![]() |
|
nie zła promocja w cyfrze plus ,zapoznajcie sie ! mozna jeden abonament na legalu brac na dwie osoby druga karta kosztuje 1zl plus 2 dekoder 1zl ,w jednym abonamencie!
|
Na zachętę dodam że TVP chce Euro transmitować w HD, bez dodatkowych opłat.
|
Ostatnio pojawiła się polonia wiec radze przeskanować kanały ponowne jeśli ktoś chce to mieć
|
Cytat:
Potwierdzam, też właśnie ją zauważyłem, trochę się zdziwiłem na początku. |
z tego co zauwazylem nie ktore tv same skanuja i dokladaja kanaly ale kto nie ma to skan i POLONIA smiga
poza tym z ciekawostek mozna z cyfra bylo zerwac stare umowy z winy cyfry ale niestety juz chyba zapozno ,no chyba ze ktos dostal aneks do umowy ponizej 14 dni( ale poczytajcie w tym temacie kto jest zainteresowany : laki.dvhk.pl/index.php?id=405 |
Z Cyfrą jak najbardziej można było zerwać umowę. Sam to zrobiłem. Po tygodniu telefon i 14 zł rabatu miesięcznie plus dodatkowe kanały w pakiecie w nowej umowie.
|
Nie wiem co jest grane, mieszkam w rejonach placu centralnego i kurde czasem zlapie dvbt i lata ladnie a po jakims czasie zacina zcinac i traci sygnal ...
|
Cytat:
Trzeba się zaopatrzyć w antenę przeznaczoną do dvb-t, na zwykłych antenach zauważalne są przycięcia lub ''brak sygnału'' przeważnie gdy pogoda za oknem jest niesprzyjająca. Ja właśnie rozglądam się za nową anteną, bo z czasem staję się to denerwujące. |
Cytat:
Cytat:
Jak ktoś nie wie co zakupić to można zadać pytanie na forum emitel'a albo jechać do sklepu z antenami i się dowiedzieć. |
z tego co slyszalem cos sie rusza na rynku pirackim tv,juz mozna miec wszystko za free tylko koszta sa duze jak bede wiedzial wiecej to napiszę
|
Sprawa wyglada tak, ze czasem podczas skanowania progrtamow, zlapie wszystko, footbal sport cafe , tvn tvp1 tvp2 k, krakowy katowice etc. i prztycinaja tylko te sporty cafe, tvny polsaty a tvp1 tvp2 tvp3 lataja ok. czasami jest tak ze pierdna wszystkie i brak sygnalu.
a z antena to bd lipa bo mamy w bloku jedna antene zbiorcza |
Jak nie kijem to pałką :Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pracuje nad nowymi rozwiązaniami usprawniającymi ściąganie abonamentu. Pomysł z prądem wydaje się spalony przez premiera Tuska. Alternatywą mogą być natomiast listy klientów platform cyfrowych i telewizji kablowych. Oni telewizor mają na pewno. Przydać może się nawet rejestr pojazdów. Zdaniem ekspertów warto jednak nie tylko zacząć ścigać nie płacących abonament, ale także postawić na jakość w TVP i Polskim Radio. Choć w tym roku z abonamentu dla publicznej telewizji i radia pójdzie więcej pieniędzy niż pierwotnie zakładana, to ich sytuacja finansowa cały czas jest kiepska. Kiepsko nadal wygląda także tzw. misyjna oferta. Nic dziwnego, że w internecie coraz więcej grup osób nawołujących do likwidacji abonamentu i prywatyzacji TVP. Eksperci są jednak zgodni, że brak mediów publicznych stanowiło by ewenement na skalę światową. za WP.PL
a teraz nie zly komentarz do tego skoro są nieudolni marketingowo to tylko ich problem. Ja nie mam ochoty płacić za to, że Pani Kożuchowska zarabia 9 tys za dzień zdjęciowy albo Rysio z Klanu 11tys. ja na te pieniądze do jasnej chol...ry pracuje 10 miesięcy!!!!!!!!!!! Jak chcą im tyle płacić niech sobie dobrego marketingowca zatrudnią i niech sobie radzą jak polsat od lat czy tvn!!!!!!!!!!!!!!! |
Witam, wyczytałem że startuje kanał Eska TV, no i przeszukałem kanały i jest problem.
Zniknęły mi kanały takie jak: TVP 1, TVP2, INFO Kraków, Katowice, TVP Polonia, Kultura, Historia. Wyszukuje mi tylko 8 kanałów WTF.. ? Zostałem tylko z Polsatami, Tvn, Pulsem. |
Jak jakis program dochodzi to trzeba od nowa wyszukiwać programy i te które mielismy jakby zostały zresetowane ?
Edit: i jak sie wyszukuje ponownie to trzeba jakąś częstotliwość czy po prostu "wyszukaj" ? |
Cytat:
Pozdrawiam :-) |
Cytat:
Niestety nadal wyszukuje mi 8 kanałów i nic więcej. No nic poszukam na tamtym forum pomocy :-) |
Ja dvb-t mam podłączone przez dekoder Pace od cyfry, na początku wszystko było ok, 18 kanałów hulało, w grudniu po wyszukaniu kanałów zniknął Mux3 i do dziś go nie mam.
Czyli niby podobnie, tyle że u ciebie zanikł mux 2 u mnie mux 3. |
Obu wam zniknął MUX3. Nie wiem dlaczego, ale sprobujcie przeskanować ręcznie kanał 48 bo tam on się znajduje. Niestety MUX3 ma bardzo słaby sygnał z Chorągwicy i mogą być z nim problemy
|
Przecież nie zniknęło nam to samo, u mnie brak jest Polsatów itp, a WISLAZWE nie ma np TVP Kraków.
|
Cytat:
|
Racja, błąd z mojej strony. Mi wcieło Mux 2. No samo nic nie znika a jednak. U siebie podejrzewam że Pace od C+ coś nie trawi się ze zmianami jakie emitel puścił na początku grudnia. Czekam na nowy soft do dekodera ale na razie nic nie słychać.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zgadza się. przynajmniej w wiekszości odbiorników trzeba zrobić ponowne wyszukiwanie. Ale wyszukiwanie cyfrowych programów trwa ok 2 min a nie tak jak analogi kilkanaście
|
Polecacie jakis program, zeby moc na laptopie ogladac dvb-t ? (laptopa ma zbudowany tuner itd)
|
Cytat:
|
mozecie napisac gdzie odbieracie poza KRAKOWEM (OKOLICE) tv dtv i na jakich antenach(ze wzmacniaczem czy bez itp)
według EMITELA powinna byc objeta POLSKA w 95% powierzchni ...cos mi sie to nie widzi |
95% ale tylko MUX2 (polsta,tvn...) Poza tym w dużej częsci trzeba mieć odpowiednie instalacje antenowo-kablowe
|
Temat może nie do końca ten ale nie jako powiązany. Mam do was takie pytanie. Jaką telewizje satelitaarną polecacie pod względem kosztów,oferty? ( poza N-ka z która właśnie zakończyłem wspólpracę) Co powiecie o cyfrze? A może coś innego? Proszę o pomoc :)
|
Dobre pytanie, ale najpierw napisz co lubisz oglądać, jakie kanały musisz mieć, a na jakie nawet nie spojrzysz...
Chociaż nie, jeśli chodzi o ofertę, to chyba najbardziej bogata jest tu: www.jambox.pl o ile jesteś w zasięgu. |
Ogólna opinia jaką udało mi się zebrać to np że za te same kanały podstawowe w cyfrowym polsacie zapłacę mniej niż np . w Cyfrze. Pomijam kwestie obsługi i traktowania klienta. Jednak zależy mi na naszej ekstraklasie. I teraz podstawowe pytanie czy warto "dopłacać" na ten cel , bo poza nim nie mam konkretnych wymagań , interesuje mnie podstawowy pakiet kanałów.
P.S. z tego co widzę na JAMBOXA sie nie załapuje. |
ja proponuje znaleśc druga osobe i wziąść cyfre z multiromem full pakiet bedziecie mieli a koszty na dwoje drugi dekoder za 1 ZETA
|
Cytat:
dobre rady zawsze w cenie :rotfl: |
Ja mam multiroom w cyfrze i nic nie muszę co 6 godzin zbliżać. Jak kupiłeś na giełdzie jakieś lewe dziadostwo to miłego zbliżania życzę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dla mnie, jeśli masz z kim się podzielić Cyfra jest nie do pobicia na dzień dzisiejszy.
Dodatkowa możliwość splittera w domu to kolejny plus. Sensowny pakiet w obowiązującej promocji to Canal+optimum, HD optimum promo, multiroom, multi. Po podwyżce będzie to 144 zł msc w promocji 3x0. Czyli średnio miesiąc 115 zł, podzielić na 2 jak znajdziesz wspólnika .... 57,5 zł za full opcje. |
POLSAT robi reorganizacje kanałów sportowych,POLSAT SPORT EXTRA bedzie emitował LIGE POLSKĄ ,ponoc bedzie to niebawem w jakosci HD,w maju zakonczy dzialalnosc kanal POLSAT FUTBOL jest to spowodowane utrata praw do LIGI EUROPEJSKIEJ ,przejmują ja połaczone siły CYFRY i N .
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl