Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków-Lech Poznań, 11 maja, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8057)

Karherop 08.05.2011 22:44

Spodziewam się w tym meczu odkrycia Lecha i ciekawych kontr z naszej strony . Nie ulega wątpliwości że Lech ten meczu musi wygrać jeśli chce grać w pucharach w przyszłym sezonie . Wisła powinna wygrać , ale teoretycznie w lidze gdzie nikt jej nie goni , nawet remis w takim spotkaniu może być cenny . Jednak liczy się tylko zwycięstwo !

Skład powinien wyjść taki sam jak w meczu z Lechią , chociaz sie obawiam o zdrowie naszych graczy , bo w trakcie dzisiejszego spotkania mniejsze lub większe urazy mieli Chavez ( kolano ) , Melikson , Pareiko , Genkov ( udo ) , po kontuzji jest Cikosz .

Pokusze się o małe porównanie poszczególnych pozycji :

Bramka :

Pareiko > Kotorowski ( tutaj może nie ma wielkich rozbieżnosci , jednak Pareiko jest od miesiaca w super formie , gdzie nawet uefa to doceniła )

Obrona

Cikosz < Wojtkowiak ( w ofensywie lepszy jest Cikosz , jednak w defensywie lepszy Wojtkowiak więc stawiam na niego )
Jaliens = Bosacki ( obaj są w słabej formie )
Chavez > Arboleda/ Wołąkiewicz ( Chavez jest najlepszym defensorem tej rundy )
Paljic = Henriquez ( obaj zawodnicy chaotyczni w obronie , lepsi w ataku . Remis ze wskazaniem na Paljicia )

Pomoc :
Sobolewski > Đurđević ( minimalna przewaga Sobola , większe doświadczenie i większa osobowość )
Wilk = Injac/Murawski ( Indywiudalnie lepszymi zawodnikami jest Injac czy Murawski, poza tym mają większe doświadczenie , jednak Wilk nadrabia ambicją )
Kirm < Kriviets ( Kirm raz że jest bez formy , a dwa że Kriviets to jedyna obok Stillica jasna postać w Poznaniu )
Melikson > Stillic ( przewaga Meliksona , z racji tego że Stillic nie istnieje fizycznie poza tym nie ma takiej dynamiki , co nie znaczy że nie będziemy z nim mieli problemów )
Małecki > Wilk ( bez porównania )

Atak :
Genkov = Rudnevs (zawodnicy o podobnych warunkach , Genkov jest silniejszy fizycznie , Łotysz jest lepszy technicznie , na remis )

Ocena całościowa :
Wisła>Lech

Ajax 08.05.2011 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1088005)
Poznań jest cieniutki. Wygrywa coś od czasu do czasu. Ale pomysłu w ich grze nie ma żadnego, także zawodnicy przeciętni. Poza kilkoma wzlotami są typowymi rzemieślnikami. Bez trenera,a Bakero ciężko za takiego uznać nic nowego na nas nie wymyślą.

Mamy jedną opcję, która czyni nas mocnymi. Melikson robi dla nas nieprawdopodobną różnicę. W naszej lidze nigdy nie grał zawodnik o takich umiejętnościach. Strasznie wysoko Valcx postawił sobie poprzeczkę, ciężko będzie mu teraz sprowadzić zawodnika, który tak zdominuje swoją pozycję w lidze. Meliskon wykracza poza standardy naszej ligi.

Dzisiejszy mecz pokazał nam tak naprawdę ile potrafi ta drużyna. Wg mnie mogą wiele, bardzo wiele, a bramka Sivakova pokazała jakie w nich tkwią możliwości. Żeby tak uderzyć trzeba mieć mega pewność siebie i swoich możliwości. I to strzela rezerwowy, z którego nie jest zadowolony trener. Piękna sprawa.

Ciężko będzie Poznaniowi coś nam przeciwstawić. Wiem,że to brzmi dość pewnie ale bardziej obawiam się spotkań późniejszych niż tego najbliższego.

Musisz pamiętać że Lech to drużyna wyjątkowo nierówna i chimeryczna grająca która jeśli się "zepnie" jest bardzo groźna IMHO Lech jest faworytem spotkania tak chłodno patrząc. Sam jestem ciekawy bo ten pojedynek pokarze czy mamy czegokolwiek szukać w Europie.

Pamiętajcie że w zeszłym roku też mieliśmy świętować mistrza na Cracovii.

Tyle logicznego bełkotu w sercu czuję że będzie 2-1 dla nas po świetnym meczu:)

skeba 08.05.2011 23:52

Cytat:

Zespoły kadrowo wyrównane, może z lekką przewagą Amici jeśli chodzi o jakość (subiektywne stwierdzenie)
Gdzie tam, pleciesz. 11 mamy silniejszą od nich.

Pareiko > Kotorowski (brak pyrań)
Wojtkowiak > Cikos (Cikos popelnia troche bledów)
Chavez > Arboleda (Chavez pewny punkt, Arboleda bez formy)
Jaliens > Wołąkiewicz
Paljic = Henriquez (Serb w ofensywie lepszy, w defensywie Henriquez)
Sobolewski > Djurdevic
Wilk < Injac
Melikson > Stilic
Małecki > Kiełb, Wilk
Kirm > Kriwets
Genkov < Rudnevs

prezes85 09.05.2011 00:59

Jaliens się nie odnalazł w naszej ekstraklasie. Gra dziadostwo, a pokazujecie że niby lepszy jest od innych...

partyzant1983 09.05.2011 01:04

W momencie gdy mieliśmy 8 pkt przewagi nad Jagą niektórzy już mrozili szampany.... ja uważam że jak 11 maja wygramy to możemy wkładać szampany do lodówki... a moim marzeniem jest zdobyć MP i dobić parchów w jednym meczu... może się spełni

tommiyacht 09.05.2011 05:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1088056)
Kirm > Kriwets

tu bym sie klocil

skeba 09.05.2011 07:35

Cytat:

tu bym sie klocil
Kirm ma swoje lepsze, czy gorsze chwile, ale ja pamiętam tylko te dobre. Strzelił w sezonie 8 bramek i jest to na prawdę niezły wynik. Nie mieliśmy dawno pomocnika (Marek Zieńczuk), który by zbliżył się do granicy 10 bramek, jeżeli się mylę to mi przypomnijcie.

Andraz - 8 bramek 3 asysty (Liga)
Siarhiej, czy Siergiej Kriwiec - 3 bramki 3 asysty (Liga)

Nie znam statystyk z pucharów, ale wydaje mi się, ze i tak jego statystyki wypadają lepiej.Andraz nie raz ratował nam skórę i nawet jak nie idzie (mecz wczorajszy) to potrafił strzelić bramkę.
Ale oczywiście jest to moja subiektywna ocena, zgadzać sie nie musicie. Pewnie kibic Lecha dałby w drugą stronę

Pablo84 09.05.2011 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1088005)
Poznań jest cieniutki. Wygrywa coś od czasu do czasu. Ale pomysłu w ich grze nie ma żadnego, także zawodnicy przeciętni. Poza kilkoma wzlotami są typowymi rzemieślnikami. Bez trenera,a Bakero ciężko za takiego uznać nic nowego na nas nie wymyślą.

Mamy jedną opcję, która czyni nas mocnymi. Melikson robi dla nas nieprawdopodobną różnicę. W naszej lidze nigdy nie grał zawodnik o takich umiejętnościach. Strasznie wysoko Valcx postawił sobie poprzeczkę, ciężko będzie mu teraz sprowadzić zawodnika, który tak zdominuje swoją pozycję w lidze. Meliskon wykracza poza standardy naszej ligi.

Dzisiejszy mecz pokazał nam tak naprawdę ile potrafi ta drużyna. Wg mnie mogą wiele, bardzo wiele, a bramka Sivakova pokazała jakie w nich tkwią możliwości. Żeby tak uderzyć trzeba mieć mega pewność siebie i swoich możliwości. I to strzela rezerwowy, z którego nie jest zadowolony trener. Piękna sprawa.

Ciężko będzie Poznaniowi coś nam przeciwstawić. Wiem,że to brzmi dość pewnie ale bardziej obawiam się spotkań późniejszych niż tego najbliższego.

Dokładnie.Dla mnie najtrudniejszym przeciwnikiem będą żydy.Ich piłkarze będa gryzli, kopali, pluli szczypali, byle by urwać Wiśle punkty.
Rok temu zostaliśmy przez nich upokorzeni, mam nadzieje, że teraz karta się odwróci i z cracovią z trudem ale wygramy.O Amikę jestem jakoś spokojny, że pykniemy luźno ich kopacze pykną.

Telus 09.05.2011 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1088078)
Kirm ma swoje lepsze, czy gorsze chwile, ale ja pamiętam tylko te dobre. Strzelił w sezonie 8 bramek i jest to na prawdę niezły wynik. Nie mieliśmy dawno pomocnika (Marek Zieńczuk), który by zbliżył się do granicy 10 bramek, jeżeli się mylę to mi przypomnijcie.

Andraz - 8 bramek 3 asysty (Liga)
Siarhiej, czy Siergiej Kriwiec - 3 bramki 3 asysty (Liga)

Nie znam statystyk z pucharów, ale wydaje mi się, ze i tak jego statystyki wypadają lepiej.Andraz nie raz ratował nam skórę i nawet jak nie idzie (mecz wczorajszy) to potrafił strzelić bramkę.
Ale oczywiście jest to moja subiektywna ocena, zgadzać sie nie musicie. Pewnie kibic Lecha dałby w drugą stronę

Dziwię się, że uważasz, że nam wczoraj nie szło, moim zdaniem piłkarze zrealizowali założenia coach'a.
Myślę, że należy również przyjąć, że Patryk jest pomocnikiem i też zbliża się do '10'

szczepans21 09.05.2011 08:43

Panowanie trzeba pamiętć że lech miał więcej czasu na odpoczynek,

kolejna kwestia jak zagramy w środku?

ja bym jeszcze nie stawiał że jesteśmy murowanym kandydatem do zwycięstwa w środę, najważniejsze żeby nasi kopacze wiedzieli że trzeba zapierdalać aby wygrać najbliższe dwa mecze,(żeby nie wkradł się komfort psychiczny)

kamilo584 09.05.2011 08:57

Moim zdaniem , ten mecz pokaże nam , czy z tym składem mamy co marzyć o grze w europejskich pucharach , lech zagra na 100% bo jesli chce grać w pucharach ,musi wszystko do końca wygrywać.Moim zdaniem wygramy ale minimalnie

Griszka30KR 09.05.2011 09:11

Pareiko > Kotorowski
Wojtkowiak > Cikos
Chavez = Arboleda
Jaliens =Wołąkiewicz/Bosacki
Paljic = Henriquez
Sobolewski = Djurdevic
Wilk < Injac
Melikson > Stilic
Małecki > Kiełb, Wilk
Kirm < Kriwets
Genkov < Rudnevs

Nie będe komentował dlaczego ,kto lepszy w ofensywie,kto defensywie

Teqcontroller 09.05.2011 09:19

Wedlg mnie najtrudniejsze mecze moga okazac z tych latwych , a dlaczego ? Amica gra piach , wystraczy wylaczyc z gry Kriwetsa (czy jak mu tam jest) Rudnevsa i Stilicia , W 1 jedynastce powinni zagrac Wilk s Sobol , zeby zdominowac srodek , Jirsak sie nie nadaje , odstawia noge i czasem sie rusza jak mucha w gownie , natomiast Wilk zapierdala i to on powinien miec miejsce w pierwszej 11.

Na pewno trzeba bedzie uwazac na stale fragmenty gry i na placzka Arbolede.

szczepans21 09.05.2011 09:23

Cytat:

Wedlg mnie najtrudniejsze mecze moga okazac z tych latwych , a dlaczego ? Amica gra piach , wystraczy wylaczyc z gry Kriwetsa (czy jak mu tam jest) Rudnevsa i Stilicia , W 1 jedynastce powinni zagrac Wilk s Sobol , zeby zdominowac srodek , Jirsak sie nie nadaje , odstawia noge i czasem sie rusza jak mucha w gownie , natomiast Wilk zapierdala i to on powinien miec miejsce w pierwszej 11.

Na pewno trzeba bedzie uwazac na stale fragmenty gry i na placzka Arbolede.
i jeszcze bym przylepił kogoś do stilica bo mimo wszystko może rzucić piłkę i mogą być problemy...

adas123 09.05.2011 09:26

mi sie marzy zemsta za jesienna bo to byl dramat.lech generalnie gra piach ale glownie dzieki stilicowi maja przeblyski i w miare skutecznego rudnevsa na jego akcji wykonczenie.krivets to mnie nie przekonuje wcale.arbolode zgnoic jak dolhe kiedys trza.3 0 dla wisly biore w ciemno:d

Tenzen 09.05.2011 09:37

Czyli podstawowa jedenastka powinna wybiec taka sama jak z Lechią czyli z Wilkiem i Sobolem na środku.
Tu mnie zastanawia tylko to jak sobie poradzimy grając co 3 dni tym samym składem. Zwłaszcza czy Melikson wytrzyma przynajmniej do meczu z Legią.

Teqcontroller 09.05.2011 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1088105)
i jeszcze bym przylepił kogoś do stilica bo mimo wszystko może rzucić piłkę i mogą być problemy...

Sobol albo Wilk wybija mu z glowy szukanie pilki w srodku pola. :D

Cytat:

Czyli podstawowa jedenastka powinna wybiec taka sama jak z Lechią czyli z Wilkiem i Sobolem na środku.
Tu mnie zastanawia tylko to jak sobie poradzimy grając co 3 dni tym samym składem. Zwłaszcza czy Melikson wytrzyma przynajmniej do meczu z Legią.
Nasi sa b.dobrze przygotowani fizycznie , wiec o to sie nie boje.

Semper Fidelis 1985 09.05.2011 09:43

Jedynie pytanie co do składu to czy zagramy na dwóch def pomocników czy nie, w 1 wariancie zagra Wilk, w 2 (pewnie) Sivakov, ja bym postawił na taki sam skład (i taktyke) jak we wczorajszym meczu. Żeby tylko każdy był zdrowy, wczoraj włożyli mnóstwo serca i wysiłku w mecz, a przerwy mają tyle co nic, dziś wolne, jutro jakiś lekki trening i pojutrze mecz... będzie dobrze, musi być! trzeba wkońcu pokazać Amice gdzie ich miejsce (środek tabeli)

Edit:

Obstawiam że wygramy 1-0 (Genkov) po słabym meczu z obu stron.

Kobold 09.05.2011 10:16

Pareiko > Kotorowski
Cikos < Wojtkowiak
Chavez = Arboleda (obydwaj grają właściwie podobnie)
Jaliens =Wołąkiewicz/Bosacki
Paljic < Henriquez (remis w ofensywie , ale w defensywie lepszy zawodnik Lecha)
Sobolewski = Djurdevic
Wilk < Injac/Murawski
Melikson > Stilic
Małecki > Kiełb, Wilk
Kirm < Kriwets
Genkov < Rudnevs

gress 09.05.2011 10:19

Mała sugestia, dajcie sobie spokój z robieniem jakich równań typu: nazwiskoX >= NazwiskoY. Jak pokazały poprzednie mecze, można mieć nawet X>>>>Y i przegrać. Piłka nożna to nie gra 22 zawodników, ale gra dwóch zespołów !

Charlie 09.05.2011 10:29

Jak już się tak bawimy to:

Pareiko > Kotorowski - chyba jasna sprawa
Wojtkowiak = Cikos
Chavez > Arboleda - Osman to obecnie najlepszy stoper ligi,twardy jak skała, robiący kapitalne wślizgi. Mógłby tylko troszke lepiej grać głową, no ale i tak w destrukcji na pewno jest lepszy od Kolumbijczyka.
Jaliens < Wołąkiewicz/Bosacki - jeśli zagra Wołąkiewicz to może być to mały plusik na korzyść Lecha - Jaliens nie zachwyca, podobnie jak Bosacki.
Paljic < Henriquez
Sobolewski = Djurdevic
Wilk = Injac - Czarek po raz kolejny wczoraj pokazać się z dobrej strony, myśle, że można postawić między nimi znać równości - choć przewagą Injaca są kapitalne strzały z dystansu.
Melikson > Stilic -
Małecki > Kiełb, Wilk
Kirm = Kriwets - w stosunku do obydwu oczekiwania są większe niż to co teraz prezentują, obaj jednak potrafią błysnąć.
Genkov = Rudnevs - Łotysza można oceniać wyżej, jeśli spojrzy się na jego występy w pucharach - w lidze obaj grają podobnie czyli tak samo dobrze i są w niej chyba najlepszymi napastnikami.

Ale przede wszystkim Maaskant>Bakero i atmosfera w Wiśle > atmosfera w Poznaniu. Dlatego jak teraz nie pokonamy majtrów to chyba prędko tego nie uczynimy.

Teqcontroller 09.05.2011 10:47

Jestemy silniejsi , bardziej zgrani , niz ostatnio w pyrlandi , Jesli nasza obrona czegos nie od.......i to bedzie dobrze.

Nie chce juz kalkulowac , chce ino zeby nasi wygrali te dwa mecze w tym tygodniu , i sprawa MP byla pozamiatana.

MP daje nam szanse kase i konkretne transfery , Stan juz na pewno ma kogos na oku.

Tylko zwyciestwo !!

coni 09.05.2011 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1088144)
Jestemy silniejsi , bardziej zgrani , niz ostatnio w pyrlandi , Jesli nasza obrona czegos nie od.......i to bedzie dobrze.

Nie chce juz kalkulowac , chce ino zeby nasi wygrali te dwa mecze w tym tygodniu , i sprawa MP byla pozamiatana.

MP daje nam szanse kase i konkretne transfery , Stan juz na pewno ma kogos na oku.

Tylko zwyciestwo !!


Dokladnie! nie ma co srac w gacie ze strachu, bo niby przed kim?
przed ostatnią druzyna w tabeli ktora nie umie wygrac na wyjezdzie?
przed druzyna ze srodka tabeli która nawet jesli zagra dobrze (final PP) to i tak przegra?

To MY jestesmy liderem! to NAS maja sie bac!To My mamy gramy u siebie! To my bedziemy MP!

PANDEM0NIUM 09.05.2011 12:05

Na papierze wg mnie wygląda to tak

Bramkarze Pereiko > Kotorowski
Obrona
LP Paljic < Henriquez
PP Cikos < Wojtkowiak
ŚP Chavez = Arboleda
ŚP Jaliens = Bosacki
LP Kirm > Wilk
PP Małecki > Kiełb
ŚP Sobolewski = Murawski
ŚP Wilk=Injac
OŚP Melikson > Stilic
N Genkov < Rudnevs

Ławka Wisły > Ławka Lecha

Trener Wisły > Trener Lecha

Na papierze
Wisła - Lech 6:3

Semper Fidelis 1985 09.05.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1088174)
Na papierze wg mnie wygląda to tak....

A NA PAPIERZE jak wyglądało Wisła - Górnik?
Więc po co rozkminiać "na papierze" ?

Jeden 09.05.2011 12:23

Nasi wiedzą jak ważny to mecz dla Nas zresztą większość piłkarzy pamięta pierwszy mecz i zapewne chcą rewanżu więc będzie im się bardziej chciało niz amice bo amica zapewne skupi się aby tego meczu nie przegrać.Rudnevs poobija się o Osmana a Czarka przykleić do Stilicia i amica traci swoje atuty i będzie dobrze.Ja przewiduję ,że wygramy 2-0

Deever 09.05.2011 13:01

Z kącika statystyka...

O ile nie machnąłem się w obliczeniach, a 90minut.pl podaje prawidłowe dane, środowy mecz z Lechem będzie 180 ligowym spotkaniem Wisły przy R22 w erze Tele-Foniki*.

Co więcej, jeśli wygramy, będzie to nasze 140 zwycięstwo przy Reymonta pod rządami Cupiała.

Na razie odnieśliśmy ich 139, przy 30 remisach i 10 porażkach. Bilans bramkowy to 440 - 106.**




*za początek tejże ery przyjąłem pierwszy domowy mecz rundy wiosennej sezonu 1997/1998 (wygrana z GKS Katowice 2:0)

**powyższe statystyki nie obejmują meczów rozgrywanych "u siebie" w Sosnowcu i na Suchych Stawach

JohnyTS 09.05.2011 14:29

Djurdjević nie zagra.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisla,1635451

4karol4 09.05.2011 14:32

W przyszłą niedzielę ma szansę się spełnić moje marzenie: zwycięstwo w derbach przypieczętuje nasze mistrzostwo i jednocześnie spadek Cracovii. Mam nadzieję, że piłkarze tego nie spieprzą, bo drugi taki szczęśliwy układ gier może się przydarzyć za następne 100 lat. Żeby tak było potrzebne są wyniki innych drużyn:
Bytom - Cracovia 1
Polonia W. - Jagiellonia 1
Górnik - Legia 1X
Bytom - Górnik 1

Wtedy 2 zwycięstwa Wisły dadzą nam upragniony tytuł i zdegradują Cracovię! Także wszystko zależy przede wszystkim od nas, bo podane wyniki mają sporą rację bytu. Pasy i Jagiellonia grają kiepsko an wyjazdach, Legia gra w kratkę i wystarczy remis w Zabrzu, oraz trzeba liczyć na śląską solidarność w meczu Bytom-Górnik ;)
To byłby piekny rewanż na pasach za zeszły rok.

HEDu 09.05.2011 14:49

No to sciągniemy do siebie Henriqueza i Rudnevsa i mamy Lige Mistrzow ; d a no i na ławke Stilica : >

Titto 09.05.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1088174)
Chavez = Arboleda

Nie zgadzam się. Moim zdaniem patrząc na obecną formę obu zawodników to Chavez jest lepszy. Obok Pareiki, Meliksona, Genkova to obecnie najlepiej grający piłkarz w Wiśle. Zdecydowanie najlepiej się prezentuje z całej czwórki obrońców. Jedyne za co można go obwiniać chyba w tym sezonie to mecz z Górnikiem kiedy dał się łatwo ograć Sikorskiemu, ale warto podkreślić, że gdyby nie Chavez to w tamtym meczu moglibyśmy zebrać baty 3, 4 do jaja. A Arboleda? Na wiosnę gra tragicznie...popełnia głupie blędy, łapie głupie kartki...

podszywacz 09.05.2011 15:03

Ja mam do powiedzenia tylko krótko: w środę remis biorę w ciemno. Nasze zwycięstwo spowoduje że umrę z radości.

coni 09.05.2011 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deever (Post 1088194)
Z kącika statystyka...

O ile nie machnąłem się w obliczeniach, a 90minut.pl podaje prawidłowe dane, środowy mecz z Lechem będzie 180 ligowym spotkaniem Wisły przy R22 w erze Tele-Foniki*.

Co więcej, jeśli wygramy, będzie to nasze 140 zwycięstwo przy Reymonta pod rządami Cupiała.

Na razie odnieśliśmy ich 139, przy 30 remisach i 10 porażkach. Bilans bramkowy to 440 - 106.**




*za początek tejże ery przyjąłem pierwszy domowy mecz rundy wiosennej sezonu 1997/1998 (wygrana z GKS Katowice 2:0)

**powyższe statystyki nie obejmują meczów rozgrywanych "u siebie" w Sosnowcu i na Suchych Stawach


Piekna statystyka.

fialo 09.05.2011 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1088174)

ŚP Chavez = Arboleda
ŚP Jaliens = Bosacki
ŚP Sobolewski = Murawski
ŚP Wilk=Injac

Ciężko będzie nam wygrać z czterema nieboszczykami na boisku :rotfl:

Na luziku :)

mitmichael 09.05.2011 18:23

Bardzo ciekawa sytuacja - Robert Małek sedziował nasz mecz z Lechia a teraz poprowadzi mecz z Lechem. Jezeli bedzie sedziował tak dobrze jak z Lechia to przynajmniej jednego nie bedziemy sie musieli obawiac.

JrQ- 09.05.2011 19:23

raz na rok to i miotła od kija strzeli

Wojtas 09.05.2011 19:38

Ja tylko chce rewanzu za to 4;1 na Kuchennym stadionie.

Maja walczyc,gryzsc,kopac ,niewazne jak ,wazne jest zwyciestwo i rewanz za tamten mecz.

michael 09.05.2011 19:52

Jak zagrają tak samo skoncentrowani i zdeterminowani jak z Lechią to myślę, że z naszym wsparciem 3 punkty powinny zostać pod Wawelem ; )
Grunt żeby wyszli takimi samym ustawieniem jak w Gdańsku, Czarek jest bardzo potrzebny i co najważniejsze jest w dobrej formie ;]
Ave Wisła.

DeadOrAlive 09.05.2011 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1088369)
Ja tylko chce rewanzu za to 4;1 na Kuchennym stadionie.

Maja walczyc,gryzsc,kopac ,niewazne jak ,wazne jest zwyciestwo i rewanz za tamten mecz.

Ten cytat powinni sobie wywiesić przed tym meczem w szatni we wszystkich językach, jakich trzeba.

Oni mają coś w tym meczu do udowodnienia i myślę, że jeśli Robert odpowiedni wpoi im mentalność bezlitosnych bestii, to możemy być spokojni o wynik.

Jedyne, czego się obawiam, to możliwość wyskoczenia z nową " super " taktyką lub dziwnymi przetasowaniami w składzie.

Oldpara 09.05.2011 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1088386)
Jedyne, czego się obawiam, to możliwość wyskoczenia z nową " super " taktyką lub dziwnymi przetasowaniami w składzie.

W Lechu Bakero, czy Wiśle Maskaanta? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl