![]() |
wszystko fajnie ale trzeba wymyślić lepszą formę protestu bo Tusk ma na to wyjebane..
|
Pamiętam. I wiesz co? Też wtedy chodzilem na mecze. Też śpiewałem.
Ja, Piknik z E. |
Prawda jest taka, że ci którym się wydaję, że protestują i ci, którym się wydaje, że to cokolwiek zmieni tak naprawdę solidaryzują się bandytami takimi jak ten który skopał operatorkę nSportu. To, że rząd robi pokazówkę to inna sprawa. Rząd jest taki jaki sobie wybrało społeczeństwo (w tym kibicie) i jeśli stać ten rząd tylko na pokazówki to trzeba następnym razem w wyborach wybrać inaczej. Natomiast pokażmy, że kibice potrafią kibicować i nie zniżajmy się do poziomu rządu i nie róbmy tanich pokazówek w ich stylu... Naprawdę nikt się tym nie przejmie, ich obchodzą tylko słupki sondażowe a piłkarzom należy się doping za zdobycie MP i godna atmosfera z okazji tego wydarzenia.
|
spoko ale wytłumacz to wszystkim którzy przychodzą oglądać "tylko zwycięstwa".
|
A jak dla mnie w przerwie powinnismy WYJSC i zaczac doping przed stadionem a policja bedzie sie martwic zeby zabezpieczyc tyle ludzi!
|
Arek, :) Chłopie - na każdym stadionie są tacy, którzy przychodzą tylko po to. Ale nie wrzucaj 12 000 ludzi z E do tego wora. Jest tam naprawdę ogromny przekrój ludzi. Kibice, Kibole,Ex-chuligani, ale mający już po 40, 50 lat i zwyczajni ludzie z ulicy.
W moim odczuciu jest tak, że na E by działał doping, głosniejszy lub mniej głosny, ale by działał GDYBY głosniki te, które są na G były też u nas. Są ludzie, którzy chcą śpiewać, uwierz. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli nam zamkną stadion na Polonię, to zbierzemy się pod stadionem i, o ile będzie taka potrzeba, tam będziemy fetować. to tylko moja opinia. |
Trzeba być doprawdy tępym, żeby myśleć, że cała ta akcja polega na solidaryzowaniu się z osobami robiącymi dym w Bydgoszczy. Rząd wydał wojnę nie chuliganom, tylko całemu ruchowi kibicowskiemu w Polsce ! Przejrzyjcie co po niektórzy na oczy, bo aż głupio, że takie osoby chodzą na Wisłę.
|
Cytat:
. |
Cytat:
|
No własnie podiisuje sie pod postem Eyrka. Też jestem z sektora E i prosze o nie wyrzucanie kibiców z tego sektora do jednego wora. Na sektor E chodza naprawde różne osoby i wróznym wieku. Chodzą ludzie starsi , chodza rodzice z dziecimi, i chodzi też wiele młodych ludzi.
Ja na Wisłę nie chodze tylko dla zwycięstw. Jestem na każdym meczu ,. Chodze bez względu na to z kim gra Wisła , jakie są warunki pogodowe itp. Ok rozumiem że jest protest. Ale czekalismy dwa lata na derby u ciebie. Mamy okazje zrewżnowac sie najwiekszemu wrogowi za zeszły sezon. A my co zamiast sie cieszyć z mistrzostwa to sie kłócimy. Ok nie mam nic przeciwko protestowi. Ale czemu nie może on przybrać innej formy. Przecież Premier Tusk ma gdziieś czy jest doping czy nie jemu własnie o to chodzi zeby była cisza na meczach . Wypadałoby podziekowac piłkarzom za to mistrzowo . Czytałam wyiad z Naszym piłkarzem Maroem Melikosonm i sam mówił ze ma nadzieje ze na derbach bedzie doping i iinna atmosfera. ni na meczu z Lechem. A ja obaiwma się ze w niedziele może być powtóka z Amiki. Niech osoby decyzyjne decydują co bedzie dobre dla klubu. Szkoda że ta forma protestu podzieliłka kibiców. |
Cytat:
|
Wystapmy z tego calego OZSK!!!!! jak mozna wybierac forme protestu, ktora krzywdzi nas kibicow w najwiekszym stopniu!!!!!! Prawda jest taka ze doping to dobra zabawa na ktora kazdy z nas czeka przez caly tydzien. Dla klubu wazne sa sprzedane bilety, jedynie pilkarze moga odczowac jakis dyskomfort bez dopingu fanow.
Wygrane derby i co za tym idzie pewne mistrzostwo - jak tu nie spiewac i fetowac!!! NA DERBACH TYLKO DOPING!!! |
Najlepiej w imię tego protestu, na meczu z Polonią odpalić race na G, i do tego skakać z przyśpiewką: "Kto nie skacze, ten za tuskiem".
|
Najzabawniejszy mit który padł już wielokrotnie w dyskusjach na ten temat w tym czy innym wątku , to to że protest nic nie daje i tego chce Tusk.
Bzdura Przykładem jest tutaj Legia Warszawa i płacze komentatorów z C+ czy to właśnie na meczach Legii podczas protestu , czy podczas naszego meczu z Lechem. l |
Dlaczego sektor E ma się podporządkować sektorowi G a nie na odwrót?
Dlaczego zalecenia sektora G mają obowiązywać sektor E? CZY WSZYSCY MUSIMY PROTESTOWAĆ W TAKI SPOSÓB? JEST WIELE SPOSOBÓW PROTESTOWANIA. MILECZENIE UDERZA W KLUB, O KTÓRYM CZĘSTO PISZECIE, ŻE GO KOCHACIE JEŚLI JAKAŚ GRUPA CHCE PROTESTOWAĆ JEJ PRAWO ALE PRAWEM KAŻDEGO KTÓRY KUPIŁ BILET JEST TO, ŻE MOŻE DOPINGGOWAĆ WIŚLE I NIKT NIE MA PRAWA ZABRANIAĆ LUB UTRUDNIAĆ DOPINGOWANIA WISŁY NIKT |
dla mnie szydera z Tuska przez cały mecz będzie chyba najlepszym pomysłem...dobry zabawa, wyśmianie i będzie wspaniale..ludzie nie dzielcie się na wspaniałych i mniej...WSZYSCY CHCĄ WIELKIEJ WISŁY..a to że zabrania się już rzeczy zagwarantowanych w konstytucji.. można to zmienić tylko przez wybory..postawy..kreowanie prawdziwej rzeczywistości..
DOPING MIAZGA ALE PO TUSKU żeby cała Polska słyszała(nie obrażać) wyśmiać jest to najlepsza metoda |
A zachowanie klubu uderza w kibiców. Piłkarzom pokażemy jutro ze to nie w nich chcemy uderzyć
Jestem ciekaw ile osob z sektora E jutro się pojawi? Ilu ich będzie na meczu z Flotą Świnoujście w przyszłym sezonie w poniedziałek o 20, po serii 5 porażek z rzędu i kopania się w czoło. Jaki będzie płacz jak zamkną na stadion, bo olaliśmy protest i Tusk doszedł do wniosku że stadion trzeba zamknąć Wit.ek szanuje Cię, czasów komuny nie zaznałem. Ale gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty w tamtych czasych, to jednak w tych czasach bym żył. |
Dlaczego protest jest prowadzony poprzez brak dopingu? Czy nie lepiej pokazać że kibice potrafią się świetnie bawić i żywiołowo dopingować a protestować można wtrącając co chwilę np. "piłka nożna dla kibiców"? Niezależnie od decyzji G, ja na E będę zdzierać gardło. To są Derby, być może ostatnie na kilka lat.
|
Czy wy nie rozumiecie, że im właśnie o to chodzi?!!! Chcą nas uciszyć! Jeśli już ma być brak dopingu to moim zdaniem powinniśmy na wszystkich stadionach ostro jechać po D.T.!!! Gdyby usłyszał na 8 stadionach przez 90minut tyle wyzwisk to od razu by przestał wychylać się przed szereg!
|
Ile razy trzeba powtarzac ze protest nie jest wymierzony tylko w Tuska tylko w klub! Od nowego sezonu moze bedzie akcja nie kupowania karnetow itp, zobaczymy. Na dzis to juz bez znaczenia, zostal jeden mecz z Polonia wiec moga zamykac, karac, co chca. Fety pewnie tez nie bedzie bo SKWK zawiesilo dzialanosc a to one bralo za nia odpowiedzialnosc a nie klub, dla ktorego to problem, ktory trzeba zakopac. Ponoc klub sie posral i ma sie spotkac z SKWK i nnymi grupami kibicowskimi, zobaczymy co bedzie dalej. Nie minely dwa dni i widza ze bez porozumienia z kibicami nie zajada daleko, Tusk i tak to zleje z pyty po sezonie czy po wyborach, wszystko teraz robi pod publiczke
http://www.weszlo.com/news/6858 :D |
Cytat:
|
Cytat:
Jak nie lubie zarzecznego to tutaj http://www.youtube.com/watch?v=szy6NJHqAxA ma absolutna racje. |
W klub ? ciekawie co klub Wam zrobil w tym przypadku oprocz zabronienia pokazania oprawy bo bal sie ze zamkna stadion na derby...klub postapil slusznie. Naprawde zachowujecie sie jak dzieci. Z boku to wyglada tak jak poprostu brakowalo wam jednego puzzelka do tego by taki protest rozpoczac. Dzieki takim dzialaniom krzywdzicie Wisle, Wisle ktora przeciez kochacie nad zycie. Dzisiaj mowisz ze protestujecie przeciw klubowi oraz rzadowi a w sobote pojawisz sie na treningu i bedziesz dopingowal...
|
Cytat:
Już widzę jak C+ z radością pokazuje naszą ziemniaczaną ligę pozbawioną całej tej atmosfery. |
Cytat:
Klub widzial oprawe i zezwolil na jej wniesienie. Nie bylo na niej zadnych tresci obrazliwych czy prowokacyjnych. Kazdy kto widzial oprawe jednoznacznie stwierdzil ze nic zlego na niej nie ma. (nie moze ona byc pokazana publicznie bo ktos moze podlapac pomysl, lub ja zripostowac (vide dwie oprawy Cracovii bo jakis gamon od nich wypuscil sie z grafika) oprawa moze byc jeszcze wykorzystana gdy wroci normalnosc, jesli do tego czasu sie nie zniszczy..) Oprawa byla praktycznie wniesiona na stadion po czym klub po godzinie zmienil decyzje i zrobil wszystkich w ch.. w tym osoby , ktore sie na nia dorzucily a gdy spytano "skad taka niezrozumiala decyzja?" to odpowiedz brzmiala "nie bo nie", po czym kibice zostali wyrzuceni za drzwi i zlani z pyty, ci kibice, ktorzy im w wielu rzeczach pomagali,. I nie chodzi tylko o oprawe, wystarczy poczytac na biezaco o co poszlo, bo powtarzac sie w kolko nie ma sensu, ludzie odpowiedzialni za oprawy, doping , akcje charytatywne , pomoc domom dziecka , turnieje itp siedzieli na trybunie G gdzies na jej skraju i z niedowierzaniem spogladali co sie dzieje, jedni ze smutkiem na twarzy, drudzy z przyslowiowymi lzami w oczach, nie mogli uwierzyc w to jak ich klub potraktowal, nie mogli uwierzyc ze pare osob zabralo im wszystko co kochali i co bylo w ich zyciu na 1 miejscu, myslisz ze im jest na reke ze byla cisza na Lechu? ale nie maja innego wyboru, jesli nic sie nie zrobi to beda popychadlem za kazdym razem Kochamy Wisle, niekoniecznie zarzad! |
Czy ktoś sobie wyobraża derby bez dopingu, atmosfery, zabawy ... ?
no właśnie, ja też nie. |
Klub władze , Klub właściciel, Klub piłkarze, Klub trener . To są oddziały klubu, razem tworzą całość, nikt nie protestuje przeciwko piłkarzom ich wspieramy razem z trenerem w sobote. Pocieszymy się na fecie, wytrzymajcie
|
Kod:
WISLAKRAKOW.COMMaor Kod:
Odniósł się również do atmosfery panującej w środę na trybunach. Popatrzył na G i tylko klaskał. Dla nich przyjdę, dla nich będę dopingować. "Piknik z E", w zeszłym sezonie 'Sosnowczanin' i młyn na Suchych Stawach, 2 sezony temu Stare E, a wcześniej Gwiazda na D, siedzący na B oraz skaczący na C. Wyjazdy także mam na swoim koncie. To wszystko DLA NICH i dla BIAŁEJ GWIAZDY. |
mam karnet na G, chodze cały sezon ale jak skwk/uw wydadzą decyzję ze jest brak dopingu to ide na wschodnią, kupuje bilet na obojętne jaki sektor i mimo gwizdów na G bd śpiewał tak jak jeszcze nigdy nie śpiewałem
BO TO PARANOJA ŻEBY NAJWAŻNIEJSZYM MECZU W SEZONIE, MECZU KTORY MOZE NAM ZAPEWNIĆ MISTRZOSTWO NIE BYŁO DOPINGU. p.s. ktoś tu napisał że w anglii nie ma dopingu na stadionach. to sa bzdury.!!! na meczach totenhamu i liverpoolu jest najgłośniejszy doping na swiecie. |
Święte słowa Wit.Ek.!!! Ale kto cię posłucha? Zaraz się dowiesz, że "na stadionie nie ma demokracji" itp bzdety
|
Czemu ten protest musi przybrać akurat taką formę ? władze, rząd itd zapewne dużo zrobią sobie z ciszy na stadionie. To jest dla mnie osobiście dziwne no ale cóż.
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem na jakiej podstawie niektórzy liczą, że klub zareaguje.Nie mają potrzeby tego robić, zamknięcie stadionu w razie czego to duże straty finansowe. Nie kupimy karnetów czy też biletów, kupią inni. Szczególnie na G zejdą bardzo szybko z racji mniejszej ceny. Na najważniejsze mecze jest wystarczająca "moda", kompletu może nie będzie, ale stadion zapełni się w większej części. Jak ktoś gdzieś słusznie zauważył, to my nie poradzimy sobie bez Wisły a nie Wisła bez nas. Takie są niestety fakty. Nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś jest na E czy na G, nie będzie mnie czy was, przyjdą inni. |
Cytat:
Niestety w emocjach niektórzy nie zauważają że zaczynamy grać tak jak oczekuje tego Tusk. Zaczynamy się zachowywać jak obrażone dziecko któremu mama nie kupiła cukierka. To już pielęgniarki miały więcej jaj i pomysłu na protest niż kibice. |
rzad karze nas za to ze wyrazamy swoje zdanie, ze glosno je manifestujemy, a My w protescie przeciwko tym absurdom Tuska bedziemy siedziec cicho??? STRZELIMY KOBIECEGO FOCHA? RZAD NAM ZABRAL WYJAZDY TO MY NIE DOPINGUJEMY? to chyba nie w ta strone ma dzialac, teraz musimy byc najglosniejsi, i najbardziej wymowni jak tlyko sie da, trzeba glosno wyrazac swoj przeciw, a nie milczec! bo to nikogo nie zaboli, bardziej Tuska zaboli jakas demonstracja w warszawce, niz to ze my spiewac nie bedziemy, tylko zaszkodzimy naszemu klubowi!! co za kretyni to wymyslili???????
|
I po co piszemy i prosimy o doping na derbach. Decyzja już zapadła jak widac że nie ma dopingu. Derby bez dopingu to zwykły , zwyczjany meccz . Zobaczycie że niedziele bedzie napewno powtórka atmosfery jaka była na meczu z Amiką. I jescze bardzie kibice z sektora g się skłóca z zektorem e . Ale skor otak ma być to niech . Bedzie tak ja zyczy sobie i wymaga sektor G.
|
Wszelkie obrażanie innych użytkowników forum będzie karane banami
|
DOLNOŚLĄSKIE ZAMKNIĘTE
Myślicie że dziś komendant policji wyrazi zgode na mecz z Cracovia i Polonia i powie że zapewni bezpieczeństwo ? Jak CI którzy mówią żeby dopingować, podpiszą mi cyrograf 100zł w razie zamkniecia stadionu, to będę dopingować. A zarobione pieniadze bo już mamy 4 stadiony zamkniete w Polsce, wydam na UW. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl