![]() |
Nie wiem czy bym zamienił Lameya na Jovanovicia na miejscu Maaskanta, prędzej postawiłbym na obydwu.
Otóż ten pierwszy mnie zaskakuje pozytywnie jeśli chodzi o grę w powietrzu i umiejętność wypracowania sobie pozycji strzeleckiej. Jest w tym najlepszy w drużynie. Nawet nasi napastnicy tego nie mają. Rezygnować z takiej broni przeciwko defensywnie nastawionym Góralom ? |
Z tego co czytalem w nastepnych 3 meczach wliczajac ten bedziemy grali cały czas tym samym skladem. Lamey jeszcze jako tako gra wiec jego bym zostawił a za Jaliensa wpuscił Jovanovicia. Tylko nie wiem czy Marko bardziej przydatny niebyłby na pozycji bocznego obroncy gdyz jako jeden z nielicznych obroncow potrafi swietnie właczac sie w akcje ofensywe - tak samo wczesniej wlaczał sie Cikos.
|
Przecież jest powiedzenie: jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz.
Otóż Lamey co najmniej w 3 ostatnich meczach był zawodnikiem wyróżniającym się. Pomijając koszmarnego klopsa w Łodzi, zagrał świetnie przeciwko Fulham, nieźle przeciwko ŁKS i znowu świetnie przeciwko Limanovii. Jechałem po nim równo - bo były powody ku temu. Ale fakty są takie, że obecnie jest w wysokiej formie i to jemu należy się miejsce na prawej stronie obrony. Natomiast faktycznie trzeba ponownie sprawdzić wariant z Diazem w środku. Sam sugerowałem taką możliwość wcześniej, przy tragicznej grze naszych stoperów. Podbeskidzie bazuje na stałych fragmentach, więc szkoda rezygnować z solidnego w powietrzu Diaza. Z drugiej jednak strony Pajlić daje więcej możliwości w przypadku gry ofensywnej. Niestety, fatalne jest to że w takim ustawieniu jesteśmy skazani na Kirma. Bo szkoda Nuneza na skrzydło, szczególnie że bardziej przydaje się w środku. Ja widziałbym to tak: Pareiko-Pajlić-Diaz-Jaliens-Lamey-Kirm-Sobolewski-Nunez-Jirsak-Iliew-Biton Na zmęczonych górali dać w 2 połowie Boguskiego i Gargułę. Niestety, Boguski ciągle szuka formy i nie jest gotowy na 90 minut. Więc nie nadaje się na to, żeby wypchnąć Kirma na ławę. |
ja widze dzisiaj zdecydowanie Jovanovia w środku z Jaliensem, napewno nie diaza bo jego kuternoga o kulach z piłką przy nodze jest w stanie wyprzedzić. I Garguła w 1 składzie razem z Jirsakiem a Nunez skrzydło ;)
|
Gwiazdeczki będą chciały wygrać na stojąco a Podbeskidzie ich zabiega ambicją. Nie zdziwi mnie remis albo porażka Wisły.. no ale może zawodnicy zagrają na marę kasy jaką zarabiają.
|
Cytat:
|
oby andi kirm przemyslał dzisiaj pewne sprawy na ławce
|
Jeśli Maaskant zamierza szafować siłami zawodników to obrona powinna wyjść w ustawieniu Jovanovic , Jaliens , Chavez , Paljic
Lamey choc gra dobrze , to potrzebujemy tego zawodnika na Fulham w pełni sił . Jovanovic wydaje się mieć końskie zdrowie , a nawet jeśli miałby przestoje w dzisiejszym meczu to można wpuścic Lameya na ostatnie 20 min . W obecnym momencie nie mamy zreszta zbyt dużego pola manewru . W pomocy Wilk z Nunezem to pewna para . Przed nimi walczą o miejsce Garguła z Jirsakiem . Wolałbym spróbować opcji z ... Genkovem , jednak ten jak na złość znowu ma drobne problemy zdrowotne . Z przodu Biton , Iliev i pewnie .. Kirm , choć chciałbym zobaczyć od początku Boguskiego kosztem bardzo chimerycznego Słoweńca . Trzeba sobie powiedzieć szczerze , że ten zawodnik gra dobrze , gdy walczy , a walczy gdy nie ma pewnego miejsca w składzie . Niestety teraz ma . |
Wiecznie kontuzjowany Jovanovic i końskie zdrowie, dobre XD Facet jest ze szkła.
|
W trakcie meczu będe w samolocie ale mam nadzieje, że jak wyląduje i się zaloguje sprawdzić wynik, to nie będzie żadnej niespodzianki.
Brakuje mi w końcu jakiegoś soczystego 5:0 i mam nadzieje, że może tym razem nie bedzie wątpliwości kto jest lepszy. |
Mama nadzieje ze Michał Czekaj dzis zagra od poczatku ...bo jesli nie z gorlalami to z kim i kiedy ten chlopak ma sie ogrywac ???? ... chcialbym tez choc w jednym meczu nie widziec kalectwa Kirma wiec amm nadzieje ze wkoncu usiadzie na lawce ...
|
Cytat:
|
Wisła wygrać powinna i wygra 4-0.Tak czuje że wreszcie będzie mecz dobry. PS.ROberto powiedział ze wygra wszystko w październiku,wszyscy pukali sie w głowy że nie wygra 2 meczy a jak dzisiaj bedzie zwycięstwo to Miał chłopo racje!Odpowiedni człowiek na odpowiedznim miejscu.WISEŁKOOOOO!
|
wszystko w lidze rozumiem
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
...zwłaszcza w opanowaniu pisowni języka polskiego przez Ciebie. :-/ |
Cytat:
|
na pewno nie będzie tak jak w PP, bo wtedy Podbeskidzie grało inaczej, bardziej ofensywnie
teraz się zamurują i wciśniemy coś |
Dziś oczekuję od Wisły nie tylko dobrej gry ale i nadludzkiej walki i chęci zdemolowania przeciwnika. Chcę aby zawodników Wisły opanowała chęć zemsty za PP . Chcę aby kiedy już będzie 2:0 dla Wisły i kiedy Wiślacy "poczują krew przeciwnika" nie kalkulowali jak dowieźć to zwycięstwo do końca meczu najmniejszym nakładem sił, ale chcę , aby rzucili się oni na Podbeskidzie z zamiarem wdeptania ich w ziemię, rozgromienia i osiągnięcia jak najwyższej wygranej !
|
Może ktoś to już pisał, ale jedyny sensowny skład na dzisiaj to: Pareiko - Jovanovic, Jaliens, Chavez, Paljic - Wilk,Garguła, Nunez- Iliev, Biton, Boguski.
Wiadomo że są kontuzje, no i w perspektywie mecz z Fulham który gramy bez Chaveza, a więc wypadałoby też przetestować obronę tak jak zagra ona w Londynie (oczywiście zakładam że Marko jest zdrowy i tfffu nic mu dziś się nie stanie). Tak więc z ławki Lamey (który gra jakby lepiej ostatnio ale też musi odpocząć) ok 60-70 minuty za Chaveza, a Marko do środka. Kirm, który jest ostatnio bez formy ok 65 minuty za Ilieva, który jak wiadomo wtedy gaśnie. A ostatnia zmiana już w gestii trenera- czy to Czekaj, Diaz czy np. Jirsak za Gargułę gdyby z góralami mu nie szło. Dzisiaj tylko przekonywujące zwycięstwo. Stawiam na 3:0 ew. 3:1 :D |
Właśnie czytam artykuł w ,,Tygodniku Kibica" pt ,,Popłyniecie z Wisłą" przyznam że jestem w lekkim szoku, facet pisze jakoby Wisła otoczona jest w środowisku sędziowskim ,,szczególną ochroną", kto chce niech przeczyta.
|
nie mogę byc dzis na meczu i to co widze w tv woła o pomstę do nieba, jesli chodzi o brak zaangażowania i bezmyślność naszej "drużyny". a co odp.ierdalają Paljic i Nunez to juz w ogole parodia
|
Najslabsza Wisla w erze Cupiala...
Kto by pomyslal pare lat temu ,meczu u siebie ,Podbeskidzie.... I to juz nie jest wazne czy wygramy czy nie ale chodzi o caloksztalt... |
Wisełka jest tłem dla Podbeskidzia... co za czasy na Reymonta nastały... Powinno być 0:2 i po meczu. Czwarty raz z rzędu chyba sędzie nie pomoże. Meczu z Limanową nie biorę pod uwagę bo... bądźmy poważni... Chociaż w Limanowej mecz był jak równy z równym a tutaj Podbeskidzie robi co chce.
|
Mdli mnie jak na to patrzę. Piłka jest kopnięta na oślep a ta i tak przejmie ją rywal. Piłka w tłumie, trzech naszych na jednego a on i tak utrzyma się przy piłce...Drużyna jest ustawiona tragicznie żenująco. Beniaminek mówi, że przyjechał po zwycięstwo. Niech zwolnią tego Maaskanta w cholere...
|
Jak się okazuje Kosowski miał rację to najgorszy zespól jakim dysponujemy od 10 lat. Nie zmienił tego nawet awans do grupy LE z której i tak szansy na awans nie ma żadnej - bo być nie może z taką grą i zawodnikami tzn. produktem piłkarsko - podobnym. Zmiana trenera niczego nie zmieni albowiem wszystkie karty w ręku trzyma Cupiał i to on a nie kto inny jest winnym obecnej sytuacji - drużyna z promocji może grać ale o puchar banana a nie o poważne trofea.
|
Olbrzymi błąd Maaskanta ze zdjęciem Nuneza. Straciliśmy zatrzymanie drugiej linii i teraz raz za razem Podbeskidzie kontruje, stwarza zagrożenie, my potrzebujemy więcej czasu na odzyskanie piłki i w dodatku potrzebujemy więcej na wyprowadzenie ataku, bo zaczynamy spod własnej bramki.
|
Jak sędzia nie pomoże......... to żart, ale naprawdę nie da się tego oglądać. Nie myślałam że to kiedyś napiszę, ale "do widzenia panie Maaskant"!!! Gramy najgorszą piłkę od początku ery Cupiała i jest to głównie zasługa Holendrów.
|
1 celny strzał na bramkę bielszczan w całym meczu. JEDEN!
|
http://img513.imageshack.us/img513/6836/faktzenada.jpg
Sędzia nie stanął na wysokości zadania dzisiaj. Cytat:
|
jak nie wygramy derbow to bedzie krucho z Robertem
|
6 milionów wrzutek góra na 8 wyrosnietych obronców Podbeskidzia
Dobrze ,ze mamy pomysły na gre w ataku... |
Jako aktualny mistrz Polski w meczu z beniaminkiem oddajemy 1 (słownie: jeden) celny strzał na bramkę. Dziękuje, to wszystko co chciałem napisać. Może później coś dorzucę.
Aaaa i jeszcze pamiętajcie. Idzie, idzie Podbeskidzie :D |
Myślę, że epizod Maaskanta dobiega końca. Nie wyciąga wniosków. Stawia na tych samych zawodników, chociaż nie grają nic.
Taktyka 4-2-3-1 - nie sprawdza się. Wisła strzela mało bramek, gra kaszanę. W Londynie będzie pogrom niestety. |
Po prostu sie zalamalem...
W glowie sie ....a nie miesci co my gramy. To co odjebalismy w pierwszej polowie to jest skandal i juz w przerwie Cupial powinien wy.......ic Maaskanta na zbity pysk. Z kazdym kolejnym meczem utwierdzam sie w przekonaniu, ze Maaskant to zaden trener. Mistrzostwo nie bylo jego zasluga tylko tego, ze nie bylo zadnego zespolu, ktory choc troche by probowal o te mistrzostwo walczyc. Do tego pociagnal na wiosne Wisle Melikson i jakos dotoczylismy sie do mety w tym wyscigu paralitykow. Napisze to pierwszy raz. Maaskant odejdz! Przez nieco ponad rok pracy ten zespol nie zrobil ani jednego kroku do przodu! Nie ma zadnych schematow, wytrenowanych zagran, akcji itd. Zespol wychodzi na boisko i przed pierwsze 20-25 minut NIE ISTNIEJE bez wzgledu na to z kim i gdzie gra. Co w tym czasie robi trenejro? Stoi przy lawce dumny jak paw i mysli, mysli chyba ....a o niebieskich migdalach. Nie podbiegnie do boiska, nie o.......i, nie pokieruje, nie podpowie. NIC. Zmiana Nuneza. Rece opadaja. Jak gral slabo to na .... ta zmiana w 42 minucie a nie chocby 10 minut wczesniej? Albo robisz zmiane po 30 minutach bo gosc jest slaby albo czekasz do przerwy. Do czego to doszlo, ze na R22 przyjezdza (z calym szacunkiem) jakies Podbeskidzie i my ....a przez kwadrans z wlasnej polowy nie mozemy wyjsc!!! Podbeskidzie! Nie Lech, Amica czy Slask. Podbeskidzie! Klub z zerowym doswiadczeniem w Ekstraklasie z pilkarzami w wiekszosci anonimowymi. Gdzie ten zespol ma mentalnosc, przygotowanie? Gdzie jest jakas ambicja? Gdzie styl? Nasz styl to ....a stojanow, wszerz i wzdluz. Pare laurek. Gargula - pilkarz max na II lige. Gosc by ulozyc sobie normalnie podana pilke potrzbuje 3-4 kontaktow z nia! W pierwszej polowie ma pilke i prosi sie o prostopadle zagranie do wychodzacego chyba Iliewa to ten ....a podaje obroncy Podbeskidzia. Brak mi slow. Wypowiedz Garguly w przerwie: "Musimy wyciagnac wnioski. W drugiej polowie musimy zagrac szybciej, strzelic bramki i wygrac" itp Wnioski?!?! Wnioski to mialy byc wyciagniete juz po pierwszym meczu z Podbeskidziem w PP! Potwierdzenie tego, ze wnioski nie sa wyciagane przez nikogo, ani kopaczy ani trenera. Inteligencja polskiego pilkarza jest na poziomie deski sedesowej. Kazdy w przerwie .......i to samo. Komu oni chca to wciskac? Kirm - jestem ciekaw co ten czlowiek dostalby dzis z W-f jesli mialby go oceniac jakis wuefista. czy on umie zgiac noge w kolanie? Nasunie te getry na kolana i biega jak na szczudlach. Lamey - co kontakt z pilka to dramat. W aut, strata, faul itp Na Maleckiego sie psioczylo, ze holuje itd ale Malego nie ma a i tak jakis "asior" zamiast podawac to holuje po czym podaje do tyl. To jest pilkarski dramat. Dla mnie sprawa jest oczywista. Z tym trenerem plus kilkoma pilkarskimi paralitykami Wisla juz nic nie osiagnie. Niech nikt nie pisze, ze trzeba dac czas trenerowi itp bo gdyby ten zespol robil jakies male postepy to wporzadku. Przynajmniej byloby widac, ze idzie to w dobrym kierunku. Postepow nie ma zadnych, zespol co pare spotkan serwuje nam jakas wstydliwa porazka a kazdy mecz to dramatyczny styl. O czym my tu ....a mowimy? Przed kazdym meczem licze, ze wreszcie zobacze dobra Wisle, ze wreszcie zagramy niezle bo w koncu musi nam wyjsc jakis mecz. Nie ma chuja. Co mecz serwowane jest to samo gowno czyli klepiemy w obronie i stoimy w ataku. A po meczu uslysze wypowiedz ktoregos z gwiazdorow, ze tak grac nie powinnismy, ze musimy jeszcze mocniej pracowac na treningach i inne .......y po czym taki grajek uda sie do domku zadowolony bo przeciez miesiecznie skasuje kilkadziesiat tysiecy i jest fajnie. A no i jeszcze trenerek co powie na konferencji o "dobrym meczu, 7 setkach (ktorych rzecz jasna nie bylo), o zmeczeniu meczem na ciezkim boisku w Limanowej i o byciu myslami w Londynie. Takie porazki sie zdarzaja, musimy wygrac wszystkie mecze do konca tego roku" bla bla bla. Druga polowa to kopia pierwszej polowy. Pilkarskie dno, kompletne zero. Zadnych ambicji, pomyslu, koncepcji itd. Trener rzecz jasna stoi i mysli. Na przestrzeni ostatnich 6-7 miesiecy gralismy z Podbeskidziem trzy razy. Dwa razy przegralismy, raz zremisowalismy. Obie porazki u siebie. Wnioski nie wyciagniete, dostajemy kolejnego plaskacza od Podbeskidzia. Maaskant nie umie ani wyciagnac wnioskow ani zmobilizowac zespolu do lepszej gry o czym swiadczy chocby druga polowa dzisiejszego meczu. Jesli ktos ma jeszcze jakies watpliwosci i argumenty, czy Maaskant powinien nadal byc trenerem Wisly to po dzisiejszym skandalicznym meczu powinien przejrzec na oczy. Mam nadzieje, ze Cupial wreszcie sie w....i i najdalej w zimie Maaskant swoim rowerkiem odjedzie do Holandii. PS. W 80 minucie mielismy oddany jeden celny strzal w meczu na Reymonta z Podbeskidziem... A zeby byc precyzyjnym to ten jedyny strzal byl tak naprawde niecelny ale zaliczony w statystykach jako celny bo bramkarz Podbeskidzia obronil. Wstyd. PS2. niech nikt nie pisze, ze na swoich nie mozna gwizdac. Po tym dzisiejszym meczu oni powinni stac na boisku przez kolejne 90 minut i sluchac gwizdow. Jak sie chanbi koszulke Wisly to na takie cos sie po prostu zasluzylo. PS3. z Fulham ostry w....... jesli Anglicy potraktuja nas powaznie i zagraja na 100%. |
Wstyd i hańba... Nie graliśmy kompletnie nic. W całym meczu oddaliśmy JEDEN celny strzał. Szkoda słów...
|
No to już wiemy, ile znaczymy bez Meliksona i Małeckiego. Garguła, Boguski, Jirsak, Kirm plus cała obrona - to są słabe ogniwa. Żaden nie potrafi pograć piłką, przytrzymać, wygrać jeden na jeden.
Rafał znów pokazał niesamowite zaangażowanie, powinien chyba zacząć się rozglądać za innym klubem. |
Coz, pora pozegnac pana Maaskanta. Dziekuje mu za MP i grupe europejska, i to wszystko. Szalu nie bylo, stylu nie bylo, nadszedl czas zeby sprobowac kogos innego na tym stanowisku.
|
Cytat:
1) zaproponuj, kogo miałby wstawić 2) zaproponuj jakim systemem grać albo zamknij się |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl