![]() |
Na Canal+ będzie całą feta, nawet ta na rynku - tak mówili w ostatniej multilidze...
|
Cytat:
|
Tak to prawda, na Orange Sport Info będzie cały dzień poświęcony Wiśle..
|
Mam prośbę do tych którzy nie będą na fecie a mają Canal +(ewentualnie orange) aby nagrali transmisję. Stawiam duże Piwo
|
Szukam osoby , która jest z okolic i wybiera sie na mecz i fete do krakowa autem i ma 1 wolne miejsce ( bo niestety moje auto jest u mechanika) i mógłbym sie z nim z powrotem zabrac . Oczywiscie sie dorzuce na brene ;)
|
kurde zapomniałem dodac ze z katowic ;P
|
Liczę na dobry mecz i gorący "mistrzowski" doping naszej drużyny. Byłoby źle, gdyby trybuny w milczeniu fetowały wielki sukces obecnego zespołu w imię niepoważnego sposobu "protestowania" wymyślonego przez grupkę niezwiązanych z naszym klubem osób.
|
Mam pytanie trochę nie w temacie;) Czy na mecz można zabrać aparat ?
|
Cytat:
w każdym temacie musisz wtrącać swoje 3 te same grosze na temat protestu ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Akredytowani fotoreporterzy też mają lustrzanki i robią zdjęcia komercyjne. Ba ! mają nawet zwykłe cyfrówki z serii ' super zoom '. Ciężko wymagać od ochroniarza znajomości na sprzęcie foto. i oceny czy możesz wnieść ten aparat, a ten nie. No chyba że kierujemy się gabarytami ;-) Popularne ' małpki ' i nieco większe aparaty można bez problemu wnosić. Bez znacznia czy to analogowy , cyfrowy czy lustrzana. |
Bardzo chciałbym usłyszec na koniec sezonu ta wersje:
http://www.youtube.com/watch?v=C_zpY...eature=related az sie chce spiewac ! |
Dzięki za info :)
|
Bedzie doping na G??
|
To chyba zalezy min. od Ciebie
|
Ma ktos do sprzedania race ?!
|
Info dla kibiców przyjeżdżających własnym samochodem, myślę, że dosyć istotne dla wielu osób w obliczu dotychczasowego kompletu wyprzedanych wejściówek a i nowo otwartej trybunie C.
Uważajcie gdzie i jak parkujecie. Podczas meczu derbowego na ulicy Olimpijskiej jakiś dobroduszny obywatel (nie wiem, może to był sam Premier :> ) zrobił zdjęcia wszystkich samochodów tam zaparkowanych i wysłał zgłoszenie na policje, w efekcie 90 osób dostało wezwania oraz mandaty (w moim przypadku 100 zł i 1 pkt karny) za nie zostawienie 1,5 m wolnej przestrzeni na chodniku. :shock: Wiem, że nie zastosowałem się do przepisów, tak zrobiłem to z premedytacją tylko, od zarania dziejów myślałem, że w miejscu w którym spotyka się ~18 tys ludzi z częstotliwością raz na dwa tygodnie na około 3 godziny, przy kompletnym braku infrastruktury parkingowej nikt nie będzie robił takiej szopki ale jednak myliłem się jak i co najmniej 90 innych kierowców. Sytuacja może się powtórzyć więc jak wspominałem bądźcie świadomi kolejnych ABSURDÓW w naszym państwie. Pozdrawiam wszystkich, derbowych "kryminalistów" z ulicy Olimpijskiej.:-p |
No to mamy 3 trybuny na fetę. To może być najlepsza feta w naszej historii. Ponad 20 tyś kibiców( max ok 24 tyś) robi wrażenie
|
Doping musi być, rzecz jasna i dla każdego oczywista, ten protest bezpośrednio nas nie tyczy. Nie wyobrażam sobie 24 tys. kibiców którzy siedzą cicho.
|
Cytat:
Wierzcie lub nie, ale da się dotrzeć pod stadion inaczej jak czterema kółkami:) |
W radio podawali, że jutro parking od stony ul. Reymonta bedzie zamkniety.
Jesli to prawda to bedzie masakra. |
Bedzie możliowsc kupienia jutro szalika "MISTRZ POLSKI 13" jak myslicie ? Wiem ze koszulka juz jest a czy szalik ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Zadałem kilka pytań, ale raczej w formie retoryki. Dyskusja jest jałowa, uznajmy, że do żadnego konsensusu nie dojdziemy, nie ma co dalej tej sprawy roztrząsać. Spełniłem swój obowiązek wobec Wiślaków, mam nadzieje, że takich sytuacji już pod naszym stadionem nie będzie. |
Jest już do kupienia szalik "Mistrz Polski nr 13".
|
Cytat:
|
Obok tematu. Przepraszam, ale nie trawie kołków.
Cytat:
2. To jest dyskusja sportowa, a nie polityczna, więc swoje poglądy polityczne wsadź sobie w tym temacie w swoją ... znaczy na swoje miejsce. 3. Ja mam problem z parkowaniem kolo swojego miejsca zamieszkania i mimo, że moja rodzina była jedną z pierwszych w tym rewirze, to i tak teraz jakaś "przyjazna dusza' wezwie na mnie harcerzyków majchrowskiego, jak nieprawidłowo zapakuję. 4. pisze sie bólu, a nie bulu. Reasumując: Jest dupokracja. Mozna wiele, ale jak "siadasz" na kogos innego, to najpierw siądź na siebie. A ludzie maja prawo do jakiejkolwiek prywatności i jak mu ktos pod bramką zaparkuje, zastawi wjazd do garażu to się ma prawo wkurzyć i wtedy jedzie po wszystkich, nawet tych mniej winnych. |
Jest bo dziś kupiłem jak stałem po bilet :P
|
Duża kolejka po bilety dziś jest?
|
Cytat:
Cytat:
normalna, 15 min stania, idzcie już dzisiaj bo wiadomo że wiele osób kupuje bilety dla znajomych |
Cytat:
2. Masz racje, ok, ale to była najmniej ważna część wypowiedzi. 3. Sprawa nie dotyczy parkowania gdziekolwiek i kiedykolwiek a pod stadionem w czasie meczu, kołkiem nie jesteś wiec wychwyć różnicę. Ja nie ganie prawo o swobodnym przejściu chodzikiem dla pieszych a możliwości jakie mamy do parkowania w pobliżu ba w dalszej okolicy naszego stadionu. 4. "bulu" nawiązanie do tego całego bagna politycznego i pana Prezydenta, posilałem się cudzysłowem, żeby było łatwiej innym to zauważyć. 5. Widzisz różnicę miedzy zaparkowaniem i zostawieniem dajmy na to kilkudziesięciu cm na swobodne przejście na 3h PODCZAS MECZU a zastawieniem komuś wjazdu, wejścia, garażu itp. Bo ja jednak ogromną! |
Cytat:
|
Dzisiaj w ME grał Chrapek i Brud więc zapewne jutro nie dostaną szansy gry . Nie grał zaś Nalepa więc moze jutro on dostanie szanse ligowego debiutu .
|
Nalepa jest bodaj na zgrupowaniu młodzieżówki i też nie zagra.
|
Zgrupowanie kończy się jutro. W ogóle co to za pomysł z tymi zgrupowaniami. Taki Nalepa by se zagrał (sic)
|
Jutro jeszcze kupicie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._2500_biletow/ nastawiać budziki na 9 rano i na Reymonta po bilet! |
Temat piłkarski a nie o biletach na Legii czy na Lechu, oraz o ich cenach.
Trzymajcie się tematu. |
Do której godz. planowana jest zabawa z piłkarzami na fecie w rynku??
|
http://bp.wisla.krakow.pl/files/rower2.jpg
http://bp.wisla.krakow.pl/files/rower1.jpg :D ma ktoś linka do transmisji ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl