Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków - ŁKS Łódź, sobota 14 kwietnia, 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8694)

Po prostu Wiślak 14.04.2012 15:47

Z wielką przyjemnością ogląda się dziś popisy Ilieva i Meliksona, a także wreszcie coraz skuteczniejszą postawę Genkowa. Transfery Valckxa znów robią różnicę, kosmos w porównaniu do paroksyzmów polskich kopaczy z ŁKS. Nasz Serb i Izraelczyk potwierdzają, że są świetnymi zawodnikami, którzy powinni koniecznie zostać na przyszły sezon, bo są tego warci.

Proximus 14.04.2012 16:22

Co ten Probierz robi kur*a na miłość boską!!!! Kirm kur*a inwalida cały czas na boisku a on ściąga dwóch najlepszych zawodników?!?!?

mitmichael 14.04.2012 16:41

Szok, Wisła Kraków - Mistrz Polski cudem wygrywa z ŁKS-em broniacym sie przed spadkiem. Takie emocje to w tym sezonie tylko Nasza druzyna dostarcza

ciacho 14.04.2012 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Po prostu Wiślak (Post 1240646)
Z wielką przyjemnością ogląda się dziś popisy Ilieva i Meliksona, a także wreszcie coraz skuteczniejszą postawę Genkowa. Transfery Valckxa znów robią różnicę, kosmos w porównaniu do paroksyzmów polskich kopaczy z ŁKS. Nasz Serb i Izraelczyk potwierdzają, że są świetnymi zawodnikami, którzy powinni koniecznie zostać na przyszły sezon, bo są tego warci.

Najwidoczniej ta namiastka trenera, która siedzi na naszej ławce woli oglądać popisy Kirma i Garguły. Ładnie się oglądało tą "radosną grę z diuuuuurą w środku pola" do straty bramki na 3:1. Jak jakiś średnio rozgarnięty zespół z nami zagra to nas będzie klepał tak jak my w pierwszej połowie ŁKS.

wojtala8 14.04.2012 16:43

Powiem tyle- Kirm, Nunez, Diaz- młoda ekstraklasa lub rozwiązać szybko kontrakty bo to jest kpina co oni wyprawiają. Garguła na rezerwę-biega jak ci..ka, zupełnie bezproduktywny, co podanie to strata, wszystkie podania do tyłu. Probierz to chyba długo tu nie popracuje. Jeśli gość zmienia dwóch najlepszych na boisku czyli Meliksona i Ilieva zamiasta kirma i nuneza to ten człowiek pokazuje że jest trenerem tylko z przypadku. Może trenować ale takie Jagiellonie czy inne bełchatowy.

Wasiu 14.04.2012 16:44

Dzisiaj sie jeszcze udalo. Ale za tydzien jedziemy do Bielska i tam nam pokaza nasze miejsce w szeregu.
Kirm powini9en miec zakaz zblizania sie w okolice stadionu, ten kopacz to jest jedna wielka chodzaca tragedia.

krzywy 14.04.2012 16:44

wyjebać probierza póki jest jeszcze czas ostatnia szansa jeżeli jej nie wykorzystamy to będzie żle

Zohan 14.04.2012 16:46

Nunez to nie dość, że człowiek-pech, to jeszcze karykatura piłkarza. Holuje przez pół boiska piłke, a potem, przed zawodnikiem stojącym 1,5m przed nim, zagrywa ją do zawodnika na spalonym. Pogratulować.
Kirm też holuje, holuje, nie wie co z piłką zrobić, wpada w trzech zawodników po czym się przewraca i faulu nie ma. Chwała mu za asystę. Gdyby był lepszy bramkarz, nie miał by tej asysty.

Do 55 minuty Wisła grała jak Mistrz Polski z beniaminkiem. Potem wiadomo co.

PS. Jirsak zostanie w Wiśle, by grać na prawej obronie? :D

bravelukas 14.04.2012 16:47

No i jest zwycięstwo i to się liczy. Wisła!

grzesiek632 14.04.2012 16:49

Sędzia c huj.. jak można było nie dać karnego Wiśle po ewidentnym faulu na Ilievie?
Cieszą 3 punkty które pomogą Lechii w utrzymaniu.Po pierwszej połowie powinno być że 4:0.. w drugiej zabrakło po prostu sił do grania.

Najlepszy po raz kolejny Genkov i Iliev. Na plus Melikson, Pareiko, i Paljić ( szok!).
Najgorszy Nunez. Słabo zagrał też Czekaj.

TymonPRO 14.04.2012 16:52

Pierwsza połowa- Szok Wisła gra bardzo dobrze,co chwila w polu karnym ŁKS

Druga połowa(od55 minuty licząc)-Szok Wisła gra fatalnie,jedna z najgorszych jak nie najgorsza drużyna ligi robi co chce z aktualnym Mistrzem Polski


Mimo wszystko fajnie że wygraliśmy ale szkoda że nie w stylu z pierwszej połowy


PS:Kirm 1 połowa,jakby kto inny grał,wchodzi z lewej z prawej dośrodkowuje,strzela
Kirm w 2 połowie,potyka się o własne nogi,traci piłkę,stoi w miejscu,nie strzela,pajacuje -Idealny obraz Kirma w tym sezonie

seba_109 14.04.2012 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1240656)
wyjebać probierza póki jest jeszcze czas ostatnia szansa jeżeli jej nie wykorzystamy to będzie żle

kolejny kibic sukcesu! po co zmiana trenera ja właśnie wiedzę, że Probierz jest na odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie!

Po prostu Wiślak 14.04.2012 16:57

Ależ nerwówka...

Probierz właśnie po raz kolejny udowodnił, jak marnym jest trenerem. Zrobił absolutnie wszystko, by zepsuć wszelkie pozytywne elementy, które były w grze w pierwszej połowie decyzjami personalnymi i taktycznymi. Pokazał, że kompletnie nie czuje drużyny, nie umie prawidłowo reagować.

Zdjęcie Ilieva i Meliksona, a trzymanie na siłę beznadziejnego Kirma czy Garguły, było samobójstwem i koszmarnym błędem. Od razu wszystko się całkowicie posypało. Co z niego za trener, że nie potrafił tego prawidłowo ocenić? Jest z tą drużyną i tymi piłkarzami, czy nie? Widzi, co się dzieje na boisku, czy jest ślepy?

Lepszy i groźniejszy dla rywali "zdychający" Serb i Maor, niż jego zdaniem świeżsi Kirm i Garguła. Ten mecz znów mu to pokazał. Ile jeszcze spotkań potrzebuje, aby tą oczywistość ogarnąć?

Obaj, Probierz i Bednarz są siebie warci. A także Zdzisiu K.

kriswisla 14.04.2012 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1240662)
Sędzia c huj.. jak można było nie dać karnego Wiśle po ewidentnym faulu na Ilievie?
Cieszą 3 punkty które pomogą Lechii w utrzymaniu.Po pierwszej połowie powinno być że 4:0.. w drugiej zabrakło po prostu sił do grania.

Najlepszy po raz kolejny Genkov i Iliev. Na plus Melikson, Pareiko, i Paljić ( szok!).
Najgorszy Nunez. Słabo zagrał też Czekaj.

po trzeciej bramce to piłeczke sie powinno szanować a nie takie jazdy,a do najgorszych to bym zaliczył tez Kirma sabotażystę i Gargułe gwizdora któremu się biegac nie chce podaje do tyłu a to co do przodu to 2/3 s.......one ,Czekaj niestety drewno i dobrze ze Sagan go tam nie wkrecij wiecej bo to wygladało tragicznie,wogole to w 2 połowie to poł składu do wymiany bo oddychali rękawami:evil:

mitmichael 14.04.2012 17:00

Ja innego składu niz ten nie widze w nastepnym meczu - nie wiadomo tylko na jak długo wypada Uryga: Pareiko - Jirsak, Diaz, Uryga, Paljic - Małecki, Wilk, Szewczyk, Melikson, Iliev - Genkov

orm 14.04.2012 17:03

Mecz w sumie na plus, ale nie mamy sił na granie 90 min, to już kolejny taki mecz gdzie ok. 60 minuty padamy i modlimy się o koniec meczu. Zmiany katastrofalne.

ghost_ 14.04.2012 17:05

nie zapominajcie, że są też kolejne mecze. Probierz nie jest idiotą, widocznie uznał że Iliewowi kończą się siły (to już sami przemieliliście 1000x na forum), podobnie Meliksonowi, Kirm może zapier*alać 90 minut a Garguła się chyba nigdy zbytnio nie męczy... no co poradzić, że nie mamy dobrych zmienników.

Ravers 14.04.2012 17:08

Najważniejsze są 3 punkty, pozwalające przybliżyć się do tego 4 miejsca, które nie jest już tak odległe, jak było jeszcze niedawno. Z gry do 55 minuty można być zadowolonym, potem dwie przypadkowe bramki dla ŁKS-u i nerwówka do końca. No i te zmiany wykonane przez Probierza były dla mnie niezrozumiałe. W ostatnich czterech spotkaniach trzeba dać z siebie jeszcze więcej, 10 punktów (3 zwycięstwa i ciężki mecz z walczącym o mistrza Śląskiem w którym może paść remis) to minimum, aby jeszcze o tych pucharach marzyć.

kriswisla 14.04.2012 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ghost_ (Post 1240672)
nie zapominajcie, że są też kolejne mecze. Probierz nie jest idiotą, widocznie uznał że Iliewowi kończą się siły (to już sami przemieliliście 1000x na forum), podobnie Meliksonowi, Kirm może zapier*alać 90 minut a Garguła się chyba nigdy zbytnio nie męczy... no co poradzić, że nie mamy dobrych zmienników.

Ale oni własnie przy ewentualnej stracie bramki mogliby zapewnic jakas pomysłową akcje i przewagę w przodzie a nie Kirm ktory s.......ił parę kontr i gowno grał z tyłubo kazdy myslał ze ŁKS to już sie wyłozy i kazdy bedzie sobie mogł strzelic po bramce

wojtala8 14.04.2012 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1240662)
Sędzia c huj.. jak można było nie dać karnego Wiśle po ewidentnym faulu na Ilievie?
Cieszą 3 punkty które pomogą Lechii w utrzymaniu.Po pierwszej połowie powinno być że 4:0.. w drugiej zabrakło po prostu sił do grania.

Najlepszy po raz kolejny Genkov i Iliev. Na plus Melikson, Pareiko, i Paljić ( szok!).
Najgorszy Nunez. Słabo zagrał też Czekaj.

Ty chyba inny mecz oglądałeś. Od kilku meczy Czekaj jest najlepszym obrońcom na boisku. Ma pomysł na gre, pewny w obronie nie do przejścia. Zdarzył mu się kiks ale każdemu może.

willow 14.04.2012 17:13

Probierz jest niespełna rozumu.
W wyjściowej jedenastce paralityk Czekaj, a na ławce grający ostatnio pewnie i solidnie Jaliens.
Potem ściąga Maora i Ilieva, a na boisku trzyma sabotażystów Gargułę i Kirma.
Facet może i ma jaja, ale zamiast mózgu.

Po prostu Wiślak 14.04.2012 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1240675)
Czekaj jest najlepszym obrońcom na boisku. Ma pomysł na gre, pewny w obronie nie do przejścia.

:shock::rotfl:

"Nie do przejścia"? Tak jak przy golu na 3-1?

Który to już poważny kiks tego straszliwie niepewnego i kontuzjogennego zawodnika w ostatnich meczach? Bo było ich tak dużo, szczególnie z Ruchem, że zaczynam tracić rachubę...

Czekaja należy gdzieś wypożyczyć, a nie opierać na nim obrony.

kriswisla 14.04.2012 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1240675)
Ty chyba inny mecz oglądałeś. Od kilku meczy Czekaj jest najlepszym obrońcom na boisku. Ma pomysł na gre, pewny w obronie nie do przejścia. Zdarzył mu się kiks ale każdemu może.

Dobry na ŁKS gdy do 55min była mała presja ze trony ŁKSu ale gdy Sagan przeszedł do srodka i druga linia przepuszczała wiecej piłek gubił się,ale jezeli ma sie ogrywac to kiedy jak nie w takich meczach:pa jezeli chodzi o Jaliensa no to pewnie nie jest gotowy na cały mecz i Probierz go wpuscił tylko na te pare minut na utrzymanie wyniku

Elefant 14.04.2012 18:08

Dobry mecz dopóki mieliśmy siły.

Jadącym po Kirmie proponuje wycieczkę na stadion, więcej widać. Kirm grał dobrze, do momentu kiedy go siły nie opuściły. 120 minut biegania z Ruchem musiało wyjść. Na pewno był jednym z najambitniejszych piłkarzy od pierwszej do ostatniej sekundy.
Na drugim biegunie "ambitnej" walki Garguła i Małecki czyli truchcikiem panowie truchcikiem...

Prośba do działu marketingu. W przyszłym sezonie proponuje powrót do hasła "Walczymy o mistrzostwo".
Literalne i skrupulatne wdrażanie w każdym meczu przez piłkarzy strategii marketingowej "Emocje do ostatniej sekundy" wykańcza mnie nerwowo.:foch:

snyrting 14.04.2012 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1240692)
Dobry mecz dopóki mieliśmy siły.

Jadącym po Kirmie proponuje wycieczkę na stadion, więcej widać. Kirm grał dobrze, do momentu kiedy go siły nie opuściły. 120 minut biegania z Ruchem musiało wyjść. Na pewno był jednym z najambitniejszych piłkarzy od pierwszej do ostatniej sekundy.
Na drugim biegunie "ambitnej" walki Garguła i Małecki czyli truchcikiem panowie truchcikiem...

Kirm w pierwszej połowie grał przyzwoicie. W drugiej, tragicznie.

Zgadzam się co do Garguły. Skręca mnie jak widze, że ten człowiek nosi opaskę kapitana.

Don Donson 14.04.2012 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1240676)
Probierz jest niespełna rozumu.
W wyjściowej jedenastce paralityk Czekaj, a na ławce grający ostatnio pewnie i solidnie Jaliens.
Potem ściąga Maora i Ilieva, a na boisku trzyma sabotażystów Gargułę i Kirma.
Facet może i ma jaja, ale zamiast mózgu.

Willow jak Cię cenię z lekka przesadzasz, Czekaj zagrał optymalnie.
Natomiast Garguła to pyciarz nieziemski i obrazą dla nas jest go oglądać.

Ogryzek 14.04.2012 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1240676)
Probierz jest niespełna rozumu.
W wyjściowej jedenastce paralityk Czekaj, a na ławce grający ostatnio pewnie i solidnie Jaliens.
Potem ściąga Maora i Ilieva, a na boisku trzyma sabotażystów Gargułę i Kirma.
Facet może i ma jaja, ale zamiast mózgu.

A może jak już gramy o pietruszkę dał szanse pograć tym którzy (nieważne czy tego chcemy czy nie, zostaną?). Może miesiące Jaliensa są policzone, wiec niech uczy się na błędach Czekaj? Może w następnym zagra para Uryga-Diaz?

W derbach chyba tylko Probierz zestawi najlepszych.

Dive Pirate 14.04.2012 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DonDonson
Czekaj zagrał optymalnie.
Natomiast Garguła to pyciarz nieziemski i obrazą dla nas jest go oglądać.

Z Czekajem bym polemizował. Natomiast odkąd kilka meczy temu zobaczyłem Gargułę z opaską, to do teraz przecieram oczy ze zdumienia. Kto do ch... mu tą opaskę dał ? Przecież to niebywała żenada...

DevilMayCry 14.04.2012 18:33

Rzeczywiście, jak siły były, to i gra się fajnie układała. Po bramce na 3:0, jakoś powietrze zeszło z nich, oddaliśmy pole ŁKS-owi. Jak się to zakończyło to widział każdy...

Jest!!! W końcu jakaś drużyna którą pokonaliśmy 2krotnie w sezonie :D

Elendil 14.04.2012 18:42

Jeśli Wisła ma być budowana na takich piłkarzach, jak Brud czy Czekaj, to druga ligo witaj.

Mnie nie obchodzi, czy zawodnik jest z Polski, Anglii czy Kongo. Jeśli gra dobrze, walczy, nie odpuszcza - to niech gra. Jak grac nie potrafi albo przechodzi obok meczu, to chociażby był to Wiślak z dziada pradziada, niech... trenuje więcej.

Mam nadzieję, że te słowa Bednarza "Wisła dla Polaków" to taki zabieg, żeby uspokoić kibiców, którzy mieli dość zagranicznych gwiazdek. Niech ściągają do klubu DOBRYCH zawodników, niech ulepszą bazę sportową, by produkować DOBRYCH zawodników. Narodowość ma tu znacznie mniejsza znaczenie - o ile wciąż chcemy bić się o mistrza i grac w pucharach, rzecz jasna.

Jest w tym składzie sporo zawodników, których oczywiście trzeba się pozbyć. Część z nich ma niestety jeszcze długie kontrakty. Ale widać, że tę drużynę bardzo zniszczyły zawirowania wokół trenerów, gorsza atmosfera w klubie. A oni zdecydowanie potrafią grać.


I DLACZEGO u licha Pareiko nie jest kapitanem pod nieobecność Wilka? Ma wszystko to, czego Gargule brak.

Karherop 14.04.2012 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1240703)

I DLACZEGO u licha Pareiko nie jest kapitanem pod nieobecność Wilka? Ma wszystko to, czego Gargule brak.

Pareiko będzie biegał pod pole karne przeciwnika i dyskutował z sędzią o spornych sytuacjach ?

(wiem wiem ze nie ma tego przepisu , ale zwyczajowo jest to stosowane )

Stan58 14.04.2012 18:53

Najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają Ci, którzy nie byli na meczu :( Czy Wy nie pamiętacie o tym, że we wtorek Wisła zagrała 120 minut z Ruchem? Dokąd mieli siły dotąd grali, a kiedy brakło stało się co się stało....
Jeśli mieć do kogoś pretensje do Garguły, który przeszedł obok meczu, zresztą już nie pierwszy raz. Ten facet nie jest godzien nosić opaski kapitana. Również więcej należy wymagać od Małeckiego, który niczym nie zaimponował. Czekaja trudno ocenić, ale ktoś wcześniej dobrze napisał, że ten chłopak musi się gdzieś ogrywać... Ważne, że są trzy punkty :)

DysoN 14.04.2012 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 1240697)
Z Czekajem bym polemizował. Natomiast odkąd kilka meczy temu zobaczyłem Gargułę z opaską, to do teraz przecieram oczy ze zdumienia. Kto do ch... mu tą opaskę dał ? Przecież to niebywała żenada...

A kto mial niby byc kapitanem w tym meczu? Czekaj?
Nie bylo Wilka i to byli jedyni Polacy w pierwszym skladzie. Kapitan powienien byc Polakiem, ale przynajmniej dobrze mowic po polsku, by moc sie dogadywac z sedziami keidy zachodzi potrzeba. Troche sie ogarnij chłopie bo nawalasz bez zastanowienia.

Gargula nie zagral wcale tak zle dzisiaj. Zle gral w drugiej polowie kiedy to wszysyc prawie zle grali wiec skupianie sie na nim tylko jest w tym przypadku nie fair. W pierwszej polowie radzil sobie calkiem dobrze.

syryls 14.04.2012 19:08

Po prostu tak jest że wy jak jedziecie po jakimś zawodniku to grał dobrze źle, opinię macie taką samą o nim, Garguła ma już swoje lata(31) więc następny sezon i żegnamy, zagrał fajnie klepką, przyjemnie się to oglądało

Bóg Trybun (objawion) 14.04.2012 19:10

Ten, który wmówił Kirmowi, że jest piłkarzem, zrobiłby karierę w polityce. Szacun.

mitmichael 14.04.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1240700)
Rzeczywiście, jak siły były, to i gra się fajnie układała. Po bramce na 3:0, jakoś powietrze zeszło z nich, oddaliśmy pole ŁKS-owi. Jak się to zakończyło to widział każdy...

Jest!!! W końcu jakaś drużyna którą pokonaliśmy 2krotnie w sezonie :D

No to juz po meczu z Podbeskidziem nie beda mieli na co zwalac

Stan58 14.04.2012 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1240713)
A kto mial niby byc kapitanem w tym meczu? Czekaj?
Nie bylo Wilka i to byli jedyni Polacy w pierwszym skladzie. Kapitan powienien byc Polakiem, ale przynajmniej dobrze mowic po polsku, by moc sie dogadywac z sedziami keidy zachodzi potrzeba. Troche sie ogarnij chłopie bo nawalasz bez zastanowienia.

Gargula nie zagral wcale tak zle dzisiaj. Zle gral w drugiej polowie kiedy to wszysyc prawie zle grali wiec skupianie sie na nim tylko jest w tym przypadku nie fair. W pierwszej polowie radzil sobie calkiem dobrze.

Masz rację, że kapitanem powinien być Polak, ale taki który sobą coś reprezentuje, czyli Garguła się nie nadaje. Mówisz, że powinien mówić po polsku - ten warunek spełnia Jirsak (zresztą przejął opaskę po zmianie Garguły), a jeśli nie Jirsak to mógłby być Siergiej.

Hmmm... pisząc, że nie zagrał wcale tak źle dajesz dowód tego, że nie byłeś na meczu. Ja byłem i widziałem zupełnie coś innego... brak zaangażowania, zagrania do tyłu, jedna "klepka" nie zmieni mojej opinii

pzkwr 14.04.2012 19:19

Gratuluję dobrego samopoczucia zarządowi! Dla tych, których nie było na meczu: frekwencję 15.000 należy traktować, jak wynik wyborów w Rosji, dzisiaj na stadionie nie było nawet 10.000 kibiców...

tofik 14.04.2012 19:20

Fajny pomysł Probierza z Jirsakiem na boku. Grając na nowej pozycji Czech nie jest pod stalą presją z jaką się spotyka w środku pola i przy której się gubi. Może więc wykorzystywać swoją dobrą technikę podań czy nieźle ułożona noge przy wrzutkach.

Ciekawi mnie jak wypadnie ten wariant na wyjazdach. Wtedy może być problem, bo Jirsak nie ma odbioru i jest słaby fizycznie. No i przy kryciu nie wygra główek itd Ale na mecze gdzie mamy strzelać i dominowac, jak najbardziej + :)

Aha, Garguła i Kirm po raz kolejny odstają poziomem od reszty. Słabi piłkarze, szkoda, że z nimi jesteśmy zwiazani długimi kontraktami.

neq. 14.04.2012 19:22

Ci którzy piszą żę Kirm grał dobrze albo przyzwoicie to albo nie oglądali meczu albo na nim nie bylo albo bylo walaleni jak działo. To największy sabotażysta jaki ostatnio grał w Wiśle, co z tego że biega na tych koślawych nogach jak nie potrafi przyjąć idealnej piłki i strzelić lub nawet poprostu strzelić bez przyjęcia ( miał dwie idealne okazje na bramkę ) Za jego słowa o tym że to tylko kolejny mecz do końca sezonu jest już skończony w tym klubie, niech wraca do słowenii


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl