Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   skrzynka piwa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8314)

Maras 30.09.2011 20:04

poszlo :)))

Eternit 30.09.2011 20:16

woyteq zebrał już 791 butelek i zajmuje 5 miejsce w rankingu! Pozdro!

Tylko_Wisła! 30.09.2011 20:26

795 :D pomóżmy w słusznej sprawie :)

gigant 30.09.2011 20:45

796 butelek i 5 miejsce. Wa tak zacnej akcji zawsze chętnie wezmę udział.

Coś na wzór tego: http://www.youtube.com/watch?v=dNdovE3Tlns

wazonik1906 30.09.2011 21:06

820 butelek i miejsce 4

eryk_cartman 30.09.2011 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wazonik1906 (Post 1172015)
820 butelek i miejsce 4

822 miejsce 4.

Proud 30.09.2011 21:10

Napierdal*my!

;)

węgorz2 30.09.2011 21:16

poszlo dla dobra sprawy

Incognito 30.09.2011 21:33

834 i czwarte miejsce. Niewiele brakuje do pierwszego ;)

Kibic1928 30.09.2011 21:43

woyteq zebrał już 838 butelek i zajmuje 4 miejsce w rankingu

Jaroo1 30.09.2011 21:51

http://www.youtube.com/watch?v=TBTqkBh_X6Y

osB 01.10.2011 02:26

jestem dumny z sily ABG, mysle ze woyteq osobiscie wam podziekuje

DevilMayCry 01.10.2011 08:05

I ja dołożyłem swoją cegiełkę. 882- 4 miejsce.

Bartuk1906 01.10.2011 08:25

888 ; D - 4 miejsce 126 do pierwszego ;)

Szyman423 01.10.2011 08:43

895 - 4 miejsce ;d

Neo1221 01.10.2011 08:53

Jest ponad 900 i nadal 4 miejsce. Powodzenia!

dawidTS 01.10.2011 09:10

"woyteq zebrał już 908 butelek i zajmuje 3 miejsce w rankingu!"

Pamietajcie ,ze kazdy moze znow zaglosowac po 24 h. !

jurukuru 01.10.2011 09:18

910 butelek, 2 miejsce w rankingu :)

eye63 01.10.2011 09:22

912 - 2. miejsce, ale 3. ma 910, 4. 908. Trzeba się sprężyć :)

pawlos33 01.10.2011 09:33

Butelka wrzucona! Na....***my! ;)

Wypij za Wiselke!

tedi100 01.10.2011 09:36

"woyteq zebrał już 928 butelek i zajmuje 2 miejsce w rankingu!"

kasperr 01.10.2011 09:54

dorzucam buteleczkę :)

kroko. 01.10.2011 10:08

951 i drugie miejsce

luc 01.10.2011 19:48

1010 i dwa piwa straty do lidera

sndr 01.10.2011 19:50

1011 i już tylko jedno do objęcia prowadzenia!

WISŁAZWE 01.10.2011 19:51

1013 i pierwsze miejsce!

Św. Mikołaj 01.10.2011 19:54

woyteq zebrał już 1020 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Mac_TSW 01.10.2011 20:11

1032 pierwsze miejsce!

Barti 01.10.2011 20:20

1037 - pij też za moje zdrówko chłopaku

Yo Yo 01.10.2011 20:35

woyteq zebrał już 1047 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Jachcik 01.10.2011 22:50

'woyteq zebrał już 1066 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!'
W takiej kwestii zawsze możesz na mnie liczyć. ;)

concedi 01.10.2011 23:01

woyteq zebrał już 1072 butelki i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

trochę promili ode mnie.

spirit 01.10.2011 23:07

1074 ;)

(10 skrzynek)

gianbuffon 01.10.2011 23:54

woyteq zebrał już 1087 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

:)

osB 02.10.2011 08:08

glosujemy, glosujemy kokurencja nie spi

Zbychu 02.10.2011 08:13

Nie wiem o co chodzi ale butelka ode mnie.Jest 1107:)

Bartuk1906 02.10.2011 08:14

woyteq zebrał już 1108 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu! 82 butelki przewagi ; )

adas123 02.10.2011 08:52

1120 i rowna stoweczka nad drugim:)

maciekmiszcz 02.10.2011 09:10

woyteq zebrał już 1127 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Zola 02.10.2011 12:02

i ja sie dorzucam :)

(1151 butelek, 1 miejsce w rankingu)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl