![]() |
Ja mam tylko nadzieję, ze zagrają z taką agresją że połamią parchatym panienkom gnaty, by ukrainiec nie miał kogo wystawić w następnych meczach.
Wystarczy skromne 1-0 dla nas, powodujące wielką ilość łez pachołków Amiki. |
Na pewno cracovia największą uwagę skupi na Meliksonie, ponieważ jedna jego akcja może być poważnym zagrożeniem dla parchatej bramki...
mam nadzieje ze podczas tego meczu wróci normalny doping i kibice dadzą z siebie 200% - stówka za mecz z amica, drugie 100% na ten mecz. |
Opcja jest tylko jedna - jak zawsze w derbach - zwycięstwo. W miarę możliwości trzeba wykopać pasiastym stołek spod nóg - tak żeby mieli szansę ładnie zadyndać ;)
Co najlepsze - na ich forum trwa radosne podniecenie, graniczące z pewnością, że tak słabą Wisłę jak wczoraj w meczu z Lechem - pykną na stojąco :) I bardzo dobrze, że tak sądzą - zderzenie z rzeczywistością (oby była po naszej myśli) będzie tym bardziej bolesne. Szkoda tylko, że nie uda się za jednym zamachem wykopać ich ligę niżej... |
Odpuszczać starszym braciom w wierze? w jakiejkolwiek formie?
Tym łajzom które rok temu w swojej szatni w euforii śpiewały mistrz mistrz kolejorz??!! Nie ma takiej opcji. Mam nadzieję, że wypowiedź Maora nie jest przypadkowa i że nasi zdają sobie sprawę jak ważny to mecz. Jak dla mnie pozostałe 3 spotkania nie mają znaczenia, nawet na meczu z Legią mi nie zależy. Ale w niedzielę zwycięstwo jest konieczne!!! |
Tylko zwycięstwo!
Możemy przegrać pozostałe spotkania. Z Parchami trzeba wygrać i koniec. Nasi mają być jak bulterier!Jak wściekły byk! Jak Tommy Lee Jones w Ściganym! |
To ja tylko przypomnę coś, co myślę dla wszystkich powinno/jest oczywiste, żadnych testów pokroju "jebać żydów" na derbach!
|
Craxa uwaza ze Wisla zagrala wczoraj slabo??
To sie chlopaki zdziwia:) Wisla w dwoch ostatnich mecz pokazala charakter i wole walki. Obecna taktyka daje Wisle bardzo duzo i licze ze w niedziele wyjdzie taki sam sklad. Pewnie sprowadza Craxe na ziemie!! |
Słabo haha,od strony taktyki i defensywny to jeden z najlepszych meczy,a to ze kuchenkow sie biegac nie chcialo to juz co innego. Na pejsow licze,że od początku pociśniemy i pokażemy miejsce w szeregu ( 1 liga)...
3-1 dla nas |
Jestem w miarę spokojny o wynik.Maaskant znalazł optymalne ustawienie dla nas z Wilkiem i Sobolem. Walczymy w odbiorze, nie dajemy tyle szans rywalowi, nie przegrywamy już tak wielu główek w polu karnym, bo Wilk nie boi się w powietrzu powalczyć. Z przodu Melikson, Genkow, czy Małecki/ Kirm swoje zrobią.
|
Tylko mam wrażenie, że Maaskant postanowi na Cracovię znów wyjść bardziej ofensywnie, czyli z Jirsakiem w środku...a to może mocno pokrzyżować nam szyki..:/
|
Cytat:
|
nie wiedziałem gdzie wrzucić ale po zwycięstwie nad Cracovią ten link będzie nas dotyczyć http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
|
Cytat:
|
A dla mnie mecz z Legia bedzie prawie tak samo waznyjak z zydkami. Dlaczego? Bo Slask i Lechia walcza o puchary a ich bezposrednim rywalem jest Lka. Wiec jak juz bedzie mistrz, to dla mnie priorytetem staje sie pomoc Lechii i Slaskowi w wywalczeniu pucharow. Co to by byl za sezon jakby TKWM w komplecie jezdzilo na mecze po Europie...
|
Cytat:
|
Nie tylko na forum pejsów takie słowa padają. Na amice czytałem, że Wiślacy wczoraj...bali się Lecha!
Co do Sivakova to sprawa jest niejasna, bo z początku rzeczywiście mówił, że Wisła to przystanek, on chce nabrać doświadczenia, grać i takie tam, a po jakimś czasie zaczęły pokazywać się newsy, że w Wiśle panuje świetna atmosfera, że od razu stał się częścią drużyny i że gdyby była możliwość zostania, to chętnie by został. coś pokręciłem, ale sens mniej więcej zachowany http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ak_w_rodzinie/ |
Cytat:
|
Na marginesie dyskusji o tym, co się obecnie dzieje z zamykaniem stadionów i przyciskaniem klubom i kibicom śruby - znając realia meczów derbowych z sąsiadką, może się okazać po tym meczu, że nasza przewaga nad drugim zespołem wcale nie wynosi 9 punktów.
|
Najbardziej trzeba bedzie uwazac na Ntibazonkize ,mozna powiedziec ze od niego zalezy cala gra pejsów w ataku . Ponadto stale fragmenty gry to tez ich mocna strona .
|
Przed 27 kolejką:
Jagiellonia - Legia Pauzują: Cionek, Sandomierski (Jagiellonia); Rzeźniczak (Legia) Zagrożeni: Kascelan, Lato, Seratlić (Jagiellonia); Borysiuk, Machnowskyj, Rybus, Wawrzyniak (Legia) Bytom - Górnik Pauzują: Tymiński (Bytom); Zagrożeni: Hricko, Radzewicz (Bytom); Bemben, Kwiek, Wodecki, Zahorski (Górnik) Korona - Arka Pauzują: Korzym, Niedzielan (Korona) Zagrożeni: Lisowski, Lech, (Korona); Andreu, Brzyski, Gołębiewski, Pietrasiak (Polonia); Bednarek, Bożok, Bruma, Płotka, Zawistowski (Arka) Śląsk - GKS Pauzują: - Zagrożeni: Celeban, Ćwielong, Fojut, Mila, Socha (Śląsk); Baran, Fonfara, Vinicius (GKS) Lechia - Polonia Pauzują: - Zagrożeni: Deleu, Kożans, Traore, Wiśniewski (Lechia); Andreu, Brzyski, Gołębiewski, Pietrasiak (Polonia) Lech - Ruch Pauzują: Wołąkiewicz (Lech); Djokić (Ruch) Zagrożeni: Arboleda, Bosacki, Djurdević, Wilk (Lech); Bronowicki, Grzyb, Nykiel (Ruch) Wisła - Cracovia Pauzują: - Zagrożeni: Cikos, Jirsak, Kirm, Paljić, Wilk (Wisła); Bartczak, Boljević, Dudzic, Ntibazonkiza (Cracovia) Widzew - Zagłębie Pauzują: Hanzel, Horvath, Wilczek (Zagłębie) Zagrożeni: Bieniuk, Sernas, Ukah, Szymanek (Widzew); Costa, Plizga (Zagłębie) |
Musimy wygrać te derby nie ma innej opcji nawet !
Mam nadzieję że w tej kolejce również korzystny wynik osiągnie Polonia B. i ucieknie pejsom którzy przecież grają jeszcze z Jagą która mimo ostatnich przegranych też ma o co grać i będzie walczyć . Pozostałe ich mecze z Widzewem i GKS'em z którymi też może być różnie. I niszczymy dopingiem w Niedziele , pokażmy na co Nas , Wiślaków stać ! |
Dla zainteresowanych - w sobotę zbieramy się za starą halą Wisły , przy boisku bocznym o godz: 16:00
Po czym ruszamy na oddalony o dwa kroki ostatni trening piłkarzy Wisły przed najważniejszym meczem w sezonie. Jeśli to możliwe to powstrzymajcie się od szarpania od nich autografów , robienia sobie fotek i jakichkolwiek pogawędek. Gra u nas wielu obcokrajowców i część z nich nie zdaje sobie sprawy jakiej rangi jest ten mecz bez względu na to co mówią w wywiadach czy przed szkiełkiem. Komu zależy ten zobowiązany jest przyjścia na trening. Stawmy się w konkretnej liczbie i nie szczędźcie gardła tak by piłkarze zrozumieli. |
Wygramy wygramy wygramy patałachów pokonamy 2:0 i na koniec Mistrz Mistrz Nasz TS !!!
|
Mecz o wielkim cisnieniu -derby i fakt ze mozemy zdobyc MP.
czy moze byc lepsza sytuacja ? :) ten mecz niewiem jak ale trzeba wygrac! |
Cytat:
Oj wsadziłeś :) Wkurzyłeś mnie tymi słowami nie na żarty. Szkoda , że tym meczem nie możemy świętować podwójnie czyli mistrzostwa i spuszczenia Cracovii z ligi to byłby najpiękniejszy dzień w moim dość długim życiu . |
W piątek o 13 transmisja na zywo przedderbowej konferencji prasowej http://www.malopolskatv.pl/przed-der...a-konferencja/
|
:]
najlepszy scenariusz to 12:0 dla Wisełki :D
zajebisty doping :D a z drugiej strony po tym meczu pejsy mogą się utrzymać a) DERBY (ŚW) i emocje b) mam wrażenie że prędzej poodbierają punkty w przyszłym sezonie np legii niż taka Polonia Bytom, przydadzą się w lidze :-P |
Cytat:
|
dobra, ale pochód na rynek i feta i tak bedzie po meczu z polonia, nie?
pozatym uwazam, ze spadek cracovii wbrew temu, ze nieszczescie pasow to nasze szczescie, nie jest dla nas pozadany. Osobiscie wole na nich patrzec jak sa chlopcami do bicia i ogladac wielkie derby w Polsce co chwile, niz cieszyc sie z takiej .......y. ahhh juz sie nie moge doczekac fety. cozto bedzie za piekny rok :) |
Cytat:
A wracajac do meczu to chcialbym aby Wisla przyczynila sie do poprawy standardu stadionow w 1 lidze i przypieczetowala spadek Cracovii. |
Cytat:
|
Możliwe że najważniejszy mecz tego sezonu, wygrana daje nam upragnione mistrzostwo i to w derbach. Piłkarze o tym doskonale wiedzą i zmotywują się jeszcze bardziej niż na Lecha.
Co do fety, to raczej i tak na ostatnim meczu z Polonią będzie ona. |
Cytat:
|
Jako że to jedyny w tym momencie temat derbowy to:
1. Jak komuś przeszkadza słowo "żyd" powinien zostać w domu 2. Ktokolwiek kto pisze że remis "byłby ok" powinien mieć dożywotni zakaz wstępu na stadion 3. Dwa gole Meliksona, dwa gole Małeckiego i jeden samobójczy żeby się parchy pocięły doszczętnie Na razie tyle - mam nadzieję że nasi chłopcy wiedzą że ten mecz jest najważniejszy w całej rundzie. Edit: Widzę że jest coraz gorzej z rozumieniem tutaj na forum niektórych rzeczy :( |
"milcząca feta."
porabalo kogos? czekam dwa lata na fete, wlasciwie tylko nia zyje, z jakiego powodu mialaby byc milczaca? jesli chodzi o tuska i oprawe, to czysty idiotyzm , feta to swieto wislakow i trzeba pokazac poznaniowi , ze u nas w tym roku bedzie wiecej ,glosniej i lepiej! nie mozna marnowac tak wielkiego swieta! @Kocur posylasz meliksona i jego rodzicow do domu? czy napisales to w innym sensie, na co mam nadzieje :) |
Cytat:
|
Zaczyna się robić jakaś paranoja.Fety nie będzie,dopingu nie będzie,opraw nie będzie to co będzie?A życie będzie?
|
Cytat:
|
nie wierze w to. nie moze tak byc. nie dopuszcze do siebie tej mysli - przeciez nigdy nic sie nie dzialo a ile juz fet bylo przez ostatnie 10 lat.... zreszta wiem, ze to nie Ciebie mam przekonywac.
poprostu wierze, ze sie uda i bedzie pochod i bedzie swieto. przeciez nie ma innego wyjscia! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl