Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8389)

Dzimi 08.11.2011 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dasqez (Post 1188926)
Natomiast słowa Valckxa, że póki co nie trwają poszukiwania następcy Maaskanta, doprowadzają mnie do szału. Jak nie teraz, to ....a kiedy? Znowu na ostatnią chwilę jakiegoś kolegę ściągną?

Valckx został tu ściągnięty omamiony wizją budowania wielkiego klubu. Szybko okazało się że nie może przeprowadzać takich transferów jakie by chciał, a często musi udać się na szrot i wybierać stamtąd to co się jeszcze nadaje i jako tako się sprawdzi.

Myślę, że on sam nie ma już żadnych złudzeń, najprawdopodobniej szuka już sobie nowej posady w poważnym klubie, u nas tylko wypełni kontrakt obowiązujący do czerwca i tyle go będziemy widzieli.

borys 08.11.2011 13:39

No ladnie. Czyzbysmy zakonczyli etap budowy Wielkiej Wisly?

Bardzo niepokojace sa te stwierdzenie "w tej chwili nie szukamy" i "pozostanie co najmniej do konca roku".

M89 08.11.2011 13:43

Wiadomo przecież, że to co powiedział Valx nie jest prawdą. Nowy trener jest i będzie szukany, ale operacja taka nie potrzebuje medialnego rozgłosu. Lepiej uspokoić opinię publiczną i trenera szukać po cichu. Z Maaskantem było tak samo - dopiero tuż przed podpisaniem kontraktu pojawiło się jego nazwisko.

borys 08.11.2011 13:45

Mam nadzieje ze jest jak piszesz. Powiem tak, jesli klub by tak pogrywal zostawiajac niedopowiedzenia i Moskala jako trenera w dluzszej perspektywie to na co oni licza, ze stadion bedzie pelny?

thechris 08.11.2011 13:49

Mnie martwi jedno, nazwisko trenera Moskala nie zapełni stadionu. Myślę, że na następnym meczu znowu ludzi przyjdzie mniej. Frekwencja poniżej 10 tys jest bardziej realna niż kiedykolwiek za czasów Maaskanta.

KacpiTSW 08.11.2011 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1188941)
:lol:
ci kopacze którzy mają wyjebane
będą mieli nadal
bo co im Kazek zrobi? Przecież jest trenerem na miesiąc

Za przeproszeniem wypier*oli do zespołu młodej. Jestem za tym, żeby Moskal prowadził zespół do końca rundy bądź nawet końca sezonu. On najlepiej będzie wiedział czego brakuje niż jakiś Jimenez czy inny Kafarski.

Proud 08.11.2011 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matijas (Post 1188985)
Kazik derbów by nie przegrał, a na pewno już by się nie zachowywał po nich jak napuszony Maasflynn czy jak mu tam.

Jakby jeszcze grał to możliwe.

Ale nie wszystko od trenera zależy.

Fakt jest taki, że dziś nie mamy w kadrze takiego piłkarza jakim był Moskal.
Do dziś pamiętam jak poderwał do walki drużynę w meczu PP z Legią genialną bramką...:D

Z całego serca życzę Mu, aby także po zimie był trenerem Wisły.

Grymas 08.11.2011 13:57

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Może jak przegra następne mecze, to się obudzą w tym klubie wreszcie.

Markus 08.11.2011 14:14

Boguś Cupiał znów powtarza najgorsze błędy sprzed lat. Zwalnia trenera pod wpływem emocji, nie mając przygotowanej alternatywy jak w profesjonalnych klubach, a zastępcę mianuje spośród tanich asystentów.

To wszystko już było. Moskal też już był w takiej sytuacji i sobie kompletnie nie poradził, nic nie zmienił na lepsze, podobnie jak Kulawik, Kusto, Nawałka, niegdyś też Kmiecik. To może byli kiedyś dobrzy piłkarze, ale trenerzy z nich marni, bez sukcesów, osiągnięć, sprawdzonego warsztatu.

Wisła kolejny raz strzela sobie samobója i skręca w złą stronę. Nauka dawnych błędów jak zawsze została błyskawicznie zapomniana.

emjot 08.11.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacpiTSW (Post 1188997)
Nie rozumiem co Wy widzicie w Burlidze, Jodłowcu, Lisowskim i Mączyńskim? Ligowi średniacy. Wolałbym dać już szansę zawodnikom z ME albo uruchomić wszelkie kontakty w Polsce i szukać kolejnego Błaszczykowskiego. Na siłę tych Polaków pchacie do Wisły.

abstrahując od Burligi, Jodłowca
w MESIE nie ma NIKOGOw tej chwili kto nadawałby się do czegokolwiek
wszak Czekaj już grywał u Holendra
Brud - dajcie spokój
Stanek, Szewczyk... rany boskie

jedyna szansa to chyba tylko Nalepa, ale on jest wypożyczony...

dawiss 08.11.2011 14:22

Markus dodam jeszcze, ze praktycznie bez doswiadczenia w samodzielnym prowadzeniu zespolu.

Marszałek 08.11.2011 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1188971)
Valckx został tu ściągnięty omamiony wizją budowania wielkiego klubu. Szybko okazało się że nie może przeprowadzać takich transferów jakie by chciał, a często musi udać się na szrot i wybierać stamtąd to co się jeszcze nadaje i jako tako się sprawdzi.

Myślę, że on sam nie ma już żadnych złudzeń, najprawdopodobniej szuka już sobie nowej posady w poważnym klubie, u nas tylko wypełni kontrakt obowiązujący do czerwca i tyle go będziemy widzieli.

No ba. Podobnie Maaskant myśle kombinował. Nie jest wcale powiedziane,że przedłużyłby z nami umowę. Raczej poszukałby sobie czegoś ciekawszego z większymi możliwościami finansowymi, zapleczem. Turcja,Grecja. Teraz będzie miał o tyle trudniej,że w przypadku nieprzedłużenia z nami umowy,to on wychodził z twarzą i z wynikiem do CV. Tak teraz raczej wpisanie MP będzie marną rekomendacją przy wywaleniu po roku pracy z słabiutkiej ligii. Bardzo słabiutkiej.

Moskal będzie grać tym co ma. Nie sądzę aby był tu problem z motywacją. Problemem sa liche umiejętności piłkarzy. Jak piszą,że Lamey w Holandii jest tratowany jako ciekawostka, to o czym my tu mówimy. To samo z Chavezem i Kirmem co nie wie co to wrzutka. Ale kto ich podpisał, szczególnie Lameya? Ciężko gorszego faceta było znaleźć. Ale jednak zdecydowano się nie niego. I wiedząc,że facet ma takie umiejętności mamiono Ligą Mistrzów. Tak samo widząc co potrafi Kirm, mamiono LM.

JacekFan 08.11.2011 14:25

30 Minut temu widziałem Henia K w galerii krk- aż mnie dreszcz przeszedł‚ !)

speedfashion 08.11.2011 14:26

Pan Kazimierz powinien wrócić na boisko, nie na ławkę trenerską.

Moim zdaniem, podkreślam: moim zdaniem, zarząd po raz kolejny wykazał się s....ysyństwem. Moskal dla kibiców z większym stażem jest postacią wyjątkową. Szkoda, że daje się mu taką niemożliwą misję. Później, jak dostaniemy od Śląska, Górnika i reszty, młodsi będą mówić: "Moskal, ty, a to czasem nie ten, co od Lenczyka 5:0 dostał?"

Panie Kazku, powodzenia! Okres jest cholernie ciężki, więc za wyniki nie będę Pana rozliczał.

KOMINEK 08.11.2011 14:31

Co tu pisać . Zero profesjnalizmu, kierowanie się emocjami. Nadal jesteśmy w ciemnej dupie.

Przy całej sympati do Moskala to nie jest trener na ten czas gdy trzeba wziąść to wszystko do kupy pozbierać nadać nowy kształt. I nie piszcie że to wina zarządu. Miło było się śmiać z Polonii Warszawa

ech
Legii możemy już gratulować mistrza. Ku.. ..a mać

neq. 08.11.2011 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1188954)
Wole Tak bierzemy Moskal Pensje Płacimy Dużo mniejszą
Pozbywamy się Lamey >Ściagamy Burlige z powrotem do rywalizacji z Jovanovciem
Pozbywamy się Palića w to miejsce Lisowkiego
Pozbywamy Się Jalinsa ściągamy Jodłowca bądzi Baszczyńskiego
Pozbywamy się Kirma sciagamy Sobote
Pozbywamy Się Nuneza Sciagmy Mączyńskiego

Zmniejszamy ilość obcokrajowcu za zdolnych graczy z charakterem

jeżeli to nie ironia to weź zmień dilera bo jakieś dobre gówno bierzesz ;)

!!IRIVER!! 08.11.2011 14:40

Smutny jestem coraz bardziej. Moskal to sympatyczny gość, ale współodpowiedzialny za ostatnie niepowodzenia, bo przecież to on był najbliżej Maaskanta.

Jedno jest pewne, co jest wielkim plusem - więcej szans będą dostawać Polacy. Oby to przyniosło pozytywny skutek, nadal nie tracę wiary, że ten sezon zakończymy w pierwszej trójce. Celem nadrzędnym powinno być jednak zwycięstwo Pucharu Polski, bo droga do półfinału może się usłać różami - jest tam trzech 'kopciuszków', cztery najlepsze kluby ostatniego sezonu i walka o jedno miejsce między naszą sąsiadką a Ruchem. Znając życie trafimy na kogoś z trójki Arka/Gryf/Ruch Zdzieszowice, więc wstydem będzie brak awansu.

Ale do rzeczy - co mnie martwi? Kazek pewnie popracuje do końca sezonu, bo wyniki gorsze w tym roku już być nie mogą. Gramy 3 z 4 pozostałych meczów u siebie. Wrócą Małecki, Bunoza pewnie wejdzie za Chaveza. W grudniu pojawi się na boisku Melikson. Drugą rundę mamy zdecydowanie łatwiejszą, bo wszystko, co najważniejsze zagramy u siebie. Kto wie - może nawet wywalczymy znów Mistrzostwo...

Ale po sezonie, Kazkowi powiedzą: "Dobra robota, dzięki." i zatrudnią z powrotem Smudę, który przy odrobinie szczęścia wyjdzie z reprezentacją z grupy EURO i na fali tego sukcesu Cupiał mający sentyment do Franza, zaprosi go do współpracy by odbudować "wielką Wisłę". Kazek znowu będzie asystentem. Szkoda tylko, że tak naprawdę aktualni kadrowicze Smudy to chyba jedno z ciekawszych pokoleń, jakie się nam mogło przydarzyć, bo zasługi przypadną Smudzie, choć nic wielkiego on dla tej drużyny nie zrobił. Niemal wszyscy grają w jakimś niezłym klubie zagranicznym, nasza trójka z Dortmundu jest na fali, Jeleń i Obraniak oraz Dudka dobrze radzą sobie we Francji, mamy naturalizowanego Perquisa i Boenischa, do tego paru Polaków z Legii, trio z Trabzonu, bramkarze Arsenalu i możnaby tak wymieniać...

westersyl 08.11.2011 14:44

Uważam, że doświadczenie w pracy z takimi szkoleniowcami jak Petrescu, Engel, Okuka, Maaskant powinno wystarczyć w pełni do prowadzenia zespołu samodzielnie. Kwestia czy on potrafi wstrząsnąć zespołem aby zaczął grać lepiej bo o to przecież wszystkich chodzi. Plusem jest to, że zna zespół, wie że Chavez nie potrafi kopać piłki, a Kirm nie potrafi wrzucać itp, to na pewno jest na plus.
Skoro dali mu szansę nie widzę sensu biadolenia.
Życzę mu powodzenia choć nie ukrywam że nie tak sobie to wszystko wyobrażałem.


Uważam jednak że decyzje o zwolenniku Maaskanta można racjonalnie usprawiedliwić nie jest dla mnie to jakiś skandal, czego nie można było powiedzieć w przypadku chociażby Petrescu.

Coin 08.11.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1189014)
Moskal będzie grać tym co ma. Nie sądzę aby był tu problem z motywacją. Problemem sa liche umiejętności piłkarzy. Jak piszą,że Lamey w Holandii jest tratowany jako ciekawostka, to o czym my tu mówimy. To samo z Chavezem i Kirmem co nie wie co to wrzutka. Ale kto ich podpisał, szczególnie Lameya?

Nie no, totalnie się nie zgadzam. Narzekasz na Chaveza, który parę miesięcy temu był uznawany przez media za najlepszego obcokrajowca w ekstraklasie, filara obrony?
To jest problem taktyki, ustawienia, dyscypliny i motywacji. Lamey moze i jest slaby jak i niejeden pilkarz Wisly, ale cel ich sciagniecia byl jasny - doswiadczona kadra w walke o LM. Nie udało się - wnioski i jedziemy dalej.

Ale nikt mi nie wmówi, że ten skład nie jest w stanie grać lepiej. Po prostu Maaskant nie potrafił nimi pokierować.

maxx304 08.11.2011 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coin (Post 1189029)
Nie no, totalnie się nie zgadzam. Narzekasz na Chaveza, który parę miesięcy temu był uznawany przez media za najlepszego obcokrajowca: http://obywatelstwo.eu/emigranci.html w ekstraklasie, filara obrony?
To jest problem taktyki, ustawienia, dyscypliny i motywacji. Lamey moze i jest slaby jak i niejeden pilkarz Wisly, ale cel ich sciagniecia byl jasny - doswiadczona kadra w walke o LM. Nie udało się - wnioski i jedziemy dalej.

Ale nikt mi nie wmówi, że ten skład nie jest w stanie grać lepiej. Po prostu Maaskant nie potrafił nimi pokierować.

A Pan Kazimierz będzie umiał?
Niestety, przykro mi, nie wierzę w to.
Zresztą pewnie 3/4 polskich trenerów przymierzanych teraz do Wisły nie umiałaby tego zrobić.

emjot 08.11.2011 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1189020)
Co tu pisać . Zero profesjnalizmu, kierowanie się emocjami. Nadal jesteśmy w ciemnej dupie.

Przy całej sympati do Moskala to nie jest trener na ten czas gdy trzeba wziąść to wszystko do kupy pozbierać nadać nowy kształt. I nie piszcie że to wina zarządu. Miło było się śmiać z Polonii Warszawa

ech
Legii możemy już gratulować mistrza. Ku.. ..a mać

albo Agrestowi i Śląskowi.
Jak nie lubię Wrocławia tak Agrestowi kibicował będę.

emjot 08.11.2011 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1188988)
Jakby jeszcze grał to możliwe.

Ale nie wszystko od trenera zależy.

Fakt jest taki, że dziś nie mamy w kadrze takiego piłkarza jakim był Moskal.
Do dziś pamiętam jak poderwał do walki drużynę w meczu PP z Legią genialną bramką...:D

Z całego serca życzę Mu, aby także po zimie był trenerem Wisły.

to było w Pucharze Ligi na naszym stadionie
0-1 do przerwy
3-1 wynik końcowy

PlacekTSW 08.11.2011 15:05

zwalnianie trenerów przy każdym kryzysie nic nie da, a zaprowadzi nas na samo dno i daleko nie zajdziemy. Niech szybko szukają nowego trenera. Jestem za tym Jimenezem, ale szkoda mi Roberta.

Kurz 08.11.2011 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1189038)
zwalnianie trenerów przy każdym kryzysie nic nie da, a zaprowadzi nas na samo dno i daleko nie zajdziemy. Niech szybko szukają nowego trenera. Jestem za tym Jimenezem, ale szkoda mi Roberta.

Jakie znaczenie ma to jakiego trenera sprowadzimy? Jeśli nie zmieni się polityka naszego klubu i sposób myślenia i tak pewnie niedługo go pożegnamy.

cuba libre 08.11.2011 15:11

Każdy z Nas marzy,aby Wisła była jak najbardziej wiślacka. Któż inny jak nie Moskal Kazimierz będzie do tego dążył?! Dajmy mu wielki kredyt zaufania i wspomagajmy jak tylko potrafimy! Ku chwale Białej Gwiazdy! Moskal Kazimierz,nie rusz Kazika,bo zginiesz!

Coin 08.11.2011 15:13

jeszcze jedna rzecz mnie naszła.

Kazek Moskal, będzie pracował do grudnia po czym przyjdzie nowy trener. Drużyna jest zdołowana, zmęczona itd. Złapie parę porażek, pokłosie ostatnich miesięcy i już wszyscy będą mówić, jaki to z niego słaby trener. Oj nie ma lekko.

Ajax 08.11.2011 15:21

Kazek lekko nie ma ale jeśli ma z niego być coś trenersko to właśnie teraz.

Jest Wiślak z krwi i kości będzie wprowadzał młodych (na Jaliensie nigdzie nie zajedzie i on o tym wie)

fanfan 08.11.2011 15:24

Zostawianie Moskala na stanowisku trenera do końca rudny jesiennej to ogromny błąd i prawdopodobnie skończy się utratą szans na Mistrzostwo a i o podium może być ciężko ! Teraz jest idealny moment by zatrudnić konkretnego szkoleniowca który postawiłby tą drużynę na nogi ,przez końcówkę rundy jesiennej zapoznałby się z drużyną , poznał jej słabe punkty i które pozycje wymagają wzmocnień które byłyby przeprowadzone w zimie ! I do rundy wiosennej nowy trener mógłby już mieć skompletowaną i wzmocnioną wg swojego uznania drużynę . A tak jeśli zostanie zatrudniony w przerwie zimowej ( założę się że bliżej końca tej przerwy niż początku), w okresie przygotowawczym dopiero będzie się zapoznawał z drużyną i piłkarzami , i nie będzie w stanie dobrze ocenić które pozycje wymagają wzmocnień , z którymi piłkarzami można wiązać większe nadzieję a którzy się kompletnie nie nadają ! I zamiast przygotowywać kompletną drużynę do rundy rewanżowej będzie na prędce ściąganie zawodników na pozycje na których nowy trener będzie widział niedostatki ... ( skąd ja to znam ...) Chyba że to celowe działanie mające na celu to żeby nowy trener nie oczekiwał jakichś funduszy na transfery w zimowym okienku po tych paru meczach , w klubie wcisną mu kit że na każdej pozycji jest po dwóch dobrych równych piłkarzy , że mamy świetną młodzież i powiedzą że oczekują Mistrzostwa i Ligi Mistrzów :D ...
Mam nadzieję że w klubie przejrzą na oczy i dojdą do wniosku że nie ma sensu czekać z zatrudnieniem nowego trenera aż do zimy ! Jeśli jednak nowego trenera nie byłoby wcześniej to dlaczego nie pozwolono Maskantowi dokończyć tej rundy i w zimie na spokojnie dokonać zmiany na tym stanowisku ? Czy ktoś uważa że z Moskalem więcej ugramy niż z Maskantem w tych sześciu meczach rundy jesiennej ? Wątpię !

PlacekTSW 08.11.2011 15:27

Fanfan, ta runda jest stracona. Piłkarzy jeszcze dobiło zwolnienie Maaskanta i to przejdzie na ich dalszą kiepską grę. Nowy trener i tak by za wiele nie zdziałał, bo by musiał zespół poznać. I Roberta powinni zwolnić na koniec rundy.

WislaOnly 08.11.2011 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1189055)
Zostawianie Moskala na stanowisku trenera do końca rudny jesiennej to ogromny błąd i prawdopodobnie skończy się utratą szans na Mistrzostwo a i o podium może być ciężko ! Teraz jest idealny moment by zatrudnić konkretnego szkoleniowca który postawiłby tą drużynę na nogi ,przez końcówkę rundy jesiennej zapoznałby się z drużyną , poznał jej słabe punkty i które pozycje wymagają wzmocnień które byłyby przeprowadzone w zimie ! I do rundy wiosennej nowy trener mógłby już mieć skompletowaną i wzmocnioną wg swojego uznania drużynę . A tak jeśli zostanie zatrudniony w przerwie zimowej ( założę się że bliżej końca tej przerwy niż początku), w okresie przygotowawczym dopiero będzie się zapoznawał z drużyną i piłkarzami , i nie będzie w stanie dobrze ocenić które pozycje wymagają wzmocnień , z którymi piłkarzami można wiązać większe nadzieję a którzy się kompletnie nie nadają ! I zamiast przygotowywać kompletną drużynę do rundy rewanżowej będzie na prędce ściąganie zawodników na pozycje na których nowy trener będzie widział niedostatki ... ( skąd ja to znam ...)
Mam nadzieję że w klubie przejrzą na oczy i dojdą do wniosku że nie ma sensu czekać z zatrudnieniem nowego trenera aż do zimy ! Jeśli jednak nowego trenera nie byłoby wcześniej to dlaczego nie pozwolono Maskantowi dokończyć tej rundy i w zimie na spokojnie dokonać zmiany na tym stanowisku ? Czy ktoś uważa że z Moskalem więcej ugramy niż z Maskantem w tych sześciu meczach rundy jesiennej ? Wątpię !

Dokładnie...

thechris 08.11.2011 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1189020)
ech
Legii możemy już gratulować mistrza. Ku.. ..a mać

Ja jeszcze wierzę w Śląsk. Jakby nie pomoc sędziów mielibyśmy 16 punktów na 13 meczów, max 1 pkt w ostatnich 5 ostatnich meczach. Przerażające. A Wilk mówi, że się nie spodziewał...

"Samego Maaskanta będę wspominał miło. To uśmiechnięty człowiek." Garguła. Cóż... jak w "Imieniu róży" Umberto Eco: "Śmiech zabija strach a bez strachu nie ma wiary". Dotarło, że uśmiechaniem się do kamer daleko nie zajedziemy. Teraz potrzeba sk....syna, którego Garguła się będzie bał. Wtedy będzie można zacząć wierzyć w sukces...

rasel1906 08.11.2011 15:38

Jestem calym sercem za Moskalem i ciesze sie ze wreszcie dostanie szanse!

zim zum 08.11.2011 15:39

Bez sensu jest mówienie z góry, że trener tylko do końca roku. Po pierwsze sam zainteresowany nie jest do końca umotywowany, po drugie kopacze będa mieli gdzieś Kazimierza, bo każdy z nich dobrze wie, że jest tylko na kilka spotkań i nie ma się co przejmować nim. Strasznie źle to rozwiązano.

1q2 08.11.2011 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1189040)
Jakie znaczenie ma to jakiego trenera sprowadzimy? Jeśli nie zmieni się polityka naszego klubu i sposób myślenia i tak pewnie niedługo go pożegnamy.

Taka prawda - Mam nadzieje że Kazkowi dali chociaż jakąś podwyżkę bo jest wpuszczony na minę.
Ale ogólnie dobra decyzja - zamiast brać na siłę nie wiadomo kogo - będzie trenerem swój co zespół dobrze zna więc mam nadzieje że wyciśnie z nich tyle co się da - oby nie było tak jak z Urbanem co już wiadomo było że wyleci z Legii i drużyna kompletnie olała końcówkę ligi

Dla mnie Kaziu Moskal jest merytorycznie gotowy na samodzielne prowadzenie drużyny - nie wiem natomiast czy grajki będą czuły przed nim respekt
To jest pytanie jakim był drugim trenerem - czy zespół liczył się z nim.
Mam też nadzieje i to jest najważniejsze - że Moskal nie będzie figurantem a gościem podejmującym tylko i wyłącznie decyzje do których sam ma przekonanie

Ogólnie powodzenia!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1189066)
Bez sensu jest mówienie z góry, że trener tylko do końca roku. Po pierwsze sam zainteresowany nie jest do końca umotywowany, po drugie kopacze będa mieli gdzieś Kazimierza, bo każdy z nich dobrze wie, że jest tylko na kilka spotkań i nie ma się co przejmować nim. Strasznie źle to rozwiązano.

Niestety postawiono na marketing - tak jak marketingowo zwolniono Maaskanta, gdzie oczywiście postawa drużyny,samego trenera i wyniki niestety bronią tej decyzji , tak marketingowo(i tu już jest spory błąd) dano do zrozumienia że Kaziu tylko przejściowo.A zrobiono tak by uspokoić tą rzeszę kibiców sukcesu którzy na wieść o Moskalu jako trenerze - reagują - 'a kto to ....a jest'

dawiss 08.11.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1189064)
Ja jeszcze wierzę w Śląsk. Jakby nie pomoc sędziów mielibyśmy 16 punktów na 13 meczów, max 1 pkt w ostatnich 5 ostatnich meczach. Przerażające. A Wilk mówi, że się nie spodziewał...

Jakby... Jakby nie pomoc sedziego Cracovia nie mialaby wolnego z ktorego padla bramka. Bledy sa bledami, gdybysmy mieli tak ostatnie 105 lat rozstrzasac pod katem bledow sedziow co one daly i zabraly to pewnie zeszloby nam na takiej dyskusji kilka tygodni. Bledy sa i beda, nie mozna patrzec na wynik przez pryzmat bledow sedziego... Bo nie wiesz jakby sie skonczyl mecz przy 2-2 dla LKSu i ja nie wiem jakby sie skonczyl gdyby sedzia nie podyktowal wolnego dla Cracovii, wiec prosze daruj sobie takie gadanie...

borys 08.11.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1189066)
Bez sensu jest mówienie z góry, że trener tylko do końca roku. Po pierwsze sam zainteresowany nie jest do końca umotywowany, po drugie kopacze będa mieli gdzieś Kazimierza, bo każdy z nich dobrze wie, że jest tylko na kilka spotkań i nie ma się co przejmować nim. Strasznie źle to rozwiązano.

przynajmniej do konca roku jest w oficjalnej wersji.

whistar 08.11.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1189065)
Jestem calym sercem za Moskalem i ciesze sie ze wreszcie dostanie szanse!

Popieram - Kaziu Moskal - nareszcie Wiślak na czele !!!

nesta 08.11.2011 15:48

Haha kandydat idealny. Zarzadowi sie nie postawi, transferow nie bedzie chcial. Profesjonalizm pelna geba. Teraz to sam nie rozumiem decyzji o zwolnieniu Maaskanta, myslalem, ze kogos juz mamy.

A co do Moskala to jesli ma honor to powinien byl sie podac do dymisji razem z Maaskantem.

Jimenez pewnie chcial jak kazdy normalny trener przyjsc tu ze swoim sztabem i koszty wzrosly. To nie Maaskant. Nie bedzie firmowal ludzi, ktorych nie zna. To jednak inna polka.

fanfan 08.11.2011 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1189059)
Fanfan, ta runda jest stracona. Piłkarzy jeszcze dobiło zwolnienie Maaskanta i to przejdzie na ich dalszą kiepską grę. Nowy trener i tak by za wiele nie zdziałał, bo by musiał zespół poznać. I Roberta powinni zwolnić na koniec rundy.

Teraz jest właśnie idealny moment by nowy trener poznał drużynę i piłkarzy a w zimie już pracowano nad wzmocnieniami i dalszą przebudową drużyny wg uznania nowego trenera . W zimie będzie już zdecydowanie za późno na " poznawanie" ... wtedy musi być już gotowa kadra do pracy przed rundą rewanżową i walki o obronę tytułu .

Mateusz91 08.11.2011 15:58

A może właśnie to jest profesjonalizm??

Że nie decydowały emocje i nie zatrudniano pierwszego lepszego trenera, który był wolny za pierwszą rzuconą przez niego kwotę jaką, zażyczył sobie za pracę na Reymonta.

Może najlepszy kandydat na jakiego Wisłę stać i jaki zechce pracować w tym polskim bagnie (piszę o całych strukturach futbolowych na krajowym podwórku) zapragnął mieć chwilę do namysłu, by podjąć decyzję, że przenosi się w inny świat do całkiem obcych realiów?

Prawda jest taka, że Bogusław C i tak miał do tego trenera anielską cierpliwość. Gdyby Pan Robert miał kogoś kto mu opowie historię Łazarków, Smudów, Kasperczaków i Macieja Skorży, których głowy leciały po pierwszej ligowej porażce, lub gdy byli z Wisłą na 1 miejscu w tabeli, to raczej pokrzywdzony czuć się nie powinien.

Inna sprawa, że Maaskant sam się na Reymonta nie wymyślił. Polecili go panowie V i B, no ale jak ktoś trafnie wcześniej napisał - on swoją głową za nietrafioną politykę oparcia wszystkiego na drogich najemnikach zapłacił.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl