Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Terminarz Ekstraklasy 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8139)

szprotson 21.06.2011 11:43

szkoda ze prawdopodobnie bez wyjazdów ;/

BronekTS 21.06.2011 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1114129)
Podobna sytuacja byla w tamtym sezonie gdzie pierwsze 4 kolejki gralismy albo na wyjezdzie albo na Hutniku.
I jakos terminarz byl normalny. 2 mecze na Hutniku, a 2 na wyjezdzie.


Ale pomijacie jedną zajebiście ważną kwestię. My zgłosiliśmy Hutnika w licencji ( po to była wkładana kasa tam, żeby można było rozgrywać mecze E-klasy ) a dodatkowo R22.

Lech zgłosił w licencji tylko Bułgarską. Licencję dostał. Nagle buum ze stadionem. No i co? W licencji mają Bułgarską więc muszą tam grać. Nie mają zgłoszonego innego stadionu. Trzeba by było od nowa przyznawać licencję na jakiś stadion. A jak tam ze stadionami w Poznaniu i okolicach to ja już nie wiem.

Donki 21.06.2011 11:51

No ale to już chyba nie nasz problem, że zgłosili tylko stadion na Bułgarskiej ?
Są przeciez nie daleko Wronki...

Reser 21.06.2011 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1114167)
No ale to już chyba nie nasz problem, że zgłosili tylko stadion na Bułgarskiej ?
Są przeciez nie daleko Wronki...

Ale czaisz człowieku, że oni nie wiedzieli, że nie będą mogli grać na swoim stadionie? Rozumiem, że Lech to Lech i najlepiej jakby zniknęli, ale trochę obiektywizmu i mniej ignorancji.

Pan Jotka 21.06.2011 12:02

Przecież taki terminarz jest optymalny! Kluczowe mecze gramy u siebie na wiosnę. A jesienią jest szansa, że pogonimy będące w kryzysie Widzewy czy Górniki... Wam to jak zwykle ciężko dogodzić.

zibiwroc 21.06.2011 12:10

Lechowi Ekstraklasa poszła na rękę, a jak Śląsk prosił o dwa pierwsze mecze na wyjeździe, żeby móc przenieść się na nowy stadion, to w nagrodę pierwsze dwa gra u siebie :/

Gwiaździsty 21.06.2011 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zibiwroc (Post 1114180)
Lechowi Ekstraklasa poszła na rękę, a jak Śląsk prosił o dwa pierwsze mecze na wyjeździe, żeby móc przenieść się na nowy stadion, to w nagrodę pierwsze dwa gra u siebie :/

To jest właśnie ten obiektywizm, o który apelował Reser. :) Amika może rozegrać na wyjeździe pierwsze 4 z 5 meczów, Śląsk nie może nawet 2.

gianbuffon 21.06.2011 12:18

A ch.j z Lechem. Co mają zrobić jak ich miasto zrobiło w bambuko? Nie bądźcie już takimi egoistami, bo nam też mogły/mogą przytrafić się problemy ze stadionem. Cieszmy się, że fajnie nam ułożył się terminarz. Wiele wskazuje na to, że mecze z Lechem, Legią, Cracovią i Śląskiem obejrzy 30 tys. widzów, co na jesieni byłoby niemożliwe :) I kto komu poszedł bardziej na rękę?

Reser 21.06.2011 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1114186)
To jest właśnie ten obiektywizm, o który apelował Reser. :) Amika może rozegrać na wyjeździe pierwsze 4 z 5 meczów, Śląsk nie może nawet 2.

Tylko, że Lech sam się dogadał z klubami, z którymi gra, a nie Ekstraklasa.

Heero 21.06.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1114173)
Ale czaisz człowieku, że oni nie wiedzieli, że nie będą mogli grać na swoim stadionie? Rozumiem, że Lech to Lech i najlepiej jakby zniknęli, ale trochę obiektywizmu i mniej ignorancji.

Przecież to stadion miejski, a nie Lecha. Obiektywnie rzecz biorąc, skoro nie jest to stadion Lecha, oraz to, że Lech nie jest jego operatorem, powinien istnieć obowiązek zgłoszenia stadionu rezerwowego. Ale w mediach oczywiście lament wielkopolski...

CMSNero 21.06.2011 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1114187)
A ch.j z Lechem. Co mają zrobić jak ich miasto zrobiło w bambuko? Nie bądźcie już takimi egoistami, bo nam też mogły/mogą przytrafić się problemy ze stadionem. Cieszmy się, że fajnie nam ułożył się terminarz. Wiele wskazuje na to, że mecze z Lechem, Legią, Cracovią i Śląskiem obejrzy 30 tys. widzów, co na jesieni byłoby niemożliwe :) I kto komu poszedł bardziej na rękę?

dokladnie rok temu mogles napisac to samo...( i ...ptfu...za rok mozesz napisac to samo

co do Amicki to jawna kpina i nic wiecej - sa rowni i rowniejsi

skeba 21.06.2011 13:12

Panowie. Gdy ktoś jest mocny to i terminarz nie będzie mu przeszkadzał. Co to za różnica, czy zagramy najpierw u siebie, potem na wyjeżdzie?

Może tak być, ze akurat mecze wyjazdowe zagramy z Legią, która będzie bez formy, a dopiero złapie ja w Krakowie, kiedy zagramy na własnym stadionie.

Mi to tam lata. Druga część sezonu jest grana w Krakowie i tam będziemy walczyć o mistrza.

Bialix 21.06.2011 13:17

Hmm... skoro wszyscy grają na wyjeździe, to kto gra u siebie?

Snow 21.06.2011 13:30

W 100% popieram Resera!
Gdybyśmy to my byli w analogicznej sytuacji, cytowalibyście forum icków (którzy pisali by to samo co wy) i naśmiewalibyście się z ich kompleksów.
Proszę nie zniżajcie się do ich poziomu.
Już nie pamiętacie jak nam poszli na rękę gdy pojechaliśmy na Chicago Trophy? Tak bardzo jesteście zaślepieni?

blackluk 21.06.2011 14:35

Co za ludzie co ma do tego ekstraklasa? Przecież to Lech sam dogadał sie z klubami i tylko Ruch sie nie zgodził. Nie ma to nic wspólnego z ustalanie terminarza.

zibi2000 21.06.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 1114247)
Co za ludzie co ma do tego ekstraklasa? Przecież to Lech sam dogadał sie z klubami i tylko Ruch sie nie zgodził. Nie ma to nic wspólnego z ustalanie terminarza.

Co ma do tego Ekstraklasa? Może to, że to ona jest od ustalania terminarza, a nie kluby (przynajmniej w normalnych ligach). Może niech się jeszcze na wyniki umówią, jak już tak ustalają.

blackluk 21.06.2011 16:01

Terminarz jest konsultowany z każdym klubem. Tutaj został ustalony i Lech dogadał się z innymi oczywiście za zgodą Ekstraklasy.

1q2 21.06.2011 16:07

A co wy tacy zawistni , jak by u nas taki numer ze stadionem zrobiono to też byście mieli takie zdanie?Żadnych zmian w kalendarzu i gramy w Hucie:>?

Co do samego terminarza to jest tak że jak będziemy grać w grupie LE bądź LM to odbiją nam się te wyjazdy czkawką najpewniej odbiją

mitmichael 21.06.2011 18:47

Bedziemy mieli wyrownana 18stke to nie bedzie problemow z zadnym terminarzem. Panowie, Wisła sobie poradzi

Mario Nh 22.06.2011 06:35

interia.pl:
Cytat:

Śląsk, wbrew zapowiedziom, w sezonie 2011/12 z konieczności zagra przy Oporowskiej.
Przeprowadzą się na nowy stadion gdy ten będzie gotowy czy mogli zgłosić tylko jeden obiekt na tą rundę?
Z tego cytatu wynika, że cały sezon będą grać na Oporowskiej.

Mila 22.06.2011 06:44

Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!

[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!

prezes85 22.06.2011 06:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mila (Post 1114509)
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!

[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!

w 30. kolejce gramy u siebie ze Śląskiem Wrocław...

Syn Kangura z 1984 22.06.2011 06:56

@Mila - fail. Ostatnią kolejkę będziemy grać ze Śląskiem. U siebie :)

Feniks1983 22.06.2011 07:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mila (Post 1114509)
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!

[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!

Kolego zanim coś napiszesz to poczytaj, sprawdź dokładniej a potem pisz. Mecz, który podałeś to jest awansem rozgrywany mecz z drugiej kolejki wiosennej a nie ostatni rundy wiosennej. Jakbyś zadał sobie trud to zobaczyłbyś, że w drugiej kolejce gramy z Polonią na wyjeździe.

A już Twój tekst o niesprawiedliwym traktowaniu jest już poniżej wszelkiej krytyki i tylko zostaje napisać żal.pl

Belzebub 22.06.2011 08:31

Węsząc teorie spiskowe...Rok temu ułożyli nam mega cieżką końcówkę..Nie wyszlo, Wisła zdobyła MP..
W tym roku próbują też nas "udupić" i gramy pierw wszystkie mecze trudne na wyjeździe, czy to lepiej czy gorzej to wyjdzie w praniu. Ja bym wolał, żeby było normalnie wymieszane..

Ciekawostka, że jeśli wejdziemy do LM (LE gra chyba w tych samych terminach) to:
3 runda kwaliikacji - 3 dni przed meczem z Polonia na wyjezdzie
1 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po po meczu z Lechem na wyjezdzie
2 kolejka LM - 3 dni przed Legia na wyjezdzie
3 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po meczu z Jagą u siebie
4 kolejka LM - 3 dni przed meczem żydami na wyjezdzie
5 kolejka LM - 3 dni przed meczem z v-mistrzem Śląskiem na wyjezdzie
6 koleja LM - 3 dni przed meczem z Polonią Warszawa u siebie

Heh traktuje to z przymrózeniem oka, ale jednak chyba jest cos na rzeczy, ze wsród tylu meczy trudnych dla nas na wyjezdzie wiekszosc gramy kilka dni po ew. meczach w LM czy LE..;)

fan01 22.06.2011 08:44

Dwa główne pozytywy:
znowu mistrz po meczu z sąsiadką
wspólne fetowanie mistrza z WKSem ;)

CMSNero 22.06.2011 09:31

teorie spiskowe sa dobre - lubie je na discavery ogladac ^^ - ale ... wydaje mi sie ze jakby ten grafik nie byl ułożony to mozna takie teorie podawac , kadra sie powieksza i niewykluczone ze np. z Legia zagra tylko 4 -5 graczyz 11 ktorzy zagrali z Arsenalem 3 dni wczesniej ...

jak dla mnie to ustawiony grafik byl kilka,kilkanascie lat temu - byly takie jaja ze Legia grala z tym samym przeciwnikiem tydzien po Wisle - pierwsze z nami wszyscy gryzli trawe a potem zmeczeni dostawali wciery od Legii - nie pamietam ktory to byl rok ale bylo to jawne granie w ch....

JarekTSW 22.06.2011 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 1114533)
Węsząc teorie spiskowe...Rok temu ułożyli nam mega cieżką końcówkę..Nie wyszlo, Wisła zdobyła MP..
W tym roku próbują też nas "udupić" i gramy pierw wszystkie mecze trudne na wyjeździe, czy to lepiej czy gorzej to wyjdzie w praniu. Ja bym wolał, żeby było normalnie wymieszane..

Ciekawostka, że jeśli wejdziemy do LM (LE gra chyba w tych samych terminach) to:
3 runda kwaliikacji - 3 dni przed meczem z Polonia na wyjezdzie
1 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po po meczu z Lechem na wyjezdzie
2 kolejka LM - 3 dni przed Legia na wyjezdzie
3 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po meczu z Jagą u siebie
4 kolejka LM - 3 dni przed meczem żydami na wyjezdzie
5 kolejka LM - 3 dni przed meczem z v-mistrzem Śląskiem na wyjezdzie
6 koleja LM - 3 dni przed meczem z Polonią Warszawa u siebie

Heh traktuje to z przymrózeniem oka, ale jednak chyba jest cos na rzeczy, ze wsród tylu meczy trudnych dla nas na wyjezdzie wiekszosc gramy kilka dni po ew. meczach w LM czy LE..;)

Mamy szeroką kadrę , poradzimy sobie. My nie amica, która miała 14 zawodników do gry na poziomie :p

dynek.pl 22.06.2011 11:18

Tu nie ma sie cos doszukiwac jakis teorii spiskowych ale poprostu debilizmu - jak ktos nie potrafi ulozyc terminarza na przemian (dom, wyjazd) to niech skorzysta z gotowych algorytmow w necie.
Co to za granie ? 2 meczu u siebie, 2 na wyjezdzie ?

visa 22.06.2011 11:28

nie debilzm, tylko ktoś w pzpn / ekstraklasie s.a. lobbował taki terminarz i tyle.

zawsze liga była na przemian, tzn raz u siebie, raz na wyjeździe. a tutaj nagle takie dziwy..

mr_kwolf 22.06.2011 11:52

Nie jest możliwym ustawienie terminarza w taki sposób, żeby wszystkie zespoły grały cały sezon na przemian. To tak kwestii ścisłości.

Sprawa Lecha jest oczywista, poza tą sytuacją nie wydaje mi się, żeby terminarz różnił się zbytnio od tych z lat poprzednich.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl