Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8027)

royalmichael 18.04.2011 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1079040)
Maaskant powinien jednak mieć "Mały" ból głowy po tym jak imo rozegraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie (jeśli chodzi o kulture gry ) .

Dokładnie o tym chciałem wspomnieć. Teraz wróci Sobol i Małecki, ale czy to oznacza, że zagramy lepiej? żadnemu nie można odmówić zaangażowania i ambicji, ale...
W moim odczuciu Wilk już teraz jest lepszy od Sobola, cóż Sobol zrobił wiele dla Wisły ale to już nie ta lata, nie ta forma.. zrobił się strasznie drewniany. na forum panuje opinia, że Wilk zagrał słabo. według mnie wręcz przeciwnie, a jeszcze powołam się na osoby, które w temacie jednak bardziej się orientują niż 90% forumowiczów - był bardzo chwalony w Lidze+.
Co do Małego to jego taktyką jest "podaj, ja wezmę piłkę, będę tylko na nią patrzył i biegł byle do przodu". Oczywiście bronią go bramki i asysty, ale ciekawi mnie czy to przejdzie w pucharach. Gra bardzo chaotycznie, dla porównania zupełnie na innym biegunie jest Melikson. Ale nie piszę, że gra źle, tak jak wspomniałem - statystyki go w pełni bronią.
No i to bez Małego i Sobola mogliśmy oglądać dobrze taktycznie grającą Wisłę, wymienność pozycji, utrzymywanie się przy piłce, wystawianie się itd. Myślę, że niezależnie co zrobi Maaskant - ma pełne zaufanie.

wujekWojtek 18.04.2011 01:37

Jestem bardzo niezadowolony z tego że Korona pokonała Śląska. Chciałem w końcu zwycięstwa z kimś a nie z drużyną która jest w kryzysie, jak np Jagiellonia w meczu z nami. Chciałem żeby Wisła zwyciężyła niepokonany od 15? kolejek Śląsk, żeby nikt nie mówił, że zdobyliśmy ten tytuł bo tak naprawdę nikt go nie chciał. Chciałem, żeby nikt nie deprecjonował naszego 13 mistrzostwa. No ale cóż. Trzeba pojechać i zgarnąć 3 pkt ;)

arti 18.04.2011 08:35

Dobrze byłoby wygrać, ale może być też remis bo jak wiadomo nie jesteśmy nadzwyczaj stabilni na wyjazdach (choćby Bytom, Korona). Wygrana we Wrocku byłaby sporym krokiem do MP - mam nadzieję, że Orest i Pepe nie będą robić problemów...:) Swoje już ugrali i szczerze mówiąc marzenia Śląska o pucharach można między bajki włożyć - max 5 miejsce w tym składzie

aNouc 18.04.2011 13:22

Cytat:

Tsvetan Genkov nadal odczuwa skutki kontuzji, jakiej nabawił się w trakcie meczu z GKS-em Bełchatów. Bułgarski napastnik ucierpiał w wyniku starcia przy linii końcowej boiska z Maciejem Małkowskim.

Co prawda bezpośrednio po meczu trener Maaskant mówił, że bardziej poobijany Genkov był po meczu z Koroną Kielce, ale okazało się, że tym razem jedno ze starć przyniosło poważniejsze skutki. Napastnik bowiem w poniedziałek nie wyszedł z powodu tej kontuzji na trening. „Musimy jeszcze zaczekać, żeby dokładnie powiedzieć, jak poważny jest uraz Genkova. Na razie nie wiadomo, czy będzie on mógł wystąpić w najbliższym meczu, bo trzeba pamiętać, że gramy już w czwartek” – poinformował trener Maaskant.

Genkov był w klubie w czasie, gdy jego koledzy ćwiczyli na boisku bocznym. Bułgar poniedziałek spędził na ćwiczeniach na siłowni i pracy z fizjoterapeutami.

O ile Tsvetan miałby nie zagrać w meczu ze Śląskiem Wrocław, to zastąpiłby go najprawdopodobniej ktoś z dwójki Rios, Żurawski. „Co prawda na tej pozycji mógłby zagrać także Małecki, ale w pierwszej kolejności jako ewentualne zastępstwo Genkova będą rozważani Żurawski i Rios” – zapowiedział szkoleniowiec Białej Gwiazdy.
http://www.facebook.com/WislaKrakow

Teqcontroller 18.04.2011 13:34

Gienkowi nic nie będzie , to kawał chłopa :D

Gienek staję się teraz naszą mocną stroną i to bardzo cieszy.
Co do meczu z WKS-em to trzeba będzie uważać na rożne i oczywiście na wrzutki w nasze pole karne , każdy wie dlaczego.Po za tym nie ma lipy , nie ma odpuszczania zawodnicy to wiedzą, i na Śląsku trzeba grać o 3pkt.Skład pewnie będzie taki jak w meczu z Koroną.

sorin320 18.04.2011 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1079116)
Jestem bardzo niezadowolony z tego że Korona pokonała Śląska. Chciałem w końcu zwycięstwa z kimś a nie z drużyną która jest w kryzysie, jak np Jagiellonia w meczu z nami. Chciałem żeby Wisła zwyciężyła niepokonany od 15? kolejek Śląsk, żeby nikt nie mówił, że zdobyliśmy ten tytuł bo tak naprawdę nikt go nie chciał. Chciałem, żeby nikt nie deprecjonował naszego 13 mistrzostwa. No ale cóż. Trzeba pojechać i zgarnąć 3 pkt ;)

MAsz problemy... niech se mówią, mistrz to mistrz, którego z resztą jeszcze nie mamy. 6pkt przewagi i bardzo cięzkie mecze. Bardzo wierzę w to mistrzostwo, ale jeszcze nie chłodźmy szampanów. I pamiętajmy że to nei jest cel nr1, naszym celem nr1 jest Liga Mistrzów i tego sie trzymajmy.

PhantomRanger 18.04.2011 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1079116)
Jestem bardzo niezadowolony z tego że Korona pokonała Śląska. Chciałem w końcu zwycięstwa z kimś a nie z drużyną która jest w kryzysie, jak np Jagiellonia w meczu z nami. Chciałem żeby Wisła zwyciężyła niepokonany od 15? kolejek Śląsk, żeby nikt nie mówił, że zdobyliśmy ten tytuł bo tak naprawdę nikt go nie chciał. Chciałem, żeby nikt nie deprecjonował naszego 13 mistrzostwa. No ale cóż. Trzeba pojechać i zgarnąć 3 pkt ;)

Czy to nasza wina, że na się "chce" mistrzostwo zdobyć, a reszcie nie?? Pod tym względem bynajmniej nie należy patrzeć na innych tylko robić swoje.

Wczoraj wspomniałem, że porażka Śląska to tylko kwestia czasu jednak mecz był typowo na remis i nie spodziewałem się, że już za 9 godzin moje słowa okażą się prawdą. Jednak prawdą jest, że Śląsk podobnie jak i Lechia z meczu na mecz tracą ten impet i równają do reszty. My zaś powoli się rozpędzamy co wcale nie znaczy, że nie "złapiemy gumy" w czwartkowym meczu. Ja jednak liczę, że 3 pkt. przyjadą do Krakowa, a później Śląskowi należy życzyć jak najlepiej.

orm 18.04.2011 16:53

Styl gry Śląska jest bardzo niewygodny dla tzw. faworytów. Śląsk dobrze się broni i bardzo niebezpiecznie kontratakuje. Do tego jeszcze stałe fragmenty gry i strzały z dystansu. Śląskowi lepiej idzie gra z drużynami z góry tabeli i nam będzie z nim prawdopodbnie bardzo ciężko. Na pewno trudniejszy mecz niż z GKS...

skeba 18.04.2011 16:59

Cytat:

żeby nikt nie mówił, że zdobyliśmy ten tytuł bo tak naprawdę nikt go nie chciał. Chciałem, żeby nikt nie deprecjonował naszego 13 mistrzostwa. No ale cóż. Trzeba pojechać i zgarnąć 3 pkt ;)
Człowieku, nawet jak Wisła będzie miała 15 pkt przewagi to i tak będą deprecjonować, bo im żal dupe ściska, ze ich drużyna nie zdobyła trofeum, głownie to będą kibice Lecha, czy też Legii. Zawsze zwalą na sędziów, terminarz, na murawę itd. :)

Liczy się Mp, a jak go zdobędziemy, to już mnie nie interesuje

wolfy 18.04.2011 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1079207)
Gienkowi nic nie będzie , to kawał chłopa :D

Oby. Dopiero co chłopak zaczął strzelać, poza tym nie mamy innego napastnika.

DJ Hazel 18.04.2011 17:49

Do końca sezonu pozostało już tylko 8 spotkań i każdy mecz będzie dla nas jak finał.Łatwo nie będzie bo ale jeśli będziemy grali to co z Bełchatowem jestem spokojny.Przyda nam się podreperować bilans meczów na wyjeździe.Nie możemy stracić punktów bo pamiętajmy że Jagiellonia gra u siebie z Górnikiem więc raczej pewnie zdobędzie 3 punkty.

dido 18.04.2011 19:09

Ludzie!!! Żeby Jaga nas wyprzedziła to oni muszą wygrać o trzy mecze więcej niż my. A to - przy takiej grze Jagi - raczej jest już niemożliwe. Więc bez paniki. W meczu ze Śląskiem trzeba grać tak jak w 2 połowie z Bełchatowem. I przede wszystkim nie dopuszczać do stałych fragmentów gry w okolicach naszego pola karnego, bo któryś z naszych piłkarzy może wsadzić swoją kanciastą łepetynę i zasadzić samobója w ostatniej minucie meczu.

Arronax 18.04.2011 20:07

Każdy mecz trzeba grać na 300% bo odpuszczanie wiadomo czym się kończy. A czemu mamy bać się Sląska? Niech oni boją się nas ;) .

mitmichael 18.04.2011 20:08

Musielibysmy miec niezly zanik formy zeby pozwolic sobie na roztrwonienie przewagi nad reszta a taka Jagiellonia musialaby byc 2 razy lepsza od nas.

skeba 18.04.2011 20:17

Wisła
Slask - W, Górnik Zabrze - D, Lechia - W, Lech Poznan - D, Cracovia - D, Legia - W, Zagłebie - W, Polonia Warszawa - D

Jagiellonia

Gornik Zabrze - D, Polonia Bytom - W, Widzew Lodz - D, Polonia Warszawa - W, Legia Warszawa - D, Korona - D, Cracovia - W, Ruch Chorzów - W

Jakby nie patrzeć to mamy trudniejszych przeciwników. Nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów, bo Jaga może doskoczyć. Sezon temu stracilismy przewagę 10 pkt nad Lechem, teraz mamy 6, więc muszą się spiać Wiślacy i grać na 100%

tas de fleia 18.04.2011 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1079275)
Człowieku, nawet jak Wisła będzie miała 15 pkt przewagi to i tak będą deprecjonować, bo im żal dupe ściska, ze ich drużyna nie zdobyła trofeum, głownie to będą kibice Lecha, czy też Legii. Zawsze zwalą na sędziów, terminarz, na murawę itd. :)

Liczy się Mp, a jak go zdobędziemy, to już mnie nie interesuje

Akurat Legii kibice wydaje mi się pod tym względem są dość rozsądni i podziękują raczej swoim pupilom, ale że kibice wronieckiej Amiki będą uważać, że są pokrzywdzeni przez wszystkich i wszystko wkoło to akurat więcej niż pewne. Ale chyba już każdy wie cóż to za klub jest więc raczej nikt ich na poważnie nie bierze.

JrQ- 18.04.2011 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dido (Post 1079306)
Ludzie!!! Żeby Jaga nas wyprzedziła to oni muszą wygrać o trzy mecze więcej niż my. A to - przy takiej grze Jagi - raczej jest już niemożliwe. Więc bez paniki. W meczu ze Śląskiem trzeba grać tak jak w 2 połowie z Bełchatowem. I przede wszystkim nie dopuszczać do stałych fragmentów gry w okolicach naszego pola karnego, bo któryś z naszych piłkarzy może wsadzić swoją kanciastą łepetynę i zasadzić samobója w ostatniej minucie meczu.

bardziej mimo wszystko obawiałbym sie Lecha, Jaga jest cienka...

Sami 18.04.2011 21:33

Ale panikujecie :D
W tamtym sezonie mieliśmy przewagę 8pkt nad Lechem po 17 kolejkach.
Pamiętajcie jednak, że katastrofalnie zaczęliśmy rundę wiosenną:
3 mecze, 1pkt i 0 goli.
Po 20 kolejkach Lech był już tylko 2pkt za nami, a trzeba przyznać, że grał wtedy najlepszą piłkę w Polsce od czasów Wisły z jesieni 2007. My przy takiej pycie, którą prezentowaliśmy potrafiliśmy utrzymać lidera do 29. kolejki i pewnie utrzymalibyśmy go do końca, gdyby nie kosmiczny samobój Jopa.

Więc panowie - więcej spokoju i optymizmu. Wisła gra najlepiej w piłkę w całej lidze. Dodatkowo mamy mocną ławkę, co pokazał ostatni mecz. Pozostałe drużyny ligi są po prostu za słabe, aby w jakikolwiek sposób nam zagrozić. Do końca sezonu nie przegramy meczu. Z Lechem, Legią, Cracovią wygramy i to pewnie. Naprawdę nie mamy się czego obawiać. Podobnie jak najbliższego meczu ze Śląskiem, gdzie przewiduję wynik powyżej 2,5 goli. Jakieś 2-1, 3-1 dla nas. Jedyne czego się obawiam to tego, aby nie dochodziło do takich sytuacji jak w meczu z Koroną, gdzie my chcieliśmy grać w piłkę, a oni łamać kości. Jeżeli sędziowie nie pozwolą na wyrównywanie szans na boisku chamską i brutalną grą tylko pozwolą grać w piłkę to skończą się remisy na wyjazdach i nie widzę żadnych przeciwników w lidze...

Na koniec sezonu typuję tak:
1. Wisła, 2. Jagiellonia, 3. Lech, 4. Polonia

a_r_e_n_a 18.04.2011 21:39

Cytat:

Jakby nie patrzeć to mamy trudniejszych przeciwników. Nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów, bo Jaga może doskoczyć. Sezon temu stracilismy przewagę 10 pkt nad Lechem, teraz mamy 6, więc muszą się spiać Wiślacy i grać na 100%
Tylko, że w naszym przypadku wszystko wskazuje, że będzie coraz lepiej, jesteśmy na fali wznoszącej. Chcemy walczyć o LE to musimy radzić sobie na każdym terenie i z każdym zespołem.

matkur 18.04.2011 21:41

a Lech gra z takimi rywalami:
GKS Bełchatów (dom), Zagłębie(wyjazd),Górnik Zabrze(dom), Wisła(Wyjazd), Ruch(dom), Lechia Gdańsk (wyjazd), Polonia Bytom(wyjazd), Korona(dom)
Wydaje się że z trójki Wisła, Lech, Jagiellonia to my mamy najgorszy terminarz. ale nie ma co biadolić. Wygrywamy 3 kolejki teraz pod rząd przyjeżdża Lech lub ewentualnie kilka dni później Cracovia i możemy się cieszyć z mistrzostwa:)

Proud 18.04.2011 21:49

Panowie, wydaje mi się, że dla Amiki sprawa Mistrzostwa jest zamknięta.

Wisła musiałaby przegrać 3 mecze i jeden zremisować z 8, a Lech wszystko wygrać. A patrząc na ich grę w meczu z Legią szczerze w to wątpię. Prędzej Legia ma szanse trochę tą stratę zmiejszyć. Ale oni mają tak jakby 13 pkt straty.

Dla mnie jedynymi drużynami które będą walczyć o Mistrzostwo są Wisła i Jaga. Jaga ma łatwiejszy terminarz, ale Wisła 6pkt przewagi, a w zasadzie 7. Szanse oceniam na 60% do 40% dla Wisły.

WILDLIFE 18.04.2011 22:41

Na sto procent Wisła zostanie Mistrzem Polski, ale co do drugiego miejsca to chyba Jaga nie utrzyma i pogubi punkty i ktoś z pozostałej grupy pościgowej wskoczy do czołówki, największe szanse ma Legia, a co do szans to oceniam 80% do 20% dla Wisły;)

Charlie 18.04.2011 22:57

Czy istnieją jakieś racjonalne przesłanki, że nagle zaczniemy przegrywać, a Jagiellonia wróci do formy z jesienii i zacznie masowo gromadzić punkty? Nie wiem jaki jest sens przywoływania zmarnowanej przewagi z ubiegłego sezonu, skoro wtedy zmarnowaliśmy ją głównie w 3 pierwszych kolejkach. Obecna Wisła jest mocniejsza od ubiegłorocznej, a obecna Jaga jest słabsza od Amiki sprzed roku. Dlatego nie widzę powodów do jakiś ponurych rozważam co może się wydarzyć w dalszej cześci sozonu, skoro na razie nic nie zwiastuje, by coś miało pójść nie po naszej myśli. A, że każdy mecz trzeba zagrać na maksa - to chyba oczywiste i każdy w klubie jest tego świadomy.

twardybidon 18.04.2011 22:58

Z tym Lechem i Legią to ktoś się zagalopował - oni mają 12 pkt. straty, a zostało raptem 8 meczów. Nawet patrząc pesymistycznie na terminarz Wisły i zakładając, że Wisła:
- wygra tylko mecze u siebie - Górnik, Cracovia, KSP
- przegra mecze z bezpośrednie z Lechem i Legią
- zremisuje na wyjazdach ze Ślaskiem, Koroną i Zagłębiem (lub raz wygra i dwa razy przegra)
to daje to Wiśle 56 punktów, czyli Lech i Legia musiałyby wygrać wszystkie mecze i zaledwie zrównałyby się z Wisłą.
A umówmy się, że nie ma ludzkiej siły żeby te chimeryczne ekipy wygrały komplet meczów.

MCX 18.04.2011 23:07

W walce o 1 miejsce jesteśmy faworytem, mamy 80% szans na zwycięstwo, Jagiellonia 20%. Trzecie miejsce moim zdaniem Lech, Polonia albo Legia. Za nimi Śląsk, Lechia albo Górnik.

Z kolei jeśli chodzi o spadek z ligi to walka o utrzymanie rozegra się pomiędzy Polonią Bytom, Arką i Cracovią.

Maciek(TSW) 18.04.2011 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 1079424)
W walce o 1 miejsce jesteśmy faworytem, mamy 80% szans na zwycięstwo, Jagiellonia 20%. Trzecie miejsce moim zdaniem Lech, Polonia albo Legia. Za nimi Śląsk, Lechia albo Górnik.

Z kolei jeśli chodzi o spadek z ligi to walka o utrzymanie rozegra się pomiędzy Polonią Bytom, Arką i Cracovią.

Ale z ciebie typer szacun!!!

majson 19.04.2011 06:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1079420)
Czy istnieją jakieś racjonalne przesłanki, że nagle zaczniemy przegrywać, a Jagiellonia wróci do formy z jesienii i zacznie masowo gromadzić punkty? Nie wiem jaki jest sens przywoływania zmarnowanej przewagi z ubiegłego sezonu, skoro wtedy zmarnowaliśmy ją głównie w 3 pierwszych kolejkach. Obecna Wisła jest mocniejsza od ubiegłorocznej, a obecna Jaga jest słabsza od Amiki sprzed roku. Dlatego nie widzę powodów do jakiś ponurych rozważam co może się wydarzyć w dalszej cześci sozonu, skoro na razie nic nie zwiastuje, by coś miało pójść nie po naszej myśli. A, że każdy mecz trzeba zagrać na maksa - to chyba oczywiste i każdy w klubie jest tego świadomy.


Dokładnie jesteśmy drużyną zdecydowanie najmocniejszą w tej lidze. Trzeba grać w każdym meczu na maksa i patrzyć się tylko na siebie.

sandbender 19.04.2011 06:37

Istotne jest żeby cała trójka - Cikos, Kirm, Jirsak - zarobiła po czwartej żółtej kartce we Wrocławiu. Bo to oznacza pauzę w meczu z Górnikiem. Inaczej na bank pozarabiają w Gdańsku i z Lechem będzie kłopot.

mitmichael 19.04.2011 06:54

Trzeba wszystko u siebie wygrywac i basta - z Cracovia, Lechem u siebie z taka gra jak chociazby z Bełchatowem w 2 polowie nie ma bata bysmy nie odniesli zwyciestwa

JrQ- 19.04.2011 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1079438)
Trzeba wszystko u siebie wygrywac i basta - z Cracovia, Lechem u siebie z taka gra jak chociazby z Bełchatowem w 2 polowie nie ma bata bysmy nie odniesli zwyciestwa

a co ma jakośc gry do zwycięstwa? mozna pieknie grac i przegrac
mowicie, ze mamy spora przewage, ok, ale pamietajcie, ze mamy serie Lech, Cracovia, Legia, wyjazd do Wrocławia i u siebie Polonię. Jak dla mnie scenariusz że te wszystkie mecze przegramy, jest możliwy. Jeśli dla Was nie, to naprawdę, macie marne pojęcie o piłce...

crux.a 19.04.2011 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1079441)
mowicie, ze mamy spora przewage, ok, ale pamietajcie, ze mamy serie Lech, Cracovia, Legia, wyjazd do Wrocławia i u siebie Polonię. Jak dla mnie scenariusz że te wszystkie mecze przegramy, jest możliwy. Jeśli dla Was nie, to naprawdę, macie marne pojęcie o piłce...

Ile razy w erze Cupiała Wiśle zdarzyła się seria pięciu porażek z rzędu? Jak często takie serie zdarzają się drużynom prowadzącym w tabeli jakiejkolwiek ligi po ponad 2/3 rozgrywek? Jak często takie serie w ogóle przytrafiają się drużynom występującym w najwyższej klasie rozgrywkowej jakiegokolwiek kraju? Odpowiedź na pierwsze pytanie: nigdy. Odpowiedź na dwa kolejne: nie wiem, ale niesłychanie rzadko. Taki scenariusz jest owszem możliwy, lecz nieprawdopodobny.
Wszystko, co wiemy o piłce nożnej w ogóle i o polskiej lidze w szczególności uprawnia dziś do stwierdzenia, że Wisła najprawdopodobniej będzie mistrzem Polski. Tytuł dla kogokolwiek innego byłby ogromną niespodzianką. I co więcej: stwierdzenia takie nie powinny być poczytywane za wywieranie presji na Wisłę, która ma po prostu grać swoje - to wystarczy z naddatkiem. Przeciwnie, to jest wywieranie presji na resztę stawki, bo oznacza taki mniej więcej komunikat: chcecie mistrza, to musicie po pierwsze modlić się o radykalne załamanie formy Wisły, po drugie musicie modlić się o równie radykalny wzrost i stabilizację waszej formy i po trzecie modlić się, żeby otwierająca się szansa nóg wam nie spętała (to dotyczy zwłaszcza Jagi).

Charlie 19.04.2011 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1079441)
a co ma jakośc gry do zwycięstwa? mozna pieknie grac i przegrac
mowicie, ze mamy spora przewage, ok, ale pamietajcie, ze mamy serie Lech, Cracovia, Legia, wyjazd do Wrocławia i u siebie Polonię. Jak dla mnie scenariusz że te wszystkie mecze przegramy, jest możliwy. Jeśli dla Was nie, to naprawdę, macie marne pojęcie o piłce...

Tak z ciekawości - ile przegraliśmy dotąd meczów u siebie, że nagle twierdzisz, że mamy przegrać przy R22 3 mecze, z czego jeden z najgorszą w lidze Cracovią i jeden z przeciętną Polonią? O ile strata punktów z majstrami może sie zdarzyć, gdyż z nimi zawsze ciężko się gra, to rozkminianie, że przegramy 5 z ostatnich 8 spotkań, pomimo iż wszystkie wymienione przez Ciebie drużyny grają mniejszy lub większy piach to już przegięcie.

Semper Fidelis 1985 19.04.2011 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1079441)
macie marne pojęcie o piłce...

Dobrze że mamy Ciebie mistrzu!

Nie wiadomo czego się spodziewać po Śląsku, widać ostatnio forma zdecydowanie w dół... 2-3 tyg temu remis we Wrocławiu brał bym w ciemno, dziś już nie, dobrze że wraca Mały i Sobol, osobiście chciałbym środek pola Sobol-Melikson-Wilk ale pewnie zagra Jirsak, zapowiada się ciekawy mecz, oby szczęśliwy dla nas!
TSW & WKS!

jova 19.04.2011 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1079420)
Czy istnieją jakieś racjonalne przesłanki, że nagle zaczniemy przegrywać, a Jagiellonia wróci do formy z jesienii i zacznie masowo gromadzić punkty?

Nic nie wskazuje, że Jaga się rozkręci, ale nasze przegrane wcale nie są tak mało prawdopodobne. Mamy jeszcze wielu trudnych rywali do pokonania i nie ma co wmawiać sobie, że sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta. Trzeba do tego podchodzić spokojnie, z respektem dla przeciwników, bo nie jesteśmy zespołem, który potrafi na luzie wygrywać spotkania ze średniakami.

Edit:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1079459)
z przeciętną Polonią?

Akurat Polonia, w aktualnej formie, jest zespołem na pierwszą piątkę. Gdyby pracowali z Zielińskim od początku sezonu, to pewnie liczyliby się jeszcze w walce o mistrza.

PhantomRanger 19.04.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1079441)
a co ma jakośc gry do zwycięstwa? mozna pieknie grac i przegrac
mowicie, ze mamy spora przewage, ok, ale pamietajcie, ze mamy serie Lech, Cracovia, Legia, wyjazd do Wrocławia i u siebie Polonię. Jak dla mnie scenariusz że te wszystkie mecze przegramy, jest możliwy. Jeśli dla Was nie, to naprawdę, macie marne pojęcie o piłce...

Równie dobrze te mecze możemy wygrać po 5:0. "Jeśli dla Ciebie nie, to naprawdę, masz marne pojęcie o piłce..." Co z tego, że mamy ich u siebie? Lech gra kaszane, Śląsk gra coraz gorzej, z Polonią gramy w ostatniej kolejce i wielce prawdopodobne, że to dla nas będzie mecz o pietruszkę - ot pożegnać się z sezonem. Derby to inna sprawa tutaj każdy wynik jest możliwy, ale zaznaczmy od razu, że w obu klubach większość stanowią obcokrajowcy więc dla nich to mecz jak każdy inny. Jeśli my mamy się bać drużyn w ekstraklasie to czego my w Europie szukamy?? Strach przed drużynami - nie, brak lekceważenia każdej Polskiej drużyny - jak najbardziej.

prezes85 19.04.2011 09:31

Macie link do tabeli z podzialem na wyniki w kazdej rundzie oraz ze wzgledu na dom/wyjazd?

Wislak2221 19.04.2011 11:02

Może mi ktoś powiedzieć jak bedzie wygladal mecz ze Ślaskiem ze strony kibicowskiej??? tzn jak bylo ostatnimi laty jade pierwszy raz na taki wyjazd i jak to bedzie??? bedziemy wbijac do braci ze slaska? czy tam gdzie mamy bilety?? jak Wisla strzeli bramke to cieszymy sie jak w Krakowie?? czy tak nie okazywac bardzo tego? jesli zapomnialem o czyms to powiedzcie mi jak to ogólnie wyglada. A i czy napewno nic sie nie stanie jak wyskocze w koszulce Wisly na sektor Slaska


http://www.fanslask.pl/?p=5390 zreszta prosze przeczytac ;]
Z góry dzięki ;)

mitmichael 19.04.2011 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1079441)
mowicie, ze mamy spora przewage, ok, ale pamietajcie, ze mamy serie Lech, Cracovia, Legia, wyjazd do Wrocławia i u siebie Polonię. Jak dla mnie scenariusz że te wszystkie mecze przegramy, jest możliwy

Scenariusz kazdy jest mozliwy ale czy to zle, ze wierze w swoj klub i nie przewiduje porazki na własnym stadionie? O wyjazdach nie wspomniałem bo tam idzie nam ostatnio roznie.

Donki 19.04.2011 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak2221 (Post 1079532)
Może mi ktoś powiedzieć jak bedzie wygladal mecz ze Ślaskiem ze strony kibicowskiej??? tzn jak bylo ostatnimi laty jade pierwszy raz na taki wyjazd i jak to bedzie??? bedziemy wbijac do braci ze slaska? czy tam gdzie mamy bilety?? jak Wisla strzeli bramke to cieszymy sie jak w Krakowie?? czy tak nie okazywac bardzo tego? jesli zapomnialem o czyms to powiedzcie mi jak to ogólnie wyglada. A i czy napewno nic sie nie stanie jak wyskocze w koszulce Wisly na sektor Slaska


http://www.fanslask.pl/?p=5390 zreszta prosze przeczytac ;]
Z góry dzięki ;)

:shock: Ty tak na serio ?

Kluvi 19.04.2011 12:05

Wislak2221 a czytałeś ten artykuł? Bo on Ci odp na pytanie czy możesz wejść w koszulce Wisły na sektor Śląska..
z resztą tytuł totalnie nietrafiony jest w tym linku, bo z treści wynika co innego heh


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl