![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Możemy się zastanawiać nad przyczynami takiego stanu rzeczy. Bardzo ciekawy jest fakt, że w ciągu 5 lat gry w barwach Wisły zagrał tylko 14 pełnych meczów w Ekstraklasie. To idealnie obrazuje to, że żaden trener mu nie zaufał do końca. Za Skorży Tomek sobie nie pograł, a były to prawie 3 lata. Dla Tomka stracone lata. Chciałbym, aby został z nim przedłużony kontrakt. Nie wiem ile zarabia, ale sądzę, że nie jest to duża sumka. Jeżeli nie chciałby dużo to jako gracz szerokiej kadry by się przydał. Kiedyś wspomniałem o potrzebie posiadania rezerw. Powtórzę to n-ty raz. Gdybyśmy mieli rezerwy BYĆ MOŻE kariera takich graczy jak Tomek by się potoczyła troszkę inaczej. W pewnym momencie należało Tomka wypożyczyć. To był przede wszystkim okres gry za Skorży. PS Popatrzcie jakby ewentualne zwycięstwo z Ruchem poprawiało nasze szanse na wicemistrzostwo lub nawet mistrzostwo. Legia ma ciężkie mecze przed sobą. Każdy zespół może stracić punkty z każdym. |
W mlodej zagrali dzisiaj Jovanic i Pajlic wiec ich nie ma w Chorzowie napewno...
|
Cytat:
Trochę zabawny tytuł, biorąc poprawke na to, że 17 mecze, wygrali 4 jak dobrze licze.... |
Przy remisie Legii, porazce Slaska, nie mam prawa nie wygrac.. wszysystko dla nas. Dzis wygrywajac na Ruchu, i przy jutrzejszym remisie Polonii z Korona, nadrabiamy do wszystkich. Do tego Slask mocno oslabiona obrona. Jak dzis wygramy i z Legia, to przynajmniej v-ce mistrz mozliwy
|
W I połowie przegraliśmy walkę w środku pola. Jeśli Probierz czegoś nie zmieni, przegramy ten mecz. W końcówce już mocno pachniało bramką dla Niebieskich.
|
TRAGEDIA ..... inaczej nie mozna nazwac I polowy ...... najgorsze ( narazie) jest to ze nasi zawodnicy nie umieja utrzymac sie przy pilce ....a te bezsensowne dlugie dzidy to raczej forma strachu ..... nie ma pomyslu na gre - mam nadzieje ze Chaves zejdzie bo smierdzi mi czerwona kartka ....Nunez i Kirm na swoim normalnym poziomie
|
Wchodzą w nas jak w masło. Nie do wiary... :)
|
Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo. Komentatorow C+ nie da sie sluchac, zalosne.
|
Jak do tej pory gramy slabiutko, zadnej sytuacji nie stworzylismy...
Malo kombinacyjnej gry, 2-3 podania i dzida do przodu. Ruch jest lepszy po prostu. |
Cytat:
Teraz gramy w 10, wątpliwe, że się z tego podniesiemy. |
Przed rzutem karnym powinno już być 4:0 dla Ruchu! Wisła nie gra nic, posucha jak na Saharze. Patrzeć się na to nie da! Jeszcze wchodzi na boisko "gwiazdor" :D
|
Wiem, że to nierealne ale chciałbym zeby przed przyszlym sezon wyp...rzedać wszystkich
poza Wilkiem, Pareiko i Meliksonem reszta nie ma albo umiejetenosci albo checi a najczesciej jednego i drugiego na gre w Wiśle |
Tym pilkarzyka nei zalezy wogole na WIŚLE po sezonie trzeba pozbyc sie tych najemnikow i budowac prawdziwy zespol. Oni rączki zcierają że wyplata 10 bedzie. Małecki,WIlk reszta dziekujemy
|
Gramy pytę, sędzia wydrukował karnego. Zostaje PP.
|
W Wisle brakuje charakternych zawodników ,którzy będą najnormalniej w świecie zapierdalać! Nikt nie każe im umierać za Wisłę ale zarabiają tak duże pieniądze ,że te 90 minut muszą zadupcać. Jak my możemy z tymi boiskowymi leniami krzyczeć po meczu JJJBG czy przed meczem skandować ich nazwiska? Przegrać można ale po walce!
|
Cytat:
|
Cytat:
NAPISAŁ że zostaje PP nei napisal ze bedzie łątwiej nei szukaj sensacji koles... :lol: |
ktoś się jeszcze zastanawiał czy warto kupować bilet na mecz z Legią - NIE.
To nie jest Wisła walcząca i chcąca cokolwiek ugrać, to zgraja łajz rozpieszczonych przez życie. Kupiłem karnet (zawsze kupowałem), ale tym razem czuję się oszukany, obiecywano mi co innego. Obiecywano mi walkę i emocje do ostatnich sekund, a dostałem kopaninę bez żadnej walki i oddawanie spotkań bez emocji. No i kawior dla vipów, oraz oblodzone schody i durną ochronę dla mnie. Prawdę powiedziawszy, gdybym był kasiasty w tym momencie pozwałbym do sądu żądając zwrotu kasy za karnet. Szkoda, że nie można karnetu komuś pożyczyć, nie bardzo chce mi się marnować swój cenny czas na oglądanie tych ćwoków na meczy z Legią. Chyba poczekam, aż coś się w tym klubie pozmienia i przyjdą zawodnicy, którym się chce, którzy będą walczyć i biegać, an ie .......ić po meczu, że zbyt luźno podeszli do meczu. Luźne to można mieć zwieracze po wędlinie z Tesco. Wam parchy zasrane płacą za grę, więc ....a więcej grania, mniej spacerów po galeriach. Obecnych pseudopiłkarzy nie chcę sponsorować, rzygać mi się chce, jak sobie pomyśle, ze te pedalskie wycieczki Bunozy do galerii to między innymi z powodu mojej głupoty, że dałem się namówić na kupno abonamentu. Szczytem bezczelności władz Wisły jest przywrócenie Małeckiego do składu. Właśnie wchodzi na boisko, ja wyłączam relację. Do czasu, aż nie przeprosi Moskala. Wolę już chodzić na 2 ligową Speedway Wandę, albo koszykarzy Wisły, tym przynajmniej się chce, a to najważniejsze - pomijając poziom umiejętności. |
Ruch prowadzi i nie broni wyniku tylko walczy o drugiego gola... to mi się podoba. Wisła zupełnie bezbarwnie... przechodzą obok meczu.
|
Niech ten sezon się skończy... żal na to patrzeć.
|
Wy nic nie rozumiecie... Cytując klasyka, to jest zasłona dymana.
Po prostu Probierz wpadł na genialny pomysł uśpienia czujności Ruchu przed ewentualnymi meczami w PP. Niemożliwym jest przecież abyśmy byli aż tak słabi. Przecież ledwie kilka minut dzieliło Nas od LM... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Skonczmy pieprzyc wkoncu.
Ewidentna przegrana z zespolem duzo lepszym. Ewidentny karny. Ewidentna czerwona kartka. Ewidentnie nie zrobilismy sztycha w tym meczu. Ewidentnie przestanmy pieprzyc o tym PP bo tam tez chu... mozemy zrobic z ta druzyna ... Poprostu upadek,mamy najgorszy zespol od 16 lat i skonczmy zyc jakimis chorymi zludzeniami. Dowidzenia. |
Jakby nie Sergei skończyłoby się piątką...
Brawo Probierz, brawo Wisła |
ileż chorzowianie mają serca dla nas :)
|
bilans po tym meczu powinien byc: 0:4 w golach i 0:3 w czerwonych kartkach.
|
Cytat:
|
To sedziowanie to jest kpina - polowe arbitrow powinno sie powiesic na szubienicy
|
Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję BRAWO ZA TAKTYKĘ DLA TRENERA |
najwiekszym błedem było zwolnienie Maaskanta;) teraz grają jeszcze gorzej niż grali;) za Maaskanta. może i grali słabo ale zdażały sie jakieś w miare przyzwoite mecze i jeszcze cos wygrywali a teraz samo dno. przykro patrzeć
|
Cytat:
|
Juz nie przesadzajcie, ja tam dziś walkę i zaangażowanie widzę. Zwyczajnie Ruch jest ewidentnie na fali, w dodatku na pewno nie pomógł nam sędzia . Reasumując - porażkę można było wkalkulować, sporo ekip tam przegrało.
Mistrzostwo przegraliśmy u siebie - za Maaskanta i Moskala zwłaszcza, przegrywając z tuzami typu Podbeskidzie. Trzy punkty w tych meczach dałyby nam teraz pierwsze miejsce w tabeli, prosta matematyka... |
Cytat:
hahahahahahaha kirm co za mecz |
Małecki miał w 100% racje. To nie jest drużyna a skupisko ludzi. Większości nie zależy na wyniku, nie chce się biegać, tylko czekają na wypłatę.
W tym meczu idealnie było widać komu zależy na grze w Wiśle. Pareiko (gdyby nie on byłoby 6-0), aż żal mi go było patrząc z kim ma grać w obronie. Małecki i Garguła po wejściu biegali, chcieli, ale nic z tego. Wilk jak zawsze walczył i to tyle. To jest straszne, Diaz i Genkov też niby chcieli, ale to nie to. Teraz poświęcę kilka słów dla Kirma. Od kilkunastu meczów jak Boga kocham on się kopromituje, mało tego kompromituje Wisłę. Dzisiejsze zwody\wrzutki obnażyły go w 100%. Na jego miejscy zrzekł bym się pensji za ostatnie 3 miesiące. Podobnie zresztą powinna postąpić cała kadra. Za co oni biorą tyle pieniędzy za co? Małecki wszedł i raz dośrodkował, Kirm dośrodkowywał chyba z 5 razy i ani razu piłka nie podniosła się nad ziemię. Kadrę mamy śmiesznie słabą. Sezon powinni dograć młodzieżowcy. O kurde, sory, my nie mamy młodzieżowców... mój błąd. Ciekaw jestem co się stanie po sezonie, bo tak być nie może. Mam wrażenie, że dobrali byśmy 8 zawodników z 3 ligi i zagrali by lepiej niż nasi "najemnicy" dzisiaj. Mecz wyglądał jak Ruch Chorzów - Pareiko. |
Parejko najlepszym zawodnikiem meczu.
|
trzeba tą przygłupawą przyśpiewkę zmienić na "przykro nam jest patrzeć, kiedy Wisła gra! z taką grą Wisełka, szybko sięgnie dna!" :D
|
Gra z Wisłą w chwili obecnej to darmowe punkty. Gdyby nie oni zresztą, miałem dziś 120€ za kupon...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl