Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8426)

pawelwislak 27.11.2011 21:15

No to w ogóle się nie rozumiem bo dla mnie ruchliwy znaczy taki który nie musi być Boltem wystarczy że dużo się rusza pokazuje do gry stara się naciskać na przeciwnika. Dla mnie to nie ma nic wspólnego z szybkością bardziej już z zaliczaniem kolejnych kilometrów na boisku.
Dla mnie też Czech jest w każdym aspekcie lepszy. Tylko chodziło mi raczej o to że Tomas nie jest tym który robi najwięcej kilometrów. A wydaje mi się że spokojnie by mógł, bo możliwości kondycyjne ma.

Rybka1928 27.11.2011 21:20

Wg mnie w tym mecczu powinni w środku zagrać Brud, Wilk i Jirsak

HEDu 27.11.2011 21:20

wiadomo, ze miedzy Gargula a Jirsakiem jest przepasc na korzysc Czecha. w kazdym wzgledzie jest lepszy, w kazdym.

thechris 27.11.2011 22:28

Mecz będzie podobny jak z Górnikiem. Widzew będzie czyhał na kontry a Wisła próbowała atakiem pozycyjnym. Zapewne zadecyduje jeden gol. Będzie 1:0 lub 0:1. Palijc to największy problem. Niestety nie ma go kim zastąpić... :/ Diaz lepiej gra na środku, choć Sobota go minął we Wrocławiu jak tyczkę.

Sensej 27.11.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1196270)
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.

Oj tam, oj tam 3-0 był walkower :-)

filemon 27.11.2011 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1196270)
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.

Chyba kolego nie śledzisz za bardzo ;)
Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1196277)
Hoho, żart wyborny.

Nie żart, a ironia. Wyborna, bo nie zrozumiałeś i nie kompromituj się dalej ;)
---
Nie ma innej opcji jak wygrana z Widzewem. To nie Widzew dziś był mocny z Lechem, a Lech był słaby. Wiemy, że nie zagra Dżalamidze najpewniej, co w kontekście ostatniego pojedynku Wisły z Widzewem również nastraja pozytywniej.

Wesoły Roger 28.11.2011 10:22

Te mecz pokaże, czy mecz ze Śląskiem to była tylko jedna jaskółka. Z tego co czytam, to Widzew wygrał z Lechem w taki sam sposób jak z nami wygrało Podbeskidzie, czy Górnik. Szczelna defensywa i szukanie okazji w kontrach. Na pewno z nami zagra dokładnie tak samo.

funkykoval 28.11.2011 11:54

Część kolegów pisze o przełamaniu - owszem będziemy mogli mówić o przełamaniu wówczas, gdy wygrany oba mecze w lidze u siebie i przy okazji dobrze zagramy końcówkę ligii Europy!!!!!!!

Nasza liga jest taka, że praktycznie po 1-2 kolejkach wszyscy ferują wyroki, które w następnych 1-2 kolejkach trzeba dimaetralnie zmienić. Przed ostatnią serią było hasło - dla Wisły to ostatni moment na włączenie sie do walki o MP (tak jakby pozostałe mecze były nieważne - wygrana ze Śląskiem będzie niczym jeżeli nie wyfgramy z Widzewem i Polonią).
Z kolei z Legii i Sląska robiono jedynych faworytów ligi - po ostatniej kolejce nagle wyhamowało im??
W tej lidze od zeszłego sezonu nie ma zespołu, który bezapelacyjnie rządziłby ligą. Podejrzewam, że do zdobycia tytułu znowu nie będzie trzeba zdobyć 60 punktów - tak jak w poprzednim sezonie.
Każdy z czołówki tabeli może wygrąć z każdym i przegrać z każdym - vide Wisła, Legia czy Kuchenkorz...
Przypomnę - w zeszłym sezonie jedynie Wisła pokonała barierę 50 punktów !!!!!!!!!
W tym sezonie 50 punktów przekroczy pewnie góra 3 zespoły.
Dlatego jeśli Wisła chce liczyć się w walce o mistrzostwo - musi wygrać 2 najbliższe mecze ligowe.....

Ajax 28.11.2011 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1196548)
Część kolegów pisze o przełamaniu - owszem będziemy mogli mówić o przełamaniu wówczas, gdy wygrany oba mecze w lidze u siebie i przy okazji dobrze zagramy końcówkę ligii Europy!!!!!!!

Nasza liga jest taka, że praktycznie po 1-2 kolejkach wszyscy ferują wyroki, które w następnych 1-2 kolejkach trzeba dimaetralnie zmienić. Przed ostatnią serią było hasło - dla Wisły to ostatni moment na włączenie sie do walki o MP (tak jakby pozostałe mecze były nieważne - wygrana ze Śląskiem będzie niczym jeżeli nie wyfgramy z Widzewem i Polonią).
Z kolei z Legii i Sląska robiono jedynych faworytów ligi - po ostatniej kolejce nagle wyhamowało im??
W tej lidze od zeszłego sezonu nie ma zespołu, który bezapelacyjnie rządziłby ligą. Podejrzewam, że do zdobycia tytułu znowu nie będzie trzeba zdobyć 60 punktów - tak jak w poprzednim sezonie.
Każdy z czołówki tabeli może wygrąć z każdym i przegrać z każdym - vide Wisła, Legia czy Kuchenkorz...
Przypomnę - w zeszłym sezonie jedynie Wisła pokonała barierę 50 punktów !!!!!!!!!
W tym sezonie 50 punktów przekroczy pewnie góra 3 zespoły.
Dlatego jeśli Wisła chce liczyć się w walce o mistrzostwo - musi wygrać 2 najbliższe mecze ligowe.....

Czy to jest przełamanie będziemy wiedzieli za 2 mecze.
Na razie mamy jeden słaby i jeden dobry mecz, który z nich był wypadkiem przy pracy dowiemy się do końca roku.

mc-money 28.11.2011 14:55

Pareiko
Jovanovic-Czekaj-Diaz-Paljic
Illiev-Wilk-Jirsak-Mały
Dudu-Genkov

Taki skład, o wiele bardziej wole Paljica na boku od Lameya czy Diaza. Dlatego Diaz w środku... Diaz świetny w powietrzu, Czekaj wysoki- po stałych fragmentach nie ma opcji żeby coś wpadło. Kto by się spodziewał rok temu, że na stoperze nie będzie ani Chaveza, ani Bunozy? Nie wiem czy do końca jestem przekonany do grania na dwoch napastnikow, mamy nadmiar dobrych srodkowych (Sobol, Wilk, Melikson). jak wszyscy wroca, chcialbym zobaczyc Illiev-Sobol-Wilk-Melikson przy ustawieniu na 4 pomocnikow.

najm 28.11.2011 16:58

Czekaj nie trenuje na razie

Romuald 28.11.2011 17:11

Nie ma szans żeby Widzew wygrał w tydzień dwa wyjazdy z faworytami,liczę na naszych kreatywnych zawodników (Melikson Małecki Iliev)

Pareiko
Paljic Diaz Chavez Jovanovic
Wilk Melikson Jirsak
Iliev Małecki
Biton


Meliksona zaoszczędzić z Odense a dać od początku z Widzewem tak do 60 minuty powinien dać rade.
Czekaj jeżeli wyzdrowieje to za Chaveza do pierwszego składu.

2:0

Arked 28.11.2011 17:11

Nie wiedziałem, że to kiedyś napiszę ale Boguski dobrze się prezentuje i w tym momencie dla mnie jest pewniakiem do pierwszej jedenastki i dziwi mnie jego brak w propozycjach składu niektórych poprzedników. A co do Czekaja to możliwe, że jest coś w tym co mówił Mielcarski komentując nasz poprzedni mecz, a konkretnie że chłopak niestety jest mocno podatny na kontuzje i to poważnie hamuje jego karierę.

Nehiar 28.11.2011 17:54

Robi się nam drugi Głowacki, tylko że biorąc jego zalety jak i wady :P

Drozd 28.11.2011 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 1196653)
Robi się nam drugi Głowacki, tylko że biorąc jego zalety jak i wady :P

Uważasz że wadą Bogskiego jest burak Borysiuk czy rycerz Małecki? Dobrych zawsze kopią, takie życie.

Proud 28.11.2011 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1196671)
Uważasz że wadą Bogskiego jest burak Borysiuk czy rycerz Małecki? Dobrych zawsze kopią, takie życie.

Myślę, że miał na myśli Czekaja ;)

ociec Ciemka 28.11.2011 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1196477)
Mecz będzie podobny jak z Górnikiem. Widzew będzie czyhał na kontry a Wisła próbowała atakiem pozycyjnym. Zapewne zadecyduje jeden gol. Będzie 1:0 lub 0:1. Palijc to największy problem. Niestety nie ma go kim zastąpić... :/ Diaz lepiej gra na środku, choć Sobota go minął we Wrocławiu jak tyczkę.

A jak się nazywał ten, co minął Czekaja jak tyczkę?

Zapomniałem :)

michael 28.11.2011 19:19

Jak utrzymają poziom gry z meczu ze Śląskiem to powinni spokojnie wygrać ;]
Skłąd ten sam bym wystawił, ew. Jovanović za Lameya i Chavez za Diaz ;]
Małego i Maora bym oszczędzał, kilka minut na koniec niech zagrają ;)

syryls 28.11.2011 20:13

Jovanovic na środek - nie.., to jest szybki prawy obrońca nie środkowy. Biton na łąwę za bardzo samilubny, po drugie gray 4-3-3, tzn schodzącymi skrzydłowymi więc mamy większe szanse w środku a to jest klucz do wygrania spotkania. Gra się na 2 napastników jeżeli posiada się dobrych dwóch i ofensywnych i defensywnych środkowych pomocników

RYBA 28.11.2011 20:59

Mecz napewno zapowiada sie ciekawie, Widzew podbudowany zwyciestwem z Lechem, natomiast na nasza druzyne napewno tez wplyw bedzie mial czwartkowy mecz w Odense, nie zapominajmy o tym.

mihaq 28.11.2011 21:25

Po zakończonej właśnie kolejce można powiedzieć, że niemal wszystko ułożyło się pod Wisłę (jedynie Polonii udało się wygrać). Najpierw my wygrywamy w meczu "o sześć punktów", później punktów nie zdobywają Legia, Lech i Ruch. Z drugiej jednak strony Korona zwyciężając Legię zrównała się z nami punktami.

Jesli Widzew z nami wygra, to znajdzie się przed nami w tabeli i oni o tym wiedzą.

jendrus 28.11.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1196681)
A jak się nazywał ten, co minął Czekaja jak tyczkę?

Zapomniałem :)


Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas:)

PrawdziwośćDlaGry 28.11.2011 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1196270)
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1196479)
Oj tam, oj tam 3-0 był walkower :-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1196500)
Chyba kolego nie śledzisz za bardzo ;)
Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.

Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo :D

Co do meczu z RTSem. Będzie na pewno ciężki bo nasze gwiazdorki zmęczone będą po czwartku. Chciałbym wreszcie zobaczyć chociaż na chwilkę Maora, no i oczywiście ambitną nieustępliwą walkę. Tylko 3 punkty w takich meczach i do tego u siebie bo inaczej o MP można zapomnieć...

milosz 29.11.2011 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1196756)
Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas:)

Z Niedzielanem nam nie wyszło (u nas grał słabo), to może z Sobotą się uda :D.

ociec Ciemka 29.11.2011 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1196756)
Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas:)

Nie o tego mi chodziło. Obejrzałem skrót meczu i już wiem - Diaz. Na szczęście i Diaz i Sobota skuteczni nie byli :)

adeks9 29.11.2011 23:46

Biletów na C już podobno nie ma.

filemon 29.11.2011 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 1196759)
Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo :D

Chyba za bardzo tematu nie śledzisz, bo pisałem o Limanovii własnie. :>

Wojtas 29.11.2011 23:51

Ciekawe ..:)



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.:)

Ivory1906 30.11.2011 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1197076)
Ciekawe ..:)
Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.:)

Ja myślę że każdy rywal w Polsce jest jak takie pudełko czekoladek typu - nigdy nei wiesz na co trafisz :) Zespoły w PL grają tak nie równo że nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy będą w stanie powtórzyć choć 2 razy mecz który im wyszedł.

Moim skromnym zdaniem we czwartek Kaziu powinien troszkę oszczędzić kilku podstawowych piłkarzy...te dwa mecze TME które nam zostały są bardzo ważne, musimy je wygrać. Ja po cichu liczę ( mam takie nawet przeczucie ) że Wisła wygra 2-0. Trzeba zagrać ofensywnie nie patyczkować się z Nimi.

gizmowisla 30.11.2011 01:07

Biletów na C już podobno nie ma.

Skad to info ??? OBY TAK BYLO , .......... choc nie chce mi sie wierzyc

HanysKce 30.11.2011 04:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1197087)
Biletów na C już podobno nie ma.

Skad to info ??? OBY TAK BYLO , .......... choc nie chce mi sie wierzyc

Wrócił Małecki to i od razu więcej fanatyków wróciło, a do tego trzeba dodać, że wrócił też Melikson to i pikników będzie więcej :-D

dudzik87 30.11.2011 09:29

A może mi ktos potwierdzi czy karnet z tej rundy obowiązuje na mecze z Widzewem i Polonia??

tomo 30.11.2011 09:31

Było pisane już że obowiązują.

Adriss 30.11.2011 12:37

Nie ma na C. Kibice sukcesu wrocili !

Ajax 30.11.2011 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adriss (Post 1197143)
Nie ma na C. Kibice sukcesu wrocili !

Są oni niezbędni dla prawidłowego funkcjonowania klubu (kasa:) )

mistico 30.11.2011 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1197076)
Ciekawe ..:)



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.:)

Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa

ociec Ciemka 30.11.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1197154)
Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa

:) Ja pamiętam Wisłę za Kasperczaka. W lidze bardzo, bardzo rzadko grali na maksa. Często ich nonszalancja była nawet denerwująca. Tyle, że potrafili ładować bramy na zawołanie, więc od czasu do czasu się sprężali i wyniki były świetne.

19sebawro06 30.11.2011 16:59

jesli na c nie ma to na d będzie przedłużenie młyna ?

Ajax 30.11.2011 17:07

Chyba tak bo na C3 ma być coś ekstra nie wiem czy wszyscy się zmieszczą na reszcie trybuny.

River 02.12.2011 11:58

Znow ta menda Piasecki nam posedziuje...:evil:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl