieni :)

CZAS NA DERBY!!!

markowywislak 21.04.2012 18:50

Panowie nie oglĄdaŁem meczu prosze powiedzcie mi jak graŁa wisŁa.tylko bez jaj prosze.

arrosmay 21.04.2012 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1242469)
Panowie nie oglĄdaŁem meczu prosze powiedzcie mi jak graŁa wisŁa.tylko bez jaj prosze.

Pierwsza połowa bez fajerwerków.
Druga do bramki Jirsaka pod naszą całkowitą dominacja, potem cisnęło trochę Podbeskidzie i poszła kontra, 0-2. Bramka dla Podbeskidzia z wolnego i potem wszedł Sobol i ruszyliśmy do ataku i strzał Ivicy dobity przez Ceco. Wygrana jak najbardziej zasłużona IMO

Vuko 21.04.2012 19:00

Nie gramy 4-4-2, Melikson wrócił do środka boiska i jakoś ta gra wygląda. Zwłaszcza, ze grajki pojęły. ze czas powalczyć o nowe kontrakty.

adas123 21.04.2012 19:01

Ja mam cudowną spiskową teorie na temat Jaliensa i jego wejść w 89 minutach.Tak więc dogadał się,że będzie wchodził i dostawał kasę za zagrany mecz,bo pewnie dostaje "wejściowe",a po sezonie rozwiąże kontrakt za porozumieniem:D
A mecz dzisiaj nawet se,Ivica bardzo ładnie i super że 3ci mecz z rzędu jesteśmy w stanie strzelać po 3 bramki,duuuży pozytyw szkoda,że tak późno.
Na Derbach tylko zwycięstwo!

Zohan 21.04.2012 19:04

No chyba najlepszy mecz ligowy w sezonie. Na 100% wiosną. Iliev zawodnik meczu. Szkoda tylko że każdej bramce towarzyszył lekki fuks i przypadek, od tego się odbiło, Kirm sobie tyłkiem wystawił, bramkarz wypluł... Ale nikt o tym nie będzie pamiętał. Wynik 3-1 i 3 pkt do Krakowa.
sraxa .....o derby blisko

Po prostu Wiślak 21.04.2012 19:17

Na Kirma naprawdę momentami aż ciężko patrzeć. Do chwili zdobycia bramki dokładnie wszystko psuł, grał skandalicznie. Przeszkadzał, a nie pomagał. Podobnie Wilk - w defensywie jeszcze się przydawał, ale w ofensywie dramat. Nawet defensywny pomocnik musi umieć grać do przodu. Gdy dodamy do powyższego imitację piłkarza, czyli Jirsaka (też fura szczęścia przy golu na 0-1) i Genkowa, który dziś się postanowił obijać, a nie biegać, nic dziwnego, że źle to wyglądało.

Tylko Iliev z Meliksonem momentami "robili różnicę". Świetnie, że wreszcie Probierz pozwolił Serbowi grać prawie do końca - dzięki temu Iliev miał walny udział przy wszystkich bramkach. Jeśli nie zostanie na przyszły sezon, będzie to wielki błąd zarządu.

BlurgH 21.04.2012 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1242472)
Ja mam cudowną spiskową teorie na temat Jaliensa i jego wejść w 89 minutach.Tak więc dogadał się,że będzie wchodził i dostawał kasę za zagrany mecz,bo pewnie dostaje "wejściowe",a po sezonie rozwiąże kontrakt za porozumieniem:D

Jak wykraczesz, to zgłoś się na priv po piwo ;)

Wiślak-1990 21.04.2012 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Po prostu Wiślak (Post 1242476)
Tylko Iliev z Meliksonem momentami "robili różnicę"

Z Ilievem się zgodzę ale Melikson zagrał jak Kirm

arti 21.04.2012 19:44

Nasi nagle zaczęli dzielnie walczyć o 6 miejsce.
Dobre i to choć kolejna odmiana na gorsze może (nie musi) nadejść w każdej chwili.
O co tu chodzi?
1) Łyknęli bajkę, że jak się pokażą w ostatnich meczach to może im przedłużą umowy?
2) Jakieś zaległości wpłynęły 2 tygodnie temu na konto i zaczęli grać?
3) Jest premia za wejście do pucharów - przegrali PP i postanowili ją gonić licząc, że jakimś cudem jeszcze wskoczą na 4 miejsce?
4) Nie mam pojęcia co

K.rwa nie można tak było od początku rundy? Pudło mielibyśmy z palcem, a patrząc na to co wyprawiają ci nad nami to i MP było bardzo możliwe:(
PS. Teraz łysy durniozaur powinien powiedzieć coś "motywującego" bo już jest za dobrze.

syryls 21.04.2012 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1242488)
Nasi nagle zaczęli dzielnie walczyć o 6 miejsce.
Dobre i to choć kolejna odmiana na gorsze może (nie musi) nadejść w każdej chwili.
O co tu chodzi?
1) Łyknęli bajkę, że jak się pokażą w ostatnich meczach to może im przedłużą umowy?
2) Jakieś zaległości wpłynęły 2 tygodnie temu na konto i zaczęli grać?
3) Jest premia za wejście do pucharów - przegrali PP i postanowili ją gonić licząc, że jakimś cudem jeszcze wskoczą na 4 miejsce?
4) Nie mam pojęcia co

K.rwa nie można tak było od początku rundy? Pudło mielibyśmy z palcem, a patrząc na to co wyprawiają ci nad nami to i MP było bardzo możliwe:(
PS. Teraz łysy durniozaur powinien powiedzieć coś "motywującego" bo już jest za dobrze.

Jak wygraliśmy z Lechem oprócz tego ligowego meczu w którym i tak byliśmy lepsi, i teraz zobaczmy gdzie jest Lech a gdzie Wisła, wystarczyło wygrać 2 mecze i morale zostały w drużynie podniesione, stawiam że reszta meczów zostanie wygrana w tym sezonie, inaczej być nie może, widać że morale były kiepskie
Tak WGL. fajnie wbił Cohen bramkę, widać że ma do SFG smykałkę, u nas prócz Nuneza to chyba nikt nie ma celnego dośrodkowania i soczystego strzału

Ventigo 21.04.2012 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 1242484)
Z Ilievem się zgodzę ale Melikson zagrał jak Kirm

Boże, mało z krzesła nie spadłem... ty niewidomy czy co?

szprotson 21.04.2012 19:57

arti przecież oni grają tak od początku rundy. Pójde dalej, od początku sezonu.
Mecz jak każdy inny, akurat 3 wpadły wiec wypada sie cieszyć.
Każdy juz w Polsce wie że na Wisłe wystarczy zmięta wrzutka i ruch w polu karnym.
A czy zasłużenie wygraliśmy ? Z ...beniaminkiem ? Wynik sie liczy reszte sie zapomni bo o pierwszej połowie ja juz nie pamietam jak slaba była i jak Nasi udawali gre w piłke.

Imho 10 czy tez 15 minut dobrej gry Kirma dało nam punkty. Przy 2-1 po bramce wrzutce zaczęlo sie robić nieprzyjemnie, zresztą Wisła w każdym meczu po strzeleniu bramki zamiast atakować dalej wysoko to sie cofa jakby chcieli dowieźć 1-0. To Kirm pociagnął akcje na 3-1 i to ona była zimnym prysznicem dla janosików.Chwale go bo spodziewałem sie ze po prostu w swoim stylu ja s.......i tak jak każdą akcje w 1 połowie.

kacpaw91 21.04.2012 19:57

To jest zdumiewające. Na grę Kirma nie da się patrzeć, gra naprawdę słabo, popełnia masę strat, najgorszy zawodnik miejscu, pierwszy do zmiany. Jednak w przeciwieństwie do Garguły, który też gra słabo ma coś niespotykanego. Farta. Najpierw przypadkowo piłka odbija się od niego w polu karnym i gość notuje asystę przy ważnym golu. Potem wreszcie mu strzał wychodzi i notuje bramkę. I tak przez cały sezon. Na tę chwilę poza Genkovem i Bitonem ma najlepsze statystyki z naszych graczy w klasyfikacji kanadyjskiej, 4 gole i 5 asyst w lidze + 2 gole w pucharach. Mam nadzieję, że trafi nam się jakiś zagraniczny dyrektor sportowy, który wybiera zawodników z YT i TM i się uda go sprzedać za niezłą stawkę. Statystyki za dwa ostatnie sezony niezłe.

Denerwuje mnie to, że po raz kolejny zamiast wpuścić jakiegoś młodego, który siedzi na ławce, wpuszcza się gracza już dobrze nam znanego do tego zagrożonego wykartkowaniem. Ten Kamiński pewnie szansy debiutu nie dostanie, zostanie odesłany do MESA, a w alternatywnej sytuacji mógłby zanotować swoje debiutanckie kilka minut i mieć jeszcze większą wiarę, że może trafić na stałe do "18". Być może okazałby się talentem, który warto wypożyczyć do pierwszej ligi. Probierz sprawia wrażenie, że stawia na młodzież. Jak do tej pory u niego żaden młody zawodnik nie zagrał w sytuacji innej niż z konieczności. Mam nadzieję, że to się zmieni.

Martwi mnie dyspozycja Czekaja. Mimo, że wierzę, że może być piłkarzem, z którego będzie pociecha to z każdym kolejnym meczem popełnia więcej błędów. Na razie jednak nie ma co panikować. Przejdzie okres przygotowawczy, być może załapie formę, a jak nie to przegra rywalizację choćby z Urygą, czy Nalepą.

Z meczu na mecz mam wrażenie, że Paljić notuje progres. Tylko, czy warto z nim przedłużyć kontrakt? To samo tyczy się Tomka Jirsaka.

Baala 21.04.2012 19:59

Niestety Bednarz jak przyszedł to drużyne mentalnie swoimi konferencjami i wywiadami rozmontował dla Probierza, teraz Probierz to powoli skleja.

Baala 21.04.2012 19:59

Niestety Bednarz jak przyszedł to drużyne mentalnie swoimi konferencjami i wywiadami rozmontował dla Probierza, teraz Probierz to powoli skleja.

kuba7k 21.04.2012 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ventigo (Post 1242495)
Boże, mało z krzesła nie spadłem... ty niewidomy czy co?

troll z onetu prawdopodobnie zgubił się na naszym forum

tofik 21.04.2012 20:01

Dobry prognostyk przed derbami.

rasel1906 21.04.2012 20:02

pare ochlapow na koniec sezonu dobrze ze to juz zmierza do konca... teraz juz tylko DERBY!!!

DeadOrAlive 21.04.2012 20:27

Ciekawym motywem byłaby sytuacja w której Wiślacy w ostatniej kolejce musieliby wybierać między Europejskimi pucharami, a mistrzostwem dla Śląska...

rafalek 21.04.2012 20:44

A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu

DeadOrAlive 21.04.2012 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1242514)
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu

prędzej Cwetan jest nasz, niż Dudu, tak w gwoli ścisłości.

A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach...

kacpaw91 21.04.2012 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1242514)
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu

Ciekawe byłyby takie rozstrzygnięcia:
Śląsk: Lechia R, Zagłębie R, Jagiellonia R
Wisła: Górnik Z, Cracovia Z
Korona: ŁKS P, GKS X, Widzew X
Lech: Polonia X, Podbeskidzie P,
Polonia: Lech X, Zagłębie P

Wtedy przed ostatnią kolejką:
3. Śląsk - 49
4. Wisła - 46
5. Lech - 46
6. Polonia - 45

W sumie ostatnie dwa sezony pokazały, że to nic niemożliwego.

rafalek 21.04.2012 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1242523)
prędzej Cwetan jest nasz, niż Dudu, tak w gwoli ścisłości.

A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach...

Czepiasz się słówek, to po pierwsze.

A po drugie - piłkarz jest profesjonalistą i nie obchodzi go co jest na trybunach (przyjaźń czy nie). Jesli by było tak jak mówisz, powinniśmy przegrywać każdy mecz zgodowy, bo "gramy z przyjaciółmi i te punkty mogą im potem dać utrzymanie/puchary/mistrzostwo"

thechris 21.04.2012 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1242501)
Niestety Bednarz jak przyszedł to drużyne mentalnie swoimi konferencjami i wywiadami rozmontował dla Probierza, teraz Probierz to powoli skleja.

I to jeszcze na mecze o pietruszkę musi sklejać. Nie ma Probierz łatwo w tej Wiśle.

St Yabol 21.04.2012 21:17

a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?

bravelukas 21.04.2012 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1242497)
Denerwuje mnie to, że po raz kolejny zamiast wpuścić jakiegoś młodego, który siedzi na ławce, wpuszcza się gracza już dobrze nam znanego do tego zagrożonego wykartkowaniem. Ten Kamiński pewnie szansy debiutu nie dostanie, zostanie odesłany do MESA, a w alternatywnej sytuacji mógłby zanotować swoje debiutanckie kilka minut i mieć jeszcze większą wiarę, że może trafić na stałe do "18". Być może okazałby się talentem, który warto wypożyczyć do pierwszej ligi. Probierz sprawia wrażenie, że stawia na młodzież. Jak do tej pory u niego żaden młody zawodnik nie zagrał w sytuacji innej niż z konieczności. Mam nadzieję, że to się zmieni.

Zgadzam się z Tobą. Myślałem, że jak strzeliliśmy drugiego to wpuści Kamińskiego na trochę, a tu dupsko.

;p Może Probierz chciał żeby zagrożeni złapali kartki i nie mogli zagrać w derbach, bo Boss nie pozwala grać młodym niedoświadczonym, bo boi się klęski:P

Kon®ado 21.04.2012 21:55

Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu :P Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć :P
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze :)

dgr 21.04.2012 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1242537)
a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?

Tak, była pełna klatka dla gości (220) + osoby na sektorze gospodarzy które jechały na 2 strony z tymi w sektorze gości

thechris 21.04.2012 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1242545)
Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu :P Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć :P
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze :)

Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?

No tak... parafrazują prezesa PZPN... widzę progres w tym regresie...

mitmichael 22.04.2012 00:24

No czyli mozna powiedziec, ze zmeczenie mogło dac o sobie w koncowce meczu z ŁKS-em - dzisiaj juz tego zmeczenia nie było wiec nie dalismy sobie wyrwac punktow.

arti 22.04.2012 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1242574)
Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?

Ale to sa przeciez w 90% stare konie, ktore gdzies tam o cos graly wiele razy. Reprezentacja taka czy inna, puchary, walka o mistrza, derby w roznych krajach itd. itp.
Jakiejs tam renomy, tytulow no i pieniedzy nie zdobywali przeciez grajac jak np. z Korona, Jaga czy Legia tej wiosny.

Elefant 22.04.2012 08:09

Fajnie, że wygraliśmy. W końcu pierwsze zwycięstwo z PBB.

No i w zasadzie tyle o tym meczu można by napisać.

Karherop 22.04.2012 08:26

Widać że 'tylko' wygraliśmy mecz , bo gdyby była porażka to w temacie byłoby 100 więcej postów :P

dane mi było oglądać tylko I połowę i skrót z drugiej i jestem jak najbardziej zadowolony z wyniku i mnogości sytuacji podbramkowych .

Widać też gołym okiem, że Probierz mając tydzień na przygotowanie do meczu , jest w stanie wdrażać powoli swoje założenia. Szkoda tylu straconych punktów z ligową 'szarzyzną' bo dziś powinniśmy bić się o mistrza , a nie o 4 miejsce .

O mecz z Cracovią jestem spokojny . Niech dzisiaj jeszcze Lechia wygra to po naszym zwycięstwie z Cracovią możemy zabić już nawet matematyczne szanse Cracovii na utrzymanie.

Japycz 22.04.2012 08:56

Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę oglądnąć powtórkę tego spotkania? Nie chodzi mi o mały skrót tylko pełne 90 minut.

Dzięki

seba_109 22.04.2012 11:07

canal+sport gdy trafisz :p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl