![]() |
Cytat:
|
Na środku obrony powinien zagrać Czekaj z Jaliensem, który pokazuje ostatnio przynajmniej solidną formę. Chavez zagrał słabiej niż w poprzednich meczach, może odpoczynek dobrze mu zrobi.
Pareiko - Lamey, Czekaj, Jaliens, Diaz - Wilk, Garguła, Melikson, Kirm (Iliev) - Genkov, Biton Przy wspomnianej podrażnionej ambicji, przydałoby się zagrać ofensywniej. Nasza gra nie wygląda źle, brak zwycięstw jest spowodowany indywidualnymi błędami i jeśli je wyeliminujemy, to będzie dobrze. 2:1 dla nas. |
Cytat:
|
Mój skład na Korone: 442
-------------------BITON ---------------------------GENKOV ---MELIKSON------------------------ILIEV -----------------GARGUŁA--WILK-------------------- ---BUNOZA--CHAVEZ--JALIENS--JOVANOVIC ---------------------PAREIKO------------------ Ewentualnie Lamey za Jovanovica. Kirm powinien zmienić na drugą połowę Ilieva. Jak Garguła jest w słabej dyspozycji to za niego Diaz (dobrze zagrał w Liege). |
Realnie rzecz biorąc o jakiekolwiek punkty może być jutro bardzo trudno.
Piłkarze są zmeczeni. Zmiennicy są (w większości) za słabi. Korona gra pressingiem, którego nie lubimy i nie potrafimy grać z takimi drużynami. Jak sie mecz ułoży, jak coś nie wpadnie na początku to może być podobnie jak z Polonią. |
Cytat:
|
będą kibice Korony Kielce, czy jak zwykle nie?
|
zastanawiam sie czy jeszcze kiedykolwiek zobacze od pierwszej minuty gre Wisly z 2 napastnikami i klasycznym ustawieniem 4-4-2 ???????? obawiam sie ze juz nigdy ....i juz zawsze mecze beda sie konczyly wynikami 0-1 0-0 1-0 czasem przy dobrym wietrze 2-1 - 2-0
|
Nasze gwiazdki wyprzedziło Podbeskidzie... Ja wiem, że dla stranieri Podbeskidzie to taki sam "no name" jak Polonia czy Ruch ale może spięli by jednak poślady bo robi się trochę śmiesznie :D
|
Cytat:
|
Cóż, widzę, że zabawy w trenejro trwają w najlepsze, zatem dołożę też coś od siebie.
1. Nie widzę Bitona na szpicy, wydaje mi się, że z racji umiejętności zbierania górnych piłek lepszy będzie Genkov, Biton mógłby grać tuż za nim. 2.Nikt nie potrafi się zastawić w Wiśle, a może i w całej lidze jak Nunez, i właściwie chłop ma zadatki na def.pomocnika, tylko musiałby wyzbyć się idiotycznych nawyków. 3.Meleks to typ plejmejkera, jak dla mnie wystawianie go na skrzydle to marnotrawienie potencjału jaki może płynąć z piłek rozgrywanych od środka. 4.Kirm jest o okropnej formie, chętnie zobaczyłbym na skrzydle Dragana. Alternatywą mogł by być na skrzydle Guła. Może warto by spróbować. tak więc mój skład wyglądał by mniej więcej tak. --------------Pareiko---------------- --------------------------------------- Jovanovic--Chavez--Czekaj--Diaz ---------------------------------------- ---Iliev-----Wilk-----Guła/Nunez--- ---------------------------------------- -------Melikson-----Biton------------ --------------Genkov----------------- Ustawienie dosyć eksperymentalne, ale wtedy nasza siła w ataku wyglądała by dosyć imponująco. Z wiślackim pozdrowieniem ;) |
Cytat:
|
strach pomyśleć co by było gdyby taki Real zaczął grać 2 napastnikami skoro teraz strzela po 4,5 bramek na mecz
zachowaj proporcje - nie jestesmy Realem ....... nie jestesmy nawet Saragossą ....przez 90 minut nie oddajemy strzału w swiatlo bramki rezerwom Standardu .... |
chodzi mi o sam fakt że liczba napastników/ustawienie nie przeklada sie bezposrednio na bramki. A jeszcze tak apropo grą dwoma napastnikami polecam oglądnąć jeszcze raz sytuacje Kirma ze Standardem jak ustawieni byli Biton/Genkov (jeden praktycznie wpadl na drugiego) to pokazuje jak mogłaby taka "współpraca" wygladac.
|
jeżeli przegrają jutro to trzeba zrobić roz....... prawdziwy roz.......!!!!! Piłkarze jak podejdą to pokazać Fuckersa a basałajowi nawciskać jak tylko sie da!!!!
|
Cytat:
Dajcie sobie spokój z tą zabawą w trenera. |
Hmm takie ustawienie było by ciekawe ale w przypadku:
--------------------Pareiko------------------ ----------------------------------------------- Jovanovic/Lamey--Jaliens--Czekaj--Diaz ----------------------------------------------- -------Jirsak--------Wilk------Nunez------ ---------------------------------------------- ---------------------------------------------- --------------Iliev---------Melikson--------- --------------------Biton--------------------- W drugiej połowie wpuściłbym Gargułę za Ilieva, Kirma za Jirsaka(tak, Kirma na środek, jestem ciekaw jak by to zagrało) oraz Szewczyka za Meliksona przy dobrym wyniku(chyba jeszcze trenuje z pierwszą drużyną nie?). Lub 4-4-2 -------------------Pareiko------------------ --------------------------------------------- --Jova/Lamey--Jaliens--Czekaj--Diaz-- --------------------------------------------- ------------Jirsak-----Nunez-------------- --------------------------------------------- ---Iliev-------------------------Melikson-- ---------Genkov-----Biton---------------- Tylko, że nie mamy napastnika na zmianę. Chyba że Szewczyk. Moim zdaniem w ustawieniu 4-4-2 należy dać szansę Jirsakowi bo jest(jak chce) bardziej kreatywny od Wilka a akcje same układać się nie będą w takim ustawieniu. Łatwiej o rozegranie jest w 4-2-3-1. A Czarek jeden mecz może odpocząć by potem na pełnej k*rwie znowu cisnąć. |
Nie ma co kombinowac ze składem bo i tak zagramy 4-2-3-1 a nawet jak przegramy z Korona to w nastepnym meczu i tak bedziemy grali na 1 napastnika. Trzeba odpowiedniej osoby zeby przejrzała na oczy, ze Wisła MUSI grac 2 napastnikami.
|
Cytat:
Zgadzam się ale Wisła nie ma na dzień dzisiejszy napastników którzy mogliby grać razem .Ktoś już zauważył , że Biton i Genkow częściej na siebie wpadają niż sobie pomagają. Dwójka napastników w konfiguracji powiedzmy Piech - Genkow bądź Biton - Nakoulma jak najbardziej natomiast Biton - Genkow kompletnie się nie sprawdza . |
Musza wygrać. Szkoda by nabic tyle punktów w pucharach a za rok nie zagrac tam.
|
Muszą wygrać tym bardziej, że kolejka znów układa się bardzo dobrze. Jeśli jutro we Wrocławiu będzie remis (chyba najlepszy dla nas) to mamy możliwość nadrobić punktów, natomiast jeśli nie wygramy to będzie po prostu coraz mniejsza szansa na MP bądź puchary.
GDYBYŚMY wygrali w Lubinie i jutro i siebie a wyniki układałyby się tak jak miałyby się układać to już by było tylko 6 punktów straty do Śląska. GDYBY... |
Ewentualna strata punktów byłaby kolejnym (być może ostatecznym) ciosem w marzenia o pudle o MP już nie mówiąc. Poza tym jak nie wygramy to jesteśmy w tabeli za Bielskiem. Jeśli tak się stanie (a to nie jest kolejka 1 albo 3) to przyjdzie się spalić ze wstydu.
Tylko zwycięstwo... |
No poki co wszystko ladnie... Poprostu trzeba wygrac.
Jesli chodzi o mecz Slaska i Legii.. Remis wystarczy, wtedy zakladajac nasza wygrana ze Slaskiem u siebie (skoro wygralismy na ich terenie to i spokojnie mozemy u siebie wygrac) to wtedy mamy 5 pkt straty do Slaska, ktore do odrobienia beda w 10 meczach.... Tj 1 remis i porazka Slaska, nasze 2 wygrane i jestesmy na 0 w pktach, ale bezposrednie mecze ze Slaskiem dla nas. Jak Legia zremisuje jutro, a my wygramy, to 3 pkt straty, ktore mozemy odrobic wygrywajac z nimi u siebie... Ogolnie mamy wszystkie mocne zespoly u siebie: Legie, Lecha, Slaska i derby. Wiec jakies szanse sa, zwlaszcza ze gramy co raz lepiej, tylko 2 kontuzjowanych, akurat na pozycjach na ktorych wiekszego problemu nie mamy (ok moze Bogus na skrzydle by sie przydal... no ale w niego nie mam nadzei, a Wilk nawet i przewyzsza juz Sobola), no i odpadlismy z pucharow wiec tylko PP i Liga :) Bede optymistyczny na jutro, najwyzsze zwyciestwo w tym sezonie - 3:0 |
Teraz mamy kilka TEORETYCZNIE łatwych meczów, wiec tak naprawdę mistrzostwo zdobedziemy w tych 3, 4 kolejkach
Gramy teraz z Kielcami, potem Lechia, Leszek(w dołku), Bełchatów Wszystkie należy wygrać. Potem sie zaczyna: Ruch na wyjeździe i Legia(gdzie 4 pkt trzeba bankowo zdobyc) z kolei potem znowu 3 mecze łatwiejsze, a potem finisz z rozpedu, trzeba żydków pyknać, górnik i mecz o mistrza ze Ślaskiem. Chłopaki muszą sie śpiąć na maxa, tym bardziej, bo mamy dobry kalendarz! |
DOBRY KALENDARZ I RYWALE GRAJĄ POD NAS!!!!!!JAK JUTRO NIE WYGRAJĄ TO PIŁKARZY TRZEBA WYKLNĄĆ!!!!!KIBICUJE WIŚLE-JAKO KLUBOWI ALE JAK PIŁKARZE GO HAŃBIĄ TO MUSZĄ DOSTAĆ ZA SWOJE BO ONI DOSTAJĄ DUUUUŻO KASY A NIE 1000ZŁ MIESIĘCZNIE!!
sORRY za literówee |
Cytat:
Armaty w ofensywie wytoczone w całej okazałości, a kogo na zmiany mamy? |
Cytat:
:gp: :-D .... |
Nie ma i nie bedzie łatwych spotkań . Im szybciej to sobie uświadomią piłkarze i kibice tym lepiej dla nas .
Tylko zaangażowanie na 100% w każdym spotkaniu daje nam podstawy myślec o zwycięstwie . Z Koroną nabradziej się obawiam że znowu wejdziemy w kopaninę po ktorej kilku naszych zejdzie z boiska z kontuzją.. |
Ile razy wrzucie jeszcze ten przypałowy skład z dwoma środkowymi napastnikami? Wrzućcie z pięcioma, wtedy na pewno strzelimy 5 bramek.
|
Vuko:
aż KM zrozumie, ze gra na 1 napastnika z taka obrona to paranoja. Jak się nie ma obrońcóe, to trzeba grać 1-3-5-2. Nic niedaje trzymanie 4 obrońców, jak sa do do dupy. |
Na pewno nie zagramy 3 obrońcami, a Biton i Genkov razem będą sobie tylko przeszkadzać na boisku. Poza tym, kto im będzie piłki dogrywał.
|
W 451 słabo wyglądamy w momencie przejścia do ataku, mało opcji z przodu, Genkov osamotniony, pomocnicy za mało go wspierają. Pytanie, czy zmieniając ustawienie nie zaczniemy robić jeszcze więcej indywidualnych błędów. Bez odpowiednich przygotowań taka zmiana w trakcie rozgrywek chyba nie wiele pomoże.
4312 albo 442 z jednym ofensywnym i drugim defensywnym pomocnikiem. szkoda, że podczas przygotowań Moskal nie próbował takich wariantów. Teraz jestem pewny, że nic nie będzie kombinował. |
W meczu decydujące znaczenie będzie miało zdominowanie środka pola przez Wilka i zapewne Nuneza .Korona w tej części boiska ma Vukovica i Jovanovica więc lekko nie będzie .
|
Jeśli mam być szczery, to zagrajmy byle kim, tylko żebym już Genkova nie widział w ogóle na boisku ( chodź jak jest to i tak go nie widać) i żeby Kirm nie grał dłużej niż przez 20 min...
po prostu nie mogę znieść tych zawodników aktualnie. |
a co to za problem zagrac tak:
-------------Pareiko-------------- Jova---Chekaj---Chavez---Diaz --------------Wilk----------------- ----Iliev----------------Kirm------ -------------Maor------------- ---- Genkov------Biton----------------- |
Cytat:
|
Cytat:
|
To może w ogóle bez Wilka i nie 3 w obronie jak tu proponują niektórzy, a 2-oma obrońcami grać, jak szaleć to szaleć :lol:.
A tak na poważnie system ten sam, koniecznie 4 obrońców i 2 def. pomocników. Jednak co do wyborów personalnych to konsekwentnie uważam że Diaz jest lepszy jako def. pomocnik niż jako LO, a Nunez odwrotnie, powinien mniej "szaleć" na boisku tylko skupić się na odpowiedzialnej grze wlaśnie na LO. Diaz i Wilk w odbiorze piłki dawaliby moim zdaniem lepiej rade, ale nie musze mieć racji. Zaś w ataku Biton, choć Genkow to solidny zawodnik, a co do Kirma to facet gra dramatycznie słabo, ale bramki jednak czasem tłucze, ot zwyczajnie ten typ tak ma. |
Cytat:
Pilkarze zapewne zrobia swoje a kibice?? Poszlo 10 tys karnetow ,a na sam mecz 1 tysiac biletow.. Moze zamiast nagoniki zeby pilkarze dawali z siebie wszystko ,zmienimy zeby to kibice pofatygowali sie na stadion i im pomagali? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl