Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [29 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 25 maja, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8103)

Ogryzek 25.05.2011 17:12

Jovanić jak widać na ławie, Branco też (na szczęście)

Ciekawe jak zagra Kurto, Garguła i Burliga?

FraMat 25.05.2011 17:25

był już wywiad z Maaskantem na 904... standard. Mówil o Burlidze na obronie i o tym, że poważnie podchodzą do meczu.
Szkoda mu, że mecz bedzie bez kibiców Wisły, bo przecież Wisła chce grac dla swoich kibiców.
Na pytanie o to, co po przegranym meczu z Legią, czy chcą się zrehabilitować Rober powiedział, że dasje szanse kilku młodym graczom, kilku rezerwowym
W gruncie rzeczy, coz miał powiedzieć?
Teraz znowu plansza

jaszczur90 25.05.2011 17:27

Dziś można oglądać mecz bez żadnego stresu.. więc można sobie spokojnie analizować błędy bez żadnych złych skutków dla Wisły

Syn Kangura z 1984 25.05.2011 17:31

Znów jestem zawiedziony składem :/

Żuczek 25.05.2011 17:34

Bardzo fajnie, że Kurto będzie miał szansę się pokazać. Reszta składu bez większych niespodzianek.

Karherop 25.05.2011 17:41

Na ławce Białej Gwiazdy: Jovanić, Sobolewski, Małecki, Rios, Skołorzyński, Brud, Żurawski

z wszystkich obrońców jacy są w ME Wisły najmniej spodziewałbym sie własnie Skołorzyńskiego . Totalne zaskoczenie , ciekawe czy wejdzie na 2 połowe

sportnh 25.05.2011 17:50

haha ja .......e, Rios na ŁAWCE w takim meczu, jednak sie potwierdza ze tam COS musi byc.

fanfan 25.05.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1099621)
Na ławce Białej Gwiazdy: Jovanić, Sobolewski, Małecki, Rios, Skołorzyński, Brud, Żurawski

z wszystkich obrońców jacy są w ME Wisły najmniej spodziewałbym sie własnie Skołorzyńskiego . Totalne zaskoczenie , ciekawe czy wejdzie na 2 połowe

Czy ja wiem że takie zaskoczenie , jest pierwszym bocznym obrońcą w Młodej Wiśle który mógłby w trybie awaryjnym zostać włączony do pierwszej drużyny ,podobnie jak Czekaj na środku a jak trener potrzebował obrońcy biorąc pod uwagę że Czekaj jest na młodzieżówce to wziął właśnie Skołorzyńskiego .

neq. 25.05.2011 17:56

Kurto w bramce;) pozytwne zaskoczenie, Burliga z lewej strony ?yyyyy......zobaczymy jak to sie bedzie oglądać bez kibiców....

szprotson 25.05.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1099625)
haha ja .......e, Rios na ŁAWCE w takim meczu, jednak sie potwierdza ze tam COS musi byc.

jakim meczu ?
Jakie coś ?

Jak graliście w piłke kiedykolwiek ever, to cofnijcie sie w czasie przypomnijcie sobie kto u Was siedział na ławce i dlaczego.
I tutaj macie odpowiedź dlaczego nie gra Andy Rios.

Karherop 25.05.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1099626)
Czy ja wiem że takie zaskoczenie , jest pierwszym bocznym obrońcą w Młodej Wiśle który mógłby w trybie awaryjnym zostać włączony do pierwszej drużyny ,podobnie jak Czekaj na środku a jak trener potrzebował obrońcy biorąc pod uwagę że Czekaj jest na młodzieżówce to wziął właśnie Skołorzyńskiego .

na ławce nie ma nawet żadnego środkowego , więc o czym my gadamy

pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa

Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców .

Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi .

gery 25.05.2011 18:09

Jakbyscie znalezli jakias porzadna relacje to podajcie ...

fanfan 25.05.2011 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1099639)
na ławce nie ma nawet żadnego środkowego , więc o czym my gadamy

pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa

Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców .

Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi .

Nie do końca się z Tobą zgodzę ale mniejsza z tym . Trener ogląda mecze ME i wie mniej więcej kto jak się prezentuje (Kulawik też z pewnością kogoś poleci) i stąd treningi z pierwszą drużyną Czekaja , Bruda czy teraz obecność na ławce Skołorzyńskiego a nie np. Nalepy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1099664)
co mial okazje Genkov !! czemu tak ciezko mu przychodzi strzelanie tych bramek

Oglądasz gdzieś ten mecz na necie ? Jeśli tak to zapodaj linka .

tommiyacht 25.05.2011 18:12

co mial okazje Genkov !! czemu tak ciezko mu przychodzi strzelanie tych bramek

Eternit 25.05.2011 18:29

Takiego spokoju to w meczowym dawno nie było :D

sevenheaven 25.05.2011 18:43

1:0 Kirm

znaki

Ravers 25.05.2011 18:43

Gol ! Piękna akcja!

Titto 25.05.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1099685)
Takiego spokoju to w meczowym dawno nie było :D

Bo zajebiście trudno znaleźć na necie relacje z meczu...

A na neostradzie nie pokazuje mi się kanał 904 (tzn. pokazuje się, ale nie ma, że tak powiem obrazu) :-D

mitmichael 25.05.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1099715)
1:0 Kirm

znaki

Pierwszy strzał celny w meczu i od razu gol :D

gianbuffon 25.05.2011 18:44

Słyszeliście jak się popłakali komentatorzy? :P
Brawo Wisła! Ładna akcja.

Titto 25.05.2011 18:45

O proszę! 9 bramka Kirma w sezonie.

FraMat 25.05.2011 18:57

dużo chaosu w meczu - wiślacy nie grają zbyt agresywnie. Nie utrzymujemy się dlugo przy piłce, brak środka pola przez co nie gramy ataku pozycyjnego. Melikson nie dostaje prawie wcale piłek - Garguła nie przekonuje na rozegraniu. Gramy troche jak A klasa. Na plus Sivakow (IMHO)

Tenzen 25.05.2011 19:03

Bo nie ma Meliksona na środku by rozdawał piłki do skrzydłowych :P Trener próbował Meliksona na jednym skrzydle, nie sprawdziło się to teraz próbuje na drugim. Nie wiem dlaczego na siłę tego próbuje bo widać dalej się to nie sprawdza.

Kamil17ABG 25.05.2011 19:04

Tenzen ,ale może sprawdzać ,bo już o nic nie gramy szczerze mówiąc ,a warto sprawdzić przydatność Garguły ,który sam powiedział ,że chce grać ,a nie grzać ławę.

mitmichael 25.05.2011 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1099762)
Bo nie ma Meliksona na środku by rozdawał piłki do skrzydłowych :P Trener próbował Meliksona na jednym skrzydle, nie sprawdziło się to teraz próbuje na drugim. Nie wiem dlaczego na siłę tego próbuje bo widać dalej się to nie sprawdza.

Przeciez jak Mały nie gral z Belchatowem to Melikson grajac na pozycji Kirma zagral bardzo dobre spotkanie, strzelił gola i zaliczył asyste to czemu piszesz, ze sie nie sprawdził na skrzydle?

zdzichu411 25.05.2011 19:06

Sivakow będzie grał w obronie, no to ciekawie ;]

Denethor 25.05.2011 19:11

Przepraszam za off'a ale może ktoś wyjaśnić jedną kwestię ?
Otóż. Bramkę dla starozakonnych strzelił Klich, który w ostatnim meczu z Widzewem otrzymał czerwoną kartkę. Jak to k**a jest ?!

Eternit 25.05.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zdzichu411 (Post 1099767)
Sivakow będzie grał w obronie, no to ciekawie ;]

Różne rzeczy mogą się przydarzyć w meczach o stawkę, lepszej okazji to testowania takich dziwnych wariantów prędko mieć nie będziemy, więc czemu nie:P

Titto 25.05.2011 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 1099775)
Przepraszam za off'a ale może ktoś wyjaśnić jedną kwestię ?
Otóż. Bramkę dla starozakonnych strzelił Klich, który w ostatnim meczu z Widzewem otrzymał czerwoną kartkę. Jak to k**a jest ?!

Dostał dwie żółte kartki, nie od razu czerwoną. :)

suikoden 25.05.2011 19:20

gdzie gra burd

krakus76 25.05.2011 19:20

Nikt nie pisze. Ale już 2 : 0.

mariutto 25.05.2011 19:21

Melikson z karnego strzelił

suikoden 25.05.2011 19:21

wiem ze 2-0 ale jak ustawili burda bo nie wiem jak go ustawili

martinius028 25.05.2011 19:22

Sivakow przeszedł do obrony a Brud w pomocy

Tenzen 25.05.2011 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1099765)
Przeciez jak Mały nie gral z Belchatowem to Melikson grajac na pozycji Kirma zagral bardzo dobre spotkanie, strzelił gola i zaliczył asyste to czemu piszesz, ze sie nie sprawdził na skrzydle?

W tym meczu nie istniał ponad 50minut. Nie miał miejsca, nie mógł nic zrobić. Strzelił gola po rozegranym stałym fragmencie (błąd bramkarza), potem czerwona kartka i już miał sporo więcej miejsca, mógł rozwinąć skrzydła.

Ale 11 na 11, przeciwnik gra pressingiem i na skrzydle Meliksona znacznie łatwiej stłamsić. Nie mówię, że on nie nadaje się na skrzydło, ale potrzebny jest na środku i tam może też rozwinąć swój potencjał.

vaazon 25.05.2011 19:25

Nie pamiętam, żeby tylu młodych Wiślaków grało kiedyś w Ekstraklasie nawet po zapewnieniu Mistrzostwa :) Jednak co holenderska myśl szkoleniowa, to holenderska myśl szkoleniowa.

mitmichael 25.05.2011 19:25

Meliksona to tylko mozna faulem zatrzymac a samo wykonanie 11stki piekne - spokojnie, na legalu :D

suikoden 25.05.2011 19:25

dobrze ze graja rezerwowi

Lysy 25.05.2011 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1099805)
Ale 11 na 11, przeciwnik gra pressingiem i na skrzydle Meliksona znacznie łatwiej stłamsić. Nie mówię, że on nie nadaje się na skrzydło, ale potrzebny jest na środku i tam może też rozwinąć swój potencjał.

Wcale nie uważam , że łatwiej Meliksona stłamsić na skrzydle. Do tej pory nie zawodził na tej pozycji. Problemem naszego zespołu jest to , że Małecki i Kirm nie mają zmienników! Tylko Moar może ich zmienić, gdy któreś ze skrzydeł nie funkcjonuje jak należy.

Karherop 25.05.2011 19:53

6 Polaków w barwach Wisły na boisku , chyba to sobie zapisze bo w tym roku więcej możemy juz nie zobaczyc ;p

Rios na 3-0 , ale jakby tego nie strzelił to by miał naprawde dużą burę od trenera


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl