Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] 2012-02-26 17:00 Wisła Kraków Korona Kielce (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8609)

zgrybus 25.02.2012 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1223371)
Ambicję, to trzeba najpierw mieć...

Niestety, nie wierzę w nagłe przebudzenie naszych piłkarzy. Zwłaszcza z ostro grającą Koroną.

pesymista :evil: 3 pkt. i wyprzedzamy Lech.

Boruc 25.02.2012 13:37

Na środku obrony powinien zagrać Czekaj z Jaliensem, który pokazuje ostatnio przynajmniej solidną formę. Chavez zagrał słabiej niż w poprzednich meczach, może odpoczynek dobrze mu zrobi.
Pareiko - Lamey, Czekaj, Jaliens, Diaz - Wilk, Garguła, Melikson, Kirm (Iliev) - Genkov, Biton
Przy wspomnianej podrażnionej ambicji, przydałoby się zagrać ofensywniej. Nasza gra nie wygląda źle, brak zwycięstw jest spowodowany indywidualnymi błędami i jeśli je wyeliminujemy, to będzie dobrze. 2:1 dla nas.

nemox007 25.02.2012 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Boruc (Post 1223375)
Na środku obrony powinien zagrać Czekaj z Jaliensem, który pokazuje ostatnio przynajmniej solidną formę. Chavez zagrał słabiej niż w poprzednich meczach, może odpoczynek dobrze mu zrobi.

Zwłaszcza w Liege gdzie był chyba najlepszym obrońcą jak nie zawodnikiem na boisku -.-

prezes85 25.02.2012 14:15

Mój skład na Korone: 442

-------------------BITON
---------------------------GENKOV
---MELIKSON------------------------ILIEV
-----------------GARGUŁA--WILK--------------------
---BUNOZA--CHAVEZ--JALIENS--JOVANOVIC
---------------------PAREIKO------------------

Ewentualnie Lamey za Jovanovica.
Kirm powinien zmienić na drugą połowę Ilieva.
Jak Garguła jest w słabej dyspozycji to za niego Diaz (dobrze zagrał w Liege).

Elefant 25.02.2012 14:42

Realnie rzecz biorąc o jakiekolwiek punkty może być jutro bardzo trudno.
Piłkarze są zmeczeni.
Zmiennicy są (w większości) za słabi.
Korona gra pressingiem, którego nie lubimy i nie potrafimy grać z takimi drużynami.

Jak sie mecz ułoży, jak coś nie wpadnie na początku to może być podobnie jak z Polonią.

zgrybus 25.02.2012 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nemox007 (Post 1223384)
Zwłaszcza w Liege gdzie był chyba najlepszym obrońcą jak nie zawodnikiem na boisku -.-

Chavez w Liege najlepszy? Hmmm... kłóciłbym się zwłaszcza tym babolem w 4 minucie? Jaliens najlepszy mecz w Wiśle zagrał.

Dean 25.02.2012 14:55

będą kibice Korony Kielce, czy jak zwykle nie?

gizmowisla 25.02.2012 15:00

zastanawiam sie czy jeszcze kiedykolwiek zobacze od pierwszej minuty gre Wisly z 2 napastnikami i klasycznym ustawieniem 4-4-2 ???????? obawiam sie ze juz nigdy ....i juz zawsze mecze beda sie konczyly wynikami 0-1 0-0 1-0 czasem przy dobrym wietrze 2-1 - 2-0

thechris 25.02.2012 15:43

Nasze gwiazdki wyprzedziło Podbeskidzie... Ja wiem, że dla stranieri Podbeskidzie to taki sam "no name" jak Polonia czy Ruch ale może spięli by jednak poślady bo robi się trochę śmiesznie :D

wolfy 25.02.2012 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1223406)
Chavez w Liege najlepszy? Hmmm... kłóciłbym się zwłaszcza tym babolem w 4 minucie? Jaliens najlepszy mecz w Wiśle zagrał.

Wygląda dobrze fizycznie, widać że na siłowni trochę popracował. Patrząc na niego nie obawiałem się już, że nagły podmuch wiatru zostawi nas z jednym stoperem w środku obrony.

krowczax 25.02.2012 16:09

Cóż, widzę, że zabawy w trenejro trwają w najlepsze, zatem dołożę też coś od siebie.
1. Nie widzę Bitona na szpicy, wydaje mi się, że z racji umiejętności zbierania górnych piłek lepszy będzie Genkov, Biton mógłby grać tuż za nim.
2.Nikt nie potrafi się zastawić w Wiśle, a może i w całej lidze jak Nunez, i właściwie chłop ma zadatki na def.pomocnika, tylko musiałby wyzbyć się idiotycznych nawyków.
3.Meleks to typ plejmejkera, jak dla mnie wystawianie go na skrzydle to marnotrawienie potencjału jaki może płynąć z piłek rozgrywanych od środka.
4.Kirm jest o okropnej formie, chętnie zobaczyłbym na skrzydle Dragana. Alternatywą mogł by być na skrzydle Guła. Może warto by spróbować.

tak więc mój skład wyglądał by mniej więcej tak.
--------------Pareiko----------------
---------------------------------------
Jovanovic--Chavez--Czekaj--Diaz
----------------------------------------
---Iliev-----Wilk-----Guła/Nunez---
----------------------------------------
-------Melikson-----Biton------------
--------------Genkov-----------------

Ustawienie dosyć eksperymentalne, ale wtedy nasza siła w ataku wyglądała by dosyć imponująco.
Z wiślackim pozdrowieniem ;)

matt_1906 25.02.2012 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1223419)
zastanawiam sie czy jeszcze kiedykolwiek zobacze od pierwszej minuty gre Wisly z 2 napastnikami i klasycznym ustawieniem 4-4-2 ???????? obawiam sie ze juz nigdy ....i juz zawsze mecze beda sie konczyly wynikami 0-1 0-0 1-0 czasem przy dobrym wietrze 2-1 - 2-0

strach pomyśleć co by było gdyby taki Real zaczął grać 2 napastnikami skoro teraz strzela po 4,5 bramek na mecz

gizmowisla 25.02.2012 16:18

strach pomyśleć co by było gdyby taki Real zaczął grać 2 napastnikami skoro teraz strzela po 4,5 bramek na mecz


zachowaj proporcje - nie jestesmy Realem ....... nie jestesmy nawet Saragossą ....przez 90 minut nie oddajemy strzału w swiatlo bramki rezerwom Standardu ....

matt_1906 25.02.2012 16:21

chodzi mi o sam fakt że liczba napastników/ustawienie nie przeklada sie bezposrednio na bramki. A jeszcze tak apropo grą dwoma napastnikami polecam oglądnąć jeszcze raz sytuacje Kirma ze Standardem jak ustawieni byli Biton/Genkov (jeden praktycznie wpadl na drugiego) to pokazuje jak mogłaby taka "współpraca" wygladac.

markowywislak 25.02.2012 16:34

jeżeli przegrają jutro to trzeba zrobić roz....... prawdziwy roz.......!!!!! Piłkarze jak podejdą to pokazać Fuckersa a basałajowi nawciskać jak tylko sie da!!!!

4fan_player 25.02.2012 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1223461)

tak więc mój skład wyglądał by mniej więcej tak.
--------------Pareiko----------------
---------------------------------------
Jovanovic--Chavez--Czekaj--Diaz
----------------------------------------
---Iliev-----Wilk-----Guła/Nunez---
----------------------------------------
-------Melikson-----Biton------------
--------------Genkov-----------------

;)

Skąd Wy bierzecie te ustawienia? Przecież to czysta abstrakcja. Gramy cały 4-2-3-1 i nagle mamy w środku sezonu mamy zagrać 4-3-2-1? Jeszcze do tego w takim ustawieniu.

Dajcie sobie spokój z tą zabawą w trenera.

fresh.cie 25.02.2012 17:52

Hmm takie ustawienie było by ciekawe ale w przypadku:

--------------------Pareiko------------------
-----------------------------------------------
Jovanovic/Lamey--Jaliens--Czekaj--Diaz
-----------------------------------------------
-------Jirsak--------Wilk------Nunez------
----------------------------------------------
----------------------------------------------
--------------Iliev---------Melikson---------
--------------------Biton---------------------

W drugiej połowie wpuściłbym Gargułę za Ilieva, Kirma za Jirsaka(tak, Kirma na środek, jestem ciekaw jak by to zagrało) oraz Szewczyka za Meliksona przy dobrym wyniku(chyba jeszcze trenuje z pierwszą drużyną nie?).

Lub 4-4-2

-------------------Pareiko------------------
---------------------------------------------
--Jova/Lamey--Jaliens--Czekaj--Diaz--
---------------------------------------------
------------Jirsak-----Nunez--------------
---------------------------------------------
---Iliev-------------------------Melikson--
---------Genkov-----Biton----------------

Tylko, że nie mamy napastnika na zmianę. Chyba że Szewczyk. Moim zdaniem w ustawieniu 4-4-2 należy dać szansę Jirsakowi bo jest(jak chce) bardziej kreatywny od Wilka a akcje same układać się nie będą w takim ustawieniu. Łatwiej o rozegranie jest w 4-2-3-1. A Czarek jeden mecz może odpocząć by potem na pełnej k*rwie znowu cisnąć.

mitmichael 25.02.2012 18:01

Nie ma co kombinowac ze składem bo i tak zagramy 4-2-3-1 a nawet jak przegramy z Korona to w nastepnym meczu i tak bedziemy grali na 1 napastnika. Trzeba odpowiedniej osoby zeby przejrzała na oczy, ze Wisła MUSI grac 2 napastnikami.

Ciastek1 25.02.2012 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1223499)
Nie ma co kombinowac ze składem bo i tak zagramy 4-2-3-1 a nawet jak przegramy z Korona to w nastepnym meczu i tak bedziemy grali na 1 napastnika. Trzeba odpowiedniej osoby zeby przejrzała na oczy, ze Wisła MUSI grac 2 napastnikami.


Zgadzam się ale Wisła nie ma na dzień dzisiejszy napastników którzy mogliby grać razem .Ktoś już zauważył , że Biton i Genkow częściej na siebie wpadają niż sobie pomagają. Dwójka napastników w konfiguracji powiedzmy Piech - Genkow bądź Biton - Nakoulma jak najbardziej natomiast Biton - Genkow kompletnie się nie sprawdza .

BRTS39 25.02.2012 19:07

Musza wygrać. Szkoda by nabic tyle punktów w pucharach a za rok nie zagrac tam.

KrajanTSW 25.02.2012 19:18

Muszą wygrać tym bardziej, że kolejka znów układa się bardzo dobrze. Jeśli jutro we Wrocławiu będzie remis (chyba najlepszy dla nas) to mamy możliwość nadrobić punktów, natomiast jeśli nie wygramy to będzie po prostu coraz mniejsza szansa na MP bądź puchary.
GDYBYŚMY wygrali w Lubinie i jutro i siebie a wyniki układałyby się tak jak miałyby się układać to już by było tylko 6 punktów straty do Śląska. GDYBY...

arti 25.02.2012 19:41

Ewentualna strata punktów byłaby kolejnym (być może ostatecznym) ciosem w marzenia o pudle o MP już nie mówiąc. Poza tym jak nie wygramy to jesteśmy w tabeli za Bielskiem. Jeśli tak się stanie (a to nie jest kolejka 1 albo 3) to przyjdzie się spalić ze wstydu.
Tylko zwycięstwo...

WislaFan123 25.02.2012 19:44

No poki co wszystko ladnie... Poprostu trzeba wygrac.

Jesli chodzi o mecz Slaska i Legii.. Remis wystarczy, wtedy zakladajac nasza wygrana ze Slaskiem u siebie (skoro wygralismy na ich terenie to i spokojnie mozemy u siebie wygrac) to wtedy mamy 5 pkt straty do Slaska, ktore do odrobienia beda w 10 meczach.... Tj 1 remis i porazka Slaska, nasze 2 wygrane i jestesmy na 0 w pktach, ale bezposrednie mecze ze Slaskiem dla nas. Jak Legia zremisuje jutro, a my wygramy, to 3 pkt straty, ktore mozemy odrobic wygrywajac z nimi u siebie... Ogolnie mamy wszystkie mocne zespoly u siebie: Legie, Lecha, Slaska i derby. Wiec jakies szanse sa, zwlaszcza ze gramy co raz lepiej, tylko 2 kontuzjowanych, akurat na pozycjach na ktorych wiekszego problemu nie mamy (ok moze Bogus na skrzydle by sie przydal... no ale w niego nie mam nadzei, a Wilk nawet i przewyzsza juz Sobola), no i odpadlismy z pucharow wiec tylko PP i Liga :)

Bede optymistyczny na jutro, najwyzsze zwyciestwo w tym sezonie - 3:0

palikot 25.02.2012 19:53

Teraz mamy kilka TEORETYCZNIE łatwych meczów, wiec tak naprawdę mistrzostwo zdobedziemy w tych 3, 4 kolejkach
Gramy teraz z Kielcami, potem Lechia, Leszek(w dołku), Bełchatów Wszystkie należy wygrać. Potem sie zaczyna: Ruch na wyjeździe i Legia(gdzie 4 pkt trzeba bankowo zdobyc) z kolei potem znowu 3 mecze łatwiejsze, a potem finisz z rozpedu, trzeba żydków pyknać, górnik i mecz o mistrza ze Ślaskiem. Chłopaki muszą sie śpiąć na maxa, tym bardziej, bo mamy dobry kalendarz!

markowywislak 25.02.2012 20:09

DOBRY KALENDARZ I RYWALE GRAJĄ POD NAS!!!!!!JAK JUTRO NIE WYGRAJĄ TO PIŁKARZY TRZEBA WYKLNĄĆ!!!!!KIBICUJE WIŚLE-JAKO KLUBOWI ALE JAK PIŁKARZE GO HAŃBIĄ TO MUSZĄ DOSTAĆ ZA SWOJE BO ONI DOSTAJĄ DUUUUŻO KASY A NIE 1000ZŁ MIESIĘCZNIE!!

sORRY za literówee

Dariook 25.02.2012 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1223264)
Mój skład na Korone: 3-4-1-2 W zasadzie 3-5-2:

------------ Pareiko -------------
----Lamey - Jaliens - Diaz---
Iliev - Garguła - Wilk - Kirm
----------------Melikson----------
---------Genkow -- Biton------

Fajnie to wygląda... tylko Iliev padnie na cyce już po 20 minutach zasuwania a Kirm ostatnią wrzutkę powyżej wysokości kolan zanotował bodajże w tamtym sezonie :)

Armaty w ofensywie wytoczone w całej okazałości, a kogo na zmiany mamy?

palikot 25.02.2012 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1223552)
DOBRY KALENDARZ I RYWALE GRAJĄ POD NAS!!!!!!JAK JUTRO NIE WYGRAJĄ TO PIŁKARZY TRZEBA WYKLNĄĆ!!!!!KIBICUJE WIŚLE-JAKO KLUBOWI ALE JAK PIŁKARZE GO HAŃBIĄ TO MUSZĄ DOSTAĆ ZA SWOJE BO ONI DOSTAJĄ DUUUUŻO KASY A NIE 1000ZŁ MIESIĘCZNIE!!

sORRY za literówee

i zgwałcić :lol:

:gp: :-D ....

Karherop 25.02.2012 20:26

Nie ma i nie bedzie łatwych spotkań . Im szybciej to sobie uświadomią piłkarze i kibice tym lepiej dla nas .

Tylko zaangażowanie na 100% w każdym spotkaniu daje nam podstawy myślec o zwycięstwie . Z Koroną nabradziej się obawiam że znowu wejdziemy w kopaninę po ktorej kilku naszych zejdzie z boiska z kontuzją..

Vuko 25.02.2012 21:34

Ile razy wrzucie jeszcze ten przypałowy skład z dwoma środkowymi napastnikami? Wrzućcie z pięcioma, wtedy na pewno strzelimy 5 bramek.

Smok 25.02.2012 21:37

Vuko:
aż KM zrozumie, ze gra na 1 napastnika z taka obrona to paranoja. Jak się nie ma obrońcóe, to trzeba grać 1-3-5-2. Nic niedaje trzymanie 4 obrońców, jak sa do do dupy.

Vuko 25.02.2012 21:38

Na pewno nie zagramy 3 obrońcami, a Biton i Genkov razem będą sobie tylko przeszkadzać na boisku. Poza tym, kto im będzie piłki dogrywał.

tofik 25.02.2012 21:55

W 451 słabo wyglądamy w momencie przejścia do ataku, mało opcji z przodu, Genkov osamotniony, pomocnicy za mało go wspierają. Pytanie, czy zmieniając ustawienie nie zaczniemy robić jeszcze więcej indywidualnych błędów. Bez odpowiednich przygotowań taka zmiana w trakcie rozgrywek chyba nie wiele pomoże.

4312 albo 442 z jednym ofensywnym i drugim defensywnym pomocnikiem. szkoda, że podczas przygotowań Moskal nie próbował takich wariantów. Teraz jestem pewny, że nic nie będzie kombinował.

Ciastek1 25.02.2012 21:59

W meczu decydujące znaczenie będzie miało zdominowanie środka pola przez Wilka i zapewne Nuneza .Korona w tej części boiska ma Vukovica i Jovanovica więc lekko nie będzie .

mc-money 25.02.2012 22:03

Jeśli mam być szczery, to zagrajmy byle kim, tylko żebym już Genkova nie widział w ogóle na boisku ( chodź jak jest to i tak go nie widać) i żeby Kirm nie grał dłużej niż przez 20 min...

po prostu nie mogę znieść tych zawodników aktualnie.

hejR22 25.02.2012 22:03

a co to za problem zagrac tak:
-------------Pareiko--------------
Jova---Chekaj---Chavez---Diaz
--------------Wilk-----------------
----Iliev----------------Kirm------
-------------Maor-------------
---- Genkov------Biton-----------------

Ciastek1 25.02.2012 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hejR22 (Post 1223600)
a co to za problem zagrac tak:
-------------Pareiko--------------
Jova---Chekaj---Chavez---Diaz
--------------Wilk-----------------
----Iliev----------------Kirm------
-------------Maor-------------
---- Genkov------Biton-----------------

Taki problem , że Wilk w pojedynkę nie poradzi sobie z dwoma drwalami w środku - Vukowic i Jovanovic a Biton z Genkowem będą sobie przeszkadzać .

Vuko 25.02.2012 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hejR22 (Post 1223600)
a co to za problem zagrac tak:
-------------Pareiko--------------
Jova---Chekaj---Chavez---Diaz
--------------Wilk-----------------
----Iliev----------------Kirm------
-------------Maor-------------
---- Genkov------Biton-----------------

I Korona będzie wchodzić w nasze szyki obronne, jak w masło.

milosz 25.02.2012 22:38

To może w ogóle bez Wilka i nie 3 w obronie jak tu proponują niektórzy, a 2-oma obrońcami grać, jak szaleć to szaleć :lol:.

A tak na poważnie system ten sam, koniecznie 4 obrońców i 2 def. pomocników.

Jednak co do wyborów personalnych to konsekwentnie uważam że Diaz jest lepszy jako def. pomocnik niż jako LO, a Nunez odwrotnie, powinien mniej "szaleć" na boisku tylko skupić się na odpowiedzialnej grze wlaśnie na LO. Diaz i Wilk w odbiorze piłki dawaliby moim zdaniem lepiej rade, ale nie musze mieć racji.
Zaś w ataku Biton, choć Genkow to solidny zawodnik, a co do Kirma to facet gra dramatycznie słabo, ale bramki jednak czasem tłucze, ot zwyczajnie ten typ tak ma.

Wojtas 26.02.2012 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1223552)
DOBRY KALENDARZ I RYWALE GRAJĄ POD NAS!!!!!!JAK JUTRO NIE WYGRAJĄ TO PIŁKARZY TRZEBA WYKLNĄĆ!!!!!KIBICUJE WIŚLE-JAKO KLUBOWI ALE JAK PIŁKARZE GO HAŃBIĄ TO MUSZĄ DOSTAĆ ZA SWOJE BO ONI DOSTAJĄ DUUUUŻO KASY A NIE 1000ZŁ MIESIĘCZNIE!!

sORRY za literówee



Pilkarze zapewne zrobia swoje a kibice??

Poszlo 10 tys karnetow ,a na sam mecz 1 tysiac biletow..

Moze zamiast nagoniki zeby pilkarze dawali z siebie wszystko ,zmienimy zeby to kibice pofatygowali sie na stadion i im pomagali?

palikot 26.02.2012 02:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1223644)
Pilkarze zapewne zrobia swoje a kibice??

Poszlo 10 tys karnetow ,a na sam mecz 1 tysiac biletow..

Moze zamiast nagoniki zeby pilkarze dawali z siebie wszystko ,zmienimy zeby to kibice pofatygowali sie na stadion i im pomagali?

Prawdziwi kibce chodzą tylko... na Apoel, Litex, Liege i Legie ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl