![]() |
Najlepszą dupą w M jak Miłość była Anna Mucha.
|
1 Załącznik(ów)
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To mi nie wyglądało na wypadek. Czy tylko ja widziałem detonację w okolicach prawego tylnego koła?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Swoją drogą chuyt marketingowy zrobili niezły. Reklamy po serialu wczoraj musiały kosztować drożej niż w przerwach Kevina na Boże Narodzenie. PS. Maaskant też wczoraj wjechał rowerem w kartony. |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=c-rPS...layer_embedded Cały świat płacze.......
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://wikary.pl/?26124 http://wikary.pl/?26081
może jeszcze dla kogoś tematem pracy magisterskiej się stanie śmierć Hanki;) |
Cytat:
Cytat:
|
Podobno wypadek w TVN Turbo pokazali...
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=WVCapD52LRU |
Panowie wszystko juz sie wyjasnilo....
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Ma1aTqg0huk Widac los Hani nie jest nam obojetny. Temat udany :D:D:D |
Cytat:
|
o ....a jaki temat haha , Hanka I'll be missing you :(
|
Cytat:
weź zachowaj powagę! o zmarłych wypowiada się dobrze albo wcale! |
hania podobno wynik derbów w radiu usłyszala i wjechała w te kartony
|
Cytat:
|
Ja słyszałem, że zmarła na chorobę lokomocyjną, ale bez szczegółowych badań i ekspertyz się nie obędzie.
Powoli głos zabierają również politycy: http://www.po-land.pl/?p=33529 |
Jest nadzieja że Hania wróci tak samo jak Meicy i Teylor w Modzie na sukces
|
A czy powodem tego byla radość na usłyszaną wiadomość czy rozpacz, to już się nie dowiemy. Po prostu załamała się porażką Wisełki :D file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/DOM/Pulpit/1320700468_by_madziul1314_500.jpg
|
Znalezione w sieci: http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...61217627_n.jpg
:D |
W 3.47 sekundzie słychać strzały. Ja tam swoje wiem.
|
są już jakieś wlepki z Hanką?
|
Cytat:
|
Sonda :
Co zabija ludzi w wypadkach na ulicach? wyniki 80% -kartony 20% -drzewa :) padłem |
Cytat:
Ona jest na ratowanie popularności serialu żeby młodych przyciągnąć. Uda im się !! <sex>:>:-D |
A jak się nazywa ta laska co niby się kreci teraz u Mostowiaków. Bo chce ją oblukać, skoro ją tak zachwalacie;p
|
|
Na meczu z Górnikiem obowiązkowa minuta ciszy !
|
Wiadomo juz co wykazała sekcja zwłok i czy rodzina stara sie o ekshumacje bo według mnie przyczyny zgonu moge być szokujące dla spoleczeństwa i Policja stara sie za wszelka cenę zataić prawdziwe okoliczności smierci.
PS. Robimy jakas zrzutę na flage Hani bo podobnie widywana ją w koszulce z gwiazdą na piersi |
|
Ludzie wy Hanke wspominacie, a tylko przypomne, że nie tak dawno odeszły również od nas Ś.P. schody z Kitschu ;(
|
słyszeliście? Hanka spudłowała :D
|
podobno po wypadku zawieźli ją do szpitalu w Leśnej Górze, gdzie nie udało się jej uratować. :(
ps. na następnym meczu zbiórka tym razem pójdzie na wieniec na grób Hani, prosimy o wrzucenie minimum złotówki! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl