Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tuskobus w Krakowie-bądz czujny (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8303)

heoij 01.10.2011 15:27

DZIŚ ALBO JUTRO TUSK BĘDZIE W KRAKOWIE. PEŁNA MOBILIZACJA ! ! !


z forum kibice.net

pawel1906 01.10.2011 20:21

W niedzielę (2 października) Białe Miasteczko na Rynku Podgórskim w Krakowie o godzinie 12 odwiedzi premier Donald Tusk.

Jaroo1 01.10.2011 20:29

Ciekawe czy dlatego sie pojawia jutro, ze ponad tysiac chlopakow od nas bedzie w tym czasie w Wawie, a to pewnie niestety zwiastuje zerowa lub slabo zorganizowana manifestacje

murray 01.10.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1172384)
Ciekawe czy dlatego sie pojawia jutro, ze ponad tysiac chlopakow od nas bedzie w tym czasie w Wawie, a to pewnie niestety zwiastuje zerowa lub slabo zorganizowana manifestacje

No właśnie tak myślałem, że Tusk przyjedzie do Krakowa jak będzie wyjazd do Warszawy.

heoij 01.10.2011 21:36

Kto może niech przyjdzie, przecież nie wszyscy kibice Wisły pojechali do Warszawy ! Ja jutro będę :-D

BoBaSbK 02.10.2011 08:54

Dzisiaj jest w Krakowie.

Donald_Tusk 02.10.2011 09:00

Zapłaszam na sPOtkanie ze mną w Kłakowie! Tylko płoszę o sPOkój! W łazie czego na niePOkołnych mam węża ogłodowego !

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html

Arapaho 02.10.2011 09:13

Właśnie Donald na Błoniach,Tuskobus pod naszym stadionem

!!IRIVER!! 03.10.2011 00:01

Krew mnie chciała zalać jak widziałem płemiełka biegającego nieopodal naszego estadio...

LoRd 03.10.2011 11:16

Rozegrali sobie z nami jak z dziećmi. Nasi w Wawie (a w zasadzie w drodze do Wawy w czasie w jakim powinno się pojechać do Gdańska) a Premier pod naszym stadionem. Zero protestow, wszystko cacy i efekt medialny poszedł w świat.

majka89 03.10.2011 11:25

a tak naprawde narzekaja głównie Ci co gówno robią i tyle w temacie

budka 03.10.2011 14:31

Apel do prawdziwych polskich kibiców :

http://www.youtube.com/watch?v=ZjVuL...layer_embedded

g_g 04.10.2011 11:57

Donek matole twój rząd obalą kibole !!!
W niedzielę wszyscy do urn !!!

Temat zastępczy - kibole !!!

eye63 04.10.2011 12:26

Jak nie masz na kogo - zobacz na Nową Prawicę (Mikke) - poczytaj sobie program, zważ plusy i minusy - i jeśli się spodoba, problem rozwiązany.

salek 04.10.2011 12:51

ping gratuluję towarzystwa... właśnie pomogłeś mi podjąć decyzję:-) NP zyskała kolejnego wyborcę:-) do znawców tematu- na kogo z nich warto głosować w Krakowie? Jest tam jaki Wiślak?

pan Dudi 04.10.2011 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1173540)
Mam nadzieję, że Ty i Twoi koledzy z antify przy blokowaniu marszu dobrze rozróżnią ludzi, którzy idą tam w celu zamanifestowania dumy z tożsamości narodowej i odzyskania niepodległości ( w tym kombatantów i bohaterów wojennych ), którzy stanowią jakieś 99% uczestników od bardzo nielicznych "wyznawców" faszyzmu, którzy mogą ale nie muszą się tam znaleźć.

Przecież dla nich patriotyzm i faszyzm to pojęcia tożsame. Kiedy mówią o symbolach faszystowskich, to mają na myśli biało- czerwone flagi i godło. Myślisz, że szanują kombatantów? Przecież oni walczyli o coś, czym te łajzy się brzydzą - o Polskę.

Ela 04.10.2011 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1173543)
Przecież dla nich patriotyzm i faszyzm to pojęcia tożsame. Kiedy mówią o symbolach faszystowskich, to mają na myśli biało- czerwone flagi i godło. Myślisz, że szanują kombatantów? Przecież oni walczyli o coś, czym te łajzy się brzydzą - o Polskę.

Duża część na pewno tak.
Ale wiele osób to po prostu głupi, nie mający większego pojęcia o historii, zmanipulowani młodzi ludzie, którzy dali sobie wmówić, że walczą o słuszną sprawę.
Przeciw faszystom, nazistom, kibolom itp.

W zeszłym roku byłam świadkiem jak kobieta, która wracała z blokady była oburzona okrzykiem uczestników marszu " Roman Dmowski , królem Polski ! ".
Bo to przecież "nacjonalistyczny=faszystowski" okrzyk.
Zero pojęcia nie mówiąc o dystansie.

pan Dudi 04.10.2011 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1173548)
Duża część na pewno tak.
Ale wiele osób to po prostu głupi, nie mający większego pojęcia o historii, zmanipulowani młodzi ludzie, którzy dali sobie wmówić, że walczą o słuszną sprawę.
Przeciw faszystom, nazistom, kibolom itp.

W zeszłym roku byłam świadkiem jak kobieta, która wracała z blokady była oburzona okrzykiem uczestników marszu " Roman Dmowski , królem Polski ! ".
Bo to przecież "nacjonalistyczny=faszystowski" okrzyk.
Zero pojęcia nie mówiąc o dystansie.

Zgadzam się. To, podobnie jak fanatyczni, domorośli ekolodzy, w dużej mierze nieświadome niczego dzieciaki, które pozwalają sobą manipulować. Jednocześnie, oczywiście, zarzucają wszystkim innym, że tamci są manipulowani. Nie rozumieją, że żeby być patriotą, to nie trzeba być faszystą, czy członkiem którejkolwiek partii i nikt uczestników marszu niepodległości siłą na niego nie prowadzi. Ale to jest już ich problem. Może kiedyś zmądrzeją i będą się łapać za głowy, jak wspomną, że kiedyś brali udział w takiej żałosnej inicjatywie. Albo nie zmądrzeją i zostaną redaktorami GW, czy "Nie". ;)

Niemniej ich ignorancja i głupota na pewno nie wpływa na moją ocenę. Dla mnie dalej są niewarci splunięcia, niezależnie, czy kierują się wmówionymi sobie przez innych "wartościami", czy sami doszli do wniosku, że patriota = faszysta.

7 kotów 04.10.2011 15:58

"Nauczeni historią uważamy, że rosnącej w siłę skrajnej prawicy trzeba się czynnie i zdecydowanie przeciwstawić." - 11listopada.org


Cos sie chyba ktoremus szmaciarzowi w arafatce na pysku po.......ilo z klasyfikacja faszyzmu jako prawicowej ideologii.

heoij 04.10.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ping (Post 1173608)
wtedy to ojciec wziol mnie pierwszy raz na mecz poniewaz pochodzi z krakowa,

Pierwsze to weź do ręki słownik i popatrz jak się pisze powyższe wyrazy a potem się wypowiadaj na forum Wisły Kraków. :-D

http://marszniepodleglosci.pl/

11 listopada wszyscy udajemy się do Warszawy !!!

Jaroo1 04.10.2011 16:25

Cytat:

Szybko odpowiem na pare wczesniejszych komentarzy, owszem od 14 lat bywam na stadione , wtedy to ojciec wziol mnie pierwszy raz na mecz poniewaz pochodzi z krakowa, wiec gdy byla tylko mozliwosc to jezdzilem na mecze przez ten czas, o parkingi pytalem bo pierwszy raz bylem auto na meczu zawsze jedzilem komunikacja publiczna. A jesli kogos obrazilem tym co pisalem to przepraszam nie bylo to moim zamiarem , chcialem tylko dac info o blokadze, a to jakie mam ja czy inni poglady chyba nie jest wazne w kibicowaniu.


pozdrawiam Lewacki Kibic Wisly
Wez sie czlwieku w glowe puknij, co Ty za glupoty piszesz. Zatsanow sie co robisz bo moze jeszcze jestes do uratowania. Obejrzyj filmik ze Szczuka w roli glownej, ktory podeslales w pierwszym linku. Zobacz jaka to jest propaganda (ktora tez tutaj reprezentujesz swoimi wpisami). Tam sie mowi na osoby, ktore chca zamanifestowac swoja Polskosc, oddac hołd przodkom 11 listopada, jako o faszystach. czy to jest normalne? Poza tym lubisz byc manipulowany przez pedalow czy innych wykolejencow? To gratuluje, ze ustaniesz ramie w ramie z tymi po.......encami 11 listopada

I jeszcze jak mozesz to mi napisz co jest zlego w zdaniu "Polska dla Polakow"? Jak dla mnie to wlasnie tak powinny wygladac panstwa, Polska dla Polakow, Niemcy dla Niemcow itd a nie mieszac sie. tym bardziej mieszac sie kulturowo bo to nie ma sensu bytu. Inna religia, inne zasady w zyciu tworza tylko podzialy w takim panstwie multikulturowym. To jest eksperyment wsadzic milion turasow do Niemiec, przeciez logiczne, ze Ci ludzie zaczna tworzyc swoja wlasna ojczyzne w Niemczech na wzor swojego Panastwa. I dla Ciebie to jest normalne, ze w Niemczech powstanie druga Turcja? To jest wlasnie patologia nad ktora teraz sie spuszczasz a za 20 czy 50 lat mozesz plakac jak Cie jakis brudas okradnie czy kaze Ci zburzyc Twoj kosciol (chociaz pewnie z tego to bys sie cieszyl) tak jak np ostatnio w Londynie. Ludzie to zwierzeta, jak mozna niedzwiedzia polarnego w.......ic do Afryki?

Donald_Tusk 04.10.2011 16:37

Zapłaszam wszystkich do mojego nowego Tóskobusa :


http://i53.tinypic.com/k19s8z.jpg


http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html

http://www.youtube.com/watch?v=FiDNNTaj8jQ

Ar222 04.10.2011 16:45

To ja może, aby trochę rozładować napięcie, odpowiem na pytanie, które padło wcześniej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1173535)
ping gratuluję towarzystwa... właśnie pomogłeś mi podjąć decyzję:-) NP zyskała kolejnego wyborcę:-) do znawców tematu- na kogo z nich warto głosować w Krakowie? Jest tam jaki Wiślak?

Czy jest tam jakiś wiślak niestety nie wiem, natomiast jeśli chodzi o samą sensowność światopoglądu to polecam pana Stanisława Żółtka - wiceprezesa KNP. Co dodatkowo świadczy na jego korzyść - to, że zdaje się nie ma po drodze z naszym drogim "sprawdzonym prezydentem" Jackiem M. Jakiś czas temu próbowano Żółtka wrobić w jakąś aferę, w związku z tym, że był kiedyś wiceprezydentem Krakowa (Co prawda afera była już potem, ale co to kogo obchodzi w państwie prawa... :) ).

emj10 04.10.2011 20:49

Jak się Tóskobus podobał?

miśqu 05.10.2011 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1173623)
I jeszcze jak mozesz to mi napisz co jest zlego w zdaniu "Polska dla Polakow"? Jak dla mnie to wlasnie tak powinny wygladac panstwa, Polska dla Polakow, Niemcy dla Niemcow itd a nie mieszac sie. tym bardziej mieszac sie kulturowo bo to nie ma sensu bytu.

Zgadzam się Polska dla Polaków, ale Niemcy dla cudzoziemców! Niech będą gośćmi w swoim kraju, tak jak wszyscy mega kolonizatorzy z zachodu, którzy ograbili pół świata. Dobrze im tak. :-D

Patrzcie jaka propaganda PO

http://wybory.platforma.org/aktualno.../poland/time/0

:D:lol::lol:

wislak68 05.10.2011 11:45

Warto zapamiętać to nazwisko: prof. Hanna Świda-Ziemba. Pięknie wpisuje się w tradycję Łysenki :).

armani199 05.10.2011 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1173914)
Warto zapamiętać to nazwisko: prof. Hanna Świda-Ziemba. Pięknie wpisuje się w tradycję Łysenki :).

Dodam że wyPOwiadająca te słowa towarzyszka prof.Hanna Świda-Ziemba ma ... 81 lat . Aż dziw bierze że baba w takim wieku bierze się za sprawy kibicowskie zamiast za różaniec.

saklak1906 05.10.2011 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez budka (Post 1173153)
Apel do prawdziwych polskich kibiców :

http://www.youtube.com/watch?v=ZjVuL...layer_embedded

Co to za debil?? w TV TRWAM zrobi kariere na bank. Juz kilka lat temu mowilem ze debile nie powinni miec dostepu do internetu.


zal.pl

budka 06.10.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1174012)
Co to za debil?? w TV TRWAM zrobi kariere na bank. Juz kilka lat temu mowilem ze debile nie powinni miec dostepu do internetu.


zal.pl

Więc nie korzystaj z netu...:lol:

luc 06.10.2011 21:02

http://allegro.pl/wycieraczka-tusk-3...861729423.html

sergio 06.10.2011 21:11

Nie wie ktoś może czy można kupić tą koszulkę?

http://i56.tinypic.com/3089noo.jpg

davids 06.10.2011 22:06

Mam takie pytanie .. z racji ze po raz pierwszy pojde na wybory a wszystko to poto by zaszkodzic Donaldowi wiec moze mi ktos doradzic jak zaglosowac i na kogo byle by donald mial zwale he ??

dragon 06.10.2011 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1174385)
Mam takie pytanie .. z racji ze po raz pierwszy pojde na wybory a wszystko to poto by zaszkodzic Donaldowi wiec moze mi ktos doradzic jak zaglosowac i na kogo byle by donald mial zwale he ??

No przede wszystkim nie na PO jeśli chcesz im zrobić na złość - to oczywiste :)

Na kogo. Każdy ma swoje typy zależnie od oczekiwań. Wszystkie partie mają program dostępny w internecie.

- przejrzyj sobie kilka z nich
- zastanów się co jest ważne dla Ciebie bądź bliskich Ci osób
- przeanalizuj kto wydaje się wiarygodny w kontekście realizacji programu i głosuj

Ja wybrałem na tej podstawie PiS. Może i Tobie się spodoba (program jest tutaj: http://programpis.org.pl/).

Jak nadal będziesz miał dylemat - możesz zapytać osoby którą darzysz zaufaniem.

Zawsze można też pójść i oddać głos nieważny. Istotne żeby pokreślić kartę w takim przypadku a nie wrzucać pustą (co uniemożliwia ew. fałszowanie)

klocek91 07.10.2011 00:16

http://www.mamprawowiedziec.pl/

wpisujesz swoje poglądy i wyskakują osoby z podobnymi do twoich :)

Kocur 07.10.2011 06:06

Cytat:

Premier wspierany przez Jerzego Buzka zakończył kampanię. Autobus kibiców zatrzymała policja


Wizyta premiera Donalda Tuska na Śląsku, gdzie wziął udział w konwencji PO zamykającej kampanię, była wyjątkowa. Po pierwsze, przyleciał do Pyrzowic embraerem, a nie przyjechał tzw. tuskobusem. Po drugie, przybył niespodziewanie na I Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw do Katowic, czym zaskoczył organizatorów. – Dowiedzieliśmy się o tym o godz. 9 – przyznaje jeden z nich.

Premier, przemawiając na kongresie do przedsiębiorców, mówił, że są solą tej ziemi. – Potraficie utrzymać nie tylko siebie, ale i Polskę na powierzchni – chwalił. – Jesteście fundamentem gospodarki.
Podkreślał, że rząd musi zdecydowanie stanąć po stronie takich właśnie przedsiębiorstw. – Za to będzie odpowiadał premier. Niezależnie, kto nim będzie, mam nadzieję, że będzie to robił przez całe cztery lata rządów – stwierdził.
Tusk wczoraj nadrabiał na Śląsku zaległości, m.in. w Katowickiej Spółdzielni Socjalnej Rybka zjadł obiad zaplanowany dwa tygodnie temu. Wtedy szef rządu wrócił do Warszawy po tym, jak przed Kancelarią Premiera podpalił się mężczyzna.
We wczorajszej wizycie na Śląsku towarzyszył premierowi Jerzy Buzek, szef Parlamentu Europejskiego. Na konwencję PO w Chorzowie przyjechała też minister rządu ze Śląska Elżbieta Bieńkowska. – To od nas płyną pozytywne sygnały dla całego kontynentu. Nie warto tego zmieniać – apelował prof. Buzek i zachęcał, by głosować w wyborach.
Tusk podkreślił, że odwiedził każde polskie województwo. – Rozmawiałem z ludźmi twarzą w twarz, nie w studiu telewizyjnym. I chcę wam powiedzieć, że potwierdza się nasza intuicja. Polska w swojej różnorodności buduje lepszą przyszłość, wyrzekając się konfliktów na rzecz wspólnego działania – zaznaczał.

Tymczasem kibice, którzy podróżują „tóskobusem" i przekonują, by nie głosować na PO, po wjeździe do Sosnowca zostali zatrzymani przez policję. – Usłyszeliśmy, że do miasta nie wjedziemy, że jest odgórne polecenie, by nas nie wpuszczać – mówi „Rz" Wojciech Braun, kibic Legii. Udało im się jednak rozdawać ulotki na ulicach.


Policja przyznała się do zatrzymania, dopiero gdy podaliśmy numery radiowozu, który uczestniczył w akcji. – Chcieliśmy tylko pomóc kibicom przejechać przez miasto. Mogło to zostać źle przez nich odebrane – mówi Hanna Micha, rzecznik sosnowieckiej policji.
– Po prostu ten autokar jest bardzo wysoki, a mosty w Sosnowcu są bardzo niskie – tłumaczy Andrzej Gąska, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

troska milicji jest naprawdę wzruszająca :rotfl:

Arapaho 07.10.2011 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1174418)
troska milicji jest naprawdę wzruszająca :rotfl:

Ale Tuskobus mógl wjechać?
Ponoć dzis będzie w Katowicach u Pana Czesia o którym wczoraj zapomniał chociaż się umówił na obiad.,haha

orzeu 07.10.2011 12:16

Tusk na Sadionie Narodowym.
Przyjechaly druzyny pilkarskie dzieci, z Orlikow. Takie zwykle przypadkowe spotkanie z dziecmi dzien przed wyborami.
Tusk pojawia sie na stadionie a spiker "drogie dzieci, i teraz dla pana premiera HIP! HIP! HURAA!!"
....a to juz nie Bialorus, to Korea Polnocna!

Czekam na komentarz Nalecza odnosnie politycznej pedofilii.

saklak1906 07.10.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez budka (Post 1174366)
Więc nie korzystaj z netu...:lol:

A to moze Ty jestes na tym filmiku, no to szacun rodzina na pewno jest dumna. Wszak syn robi kariere w mediach.

Normalnie Durczok 2

Bez odbioru

Gwiaździsty 07.10.2011 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1174385)
Mam takie pytanie .. z racji ze po raz pierwszy pojde na wybory a wszystko to poto by zaszkodzic Donaldowi wiec moze mi ktos doradzic jak zaglosowac i na kogo byle by donald mial zwale he ??

Oczywiście nie powinieneś głosować na PO oraz .......na żadna partię, która po wyborach moze być w koalicji strachu z nimi. Czyli nie głosuj również na Palikota, PSL i SLD.

HanysKce 08.10.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donald_Tusk (Post 1173629)

żenujący dowcip sponsorowany przez posła pewnej opcji. :-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl