![]() |
Cytat:
Pareiko, Małecki, Sobolewski, Melikson, Lamey - to są piłkarze absolutnie nie do zastąpienia obecnie, ich brak od razu bardzo mocno odbija się na naszej postawie. Poza tym - jak nie gra ktoś z dwójki Jaliens/Chavez to też bywa niewesoło. Nie mamy szerokiej ławki, ew. pole manewru mamy na lewej pomocy, w ataku i na jednym ze skrzydeł. Valcxxowi cudem udało się skompletować przyzwoitą pierwszą jedenastkę, panowie. |
Wolfy jak zawsze w formie. Powinieneś dostać specjalną rangę trolla.
1. Powiedz kto nadawałby się na zmiennika dla Meliksona? Nie ma takiego zawodnika, który prezentowałby odpowiedni poziom i godziłby się na rolę rezerwowego. Garguła to najlepsza opcja, jaka mogła nam się trafić. 2. Nie wiesz jak prezentowałby się Jovanovic na prawym boku obrony. Zakładam, że mamy tam pole manewru. 3. Cały środek ma dobrych zmienników. 4. Skrzydła też. Jedynie obrona kuleje na środku i po lewej stronie. |
Na meczu z Czarnymi Koszulami będzie wysłannik APOEL-u. W związku z tym moim zdaniem Maaskant nie odsłoni wszystkich kart i w Warszawie nie dość, ze zagramy mocno przemeblowanym składem, to w dodatku nie na 100% możliwości. Wiem, że tego typu przewidywania mogą wydać się komuś infantylne (wiadomo, punktów straconych na początku sezonu może zabraknąć na finiszu), jednakże LM jest obecnie celem najważniejszym, niemożliwym do przecenienia, stąd tym razem szkoleniowiec poświęci to spotkanie na rzecz walki o LM.
Nie trafiają do mnie argumenty w stylu: żaden szanujący się trener czy zespół nie odpuszcza jakiegokolwiek meczu. Wiadomo, że w mediach R.M. podkreśla grę na całego, ale z drugiej strony co ma mówić? W dniu dzisiejszym na pewno drużyna nie zagra o 3 punkty za wszelką cenę. |
Cytat:
No nic, zobaczymy jaką nam trener jedenastkę złoży. |
Gargula za Melksona, Biton za Genkowa, Bunoza za Chaveza i Pajic za Diaza, inaczej tego nie widze.
|
Kew powinien zagrać, bo sam Osman albo Bunoza nie potrafią tak dobrze czytać niekonwencjonalnych zagrań na jakie możemy liczyć, ze strony Jeża. Doświadczenie Holendra by się przydało.
Za to obok niego powinien grać któryś z tamtych bądź Jovanović, żeby siłowo powstrzymywać Sikorskiego - bo tutaj Jaliens trochę odstaje od reszty. W środku podejrzewam, że Garguła dostanie szansę. Zobaczymy jak się zaprezentuje. |
@Incognito2192
Jovanović nie zagra do końca sierpnia, bo jego zawieszenie obowiązuje w Ekstraklasie. |
W bramce musi stać Pareiko. Reszta składu może być trochę zmodyfikowana :-)
|
Dobrze, że trenerem jest holender. Przygotuje mentalnie drużyne do każdego spotkania. Dla niektórych trafienie na APOEL to odrazu LM i cieszenie się. Z czego się cieszyć? Do LM daleka droga, cypryjczycy ogórami nie są. Teraz spotkanie z Polonią, bardzo ważne, które trzeba wygrać z Meliksonem w skladzie. Myśl co niektorych: niech nie gra, trzeba go oszczędząć. Ma nie grać bo co? Kontuzja? LOL. Własnie teraz ma grac, jest w formie, napędza się przed sezonem i będzie coraz lepiej. Pilka nozna to nie sport dla płaczków tylko dla twardzieli. Mam nadzieje, że wyjdzie dzisiaj ful skład i zobaczymy jak Wisła zagra na wyjeździe, co jest bardzo ważne. Jazda!
|
Niech Melikson gra dzisiaj, a odpocznie za tydzień, gdy do meczu z APOELEM zostanie niewiele
|
Uważam że dzisiaj będzie o wiele trudniej o dobry wynik , niż chociazby to było w środe z Litexem .
Polonia zagra otwrtą , odważną piłke , może się zdarzyć tak że szybko strzela bramke i będziemy gonić wyik . Jedyne co nam dzisiaj może przynieść zywcięstwo to naprawde dobra gra defensywna . Przynajmniej na takim poziomie zorganizowania i koncentracji jak w środe . Jeśli to będzie wyglądać tak jak poprzednie dwa spotkania ( w Bułgarii i z Widzewem ) to tego meczu nie wygramy . W ofensywie liczę że Iliev zakręci pare razy Baszczyńskim , a Melikson Kokoszką , który buńczucznie zapowiada że zatrzyma Maora ;p Co do składu to na pewno wyjdziemy najmocniejszą możliwą jedenastką . Na pewno jednak będzie to inny skład niż w środe . Na pewno zagra Iliev za Kirma , a może i Paljic czy Wilk za Diaza i Nuneza . Osobiście zobaczyłbym też od początku Bitona za Genkova . |
Cytat:
Pozdro |
Nie róbcie znów sadzy z tym diametralnym zmienianiem składu, cały tydzień jest do dyspozycji, dzisiaj Polonia potem Zagłębie.
|
Dzisiaj musi byc wygrana, bo jak nie to bedziemy juz dosc daleko w tabeli..
Mam pytanie: Poda ktos linka gdzie mozna zamowic relacje sms z tego meczu ?? |
Właśnie teraz byłem na forum Poloni hah...powiem wam że nas troszke lekceważą i mówią że gramy "piach" :P
Koment jakiegoś kibica: "Pareiko zagra. Małecki tak samo. Ja bym bardziej liczył, ze potwierdzą się doniesienia o kontuzji Meliksona Wisła jak na razie gra piach, zobaczymy w najbliższą środę. Można ich spokojnie ograć, co pokazał Widzew(prawie)." :D |
Cytat:
|
jak dla mnie to dziś wyjdziemy najmocniejszym składem, a oszczędzać to się będziemy na Zagłębiu
tylko 3 pkt!!! Polonia to frajerzy, to może znowu sami sobie strzelą, Baszczu, Kokoszka, ma kto tam ukłuć :D |
Cytat:
|
Podbeskidzie dostało 6-0 łomot :)
Aż dziw, ze my z nimi odpadliśmy. Wracając do tematu spotkania - to jakoś małe zainteresowanie. Większe było, gdy mieliśmy zapewnionego mistrza. |
Powinniśmy wystąpić w najmocniejszym składzie, szczególnie obrona w której Diaz z Chavezem zagrali razem tylko dwukrotnie.
Genkov wygląda coraz lepiej wiec pewnie dzisiaj też zagra od początku. Ewentualne oszczędzanie kluczowych graczy przewiduję w meczu za tydzień. |
Biała Gwiazda zagra w składzie: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić - Sobolewski, Wilk, Melikson - Małecki, Biton, Iliev
|
Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić - Sobolewski, Wilk, Melikson - Małecki, Biton, Iliev
Oto skład Wisły. Jest Biton za Genkova i Paljic za Diaza. |
Po jaką cholere Melikson, znów człowiek będzie drżał o jego zdrowie
|
Chyba najlepsze zestawienie na chwilę obecną. Jestem ciekaw gry Bitona !!! Musimy zwyciężyć, Jazda, jazda, jazda... !!!
|
Cytat:
To moze niech w ogole nie gra....:rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To jest piłka nożna, kontuzje się zdarzają. A urazu to można się nawet w domu nabawić, jak choćby Canizares prze MŚ :D |
to może oddamy go komuś za darmo ..
fajnie, że Biton zagra od 1 minuty, czuję, że dzisiaj coś strzeli .. mam nadzieję, że Wilk nie zagra drugiego takiego meczu jak na Widzewie gdzie grał katastrofalnie zastanawia mnie tylko zmiana Diaza .. |
Maaskant pewnie sobie myśli "Mam Meliksona i nie zawaham się go użyć" i prawidłowo.
Jak ma złapać kontuzje to może ją równie dobrze złapać na treningu albo wchodząc po schodach. Poza tym, tyle razy go w meczu kopią, przewracają, a on niewzruszony gra dalej na tym samym poziomie. Jest nieśmiertelny i nie ma potrzeby, żeby go oszczędzać. |
ma ktoś link do relacji w necie?
|
A moim zdaniem jest to optymalne zestawienie pierwszej 11 i takim składem zagramy z Apoelem.
Diaz jest mniej więcej równy z Paljiciem, a Genkov póki co bez formy. Za tydzień trener pewnie oszczędzi co bardziej zmęczonych graczy. Dziś muszą grać najlepsi co by rytm meczowy mieli w nogach. Burza nad Warszawą... |
Grzesiu Milelcarski jako komentator- od razu lepiej:)
|
zaczynają się jaja z transmisją ...
dawny C+ wróć proszę. |
Szkoda, że trener na ławce nie znalazł miejsca dla Boguskiego. Pograł 8 minut, zaliczył asystę i następny mecz poza kadrą.
|
Genkov za Bitona, od razu po przerwie
|
Jeśli nie możesz wygrać, chociaż zremisuj. Mam nadzieję że nam Polonia nie ucieknie na 5 punktów po 2 kolejkach. Trzeba walczyć do końca.
|
Cytat:
|
Genkov dobrze przytrzymuje piłki, dając miejsce skrzydłowym.
|
Gramy taki piach, że szkoda gadać. Wychodzi na to, że jeden mecz nam się udał w tym sezonie na razie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl