Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 20 sierpnia , sobota godz. 18 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8238)

Kibic_1906 19.08.2011 11:46

Jak dla mnie na mecz z Koroną optymalny byłby skład : Jovanić - Czekaj Bunoza Kowalski Paljić - Kirm Wilk Garguła Jirsak Boguski - Biton. Nie ma co ryzykować przed wtorkowym rewanżem. Poza tym , Korona to drwale i trzeba uważać podwójnie.

BlurgH 19.08.2011 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1149815)
Ale MP jest potrzebne Legii , czy chociażby Lechowi , i gdy jeden z tych klubów za rok wszedł by do LM to odskoczyłby nam na lata świetlne , bo w obu klubach jest o wiele bardziej profesjonalne zarządzanie niż u nas(może teraz tego nie widać ale zobaczycie w najbliższym czasie) ...a sądzę że taka Legia wygra ze Śląskiem czyli będzie miała 9 pkt ... żeby nie było tylko tak że nie będziemy mieli o co grać w lidze na wiosnę ...

Czy w związku z tym, że MP jest potrzebne Legii albo Lechowi, Wisła ma się położyć i grzecznie nie zajmować znowu pierwszego miejsca w lidze ? :-P

Mam nadzieję, że źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź w tej kwestii.

Co do poziomu zarządzania - pożyjemy, zobaczymy.

tomas_n 19.08.2011 12:12

Ha teraz pytanie kto zagra na prawej stronie skoro Maaskant nie bierze do Kielc ani jednego prawego obrońcy ?:D
Coś czuję ,że będzie adrenalina tym razem bo szykuje się Kowalski w pierwszej jedenastce:D

Tak jak już parę osób pisało ,tak Maaskant potwierdził jedziemy tam rezerwowym składem w celu ugrania punktu ,a jak się uda trzech punktów :)

WislaOnly 19.08.2011 12:22

Jutro na Koronie zagrać rezerwowym składem. Nie ma co ryzykować, a ci co nie będą grać to niech mają treningi przygotowujące na mecz w Nikozji w saunie. Mój skład poniżej.

Squirtle88 19.08.2011 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1149879)
Czy w związku z tym, że MP jest potrzebne Legii albo Lechowi, Wisła ma się położyć i grzecznie nie zajmować znowu pierwszego miejsca w lidze ? :-P

Mam nadzieję, że źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź w tej kwestii.

Co do poziomu zarządzania - pożyjemy, zobaczymy.


Właśnie chodzi mi o to żeby Wisła nie odpuszczała polskiej ligi , szczególnie w meczach z takimi drużynami jak Korona ...

szprotson 19.08.2011 12:26

czyżby Kiro w obronie ?:>

Rob_Zombie 19.08.2011 12:26

Nie przesadzajcie. Wiadomo, cel numer 1 to wtorek, ale nie możemy sobie pozwolić na takie frajerstwo jak Lech, trzeba wygrywać mecze i KONIECZNIE zdobyć mistrzostwo. Wiadomo że jakieś roszady w składzie muszą być, ale bez jaj żeby całą jedenastkę zmienić, włącznie z bramkarzem. Czysta głupota.

WislaOnly 19.08.2011 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1149900)
Nie przesadzajcie. Wiadomo, cel numer 1 to wtorek, ale nie możemy sobie pozwolić na takie frajerstwo jak Lech, trzeba wygrywać mecze i KONIECZNIE zdobyć mistrzostwo. Wiadomo że jakieś roszady w składzie muszą być, ale bez jaj żeby całą jedenastkę zmienić, włącznie z bramkarzem. Czysta głupota.

Czystą głupotą było by nie przygotować się na najważniejszy mecz tej dekady, więc pomyśl, wolisz wygrać z koroną a później cięgi od Apoelu???:foch:

Rob_Zombie 19.08.2011 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1149901)
wolisz wygrać z koroną a później cięgi od Apoelu???:foch:

A to jest jakaś taka zależność? Jedno drugiemu przeszkadza? To nie są dzieci, gra co 3-4 dni jest normą w europie. Odpuszczanie ligi jest głupotą i tyle.

baro1995 19.08.2011 13:05

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ten_sam_wybor/
,,Mając w perspektywie mecz z APOEL-em lekki niepokój u trenera budzi agresywna gra Korony. Jego zdaniem zbyt agresywna. „Oglądałem mecz Korony z Jagiellonią, gdzie zawodnicy z Kielc wykonali wiele bardzo agresywnych wejść w przeciwników, szczególnie w pomocy. Widziałem w tym meczu sporo fauli, po których moim zdaniem sędzia powinien pokazać żółtą kartkę. Jeśli tamto spotkanie prowadziłby arbiter, który gwizdał w naszym środowym meczu, to myślę, że Korona ten mecz kończyłaby w sześciu” – stwierdził Robert Maaskant. „Jeśli sędziowie pozwolą Koronie na taką grę, to w tym sezonie ktoś może doznać kontuzji, prze którą zrujnowana może zostać jakaś kariera. Jestem za twardą grą, sam tak grałem, ale muszą być jakieś granice''
Nie ma co się czarować Korona nie dość,że jest słaba,to jeszcze hasają tam te drwalo-cwaniaki korzymy.Trzeba uważać bo Ci idioci na prawdę mogą zrobić krzywdę więc nawet jakbyśmy nie grali w pucharach wystawiłbym tam rezerwowy skład.

KOALIK 19.08.2011 13:17

W całej Europie gra się co trzy dni i nikt nie narzeka, a tu początek sezonu i trzeba wystawić głębokie rezerwy, bo trzeba się oszczędzać. Potem piłkarze z naszej ligi nie są przygotowani do gry na Zachodzie.

Pan Jotka 19.08.2011 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1149736)
Wiadomo wszystko?
Moim zdaniem pytań namnoży się jeszcze więcej zarówno w przypadku awansu do LM jak i odpadnięcia i wejścia do LE.

No bo tak
Jeśli awansujemy do LM to rozumiem że wg Ciebie ją mamy odpuścić a skupic się na MP? :P
Dlaczego? Wg mnie jeśli już do niej awansujemy i jeśli korzystnie wylosujemy to dlaczego nie powalczyc w LM? Myślisz że po awansie kopacze odpuszczą walkę w LM? Nie ma szans, nawet w podswiadomości jak wyjdą na OLD TRAFFORD i usłyszą hymn LM dadzą z siebie wszystko. Kibice myślisz że przestaną wymagać od nich walki w LM bo co? Bo już awansowali i kasa się zgadza? Zapomnij. Po ewentualnym awansie będzie jeszcze wieksza presja na wynik, na wyjście z grupy czy chociażby na zajęcie 3 miejsca które uprawni do dalszej walki w LE. Apetyt rośnie w miare jedzenia.

I teraz to samo po przegraniu z APOELEM, wchodzimy do LE i co? Jak mamy się zachować wg Ciebie? Odpuścić LE i walczyć o MP? A może walczyć w LE kosztem MP?
Pytań będzie więcej niż teraz...

Jedno jest pewne. Będzie zajebiście cięzko pogodzić te priorytety MP, LE, LM i trzeba będzie coś odpuścić tylko pytanie co?
Odpuszczamy MP i nabijamy punkty dla Legii, Lecha, Śląska w przyszłym sezonie?

W LM to będą mogli o wielkie nic powalczyć. Maaskant nie głupi i odwróci priorytety. Będzie żonglowal składem pod kątem ligi a nie LM. To samo w LE. Walczyć będą, ale na ligę nie będzie wypuszczany drugi skłąd tak jak to ma miejsce w tym momencie. Bo każdy w klubie wie, że żeby zagrać za rok w pucharach trzeba znowu być najlepszym na własnym podwórku. Są rzeczy ważne, ale są także priorytety. MP jest tym ostatnim.

tomasz_19 19.08.2011 13:30

ja biorąc pod uwagę fakt, że we wtorek gramy rewanż z Apoelem... to wystawiłbym następujący skład na Koronę:

Jovanic
Kowalski-Czekaj-Bunoza-Paljic
Wilk- Jirsak
Garguła-
Kirm-Biton-Boguski

Po to mamy szeroką ławkę, żeby z tych zawodników korzystać... nie wyobrażam sobie, że wyjdziemy na Koronę w najsilniejszym zestawieniu... to by mogło być bardzo niemądre rozwiązanie... biorąc pod uwagę piekło jakie nas czeka w Nikozji... mówię po to mamy rezerwowy skład żeby czasem z nich skorzystać... a jak przegramy z Koroną? trudno LM na teraz jest ważniejsza. Amen.

kacpaw91 19.08.2011 13:30

Redakcja TWSD obstawia Kowalskiego na prawej obronie, całkiem możliwe, wręcz pewne, ale... spodziewam się tam Czarka Wilka. Nie przypadkowo chyba trener wymienił 3 zawodników, których zabiera kiedy padło pytanie o prawą obronę. Kiedyś gdzieś się natknąłem, że Czarek może grać również jako prawy pomocnik. Mając w pamięci jego asystę z Lechem może to być prawda. Dlaczego więc nie spróbować go na prawej obronie? Wtedy para defensywnych pomocników mogłaby wyglądać Brud - Nunez. Poza tym trener powiedział, że ten zawodnik "prawdopodobnie tam nie grał". Kowalski grał trochę meczów jako prawy obrońca.

Kiedyś któryś z naszych trenerów chciał Małeckiego wystawić na tej pozycji, pomijając teraz rozważanie sensowności takiego rozwiązania to to by była idealna riposta na uwagi selekcjonera ; )

PANDEM0NIUM 19.08.2011 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1149956)
W LM to będą mogli o wielkie nic powalczyć. Maaskant nie głupi i odwróci priorytety. Będzie żonglowal składem pod kątem ligi a nie LM. To samo w LE. Walczyć będą, ale na ligę nie będzie wypuszczany drugi skłąd tak jak to ma miejsce w tym momencie. Bo każdy w klubie wie, że żeby zagrać za rok w pucharach trzeba znowu być najlepszym na własnym podwórku. Są rzeczy ważne, ale są także priorytety. MP jest tym ostatnim.

Czyli co? Kowalski w pierwszym składzie na Manchester United?

milansport 19.08.2011 13:31

Napinacze już w akcji: http://www.youtube.com/watch?v=2Hv3pkZBApU

Pan Jotka 19.08.2011 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1149960)
Czyli co? Kowalski w pierwszym składzie na Manchester United?

Czyli Kowalski w składzie jeżeli miałby zagrać Jaliens niebędący w pełni sił. Maaskant się takich decyzji nie boi. Zresztą co za różnica przegrać 2-3:0 czy 5:0? Płacą tak samo :D

rafal777 19.08.2011 13:41

Wiekszośc już tłumaczy sobie, a przy okazji i piłkarzom, że ten mecz mozna olać. To ja się pytam, po co my walczymy w tych pucharach? Po to żeby za rok ciąc budżet i zwalniać najdroższych pilkarzy bo zajmiemy 6 miejsce w lidze? Albo sie jest gotowym na puchary i gra się poważnie w lidze albo nie. Rozumiem, że przed tym meczem można sobie coś odpuścić ale wy to tak tłumaczycie, że przy nastepnym meczu w pucharach znów będzie odpuszczanie. Do czego to prowadzi? Co nam da, że teraz zagrają rezerwy? Melikson odpoczywał w meczu z Zagłebiem i zagral kiche z Apoelem, a niby mial byc wypoczęty i mega wymiatać. Nie można pozwolić sobie na brak pucharów za rok. A to sie może stać jeśli na powaznie nie zaczniemy traktować ligi. Ja wystawiłbym najlepszy skład i rozwalił Koronę, żeby poczuć się pewniej. Nie wierze, że po meczu z nimi połowa składu będzie miała kontuzję, bzdury.

virus_nh 19.08.2011 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1149947)
W całej Europie gra się co trzy dni i nikt nie narzeka, a tu początek sezonu i trzeba wystawić głębokie rezerwy, bo trzeba się oszczędzać. Potem piłkarze z naszej ligi nie są przygotowani do gry na Zachodzie.

Nie chodzi o przygotowanie kondycyjne, bardziej o ostrożność trenerea względem zdrowia zawodników. Przypadkowo trafiła by się kontuzja Meliksona itp. I wtedy pole manewru się zawęża.
Zwłaszcza, że połowa europy gra co 3 dni ale nie grają jednego z najważniejszych meczów w ostatniej dekadzie 3 dni po meczu ligowym.

speedfashion 19.08.2011 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1149927)
A to jest jakaś taka zależność? Jedno drugiemu przeszkadza? To nie są dzieci, gra co 3-4 dni jest normą w europie. Odpuszczanie ligi jest głupotą i tyle.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1149947)
W całej Europie gra się co trzy dni i nikt nie narzeka, a tu początek sezonu i trzeba wystawić głębokie rezerwy, bo trzeba się oszczędzać. Potem piłkarze z naszej ligi nie są przygotowani do gry na Zachodzie.


Kolega Baro1995 udzielił Wam odpowiedzi na nurtujące Was problemy. Owszem, taka gra to norma w Europie, ale nie w Polsce, gdzie na stadionie Korony Kielce odbędzie się w sobotę polowanie na kości Wiślaków. Pamiętacie mecz w tamtym sezonie? Tu nie chodzi o to, żeby za wszelką cenę udowadniać całemu światu, że jesteśmy gotowi na to Wasze "europejskie tempo", ale o to, aby oszczędzić naszych graczy nie tylko na mecz z APOELem, ale także na resztę ligi.

Dodam jeszcze, że nawet jeśli stracimy te punkty w Kielcach, to gdzieś na pewno da się to odrobić. Nikt ligi nie odpuszcza, po prostu obecnie obowiązują inne priorytety, ale już wkrótce wszystko się wyklaruje.

najm 19.08.2011 13:49

Wolę Wilka od Kowalskiego na tej prawej obronie. Chociaż myślę że każdy (prócz Branco) lepiej by tam zagrał. Ale to jest też moment w którym powinno się testować młodych - np Czekaja (czy nawet Stanka ktory jest pomocnikiem, a widzialem ostatnio grywał na prawej obronie)

Pan Jotka 19.08.2011 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1149975)
Wiekszośc już tłumaczy sobie, a przy okazji i piłkarzom, że ten mecz mozna olać. To ja się pytam, po co my walczymy w tych pucharach? Po to żeby za rok ciąc budżet i zwalniać najdroższych pilkarzy bo zajmiemy 6 miejsce w lidze? Albo sie jest gotowym na puchary i gra się poważnie w lidze albo nie. Rozumiem, że przed tym meczem można sobie coś odpuścić ale wy to tak tłumaczycie, że przy nastepnym meczu w pucharach znów będzie odpuszczanie. Do czego to prowadzi? Co nam da, że teraz zagrają rezerwy? Melikson odpoczywał w meczu z Zagłebiem i zagral kiche z Apoelem, a niby mial byc wypoczęty i mega wymiatać. Nie można pozwolić sobie na brak pucharów za rok. A to sie może stać jeśli na powaznie nie zaczniemy traktować ligi. Ja wystawiłbym najlepszy skład i rozwalił Koronę, żeby poczuć się pewniej. Nie wierze, że po meczu z nimi połowa składu będzie miała kontuzję, bzdury.

Tu nie chodzi o olewanie.,Chodzi o to, że nie będziemy grać w LE czy LM z jakąkolwiek presją. trener nie będzie musiał szanować ludzi tylko pod kątem pucharów europejskich, ale będzie mógł żonglować składem pod kątem ligi krajowej. Zmiana środka ciężkości. No chyba, że ktoś po meczu z Realem, MU czy Chelsea będzie miał pretensje do Maaskanta, że grał Paljic a nie Diaz i na odwrót :P
A w ogóle to najpierw wejdźmy do tej LM bo to jest nasz największy problem!

PANDEM0NIUM 19.08.2011 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1149989)
Tu nie chodzi o olewanie.,Chodzi o to, że nie będziemy grać w LE czy LM z jakąkolwiek presją. trener nie będzie musiał szanować ludzi tylko pod kątem pucharów europejskich, ale będzie mógł żonglować składem pod kątem ligi krajowej. Zmiana środka ciężkości. No chyba, że ktoś po meczu z Realem, MU czy Chelsea będzie miał pretensje do Maaskanta, że grał Paljic a nie Diaz i na odwrót :P
A w ogóle to najpierw wejdźmy do tej LM bo to jest nasz największy problem!

Ciekawe co się stanie jak po ewentualnym awansie do LM w meczu np. z Bayernem Monachium trener wystawi z braku zawodników (kontuzje, kartki) np. Kowalskiego na stoperze albo Boguskiego na skrzydle.:rotfl:

tsikar 19.08.2011 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milansport (Post 1149962)

Pościć to koniecznie naszym piłkarzom (hmmm... z tłumaczeniem). Maaskant nie będzie musiał ich dodatkowo motywować.

Quorth 19.08.2011 14:08

http://www.youtube.com/watch?v=2Hv3pkZBApU

Ten filmik jest żenujący. Pokazuje tylko i wyłącznie ogromne kompleksy koronki w stosunku do Wielkiej Wisły. Nie dziwi mnie, że to dawna zgoda beznapletkowców.Ten sam poziom. Wszystkie scyzory żyją tym meczem i brandzlują się z wrażenia a my to mamy gdzieś:-)

Samuelson 19.08.2011 14:12

Stawiam na 1:0 dla Wisły z 2-3 czerwonymi kartkami dla Korony - kiedyś muszą dostać po tyłku za swoją wyjątkowo brutalną grę...

mitmichael 19.08.2011 14:14

Po meczu z Korona zostanie jeszcze 26 kolejek. Nie wierze, ze Lech do konca bedzie prezentowal sie tak dobrze jak teraz wiec strata jakichkolwiek punktow z Korona nie powinna byc zbytnio odczuwalna. Ale skoro trener mowil, ze mamy bardzo wyrownany sklad to niekoniecznie rezerwowi moga zagrac slabiej.

Heero 19.08.2011 14:16

A ja coś czuję, że wyjdziemy 2. składem (Jovanić - ?, Kowalski, Bunoza, Paljić - Jirsak, Brud - Garguła - Boguski, Kirm - Biton) i mamy szansę na zwycięstwo, jeśli sędzia stanie na wysokości zadania, a nie jak w zeszłym sezonie, czyli za każde brutalne wejście tylko ostrzeżenie. Nie będzie cackania się z tymi rzeźnikami, to stracą jedyny atut w konfrontacji z Wisłą, bo pod względem umiejętności czysto piłkarskich to poziom podwórka.

joshi 19.08.2011 14:28

tu już nie trzeba gdybać czy przewidywać, bo trener zapowiedział że wystawi rezerwowy skład.

River 19.08.2011 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1149975)
Wiekszośc już tłumaczy sobie, a przy okazji i piłkarzom, że ten mecz mozna olać. To ja się pytam, po co my walczymy w tych pucharach? Po to żeby za rok ciąc budżet i zwalniać najdroższych pilkarzy bo zajmiemy 6 miejsce w lidze? Albo sie jest gotowym na puchary i gra się poważnie w lidze albo nie. Rozumiem, że przed tym meczem można sobie coś odpuścić ale wy to tak tłumaczycie, że przy nastepnym meczu w pucharach znów będzie odpuszczanie. Do czego to prowadzi? Co nam da, że teraz zagrają rezerwy? Melikson odpoczywał w meczu z Zagłebiem i zagral kiche z Apoelem, a niby mial byc wypoczęty i mega wymiatać. Nie można pozwolić sobie na brak pucharów za rok. A to sie może stać jeśli na powaznie nie zaczniemy traktować ligi. Ja wystawiłbym najlepszy skład i rozwalił Koronę, żeby poczuć się pewniej. Nie wierze, że po meczu z nimi połowa składu będzie miała kontuzję, bzdury.

W pelni sie zgadzam.

Rozumiem, ze juz we wtorek decydujacy mecz o LM ale nie rozumiem podejscia do meczu z Korona. Maaskant mowi, ze remis w Kielcach nie bedzie zly. Szczerze mowiac to niecierpie takiego gadania bo na boisko wychodzi sie by wygrac a trener juz przeed meczem gada o remisie:-/
Tak wystawmy rezerwy z Kowalskim, Bunoza i Jovaniciem to sie fajnie posmiejemy. Gadanie, ze w reezerwach powinnismy rozwalic Korone brzmi wrecz absurdalnie pamietajac, ze raptem wiosna w pierwszym skladzie tam tylko zremisowalismy (fakt, ze pechowo).
Kwestia Meliksona. Odpoczywal z Zaglebiem i z APOEL-em wielkiego meczu nie zagral. Moze on wlasnie nie potrzebuje specjalnego odpoczynku tylko rytmu meczowego by utrzymywac wysoka forme. Nie musi w Kielcach zagrac calego meczu ale w pierwszym skladzie bym go widzial.
I jeszcze jedna rzecz. Mamy jutro zagrac mocno rezerwowym skladem i sie oszczedzac przed APOEL-em bo to wazniejszy mecz. A jak awansujemy do LM to tez bedziemy sie przed kazdym meczem w grupie oszczedzac, bo jakby nie patrzec mecz z taka Barcelona bylby wazniejszy niz z Podbeskidziem? Wtedy sie okaze, ze cala jesien w lidze bedziemy sie oszczedzac i juz po jesieni bedziemy mogli zapomniec o MP tak jak bylo z kuchenkami. A przypomne, ze wiosna rozgrywane bedzie tylko 13 kolejek wiec bedzie mniej okazji do odrabiania strat.

Quorth 19.08.2011 14:31

...Z takim podejściem jakie prezentuje nasz treneiro i niektórzy kibice mistrzostwa nie będzie...coś za coś. Piłkarze się do tego dostosowują i widać ewidentny brak zaangażowania i grę poniżej możliwości w meczach ligowych u co najmniej kilku z nich

mitmichael 19.08.2011 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth (Post 1150018)
...Z takim podejściem jakie prezentuje nasz treneiro i niektórzy kibice mistrzostwa nie będzie...coś za coś. Piłkarze się do tego dostosowują i widać ewidentny brak zaangażowania i grę poniżej możliwości w meczach ligowych u co najmniej kilku z nich

Wszystko sie zmieni jak sie skoncza eliminacje

Zwitter 19.08.2011 14:36

Szkoda, że gramy akurat teraz z Koroną bo chciałbym żeby dostali u siebie od Wisły porządny wpier...ol. Zapowiedź meczu żałosna jak cały ten klub. Mam nadzieje, że wygramy ale rezerwowym składem może być ciężko, zwłaszcza, że Korona gra z nami zawsze na 120% swoich możliwości. Jakby nie było zmiennikom też powinno zależeć na pokazaniu się z jak najlepszej strony Maaskantowi i kibicom.
Co do wystawiania rezerw na spotkania ligowe to mogę powiedzieć, że na ten mecz może tak być, bo we wtorek jest arcyważny mecz, ale jak już zagramy w fazie grupowej LM lub LE to liga powinna być na pierwszym miejscu. Nie wyobrażam sobie sytuacji byśmy nie zagrali za rok w pucharach.

kacpaw91 19.08.2011 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth (Post 1150018)
...Z takim podejściem jakie prezentuje nasz treneiro i niektórzy kibice mistrzostwa nie będzie...coś za coś. Piłkarze się do tego dostosowują i widać ewidentny brak zaangażowania i grę poniżej możliwości w meczach ligowych u co najmniej kilku z nich

Lepiej przegrać z Levadią w 2. rundzie el. LM i wygrać 7, czy 8 następnych meczów ligowych?

rozarian 19.08.2011 14:43

Portal echo dnia.Ojrzyński-trener Korony: "Nie wiem,czy trener wystawi Meliksona,który będzie w Kielcach skakał jak przez płotki,by nie narazić się na kontuzję przed wtorkiem".Dodam do tego jego przyznanie się w studiu c+,że celowo robią prowokacje wobec konkretnych zawodników rywala.Taką prowokacją mogą być tylko obelgi lub skopanie delikwenta,tak by sędzia tego nie widział.Drugi Motyka.

Kurz 19.08.2011 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1150017)
Wtedy sie okaze, ze cala jesien w lidze bedziemy sie oszczedzac i juz po jesieni bedziemy mogli zapomniec o MP tak jak bylo z kuchenkami. A przypomne, ze wiosna rozgrywane bedzie tylko 13 kolejek wiec bedzie mniej okazji do odrabiania strat.

Widzę, że nie wszyscy rozumieją subtelną różnicę pomiędzy awansowaniem do LM a dalszą grą w grupie. Naszym nadrzędnym celem jest awans do grupy i wyrwanie w ten sposób 7 mln EURO, wszystko co będzie później to bonus. Jeśli zajmiemy 3 miejsce, będzie super, jeśli czwarte, tragedii nie będzie. Na pilarzach i zawodnikach nie będzie ciążyła już taka presja, jak teraz. Gra w grupie będzie przyjemnością i świetną okazją do promocji zawodników i klubu.

Jednak zanim trafimy do piłkarskiego raju, ważne są najdrobniejsze szczegóły nawet kosztem ligi (nie ukrywajmy, będzie jeszcze sporo czasu, żeby odrobić ewentualne straty).

borys 19.08.2011 14:45

Popatrzcie na ponizszy i niech ktos powie, ze jest slaby czy tez slabszy od Korony(gramy z ledwo kopciuszkiem naszej polskiej kopanej):

Dla korony Pareiko, Chavez, Nunez, Garguła, Mały, Biton i Kirm(nawet w obecnej formie) to gracze z innej planety.
A wiodacymi zawodnikami w ich zespole byli by zapewne Bunoza czy Paljic.

Jedyny ból to Pan Kowalski, ale jesli wstawic tam Jaliensa i cos mu sie stanie(a nie jest taka skala jak Chavez) to nie mamy "szefa" obrony.


Sergei Pareiko - Mateusz Kowalski, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Paljić - Gervasio Nunez, Łukasz Garguła, Cezary Wilk - Patryk Małecki, David Biton, Andraż Kirm


P.S Jedyne co wqrwia to te wypowiedzi, ze i remis bedzie dobry, niby dlaczego mamy mierzyc tak nisko.... . (aczkolwiek sadze ze bedzie slabo wlasnie ze wzgledu na mobilizacje)

barton 1906 19.08.2011 14:48

Teraz jest idealna pora dla Garguły ,Jirsaka, Bitona itd.by udowodnić że zasługują na grę w 1 składzie a nie tylko na sprawdzanie wygody na fotelach ławek rezerwowych!

Squirtle88 19.08.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1150025)
Lepiej przegrać z Levadią w 2. rundzie el. LM i wygrać 7, czy 8 następnych meczów ligowych?

jak dla mnie lepiej przegrać z Levadią a potem wygrać 8 meczów ligowych w tym z Koroną , Cracovią , Lechem i Legią ... mnie by to bardziej ucieszyło :-P
tak poza tym to ciekawie czy na derby z Cracovią też wystawiłby rezerwy(bo w końcu liczy się tylko LM) ...

rafal777 19.08.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1150025)
Lepiej przegrać z Levadią w 2. rundzie el. LM i wygrać 7, czy 8 następnych meczów ligowych?

A gdzie jest powiedziane, że jak się wystawi rezerwy z Koroną to awansujemy do LM? Engel przełozyl mecz ligowe przed PAO i dostalismy 4:1. W piłkę trzeba grać a nie kalkulować.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl