Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 25 marca, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8655)

Jazon 25.03.2012 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1233062)
ja tam wierze w 3 punkty w kazdym meczu.
w Mistrzostwo nie musze, bo dla mnie Wisła byla jest i bedzie zawsze najlepsza.

Skoro wierzysz w 3 pkt. w każdym meczu, to automatycznie wierzysz w mistrzostwo, chcąc nie chcąc. Logiczne;)

zgrybus 25.03.2012 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1233484)
...
Ehhhh, najchętniej bym ten zespól olał cienkim moczem. Ale nie potrafię.

Mówi to kibic Wisły .

kacpaw91 25.03.2012 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1233511)
Jirsaka wystawić Jirsaka. On zawsze z Ruchem gra mecz sezonu.

Dokładnie, tak jest. Ten piłkarz mnie zdumiewa. Uważam, że przychodząc do nas miał potencjał nie mniejszy niż Maor. Ma piłki na centymetry, technicznie też niezły, stałe fragmenty potrafi świetnie wykonywać, ma niezły strzał z dystansu. Tylko w 28/30 sezonu zablokowany. Te 2 mecze to najczęściej mecze z Ruchem. Zdumiewające: 8 meczy z Ruchem, 2 gole, 5 asyst. Ogólnie w 102 meczach strzelił 5 goli i miał 13 asyst.

Możemy się zastanawiać nad przyczynami takiego stanu rzeczy. Bardzo ciekawy jest fakt, że w ciągu 5 lat gry w barwach Wisły zagrał tylko 14 pełnych meczów w Ekstraklasie. To idealnie obrazuje to, że żaden trener mu nie zaufał do końca. Za Skorży Tomek sobie nie pograł, a były to prawie 3 lata. Dla Tomka stracone lata.

Chciałbym, aby został z nim przedłużony kontrakt. Nie wiem ile zarabia, ale sądzę, że nie jest to duża sumka. Jeżeli nie chciałby dużo to jako gracz szerokiej kadry by się przydał.

Kiedyś wspomniałem o potrzebie posiadania rezerw. Powtórzę to n-ty raz. Gdybyśmy mieli rezerwy BYĆ MOŻE kariera takich graczy jak Tomek by się potoczyła troszkę inaczej. W pewnym momencie należało Tomka wypożyczyć. To był przede wszystkim okres gry za Skorży.

PS Popatrzcie jakby ewentualne zwycięstwo z Ruchem poprawiało nasze szanse na wicemistrzostwo lub nawet mistrzostwo. Legia ma ciężkie mecze przed sobą. Każdy zespół może stracić punkty z każdym.

63.5 Kg 25.03.2012 15:07

W mlodej zagrali dzisiaj Jovanic i Pajlic wiec ich nie ma w Chorzowie napewno...

mc-money 25.03.2012 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1233567)
W mlodej zagrali dzisiaj Jovanic i Pajlic wiec ich nie ma w Chorzowie napewno...

Co do Mesy jeszcze, tytuł z oficjalnej: "Młoda Wisła znów wygrywa. Znów 3:1".
Trochę zabawny tytuł, biorąc poprawke na to, że 17 mecze, wygrali 4 jak dobrze licze....

WislaFan123 25.03.2012 15:30

Przy remisie Legii, porazce Slaska, nie mam prawa nie wygrac.. wszysystko dla nas. Dzis wygrywajac na Ruchu, i przy jutrzejszym remisie Polonii z Korona, nadrabiamy do wszystkich. Do tego Slask mocno oslabiona obrona. Jak dzis wygramy i z Legia, to przynajmniej v-ce mistrz mozliwy

Krotochwila 25.03.2012 16:50

W I połowie przegraliśmy walkę w środku pola. Jeśli Probierz czegoś nie zmieni, przegramy ten mecz. W końcówce już mocno pachniało bramką dla Niebieskich.

gizmowisla 25.03.2012 16:54

TRAGEDIA ..... inaczej nie mozna nazwac I polowy ...... najgorsze ( narazie) jest to ze nasi zawodnicy nie umieja utrzymac sie przy pilce ....a te bezsensowne dlugie dzidy to raczej forma strachu ..... nie ma pomyslu na gre - mam nadzieje ze Chaves zejdzie bo smierdzi mi czerwona kartka ....Nunez i Kirm na swoim normalnym poziomie

Matejas_ 25.03.2012 17:08

Wchodzą w nas jak w masło. Nie do wiary... :)

Krotochwila 25.03.2012 17:13

Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo. Komentatorow C+ nie da sie sluchac, zalosne.

DysoN 25.03.2012 17:15

Jak do tej pory gramy slabiutko, zadnej sytuacji nie stworzylismy...
Malo kombinacyjnej gry, 2-3 podania i dzida do przodu.
Ruch jest lepszy po prostu.

Zwitter 25.03.2012 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1233587)
Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo.

Nie można powiedzieć, że go nie było. Dyskusyjna sytuacja. gdybyś był kibicem Ruchu to byś powiedział, że prawidłowa decyzja.
Teraz gramy w 10, wątpliwe, że się z tego podniesiemy.

Matejas_ 25.03.2012 17:21

Przed rzutem karnym powinno już być 4:0 dla Ruchu! Wisła nie gra nic, posucha jak na Saharze. Patrzeć się na to nie da! Jeszcze wchodzi na boisko "gwiazdor" :D

bridgeburner 25.03.2012 17:25

Wiem, że to nierealne ale chciałbym zeby przed przyszlym sezon wyp...rzedać wszystkich
poza Wilkiem, Pareiko i Meliksonem
reszta nie ma albo umiejetenosci albo checi a najczesciej jednego i drugiego na gre w Wiśle

Adriss 25.03.2012 17:26

Tym pilkarzyka nei zalezy wogole na WIŚLE po sezonie trzeba pozbyc sie tych najemnikow i budowac prawdziwy zespol. Oni rączki zcierają że wyplata 10 bedzie. Małecki,WIlk reszta dziekujemy

Devonisch 25.03.2012 17:27

Gramy pytę, sędzia wydrukował karnego. Zostaje PP.

jaro1985r 25.03.2012 17:28

W Wisle brakuje charakternych zawodników ,którzy będą najnormalniej w świecie zapierdalać! Nikt nie każe im umierać za Wisłę ale zarabiają tak duże pieniądze ,że te 90 minut muszą zadupcać. Jak my możemy z tymi boiskowymi leniami krzyczeć po meczu JJJBG czy przed meczem skandować ich nazwiska? Przegrać można ale po walce!

ciacho 25.03.2012 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 1233595)
Gramy pytę, sędzia wydrukował karnego. Zostaje PP.

Skąd na tym forum przekonanie, że w PP będzie łatwiej niż w lidze?

Adriss 25.03.2012 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1233597)
Skąd na tym forum przekonanie, że w PP będzie łatwiej niż w lidze?


NAPISAŁ że zostaje PP nei napisal ze bedzie łątwiej nei szukaj sensacji koles... :lol:

danpe_ 25.03.2012 17:31

ktoś się jeszcze zastanawiał czy warto kupować bilet na mecz z Legią - NIE.
To nie jest Wisła walcząca i chcąca cokolwiek ugrać, to zgraja łajz rozpieszczonych przez życie.

Kupiłem karnet (zawsze kupowałem), ale tym razem czuję się oszukany, obiecywano mi co innego. Obiecywano mi walkę i emocje do ostatnich sekund, a dostałem kopaninę bez żadnej walki i oddawanie spotkań bez emocji. No i kawior dla vipów, oraz oblodzone schody i durną ochronę dla mnie.

Prawdę powiedziawszy, gdybym był kasiasty w tym momencie pozwałbym do sądu żądając zwrotu kasy za karnet. Szkoda, że nie można karnetu komuś pożyczyć, nie bardzo chce mi się marnować swój cenny czas na oglądanie tych ćwoków na meczy z Legią. Chyba poczekam, aż coś się w tym klubie pozmienia i przyjdą zawodnicy, którym się chce, którzy będą walczyć i biegać, an ie .......ić po meczu, że zbyt luźno podeszli do meczu.
Luźne to można mieć zwieracze po wędlinie z Tesco. Wam parchy zasrane płacą za grę, więc ....a więcej grania, mniej spacerów po galeriach.
Obecnych pseudopiłkarzy nie chcę sponsorować, rzygać mi się chce, jak sobie pomyśle, ze te pedalskie wycieczki Bunozy do galerii to między innymi z powodu mojej głupoty, że dałem się namówić na kupno abonamentu.
Szczytem bezczelności władz Wisły jest przywrócenie Małeckiego do składu. Właśnie wchodzi na boisko, ja wyłączam relację. Do czasu, aż nie przeprosi Moskala.
Wolę już chodzić na 2 ligową Speedway Wandę, albo koszykarzy Wisły, tym przynajmniej się chce, a to najważniejsze - pomijając poziom umiejętności.

Matejas_ 25.03.2012 17:33

Ruch prowadzi i nie broni wyniku tylko walczy o drugiego gola... to mi się podoba. Wisła zupełnie bezbarwnie... przechodzą obok meczu.

Jago 25.03.2012 17:34

Niech ten sezon się skończy... żal na to patrzeć.

karas1983 25.03.2012 17:37

Wy nic nie rozumiecie... Cytując klasyka, to jest zasłona dymana.

Po prostu Probierz wpadł na genialny pomysł uśpienia czujności Ruchu przed ewentualnymi meczami w PP.

Niemożliwym jest przecież abyśmy byli aż tak słabi. Przecież ledwie kilka minut dzieliło Nas od LM...

Zwitter 25.03.2012 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1233599)
To nie jest Wisła walcząca i chcąca cokolwiek ugrać, to zgraja łajz rozpieszczonych przez życie.

Tydzień temu przy stanie 0:2 jakoś im się chciało walczyć a dziś już nie? Ludzie, dziś Ruch jest po prostu zdecydowanie lepszy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1233599)
Kupiłem karnet (zawsze kupowałem), ale tym razem czuję się oszukany, obiecywano mi co innego. Obiecywano mi walkę i emocje do ostatnich sekund, a dostałem kopaninę bez żadnej walki i oddawanie spotkań bez emocji. No i kawior dla vipów, oraz oblodzone schody i durną ochronę dla mnie.

Karnet masz na R22, nie na wyjazdy :P

Matejas_ 25.03.2012 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karas1983 (Post 1233604)
Po prostu Probierz wpadł na genialny pomysł uśpienia czujności Ruchu przed ewentualnymi meczami w PP.

A ja myślałem że gramy 1/8 Ligi Europejskiej przeciw Chelsea bo nas tak cisną :)

63.5 Kg 25.03.2012 17:44

Skonczmy pieprzyc wkoncu.

Ewidentna przegrana z zespolem duzo lepszym.
Ewidentny karny.
Ewidentna czerwona kartka.
Ewidentnie nie zrobilismy sztycha w tym meczu.
Ewidentnie przestanmy pieprzyc o tym PP bo tam tez chu... mozemy zrobic z ta druzyna ...

Poprostu upadek,mamy najgorszy zespol od 16 lat i skonczmy zyc jakimis chorymi zludzeniami.

Dowidzenia.

arrosmay 25.03.2012 17:44

Jakby nie Sergei skończyłoby się piątką...
Brawo Probierz, brawo Wisła

Matejas_ 25.03.2012 17:45

ileż chorzowianie mają serca dla nas :)

7 kotów 25.03.2012 17:46

bilans po tym meczu powinien byc: 0:4 w golach i 0:3 w czerwonych kartkach.

Filippo 25.03.2012 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1233607)
Skonczmy pieprzyc wkoncu.

Ewidentna przegrana z zespolem duzo lepszym.
Ewidentny karny.
Ewidentna czerwona kartka.
Ewidentnie nie zrobilismy sztycha w tym meczu.
Ewidentnie przestanmy pieprzyc o tym PP bo tam tez chu... mozemy zrobic z ta druzyna ...

Poprostu upadek,mamy najgorszy zespol od 16 lat i skonczmy zyc jakimis chorymi zludzeniami.

Dowidzenia.

No własnie..skoncz pieprzyc. Ewidentny karny? A za co, skoro Wilk nawet nie dotknął Zienczuka, ba został przez niego kopnięty :D Smiech na sali... Czerwona kartka tez ewidentna? Yhym...Tiaaa...

mitmichael 25.03.2012 17:49

To sedziowanie to jest kpina - polowe arbitrow powinno sie powiesic na szubienicy

TymonPRO 25.03.2012 17:49

Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka


Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór

PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję

BRAWO ZA TAKTYKĘ DLA TRENERA

simao4 25.03.2012 17:49

najwiekszym błedem było zwolnienie Maaskanta;) teraz grają jeszcze gorzej niż grali;) za Maaskanta. może i grali słabo ale zdażały sie jakieś w miare przyzwoite mecze i jeszcze cos wygrywali a teraz samo dno. przykro patrzeć

wolfy 25.03.2012 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karas1983 (Post 1233604)
Wy nic nie rozumiecie... Cytując klasyka, to jest zasłona dymana.

Po prostu Probierz wpadł na genialny pomysł uśpienia czujności Ruchu przed ewentualnymi meczami w PP.

Niemożliwym jest przecież abyśmy byli aż tak słabi. Przecież ledwie kilka minut dzieliło Nas od LM...

To było dwóch trenerów temu.

felipe 25.03.2012 17:52

Juz nie przesadzajcie, ja tam dziś walkę i zaangażowanie widzę. Zwyczajnie Ruch jest ewidentnie na fali, w dodatku na pewno nie pomógł nam sędzia . Reasumując - porażkę można było wkalkulować, sporo ekip tam przegrało.

Mistrzostwo przegraliśmy u siebie - za Maaskanta i Moskala zwłaszcza, przegrywając z tuzami typu Podbeskidzie. Trzy punkty w tych meczach dałyby nam teraz pierwsze miejsce w tabeli, prosta matematyka...

sportnh 25.03.2012 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1233614)
Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka


Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór

PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję

to co powiesz o Kirmie:D:D:D:D

hahahahahahaha kirm co za mecz

Enek 25.03.2012 17:53

Małecki miał w 100% racje. To nie jest drużyna a skupisko ludzi. Większości nie zależy na wyniku, nie chce się biegać, tylko czekają na wypłatę.
W tym meczu idealnie było widać komu zależy na grze w Wiśle.
Pareiko (gdyby nie on byłoby 6-0), aż żal mi go było patrząc z kim ma grać w obronie. Małecki i Garguła po wejściu biegali, chcieli, ale nic z tego. Wilk jak zawsze walczył i to tyle. To jest straszne, Diaz i Genkov też niby chcieli, ale to nie to.

Teraz poświęcę kilka słów dla Kirma. Od kilkunastu meczów jak Boga kocham on się kopromituje, mało tego kompromituje Wisłę. Dzisiejsze zwody\wrzutki obnażyły go w 100%. Na jego miejscy zrzekł bym się pensji za ostatnie 3 miesiące. Podobnie zresztą powinna postąpić cała kadra. Za co oni biorą tyle pieniędzy za co? Małecki wszedł i raz dośrodkował, Kirm dośrodkowywał chyba z 5 razy i ani razu piłka nie podniosła się nad ziemię.

Kadrę mamy śmiesznie słabą. Sezon powinni dograć młodzieżowcy. O kurde, sory, my nie mamy młodzieżowców... mój błąd.
Ciekaw jestem co się stanie po sezonie, bo tak być nie może.
Mam wrażenie, że dobrali byśmy 8 zawodników z 3 ligi i zagrali by lepiej niż nasi "najemnicy" dzisiaj. Mecz wyglądał jak Ruch Chorzów - Pareiko.

wolfy 25.03.2012 17:53

Parejko najlepszym zawodnikiem meczu.

Matejas_ 25.03.2012 17:54

trzeba tą przygłupawą przyśpiewkę zmienić na "przykro nam jest patrzeć, kiedy Wisła gra! z taką grą Wisełka, szybko sięgnie dna!" :D

kha1 25.03.2012 17:55

Gra z Wisłą w chwili obecnej to darmowe punkty. Gdyby nie oni zresztą, miałem dziś 120€ za kupon...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl