Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8063)

gigant 12.05.2011 11:54

Ja mam tylko nadzieję, ze zagrają z taką agresją że połamią parchatym panienkom gnaty, by ukrainiec nie miał kogo wystawić w następnych meczach.
Wystarczy skromne 1-0 dla nas, powodujące wielką ilość łez pachołków Amiki.

BeneNatiTS 12.05.2011 12:05

Na pewno cracovia największą uwagę skupi na Meliksonie, ponieważ jedna jego akcja może być poważnym zagrożeniem dla parchatej bramki...

mam nadzieje ze podczas tego meczu wróci normalny doping i kibice dadzą z siebie 200% - stówka za mecz z amica, drugie 100% na ten mecz.

TeeS 12.05.2011 12:08

Opcja jest tylko jedna - jak zawsze w derbach - zwycięstwo. W miarę możliwości trzeba wykopać pasiastym stołek spod nóg - tak żeby mieli szansę ładnie zadyndać ;)

Co najlepsze - na ich forum trwa radosne podniecenie, graniczące z pewnością, że tak słabą Wisłę jak wczoraj w meczu z Lechem - pykną na stojąco :) I bardzo dobrze, że tak sądzą - zderzenie z rzeczywistością (oby była po naszej myśli) będzie tym bardziej bolesne.

Szkoda tylko, że nie uda się za jednym zamachem wykopać ich ligę niżej...

sandomingo 12.05.2011 12:09

Odpuszczać starszym braciom w wierze? w jakiejkolwiek formie?
Tym łajzom które rok temu w swojej szatni w euforii śpiewały mistrz mistrz kolejorz??!!
Nie ma takiej opcji.

Mam nadzieję, że wypowiedź Maora nie jest przypadkowa i że nasi zdają sobie sprawę jak ważny to mecz.
Jak dla mnie pozostałe 3 spotkania nie mają znaczenia, nawet na meczu z Legią mi nie zależy.
Ale w niedzielę zwycięstwo jest konieczne!!!

Proud 12.05.2011 12:14

Tylko zwycięstwo!

Możemy przegrać pozostałe spotkania.

Z Parchami trzeba wygrać i koniec.

Nasi mają być jak bulterier!Jak wściekły byk! Jak Tommy Lee Jones w Ściganym!

Gordian 12.05.2011 12:16

To ja tylko przypomnę coś, co myślę dla wszystkich powinno/jest oczywiste, żadnych testów pokroju "jebać żydów" na derbach!

wislakrakow124 12.05.2011 12:16

Craxa uwaza ze Wisla zagrala wczoraj slabo??
To sie chlopaki zdziwia:) Wisla w dwoch ostatnich mecz pokazala charakter i wole walki. Obecna taktyka daje Wisle bardzo duzo i licze ze w niedziele wyjdzie taki sam sklad. Pewnie sprowadza Craxe na ziemie!!

El'kabat 12.05.2011 12:20

Słabo haha,od strony taktyki i defensywny to jeden z najlepszych meczy,a to ze kuchenkow sie biegac nie chcialo to juz co innego. Na pejsow licze,że od początku pociśniemy i pokażemy miejsce w szeregu ( 1 liga)...

3-1 dla nas

tofik 12.05.2011 12:20

Jestem w miarę spokojny o wynik.Maaskant znalazł optymalne ustawienie dla nas z Wilkiem i Sobolem. Walczymy w odbiorze, nie dajemy tyle szans rywalowi, nie przegrywamy już tak wielu główek w polu karnym, bo Wilk nie boi się w powietrzu powalczyć. Z przodu Melikson, Genkow, czy Małecki/ Kirm swoje zrobią.

rafalek 12.05.2011 12:29

Tylko mam wrażenie, że Maaskant postanowi na Cracovię znów wyjść bardziej ofensywnie, czyli z Jirsakiem w środku...a to może mocno pokrzyżować nam szyki..:/

TeeS 12.05.2011 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1090661)
Słabo haha,od strony taktyki i defensywny to jeden z najlepszych meczy,a to ze kuchenkow sie biegac nie chcialo to juz co innego. Na pejsow licze,że od początku pociśniemy i pokażemy miejsce w szeregu ( 1 liga)...

3-1 dla nas

Dokładnie - taktycznie mecz zagrany po profesorsku. Ale cóż - jak ma się tak zakrzywione pojęcie rzeczywistości jak sąsidzi zza miedzy to "nie dziwi nic" ;)

Kryniu 12.05.2011 12:34

nie wiedziałem gdzie wrzucić ale po zwycięstwie nad Cracovią ten link będzie nas dotyczyć http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

TOMEK 11 12.05.2011 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1090606)
po zdobyciu tytułu MP licze że w ostatnich meczach Maaskant da pograc od początku Sivakovowi.Niech udowodni że warto go wykupic po sezonie z Cagliari.To samo dotyczy też Riosa.Sa stosunkowo młodzi i warto im sie pozwolic wykazac w tych oststnich spotkaniach.

przy wypożyczeniu Sivakova nie ma żadnej mowy o wykupieniu, na samym początku zostaliśmy o tym fakcie poinformowani, a i podobno był jakiś myk że Pareiko do nas za free a Siva ma się ogrywać(Iwan bodajże coś takiego wymyślił)

Gilbert Azory 12.05.2011 12:39

A dla mnie mecz z Legia bedzie prawie tak samo waznyjak z zydkami. Dlaczego? Bo Slask i Lechia walcza o puchary a ich bezposrednim rywalem jest Lka. Wiec jak juz bedzie mistrz, to dla mnie priorytetem staje sie pomoc Lechii i Slaskowi w wywalczeniu pucharow. Co to by byl za sezon jakby TKWM w komplecie jezdzilo na mecze po Europie...

TeeS 12.05.2011 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1090688)
przy wypożyczeniu Sivakova nie ma żadnej mowy o wykupieniu, na samym początku zostaliśmy o tym fakcie poinformowani, a i podobno był jakiś myk że Pareiko do nas za free a Siva ma się ogrywać(Iwan bodajże coś takiego wymyślił)

Sam Sivakov powtarzał też wiele razy, że Wisła to tylko przystanek - żeby odbić się i jeszcze raz spróbować sił w Serie A. Nie sądzę, żebyśmy go wykupili - ani Wisła nie będzie do tego dążyć (sporo pewnie trzeba by zapłacić a i kontrakt spory podejrzewam), ani Sivakov - który zobaczył, że w Krakowie najczęściej siedzi na ławie...

xanti1906 12.05.2011 12:58

Nie tylko na forum pejsów takie słowa padają. Na amice czytałem, że Wiślacy wczoraj...bali się Lecha!
Co do Sivakova to sprawa jest niejasna, bo z początku rzeczywiście mówił, że Wisła to przystanek, on chce nabrać doświadczenia, grać i takie tam, a po jakimś czasie zaczęły pokazywać się newsy, że w Wiśle panuje świetna atmosfera, że od razu stał się częścią drużyny i że gdyby była możliwość zostania, to chętnie by został.

coś pokręciłem, ale sens mniej więcej zachowany
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ak_w_rodzinie/

Smok 12.05.2011 13:03

Cytat:

mamy ich zniszczyć, zmielić, rozszarpać i wykończyć 5:0. A potem niech się utrzymają, żeby w przyszłym roku znowu ich zniszczyć, zmielić, rozszarpać, wykończyć i upokorzyć! Derby to derby - bez derbów Ekstraklasa nie smakuje tak samo. Poza tym to dodatkowy topowy mecz i soczyste 30 tys na stadionie. Wolicie zamiast tego Polonie Bytom?!
I tyle w temacie.

Sędzia 12.05.2011 13:41

Na marginesie dyskusji o tym, co się obecnie dzieje z zamykaniem stadionów i przyciskaniem klubom i kibicom śruby - znając realia meczów derbowych z sąsiadką, może się okazać po tym meczu, że nasza przewaga nad drugim zespołem wcale nie wynosi 9 punktów.

AS82 12.05.2011 14:51

Najbardziej trzeba bedzie uwazac na Ntibazonkize ,mozna powiedziec ze od niego zalezy cala gra pejsów w ataku . Ponadto stale fragmenty gry to tez ich mocna strona .

Sami 12.05.2011 15:47

Przed 27 kolejką:

Jagiellonia - Legia
Pauzują: Cionek, Sandomierski (Jagiellonia); Rzeźniczak (Legia)
Zagrożeni: Kascelan, Lato, Seratlić (Jagiellonia); Borysiuk, Machnowskyj, Rybus, Wawrzyniak (Legia)

Bytom - Górnik
Pauzują: Tymiński (Bytom);
Zagrożeni: Hricko, Radzewicz (Bytom); Bemben, Kwiek, Wodecki, Zahorski (Górnik)

Korona - Arka
Pauzują: Korzym, Niedzielan (Korona)
Zagrożeni: Lisowski, Lech, (Korona); Andreu, Brzyski, Gołębiewski, Pietrasiak (Polonia); Bednarek, Bożok, Bruma, Płotka, Zawistowski (Arka)

Śląsk - GKS
Pauzują: -
Zagrożeni: Celeban, Ćwielong, Fojut, Mila, Socha (Śląsk); Baran, Fonfara, Vinicius (GKS)

Lechia - Polonia
Pauzują: -
Zagrożeni: Deleu, Kożans, Traore, Wiśniewski (Lechia); Andreu, Brzyski, Gołębiewski, Pietrasiak (Polonia)

Lech - Ruch
Pauzują: Wołąkiewicz (Lech); Djokić (Ruch)
Zagrożeni: Arboleda, Bosacki, Djurdević, Wilk (Lech); Bronowicki, Grzyb, Nykiel (Ruch)

Wisła - Cracovia
Pauzują: -
Zagrożeni: Cikos, Jirsak, Kirm, Paljić, Wilk (Wisła); Bartczak, Boljević, Dudzic, Ntibazonkiza (Cracovia)

Widzew - Zagłębie
Pauzują: Hanzel, Horvath, Wilczek (Zagłębie)
Zagrożeni: Bieniuk, Sernas, Ukah, Szymanek (Widzew); Costa, Plizga (Zagłębie)

sAJmon_ABG 12.05.2011 15:58

Musimy wygrać te derby nie ma innej opcji nawet !
Mam nadzieję że w tej kolejce również korzystny wynik osiągnie Polonia B. i ucieknie pejsom którzy przecież grają jeszcze z Jagą która mimo ostatnich przegranych też ma o co grać i będzie walczyć . Pozostałe ich mecze z Widzewem i GKS'em z którymi też może być różnie.

I niszczymy dopingiem w Niedziele , pokażmy na co Nas , Wiślaków stać !

element 12.05.2011 18:40

Dla zainteresowanych - w sobotę zbieramy się za starą halą Wisły , przy boisku bocznym o godz: 16:00
Po czym ruszamy na oddalony o dwa kroki ostatni trening piłkarzy Wisły przed najważniejszym meczem w sezonie. Jeśli to możliwe to powstrzymajcie się od szarpania od nich autografów , robienia sobie fotek i jakichkolwiek pogawędek.
Gra u nas wielu obcokrajowców i część z nich nie zdaje sobie sprawy jakiej rangi jest ten mecz bez względu na to co mówią w wywiadach czy przed szkiełkiem. Komu zależy ten zobowiązany jest przyjścia na trening. Stawmy się w konkretnej liczbie i nie szczędźcie gardła tak by piłkarze zrozumieli.

SWEET_83 12.05.2011 19:00

Wygramy wygramy wygramy patałachów pokonamy 2:0 i na koniec Mistrz Mistrz Nasz TS !!!

Wojtas 12.05.2011 20:22

Mecz o wielkim cisnieniu -derby i fakt ze mozemy zdobyc MP.

czy moze byc lepsza sytuacja ? :)

ten mecz niewiem jak ale trzeba wygrac!

Lysy 12.05.2011 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1090410)
Wiem że wsadzę kij w mrowisko ale ... chciałbym by był remis ... Cracovia w ekstraklasie się przyda....


Oj wsadziłeś :) Wkurzyłeś mnie tymi słowami nie na żarty. Szkoda , że tym meczem nie możemy świętować podwójnie czyli mistrzostwa i spuszczenia Cracovii z ligi to byłby najpiękniejszy dzień w moim dość długim życiu .

alberto 12.05.2011 20:28

W piątek o 13 transmisja na zywo przedderbowej konferencji prasowej http://www.malopolskatv.pl/przed-der...a-konferencja/

Barocco 12.05.2011 20:57

:]
 
najlepszy scenariusz to 12:0 dla Wisełki :D
zajebisty doping :D

a z drugiej strony po tym meczu pejsy mogą się utrzymać
a) DERBY (ŚW) i emocje
b) mam wrażenie że prędzej poodbierają punkty w przyszłym sezonie np legii niż taka Polonia Bytom,
przydadzą się w lidze :-P

tommiyacht 12.05.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1091220)
czy moze byc lepsza sytuacja ? :)

byłaby, gdyby pan Szulc nie przekręcił Bytomia

atamano 12.05.2011 21:52

dobra, ale pochód na rynek i feta i tak bedzie po meczu z polonia, nie?

pozatym uwazam, ze spadek cracovii wbrew temu, ze nieszczescie pasow to nasze szczescie, nie jest dla nas pozadany. Osobiscie wole na nich patrzec jak sa chlopcami do bicia i ogladac wielkie derby w Polsce co chwile, niz cieszyc sie z takiej .......y.

ahhh juz sie nie moge doczekac fety. cozto bedzie za piekny rok :)

PanPlamka 12.05.2011 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1090395)
Na mecz przyjeżdża rodzina Meliksona.

Wlasnie ze wzgledu na Maora i jego rodzine mam nadzieje, ze zadnemu idiocie nie przyjdzie do glowy skandowanie "Jeb.. zydow" a jesli juz to zrobi to koledzy po szalu wytlumacza mu jak nalezy sie zachowac.

A wracajac do meczu to chcialbym aby Wisla przyczynila sie do poprawy standardu stadionow w 1 lidze i przypieczetowala spadek Cracovii.

atamano 12.05.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PanPlamka (Post 1091317)
Wlasnie ze wzgledu na Maora i jego rodzine mam nadzieje, ze zadnemu idiocie nie przyjdzie do glowy skandowanie "Jeb.. zydow" a jesli juz to zrobi to koledzy po szalu wytlumacza mu jak nalezy sie zachowac.

podpisuje sie pod tym, bo Melikson niedosc ze z uczuciem wypowiada sie o naszym kraju i miescie, to jeszcze widac jego zaangazowanie na boisku w sprawy Wisełki i on i jego rodzice moga sie źle poczuć . Są inne sposoby obrażania .. ich.

sayek89 12.05.2011 22:13

Możliwe że najważniejszy mecz tego sezonu, wygrana daje nam upragnione mistrzostwo i to w derbach. Piłkarze o tym doskonale wiedzą i zmotywują się jeszcze bardziej niż na Lecha.

Co do fety, to raczej i tak na ostatnim meczu z Polonią będzie ona.

Gwiaździsty 12.05.2011 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1091327)
Co do fety, to raczej i tak na ostatnim meczu z Polonią będzie ona.

Jak nie zamkną stadionu po derbach, to będzie ale tzw. milcząca feta.

Kocur 12.05.2011 22:32

Jako że to jedyny w tym momencie temat derbowy to:


1. Jak komuś przeszkadza słowo "żyd" powinien zostać w domu
2. Ktokolwiek kto pisze że remis "byłby ok" powinien mieć dożywotni zakaz wstępu na stadion
3. Dwa gole Meliksona, dwa gole Małeckiego i jeden samobójczy żeby się parchy pocięły doszczętnie


Na razie tyle - mam nadzieję że nasi chłopcy wiedzą że ten mecz jest najważniejszy w całej rundzie.



Edit: Widzę że jest coraz gorzej z rozumieniem tutaj na forum niektórych rzeczy :(

atamano 12.05.2011 22:37

"milcząca feta."

porabalo kogos? czekam dwa lata na fete, wlasciwie tylko nia zyje, z jakiego powodu mialaby byc milczaca?
jesli chodzi o tuska i oprawe, to czysty idiotyzm , feta to swieto wislakow i trzeba pokazac poznaniowi , ze u nas w tym roku bedzie wiecej ,glosniej i lepiej! nie mozna marnowac tak wielkiego swieta!

@Kocur posylasz meliksona i jego rodzicow do domu? czy napisales to w innym sensie, na co mam nadzieje :)

rabi86 12.05.2011 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atamano (Post 1091341)
"milcząca feta."

porabalo kogos? czekam dwa lata na fete, wlasciwie tylko nia zyje, z jakiego powodu mialaby byc milczaca?
jesli chodzi o tuska i oprawe, to czysty idiotyzm , feta to swieto wislakow i trzeba pokazac poznaniowi , ze u nas w tym roku bedzie wiecej ,glosniej i lepiej! nie mozna marnowac tak wielkiego swieta!

@Kocur posylasz meliksona i jego rodzicow do domu? czy napisales to w innym sensie, na co mam nadzieje :)

A co ty myślisz, że ktoś Ci pozowli pójść na Rynek fetować z piłkarzami. Policja sie nie zgodzi, bo to przecież niebezpieczne i kibole rozwalą pół Krakowa. Trzeba zakazać, to problemu nie będzie i spokój.

Daja`n 12.05.2011 22:49

Zaczyna się robić jakaś paranoja.Fety nie będzie,dopingu nie będzie,opraw nie będzie to co będzie?A życie będzie?

marek2a 12.05.2011 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PanPlamka (Post 1091317)
Wlasnie ze wzgledu na Maora i jego rodzine mam nadzieje, ze zadnemu idiocie nie przyjdzie do glowy skandowanie "Jeb.. zydow" a jesli juz to zrobi to koledzy po szalu wytlumacza mu jak nalezy sie zachowac.

Nie chciałem tego pierwszy napisać ale też sie tego boję,ze ktos się zapomni i zaintonuje ,a tysiąc pociągnie:-/. I co najgorsze,media to rozdmuchają,będzie własnie oczekiwany pretekst do zamknięcia nam stadionu(to nie żart -wielu na to teraz czeka,tam w wawce juz im się móżdzki gotuja i bedą mieli co chcieli) i pojechania po Wiśle w prasie.A potem 1000 dziennikarzy pytających Meliksona jak się czuł,i czy powinien dalej grać w Wiśle i takie tam sztuczki .Czuję że oni tylko na to czekają od czasu jak Melex do nas przyszedł i pokazał co potrafi,bo zazdrość ich zżera jak porównuja nasze transfery i swoje.Skorzystaja z najmniejszej nawet okazji by po prostu przy...ć Wiśle i rozbic atmosferęno bo czemu na Wiśle ma być lepiej niż na L .Potemi wywiady z rodziną Melexa itp itd i cała ta prasowa nagonka.Czarny scenariusz.Oby sie nie spełnił:>

atamano 12.05.2011 22:49

nie wierze w to. nie moze tak byc. nie dopuszcze do siebie tej mysli - przeciez nigdy nic sie nie dzialo a ile juz fet bylo przez ostatnie 10 lat.... zreszta wiem, ze to nie Ciebie mam przekonywac.
poprostu wierze, ze sie uda i bedzie pochod i bedzie swieto. przeciez nie ma innego wyjscia!

atamano 12.05.2011 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 1091353)
Zaczyna się robić jakaś paranoja.Fety nie będzie,dopingu nie będzie,opraw nie będzie to co będzie?A życie będzie?

i feta i oprawy wkoncu beda. to jeszcze troche czasu do tego i cala afera ucichnie. zobaczycie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl