Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8319)

Piotson 12.10.2011 18:52

Lechia nie gra w tym sezonie lepiej od Jagi, a jednak potrafiła wygrać z nami mecz.
Do tego dochodzi nieobecność 5 podstawowych zawodników i może być nieciekawie.

I jak zawsze. Liczą się 3 punkty, styl nie jest najważniejszy. :D

dulli78 12.10.2011 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1176049)
Franek to pół biedy jak Rasialdo nam strzeli bramkę to będzie popelina.

Nie wiadomo czy Rasiak będzie mógł zagrać, bo z Cypru nie dotarł ponoć jeszcze certyfikat uprawniający go do gry. Druga sprawa to naigrywanie się z Rasiaka zostawmy sobie na koniec sezonu - bo to "drewno" może okazać się świetnym napastnikiem jak na naszą ligę. Podkreślam słowo "może" bo na razie nie wiadomo w jakiej jest formie po nieudanym pobycie na Cyprze.

Wojtas 12.10.2011 23:11

Panowie o czym tutaj pitolicie.

Zeby wygrac mecz w Polskiej lidze wystarczą 2 rzeczy- ambicja i chęci.

kto ma tego wiecej ten wygrywa :)to troche jak sie gralo w podstawowce ,albo na łące za domem-kto wiecej biegal i sie "stawial" ten z reguły wygrywał,cipcioki zawsze dostawały po uszach.

zreszta,cos takiego jak stala forma,kondycja itd u nas nie funkcjonują.

milosz 13.10.2011 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1176098)
a Ty znów przyje.biesz jak łysy grzywką o kant okrągłego stołu

" Ja dla odmiany chciałbym aby to Wisła wygrała"

napisał milosz zarejestrowany 3msc temu.

Semper Fidelis 1985 No chyba Cię lekko pogięło. Kibicem zaś Wisły jestem Ja od połowy lat 70-tych, jak oceniasz staż kibicowski na podstawie rejestracji na forum netu to sorrry, ale nie grzeszysz inteligencją. Co do zgód, to z Jagą aktualnie jej nie ma. I tyle w temacie.

Zaś w meczu powodzenia życzę Wiśle i to w każdych okolicznościach kosztem Jagi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1176152)
I jak zawsze. Liczą się 3 punkty, styl nie jest najważniejszy. :D

Pełna zgoda. 3 punkty i gonimy czołówkę tabeli.
Bilans Jagielloni na wyjazdach: zw. 0, rem. 1, por. 3 i bramki 5-11 ... i byłoby okay gdyby nie bilans Lechii odpowiednio 1 - 0 - 4 ...bo to zwycięstwo to właśnie z Nami.
Cóż w polskiej lidze wygrywa sie determinacją, a po ostatnich porażkach to Wisła powinna jej mieć więcej i dlatego ... 3 punkty są bardzo realne.

El'kabat 13.10.2011 00:40

Akurat co do ambicji i checi to Jadze tego na pewno nie zabraknie. Mam nadzieje tylko,że uda sie nam strzelic jedna bramkę więcej od Franka przy tych osłabieniach.
Nadzieja w Ilievie i Dudu ;)

mitmichael 13.10.2011 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1176242)
Akurat co do ambicji i checi to Jadze tego na pewno nie zabraknie. Mam nadzieje tylko,że uda sie nam strzelic jedna bramkę więcej od Franka przy tych osłabieniach.
Nadzieja w Ilievie i Dudu ;)

Zwłaszcza jak beda grali z Mistrzem Polski.

Damian1241 13.10.2011 12:02

Co jest z Jovanoviciem??

Aletsch 13.10.2011 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damian1241 (Post 1176310)
Co jest z Jovanoviciem??

Na OS pisze że coś ze stawem skokowym i nie wiadomo czy wystąpi w sobote.

River 13.10.2011 14:11

^^Niezly grajek tylko szkoda, ze taki szklany:-/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1176035)
Diaz/Paljic-Jaliens-Bunoza-Lamey

Tomasz Frankowski lubi to.

O Frankowskiego bym sie tak nie obawial. On nie strzela bramek na wyjazdach. W zeszlym sezonie nie strzelil ani jednej bramki w meczu wyjazdowym. W tym strzelil co prawda dwie ale Podbeskidziu w pierwszej kolejce w zremisowanym meczu 2-2. I to jak do tej pory jedyny punkt Jagi na wyjezdzie. Pozostale mecze:
Ruch 0-1
Amica 1-4
Widzew 2-4

W czterech wyjazdach lacznie stracone 11 bramek. Obrona dziurawa, do tego w bramce zielony malolat. Moznaby powiedziec: mamy pewne trzy punkty ale... Niestety, w obliczu naszego malego szpitala i faktu, ze bramek strzelamy jak na lekarstwo to szykuje nam sie kolejny beznadziejny mecz, w ktorym jesli wygramy to po meczarniach i w marnym stylu.

brylant17 13.10.2011 19:51

Jedyny plus to, że go ząb nie boli,żarty na bok może zagra?

farben 13.10.2011 20:13

Frankowski: Zawsze sprawdzam, kiedy gramy z Wisłą

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isla,id,t.html

Cyt:
Nie żałuje Pan, że za waszych czasów nie było w Krakowie takiego obiektu?

Ja cieszę się przede wszystkim z tego, że mieliśmy fajny zespół, że kolekcjonowaliśmy tytuły dla Wisły i przede wszystkim z tego, że daliśmy ludziom mnóstwo radości naszą grą. A co do warunków, to takie były czasy. Henryk Reyman czy Kazimierz Kmiecik grali w swoich czasach pewnie w jeszcze gorszych, a jednak ludzie zawsze będą o nich pamiętać.

Franek to po prostu super gość. Naprawdę mało jest tak rozsądnych gości w piłce. Chciałbym, żeby po zakończeniu kariery wrócił i pracował dla Wisły.

Elefant 14.10.2011 21:55

Z kiepską obroną, rozbitą druga linią i Bitonem na Jagę czy kogokolwiek innego w naszej lidze. Po grach reprezentacji. Z trenerem, który w ostatnim tygodniu zajęty był przyjmowaniem na świat potomka. Ciężko być wielkim optymistą przed jutrzejszym meczem.

Ale, czterdzieści procent tej ambicji jaką pokazała dzisiaj kielecka drużyna i wygramy.

CH. 14.10.2011 22:41

Jaga wygrała w Krakowie ostatni raz..23 lata temu !
A że Maaskant lubi pobijać rekordy to można spodziewać się wszystkiego :D

jendrek83 14.10.2011 23:18

coś mi się wydaje że będą męczarnie..oby nie
Ale pamiętam że kiedyś inaczej sie czułem przed meczem Wisły która grała u siebie
wynik 4-0 to był odpowiedni rezultat w tamtych nie odległych czasach
Ale oczywiście stawiam na Wisłę bo to Mistrz!!

KamAr 14.10.2011 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1176440)
[B]Franek to po prostu super gość. Naprawdę mało jest tak rozsądnych gości w piłce. Chciałbym, żeby po zakończeniu kariery wrócił i pracował dla Wisły.


Świetny zawodni, jak i człowiek. Szkoda, że w takich okolicznościach odszedł z Wisły (niby wszystko wyjaśnione, ale mimo wszystko zawsze sięto pamięta...).

Co do wyniku, to trochę obawiam się naszej obrony, a w zasadzie to instynktu strzeleckiego "Franka".

sayek89 15.10.2011 10:46

A podobno Franek nie zagra, kontuzja.

wolfy 15.10.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrek83 (Post 1176868)
wynik 4-0 to był odpowiedni rezultat w tamtych nie odległych czasach

Wtedy jako jedyni w lidze mieliśmy konkretne pieniądze. Teraz nie jesteśmy nawet najbogatszymi - co najwyżej jednymi z kilku.

kant 15.10.2011 11:16

Kibice Jagi mogą nie przyjechać
Wypadł z pociągu jeden kibic i zabił się na miejscu o słup przy torach ;/

RIP[*]

Aldek 15.10.2011 11:34

Dzisiaj styl mnie nie interesuje może być kopanina pół sytuacji w całym meczu ale liczy się zwycięstwo i cenne 3 punkty aby trzymać się w czołówce.

Mimo osłabień to niemal na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy od Jagi a jedynie na dwóch-trzech pozycjch potencjał porównywalny.

GonzoNS 15.10.2011 11:38

wiem że nie ten temat ale,
na oficialnej jest napisane ze dzis sprzedaz biletow od 10 do 16, mozliwe ze ulegną godziny zmianie w dniu meczów,

wiec pytanie, kupie dzis bilet przed meczem, czy musze do 16 sie wyrobic?

KOALIK 15.10.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aldek (Post 1176934)
Dzisiaj styl mnie nie interesuje może być kopanina pół sytuacji w całym meczu ale liczy się zwycięstwo i cenne 3 punkty aby trzymać się w czołówce.

Mimo osłabień to niemal na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy od Jagi a jedynie na dwóch-trzech pozycjch potencjał porównywalny.

Od Legii na papierze też. Nawet w takim składzie jak graliśmy w Warszawie.

kleksak 15.10.2011 12:55

przed mecze zawsze jest możliwość kupna biletu na mecz

pozdro

KamAr 15.10.2011 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jagiellonia.net
Jeden z kibiców Jagiellonii zginął tragicznie w drodze na mecz, który miał dzisiaj się odbyć.

Do zdarzenia doszło za Warszawą. Obecnie na miejscu wypadku przebywa prokurator, policja, pogotowie oraz straż pożarna. Pociąg specjalny, którym jechało ponad 800 osób nie będzie kontynuował dalszej podróży. Fani Jagiellonii wrócą najprawdopodobniej do Białegostoku.

"Raczej na mecz nie pojedziemy, a jeśli tak się stanie, to nie będziemy na trybuny wchodzić. Nie widzimy sensu, żeby śpiewać, bawić się, kiedy nasz kolega nie żyje" - mówi Adam Tołoczko, prezes Stowarzyszenia "Dzieci Białegostoku".

Redakcja serwisu jagiellonia.net pragnie złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom zmarłego kibica.

Masakra....[*]

Wiślak-1990 15.10.2011 13:50

Może da to ....a coś do myślenia, bo jak widzę nasze wyjazdy to się w sumie dziwię że jeszcze nikt nie zginął, bo mu gorąco i duszno to sobie drzwi otworzy, a dużo nie brakuje żeby przez nie wylecieć.

Teqcontroller 15.10.2011 15:42

Będzie kopanina , brak pomysłu , głupota obrońców , o 3 pkt będzie ciężko.

szprotson 15.10.2011 15:49

po przyjściu Maaskanta własnie z Jagą zagraliśmy naprawde fajne kilkanaście minut (mimo porażki 2-1)
Tyle ze u Nich nie ma Grosika, wiec samym Kupiszem mam nadzieje nie ugrają nic.
Franek tez nie musi juz nic udowadniać bo to nie tamta Wisła co przedtem..więc musi byc 1-0 dla Nas.
A kto będzie man of the match ? Hmm licze na Ivice bo Andraża po kadrze gra suche buły.

HEDu 15.10.2011 16:13

Franek na ławie = wygrana ; )

mitmichael 15.10.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1177014)
po przyjściu Maaskanta własnie z Jagą zagraliśmy naprawde fajne kilkanaście minut (mimo porażki 2-1)
Tyle ze u Nich nie ma Grosika, wiec samym Kupiszem mam nadzieje nie ugrają nic.
Franek tez nie musi juz nic udowadniać bo to nie tamta Wisła co przedtem..więc musi byc 1-0 dla Nas.
A kto będzie man of the match ? Hmm licze na Ivice bo Andraża po kadrze gra suche buły.

Tylko dziwnym trafem wiele druzyn gra słabiej a w meczu z Nami zawsze zmobilizowani jak diabli. Nawet grajac z Legia czy Lechem spisuja sie gorzej niz z Nami.

Damian1241 15.10.2011 16:43

Liczyłem ze Chavez zagra jednak dzisiaj

Maciuś 15.10.2011 16:51

Lamey i Jaliens na murawie, co ten Maaskant wyprawia???!!!

a_r_e_n_a 15.10.2011 17:37

ha - ha - ha...ten Robercik poważnie ogłupiał. Skład beznadziejny, najgorsze wyjścia, totalne dno. Niech zabiera siebie i swoich holenderskich kochasi. W ciągu 2 tyg. nie zrobił nic! Drużyna gra tragicznie...

lucas8 15.10.2011 17:49

Jeśli chodzi o grę naszego zespołu to równia pochyła. Nie jestem w stanie wskazać jednego elementu gry godnego pochwały.

Teqcontroller 15.10.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez a_r_e_n_a (Post 1177022)
ha - ha - ha...ten Robercik poważnie ogłupiał. Skład beznadziejny, najgorsze wyjścia, totalne dno. Niech zabiera siebie i swoich holenderskich kochasi. W ciągu 2 tyg. nie zrobił nic! Drużyna gra tragicznie...

.......nij sie w łeb napinaczu, nie ma 4 podstawowych zawodników i czegoś się spodziewał ? że zmiażdżymy Jage ?

Dopóki taki Kirm , Pajlić , Lamey , Jaliens będą grać to nie spodziewajcie się niczego , czy aż tak ciężko jest podać piłkę do zawodnika który stoi przed 16 wolny ? , chłopy się starają nie powiem że nie , ale z myśleniem to nasi mają problemy.

63.5 Kg 15.10.2011 17:51

Co mozemy powiedziec.
Tak slabej Wisly nie widzialem od kilku dobrych lat.
Nie ma gry ,nie ma nic...

Jaliens,Lamey zenada.
Bunoza niekumaty...
Jirsak czy Nunez dziekuje.

Wiec moze przestanmy pieprzyc o budowaniu zespolu itd..
Ten zespol z meczu na mecz jest coraz slabszy.
Trzeba zmienic cala obrone ,sciagnac nowa pomoc..

Przestanmy robic z Maaskanta Boga bo jest tylko przecietynym trenerem.
Przestanmy robic z Valcxa Boga bo poza niegrajacym Meliksonem sciagnal samych slabych zawodnikow...

Zenada...

63.5 Kg 15.10.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1177024)
.......nij sie w łeb napinaczu, nie ma 4 podstawowych zawodników i czegoś się spodziewał ? że zmiażdżymy Jage ?

Kto ejst podstawowy...??
Chavez grajacy blazeniade...??
Sobol biegajacy 100 metro w czasie 25 sek...??
Szklany Melikson czy placzacy Patryk??

Gosciu zrozum ze nie ma zespolu ....

stalsanok1946 15.10.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1177024)
.......nij sie w łeb napinaczu, nie ma 4 podstawowych zawodników i czegoś się spodziewał ? że zmiażdżymy Jage ?

A co Małecki, Melikson, Sobolewski i Jovanovic to jakieś diamenty?:) Tak się właśnie dzieje, że wszyscy razem z trenerem mówili jaki to mamy szeroki i wyrównany skład. Jedynie brak Meliksona jest odczuwalny, resztę można normalnie zastąpić

Drużyna gra tragicznie i nie tłumaczmy tego absencją piłkarzy, byli oni to też była kicha, wiec nie pitol głupot:)

El'kabat 15.10.2011 17:56

Poki co nie ma Franka,ma wejsc w 2 połowie to strzeli 2/3 takich sytuacji co Jaga miała w 1 połowie...Albo obrona zacznie grac albo dostaniemy dzis.

Zwitter 15.10.2011 18:03

Po przerwie wejdzie Franek, pyknie nam bramkę i będzie po meczu, bo niestety na to wychodzi jak oglądam ten mecz.

Edit: Aaaa, i mam nadzieje, że wejdzie Boguski.

Teqcontroller 15.10.2011 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1177026)
Kto ejst podstawowy...??
Chavez grajacy blazeniade...??
Sobol biegajacy 100 metro w czasie 25 sek...??
Szklany Melikson czy placzacy Patryk??

Gosciu zrozum ze nie ma zespolu ....

Gościu zrozum , z drewna nie da się zrobić nie wiadomo kogo , nie ma drużyny baa dzien dobry , Tylko że dzięki płaczącemu Patrykowi , biegającemu Sobolowi , i szklanym Meliksonem , Wisła gra o niebo lepiej , więc skończ .......ić smuty gościu. Kopacze stoją i czekają na piłke , to mnie w....ia najbardziej , oni powinni ZAPIERDALAĆ a graja chyba jak by łaskę robili.

WislaFan123 15.10.2011 18:04

Pierwszy post od momentu jak mnie zbanowano za nazwanie jaliensa psredawczykiem po meczu z Twente, z perspektywy chyba nikt nie ma watpliwosci ze gosc celowo odpuscil tamten mecz...

Wracajac do naszego meczu - gramy najgorszy futbol w tym wieku, w ofensywie chyba nawet ze Liczki gralismy lepiej. Kompletnie zero schematow. KAZDA druzyna ktora gra przeciwko nam gra lepiej i szybciej pilka. Wisla wogole nie gra z klepki tylko holowanie pilkie i wrzutki. Jak jeszcze byl Melikson i Maly w formie, to poprostu wygrywalismy indiwudalnoscami ktorzy mijali 3-4 gosci. Kadrowo mamy najlepsza 11-tke (wliczajac kontuzjowanych) i to nas tylko trzyma w okolicach czolowki. W tamtym sezonie kazdy tlumaczyl to sobie ze byla druzyna byla rozsypana i trzeba bylo druzyne budowac. Maaskant jest z Wisla ponad rok, 2 okresy przygotowawcze, i kompletnie zero progresu. A do tego fatalne decyzje personalne i granie z 4 obroncami i 3 defensywnymi i brak mozliwosci rozegrania. O ile w pierwszym sezonie jak Wisla grala zle, to przynajmniej w przerwie robil 2 zmiany, a teraz czeka do 80 min, majac nadzieje ze jakos wrzucimy. To jest kwestia mentalnosci wynikajaca z prowadzenia srednich druzyn w Holandii - tam mial podejscie ze jakos to bedzie, a jak sie gralo z mocnymi druzynami to sie bronilo w 10. I niestety tak u nas jest gramy przeciwko mocniejszym np Apoelem czy Legia i obrona Czestochowy..

Co to jest? Gramy u siebie z Jagiellonia z 2 def i srodkowym (nie of) Jirsakiem. Zmiana odrazu powinny byc - Boguski za Nuneza zeby grac zaraz za Bitonem i ok 60 jak nie bedzie isc Gargula za Wilka i Genkov za Kirma i przesunac Gargule na skrzydlo..

i ku** znow jaiiens.... ja pie**


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl