![]() |
DZIŚ ALBO JUTRO TUSK BĘDZIE W KRAKOWIE. PEŁNA MOBILIZACJA ! ! !
z forum kibice.net |
W niedzielę (2 października) Białe Miasteczko na Rynku Podgórskim w Krakowie o godzinie 12 odwiedzi premier Donald Tusk.
|
Ciekawe czy dlatego sie pojawia jutro, ze ponad tysiac chlopakow od nas bedzie w tym czasie w Wawie, a to pewnie niestety zwiastuje zerowa lub slabo zorganizowana manifestacje
|
Cytat:
|
Kto może niech przyjdzie, przecież nie wszyscy kibice Wisły pojechali do Warszawy ! Ja jutro będę :-D
|
Dzisiaj jest w Krakowie.
|
Zapłaszam na sPOtkanie ze mną w Kłakowie! Tylko płoszę o sPOkój! W łazie czego na niePOkołnych mam węża ogłodowego !
http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html |
Właśnie Donald na Błoniach,Tuskobus pod naszym stadionem
|
Krew mnie chciała zalać jak widziałem płemiełka biegającego nieopodal naszego estadio...
|
Rozegrali sobie z nami jak z dziećmi. Nasi w Wawie (a w zasadzie w drodze do Wawy w czasie w jakim powinno się pojechać do Gdańska) a Premier pod naszym stadionem. Zero protestow, wszystko cacy i efekt medialny poszedł w świat.
|
a tak naprawde narzekaja głównie Ci co gówno robią i tyle w temacie
|
|
Donek matole twój rząd obalą kibole !!!
W niedzielę wszyscy do urn !!! Temat zastępczy - kibole !!! |
Jak nie masz na kogo - zobacz na Nową Prawicę (Mikke) - poczytaj sobie program, zważ plusy i minusy - i jeśli się spodoba, problem rozwiązany.
|
ping gratuluję towarzystwa... właśnie pomogłeś mi podjąć decyzję:-) NP zyskała kolejnego wyborcę:-) do znawców tematu- na kogo z nich warto głosować w Krakowie? Jest tam jaki Wiślak?
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale wiele osób to po prostu głupi, nie mający większego pojęcia o historii, zmanipulowani młodzi ludzie, którzy dali sobie wmówić, że walczą o słuszną sprawę. Przeciw faszystom, nazistom, kibolom itp. W zeszłym roku byłam świadkiem jak kobieta, która wracała z blokady była oburzona okrzykiem uczestników marszu " Roman Dmowski , królem Polski ! ". Bo to przecież "nacjonalistyczny=faszystowski" okrzyk. Zero pojęcia nie mówiąc o dystansie. |
Cytat:
Niemniej ich ignorancja i głupota na pewno nie wpływa na moją ocenę. Dla mnie dalej są niewarci splunięcia, niezależnie, czy kierują się wmówionymi sobie przez innych "wartościami", czy sami doszli do wniosku, że patriota = faszysta. |
"Nauczeni historią uważamy, że rosnącej w siłę skrajnej prawicy trzeba się czynnie i zdecydowanie przeciwstawić." - 11listopada.org
Cos sie chyba ktoremus szmaciarzowi w arafatce na pysku po.......ilo z klasyfikacja faszyzmu jako prawicowej ideologii. |
Cytat:
http://marszniepodleglosci.pl/ 11 listopada wszyscy udajemy się do Warszawy !!! |
Cytat:
I jeszcze jak mozesz to mi napisz co jest zlego w zdaniu "Polska dla Polakow"? Jak dla mnie to wlasnie tak powinny wygladac panstwa, Polska dla Polakow, Niemcy dla Niemcow itd a nie mieszac sie. tym bardziej mieszac sie kulturowo bo to nie ma sensu bytu. Inna religia, inne zasady w zyciu tworza tylko podzialy w takim panstwie multikulturowym. To jest eksperyment wsadzic milion turasow do Niemiec, przeciez logiczne, ze Ci ludzie zaczna tworzyc swoja wlasna ojczyzne w Niemczech na wzor swojego Panastwa. I dla Ciebie to jest normalne, ze w Niemczech powstanie druga Turcja? To jest wlasnie patologia nad ktora teraz sie spuszczasz a za 20 czy 50 lat mozesz plakac jak Cie jakis brudas okradnie czy kaze Ci zburzyc Twoj kosciol (chociaz pewnie z tego to bys sie cieszyl) tak jak np ostatnio w Londynie. Ludzie to zwierzeta, jak mozna niedzwiedzia polarnego w.......ic do Afryki? |
Zapłaszam wszystkich do mojego nowego Tóskobusa :
http://i53.tinypic.com/k19s8z.jpg http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html http://www.youtube.com/watch?v=FiDNNTaj8jQ |
To ja może, aby trochę rozładować napięcie, odpowiem na pytanie, które padło wcześniej.
Cytat:
|
Jak się Tóskobus podobał?
|
Cytat:
Patrzcie jaka propaganda PO http://wybory.platforma.org/aktualno.../poland/time/0 :D:lol::lol: |
Warto zapamiętać to nazwisko: prof. Hanna Świda-Ziemba. Pięknie wpisuje się w tradycję Łysenki :).
|
Cytat:
|
Cytat:
zal.pl |
Cytat:
|
|
|
Mam takie pytanie .. z racji ze po raz pierwszy pojde na wybory a wszystko to poto by zaszkodzic Donaldowi wiec moze mi ktos doradzic jak zaglosowac i na kogo byle by donald mial zwale he ??
|
Cytat:
Na kogo. Każdy ma swoje typy zależnie od oczekiwań. Wszystkie partie mają program dostępny w internecie. - przejrzyj sobie kilka z nich - zastanów się co jest ważne dla Ciebie bądź bliskich Ci osób - przeanalizuj kto wydaje się wiarygodny w kontekście realizacji programu i głosuj Ja wybrałem na tej podstawie PiS. Może i Tobie się spodoba (program jest tutaj: http://programpis.org.pl/). Jak nadal będziesz miał dylemat - możesz zapytać osoby którą darzysz zaufaniem. Zawsze można też pójść i oddać głos nieważny. Istotne żeby pokreślić kartę w takim przypadku a nie wrzucać pustą (co uniemożliwia ew. fałszowanie) |
|
Cytat:
troska milicji jest naprawdę wzruszająca :rotfl: |
Cytat:
Ponoć dzis będzie w Katowicach u Pana Czesia o którym wczoraj zapomniał chociaż się umówił na obiad.,haha |
Tusk na Sadionie Narodowym.
Przyjechaly druzyny pilkarskie dzieci, z Orlikow. Takie zwykle przypadkowe spotkanie z dziecmi dzien przed wyborami. Tusk pojawia sie na stadionie a spiker "drogie dzieci, i teraz dla pana premiera HIP! HIP! HURAA!!" ....a to juz nie Bialorus, to Korea Polnocna! Czekam na komentarz Nalecza odnosnie politycznej pedofilii. |
Cytat:
Normalnie Durczok 2 Bez odbioru |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl