Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Mecz rewanżowy Wisła - APOEL. Czy mozliwy telebim? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8215)

krakus76 23.08.2011 08:22

Pewnie przed 19.15 będzie możliwość wejscia za darmo. Później juz tylko po przekazaniu cegiełki. Tak to odczytuję. Ale fakt, przekaz całkowicie nieczytelny.

rafkur 23.08.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1152364)
Pewnie przed 19.15 będzie możliwość wejscia za darmo. Później juz tylko po przekazaniu cegiełki. Tak to odczytuję. Ale fakt, przekaz całkowicie nieczytelny.

Bez sensu by to było szczerze mówiąc. Cegiełki idą na dobry cel - każdy powinien dać te 5 zł które są kwota komiczną.

yogul 23.08.2011 08:41

przydało by się małe sprostowanie, bo rzeczywiście można różnie odczytać, ale pewnie chodzi o to co kolega wyżej napisał, od 19:15 jest to impreza zamknięta z wejściem za 5 zł.
wiadomo szczytny cel.

zachęcam wszystkich do wspólnego przeżywania tak ważnych chwil dla naszego klubu!

@Coglin chodzi nam o wyjaśnienie o co chodziło w komunikacie SKWK a nie o to że szukamy sposobu jak wejść za free więc wyluzuj

frg 23.08.2011 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1152364)
Pewnie przed 19.15 będzie możliwość wejscia za darmo. Później juz tylko po przekazaniu cegiełki. Tak to odczytuję. Ale fakt, przekaz całkowicie nieczytelny.


OOO, to jeszcze inna interpretacja niz myslałem :) Rzeczywiście, może od 19:15 będa wpuszczać za 5zł. We wczesniejszym komunikacie było, że spotkanie zaczyna sie od 19:30. Zobaczymy, może coś jeszcze wyjasnią.

Coglin 23.08.2011 09:10

ja .......e, zalujecie 5 zl na Wisle?
przyjdzcie najlepiej o 15, zeby czasem nie zaplacic.
mam nadzieje, ze odpowiednie osoby wywala wszystkich takich cwaniakow, ktorzy przyszli wczesniej z hali i wszyscy beda placic 5 zl.

frg 23.08.2011 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1152389)
ja .......e, zalujecie 5 zl na Wisle?
przyjdzcie najlepiej o 15, zeby czasem nie zaplacic.
mam nadzieje, ze odpowiednie osoby wywala wszystkich takich cwaniakow, ktorzy przyszli wczesniej z hali i wszyscy beda placic 5 zl.


gościu a kto tu mówi o nie dawaniu 5zł ??!! Widzisz choćby jedno zdanie na ten temat ?!
Cały czas się rozchodzi o to o której będą wpuszczać bo sformułowanie "zamykamy bramy o 19:15" można zrozumieć, że o 19:15 nie ma już wejścia albo, że od 19:15 będą wpuszczać za 5zł.

a SKWK należą się duże brawa i wdzięczność za to,że im się chciało i udało coś takiego zorganizować i na pewno nikt nie będzie żałował tych 5zł.

Griszka30KR 23.08.2011 11:02

Czy juz ktos wie,czy zeby wogóle wejsc to trzeba byc 1,5h przed rozpoczeciem,czy potem tez mozna ,ale za oplatą?

JrQ- 23.08.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1152474)
Czy juz ktos wie,czy zeby wogóle wejsc to trzeba byc 1,5h przed rozpoczeciem,czy potem tez mozna ,ale za oplatą?

potem można, ale się raczej nie wciśniesz

fialo 23.08.2011 12:34

Przecież wszystko jest jasne. O godzinie 19.15 są zamykane bramy hali, nikogo nie ma w środku i jesteśmy wpuszczani po wpłaceniu piątaka :)

krakus76 24.08.2011 09:27

Od chwili strzelenia bramki na 2 : 1 do utraty kolejnej bramki coś niesamowitego :) Emocje wieksze niż na meczu na żywo na stadionie.

Do zobaczenia przy kolejnych transmisjach i już np. w samych rozgrywkachvw LM.

miodzio 24.08.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1153599)
Od chwili strzelenia bramki na 2 : 1 do utraty kolejnej bramki coś niesamowitego :) Emocje wieksze niż na meczu na żywo na stadionie.

Do zobaczenia przy kolejnych transmisjach i już np. w samych rozgrywkachvw LM.

Tak, te 15 minut między strzeloną a utraconą bramką było czymś niesamowitym.. ludzi skakali, tańczyli, śpiewali, ogólnie szaleństwo na maksa ;D Również czekam na podobne inicjatywy w LE :}

Kamson 24.08.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miodzio (Post 1154044)
Tak, te 15 minut między strzeloną a utraconą bramką było czymś niesamowitym.. ludzi skakali, tańczyli, śpiewali, ogólnie szaleństwo na maksa ;D Również czekam na podobne inicjatywy w LE :}

W LE to trzeba ruszyć dupy na wyjazdy.

krakus76 24.08.2011 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1154068)
W LE to trzeba ruszyć dupy na wyjazdy.

Po wieku osób które były na hali można wnioskować że jeszcze są to osoby uczące się. Podejrzewam że 50% z tych osób nie stać na wydatek 500 zł czy więcej za wyjazd zagraniczny.

Jak im zasponsorujesz wyjazd to z chęcią się przejadą.

pawel18 24.08.2011 17:50

Jak ktos moze niech wlaczy tvp krakow bo za chwile beda tematy dnia w ktorych gosciem bedzie bogdan basalaj i jakis dziennikarz. Moze dowiemy sie czegos ciekawego?

Krav 24.08.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1154088)
Po wieku osób które były na hali można wnioskować że jeszcze są to osoby uczące się. Podejrzewam że 50% z tych osób nie stać na wydatek 500 zł czy więcej za wyjazd zagraniczny.

Jak im zasponsorujesz wyjazd to z chęcią się przejadą.

już nie przeszadzaj z tymi kwotami - na Skonto można było jechać już za bodaj 220 zł( nie pamiętam już ile płaciłem), na Litex za 280. Jak trafimy np. Spartę, Bruggie, Salzburg, Schalke, czy jeszcze kilka to nie będą to jakieś horrendalne sumy. A 200-250 zł to nie 500. Chęci trochę i samozaparcia w planowaniu wydatków.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl