Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8006)

Blaszczu16 06.04.2011 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1073397)
Ale jak piłkarze Korony mają pokazać coś, czego po prostu nie potrafią? To nie są ludzie stworzeni do grania o wyższe cele niż 10 miejsce w tabeli, nie oszukujmy się. Wygrywamy z Legią i Jagą, nie możemy się bać wynalazków pokroju Korony, po prostu nie wypada

Na wyjazdach gramy słabo więc należy się obawiać o wynik.

AYALA 06.04.2011 08:41

Okuka trenerem Korony ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html

PhantomRanger 06.04.2011 08:54

Podobno na trenera Korony brany jest pod uwagę także Kasperczak :)

Feniks1983 06.04.2011 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1073397)
Wygrywamy z Legią i Jagą, nie możemy się bać wynalazków pokroju Korony, po prostu nie wypada

Tyle że wygrywaliśmy u siebie, a z Korona u Nas był remis. Oczywiście widzę co się dzieje u Scyzoryków ale zawsze jest tak że zmiana trenera daje chwilowego (lub dłuższego) kopa bo trzeba się pokazać przed nowym trenerem. I tu gracze Korony mogą podejść do meczu na większej ambicji i wtedy będzie ciężko, tym bardziej że i My na wyjazdach gramy słabiej. Mimo wszystko powinniśmy zdobyć 3pkt.

Pablo84 06.04.2011 10:55

Cytat:

Wobec licznych działań podejmowanych zarówno przez Koronę Kielce S.A., miasto Kielce, oraz Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach, a także w odpowiedzi na decyzję Wydziału ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN zmierzających do pozbawienia kibiców Wisły Kraków S.A. możliwości bezpośredniego uczestniczenia w meczu Ekstraklasy rozgrywanego w dniu 10.04.2011 r. w Kielcach pomiędzy Koroną Kielce i Wisłą Kraków, Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków stwierdza stanowczo, że w zaistniałym stanie faktycznym nie istnieje żadna podstawa prawna, na której mogłyby się oprzeć Korona Kielce S.A. oraz Polski Związek Piłki Nożnej podejmując decyzję o niewpuszczaniu kibiców gości na swój stadion.



W pierwszej kolejności należy podkreślić, że stosownie do pkt 8 Uchwały nr XI/284 z dnia 23 lipca 2009 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie Zasad przyjmowania kibiców drużyny gości na zawodach podczas rozgrywek organizowanych przez Ekstraklasę SA „Jeżeli organizator zawodów jest zmuszony do zmniejszenia liczby miejsc przeznaczonych dla kibiców przyjezdnych, występuje na 28 dni przed planowanym terminem imprezy do Wydziału Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN i niezwłocznie po otrzymaniu zgody - nie później niż 21 dni przed imprezą - informuje o tym klub zamawiający bilety". Jak wynika z pisma Polskiego Związku Piłki Nożnej Korona Kielce S.A skierowała stosowne pismo w dniu 23.03.2011 r., uchybiając w ten sposób obu terminom określonym Uchwałą, a więc wniosek ten nie może zostać uwzględniony z przyczyn braków formalnych.



Niezależnie od powyższego, należy stwierdzić, że podejmując działania zmierzające do niewpuszczenia kibiców Wisły Kraków na mecz, Korona Kielce S.A. daje jasny sygnał, że nie jest gotowa na organizowanie meczów na poziomie Ekstraklasy i sama podważa wiarygodność swojej licencji. Daje to również asumpt do zbadania czy stadion Korony Kielce rzeczywiście spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i może być dopuszczony do rozgrywek na tym szczeblu. Z całą stanowczością należy przypomnieć, że posiadanie na stadionie sektora gości przystosowanego do przyjmowania kibiców przyjezdnych jest jednym z warunków otrzymania licencji przez kluby Ekstraklasy.



Na kibiców Wisły Kraków nie został nałożony żaden zakaz stadionowy, który skutkowałby ich przymusową absencją w meczu rozgrywanym 10.04.2011 r. z Koroną w Kielcach. Działania podjęte przez Koronę Kielce S.A., kielecką Policję oraz miasto Kielce, zmierzające do niewpuszczenia kibiców Wisły Kraków na zbliżające się spotkanie stanowią przyznanie się do faktu, że podmioty te nie są w stanie zapewnić należytego bezpieczeństwa podczas zorganizowanej imprezy masowej.



Ponadto nie można wskazać żadnych logicznych argumentów tłumaczących fakt, że tydzień przed planowanym meczem z Wisłą Kraków, Korona Kielce S.A. decyduje się na wpuszczenie na sektor gości zorganizowanej grupy kibiców Polonii Warszawa, nie wskazując w tym zakresie żadnych zastrzeżeń.



Całkowicie niezrozumiałe jest działanie Polskiego Związku Piłki Nożnej polegające na wybiórczym stosowaniu prawa (w tym ustanowionego przez siebie) co stoi w jaskrawym kontraście z deklaracjami Związku o chęci ustalenia sprawnej regulacji prawnej poprawiającej zachowanie kibiców piłkarskich oraz atmosferę na stadionach. Bezcelowe jest dążenie do uchwalania nowego prawa w sytuacji kiedy Związek pozwala sobie na zbyt daleko idącą dowolność a wręcz łamanie prawa.



Zaznaczyć również należy że prezentowana na przestrzeni ubiegłych lat otwarta niechęć Korony Kielce S.A. do ułożenia współpracy w Wisłą Kraków S.A. w zakresie przyjmowania kibiców gości i uciekanie się do bezprawnych działań mających na celu uniemożliwienie wpuszczania kibiców Wisły Kraków na obiekt w Kielcach sprzyja niezdrowym emocjom i narastaniu konfliktu na linii obu klubów.



Ponadto zwraca się uwagę na fakt, że na mecz wyjazdowy w Kielcach /na który żaden uprawniony do tego organ nie nałożył zakazu wyjazdowego dla kibiców z Krakowa/ Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zamówiło pociąg specjalny pokrywając koszty wynajmu oraz trasowania na trasie Kraków - Kielce - Kraków.



W związku z powyższym w przypadku doprowadzenia przez Koronę Kielce do niewpuszczenia kibiców Wisły Kraków na mecz Ekstraklasy rozgrywany w Kielcach w dniu 10.04.2011 r., Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków podejmie kroki przewidziane prawem mające na celu doprowadzenie do naprawienia szkody jaką Stowarzyszenie i kibice ponieśli w związku z takim działaniem Korony Kielce oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków
I uwaga...
Cytat:

Dziś w Radio Kielce odbyła się audycja poświęcona nie wpuszczeniu kibiców Wisły Kraków na meczz Koroną.

Nasze pismo, które opublikowaliśmy na stronie w zeszłym tygodniu dotarło także do przedstawicieli radia Kielce, którzy w dniu dzisiejszym o 16.30 wyemitowali na żywo audycje której tematyką było min. nie wpuszczenie kibiców Wisły Kraków na zbliżający się mecz z Koroną Kielce.

W rozmowie wzięli udział min. Prezes SKWK Robert Szymański, dyr. ds. bezpieczeństwa Robert Dybka.

Ciągle czakamy na jakąkolwiek odpowiedź od PZPN, pismo SKWK zostało przesłane zarówno do PZPN jak i Ekstraklasy, odpowiedzi do dnia dzisiejszego brak. Niestety czas ucieka. Samo pismo Stowarzyszenia zbyt wiele zmienić nie może, gdyż od decyzji odwołać się może tylko klub.

Klub przesłał do PZPN tylko pismo w którym prosi o uzasadnienie dezycji.
To pokazuje, jak Basałajowi zalezy na kibicach.:rotfl:

BronekTS 06.04.2011 11:11

Na Wisłę zawsze wszyscy cholera się odbudowują albo zagrają jeden dobry mecz w całym sezonie :/

Dlatego zwycięstwo 1-0 bo mam nadzieje drugiej z kolei bramce Genkova biorę w ciemno. Musi się chłopak odbudować. Liczę bardzo na niego. I liczę na to że strzeli coś z Koroną, bo gol za golem dodaje dużo pewności i daje kopa na resztę sezonu.

GraBek_KrK 06.04.2011 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1073342)


http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html :>

T.S. Podgórze 06.04.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1073438)


To pokazuje, jak Basałajowi zalezy na kibicach.:rotfl:


A czy czasem klub żeby żeby się odwołać nie musi najpierw dostać uzasadnienie.
To tak jak by bp.Sąd mówi zostałeś skazany na 2 lata więzienia i już.Ale jak masz się odwołać jak nie wiesz za co zostałeś skazany.
Oczywiście klub mógłby bardziej naciskać,próbować przyspieszyć sprawę.Ale dobrze wiemy jak nas tam lubią w Ekstraklasie i PZPN.

Pablo84 06.04.2011 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T.S. Podgórze (Post 1073447)
A czy czasem klub żeby żeby się odwołać nie musi najpierw dostać uzasadnienie.
To tak jak by bp.Sąd mówi zostałeś skazany na 2 lata więzienia i już.Ale jak masz się odwołać jak nie wiesz za co zostałeś skazany.
Oczywiście klub mógłby bardziej naciskać,próbować przyspieszyć sprawę.Ale dobrze wiemy jak nas tam lubią w Ekstraklasie i PZPN.

W Ekstraklasie pełnił jeszcze nie dawno funkcję prezesa, w tam są praktycznie jedne i te same osoby.Tu lubienie nie ma nic do rzeczy.Podejrzewam, że Basałaj po prostu nie chcę sobie brudzić rąk ewentualnymi przepychankami.Tego typu działaniami, wydaje mi się, że nie zapełni stadionu .Wręcz może być zgoła inaczej.
Niech sobie prezes uświadomi, że on tu jest w klubie dla kibiców a nie odwrotnie, wiec skoro ten klub reprezentuje, niech się ....a za kibicami postawi.
Gdzie jest teraz wyborcza?

farben 06.04.2011 22:52

Wisła Kraków w tłoku szlifuje formę na Koronę Kielce

- Gramy, gramy, szybciej, szybciej! - pokrzykiwał w środę na swoich piłkarzy trener Wisły Robert Maaskant. Holender na przedpołudniowym treningu zarządził intensywne gry na małej powierzchni, gdzie zawodnicy musieli sobie radzić z rozgrywaniem akcji w dużym tłoku.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...elce,id,t.html

Wojtas 06.04.2011 23:48

Korona niby slaba ale na nas sie zepną i zobaczycie jak beda biegac.

Trzeba przygotowac sie na walke,tylko nie jak w chodzonego w Bytomiu bo znowu mozemy punkty stracic.
Licze sie sie w koncu Genkov odblokuje i zacznie stwarzac jakies sytuacje bo czas najwyzszy.
No i zeby Melikson znowu zaczal robic akcje,bo otatnio lekko "przygasl".

wujekWojtek 07.04.2011 00:39

No sorry ale Korona, na 27 możliwe ostatnio punkty zdobyła zaledwie 4. Z dziewięciu meczów nie wygrali żadnego i zaledwie 4 zremisowali. Na moje to oni powinni się spinać już na każdego rywala mniej więcej od 5-6 kolejek. Nie wierzę, że na nas zepną się jakoś wyjątkowo mocno, na tyle mocno żeby nas pokonać. Do tej pory nie dawali rady, to teraz też nie dadzą, wystarczy tylko robić swoje.

Uran235 07.04.2011 04:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1073677)
Korona niby slaba ale na nas sie zepną i zobaczycie jak beda biegac.

Korona się na nas nie zepnie, bo próbuje zwolnić trenera. Tzn. piłkarze próbują zwolnić trenera. Po zamieszaniu z tego tygodnia spodziewam się, że odstawią niebywałą manianę, bo poczuli krew i czują, że jak bardziej tupna nogą, to trener w końcu poleci. Możliwe, że to będzie nasz najłatwiejszy mecz w tym sezonie.

wisl@k_TS 07.04.2011 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1073681)
Korona się na nas nie zepnie, bo próbuje zwolnić trenera. Tzn. piłkarze próbują zwolnić trenera. Po zamieszaniu z tego tygodnia spodziewam się, że odstawią niebywałą manianę, bo poczuli krew i czują, że jak bardziej tupna nogą, to trener w końcu poleci. Możliwe, że to będzie nasz najłatwiejszy mecz w tym sezonie.

Tyle że jak odpuszczą mecz to ich zjedzą kibice, natomiast jak chociaż zremisują to race, pochód i noszenie na rękach.

Feniks1983 07.04.2011 13:32

Mecz z Korona posedziuje ten sam arbiter co na jesieni czyli Pan Dawid Piasecki. W sumie w tym sezonie 3 razy Nam sedziowal i co ciekawe 3 razy u Nas. Wyniki:

Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce

Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa :-D

Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów

Sedzia dla Nas szczesliwy jak widac. Oby na wyjazdach tez to dzialalo :>

fan01 08.04.2011 05:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1073438)
To pokazuje, jak Basałajowi zalezy na kibicach.:rotfl:

I co teraz powiesz? :rotfl:

yogul 08.04.2011 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1073778)
Mecz z Korona posedziuje ten sam arbiter co na jesieni czyli Pan Dawid Piasecki. W sumie w tym sezonie 3 razy Nam sedziowal i co ciekawe 3 razy u Nas.

Sedzia dla Nas szczesliwy jak widac. Oby na wyjazdach tez to dzialalo :>

Przepraszam k*rwa jaki sędzia? szczęśliwy?

nawet jak ten kretyn dał by nam jeszcze 100 karnych to do konca zycia chyba nie zapomne jego nazwiska za przekręcony mecz z żydami rok temu.

szczęśliwy...

DJ Hazel 08.04.2011 08:28

Jeśli myślimy o mistrzostwie to w Kielcach trzeba wygrać.Nie możemy stracić frajersko punktów jak w Bytomiu bo w perspektywie mamy jeszcze cięższe wyjazdy.Maskaant pewnie zbytnio w składzie zmieniał nie będzie choć np co do Jirsaka nie mogę wciąż się przekonać.Melikson nieco obniżył loty i przydałby mu się nieco lepszy mecz.Zobaczymy czy Genkov rzeczywiście odpalił.Pamiętam nasz ostatni mecz tam bardzo dobrze i takim wynikiem jak wtedy bym nie pogardził jednak Korony nie można absolutnie odpuszczać bo jak już mówicie na nas będą podwójnie zmobilizowani.

pirat.z.karaibow 08.04.2011 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1074043)
Przepraszam k*rwa jaki sędzia? szczęśliwy?

nawet jak ten kretyn dał by nam jeszcze 100 karnych to do konca zycia chyba nie zapomne jego nazwiska za przekręcony mecz z żydami rok temu.

szczęśliwy...

Sędzia strzelił samobójczego gola w +90 minucie.

Sędzia...

mic 08.04.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1074049)
Sędzia strzelił samobójczego gola w +90 minucie.

Sędzia...

Ale to juz SEDZIA nie uznal prawidlowego gola Glowackiego, oraz mial sporo 'dziwnych' decyzji na korzysc napletow.

Poza tym, co to za .......enie czy sedzia jest szczesliwy czy nie ? Jak sie gra swoje to sedzia moze najwyzej popierdziec

Pan Jotka 08.04.2011 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1074043)
Przepraszam k*rwa jaki sędzia? szczęśliwy?

nawet jak ten kretyn dał by nam jeszcze 100 karnych to do konca zycia chyba nie zapomne jego nazwiska za przekręcony mecz z żydami rok temu.

szczęśliwy...

Twój SĘDZIA kopie teraz w Zabrzu :rotfl:

Teqcontroller 08.04.2011 09:13

Sedzie niech sobie jest jaki jest , Nasi pilkarza musza zdominowac rywala i zrobic jak najwiecej akcji z ktorych trzeba strzelic z dwie trzy bramki.

Mam nadzieje ze nasi pilkarze zagraja z mocnym pressingiem , i ze Melikson z Malym jakies rajdy zrobia z ktorych cos wpadnie.

tomasz_19 08.04.2011 09:40

W Kielcach od dłuższego czasu jest nerwówka, klub jest delikatnie mówiąc w dołku. Korona od 9 meczy nie potrafi wygrać! Łącznie w tych 9 meczach straciła 18 bramek! 4 mecze z rzędu po 3 bramki straciła... jak my z nimi zremisujemy, bądź nie daj boże przegramy to możemy zapomieć o "podboju" Europy... przewiduję 0-2 dla Wisły.

Pareiko

Cikos-Jaliens-Chavez-Paljic

Jirsak Sobol

Melikson
Małecki Kirm
Genkov

i jedziemy z cieniasami!

tofik 08.04.2011 13:05

Powinniśmy ten mecz wygrać i tyle. Korona gra jedno wielkie badziewie od dłuższego czasu nie wnikam z jakich powodów, ale to nie nasza sprawa. Rolą piłkarzy Wisły jest wyjść, dobrze zagrać i przywieźć do domu 3 punkty :)

spinna 08.04.2011 13:32

Maaskant przed meczem z Koroną [video]:
http://kiks.tv/2011/04/maaskant-wiem...y-ja-utrzymac/

bloodraven 08.04.2011 13:34

Mam wrażenie, że zagrają z nami tak jak na jesieni- zaparkują w polu karnym autobus i będą sadzić wykopy w stronę naszej bramki gdy tylko będą mieć piłkę, co eksperci telewizyjni nazwą kontrami... Szykuje się brzydki mecz, chyba że narzucimy swój styl gry i nie będzie typowego kieleckiego chaosu. W każdym razie obstawiam nasze minimalne zwycięstwo.

KMZ 08.04.2011 15:11

mi też się wydaję, że w obronie korony będzie mały woodstock .. rozbija namioty i zostaną murarzami .. : [

rabi86 08.04.2011 16:00

Gdybym nie był kibicem Wisły patrzącym raczej krytycznym okiem na naszą grę, nawet bym się nie zastanawiał jakim wynikiem może się zakończyć ten mecz. Z Bytomiem też miało być łatwo i przyjemnie, a jak się skończyło pamiętamy. Niestety strasznie topornie wychodzi nam punktowanie na wyjazdach, nie mówiąc o strzelaniu goli. Ostatnie nasze wyjazdy z Cracovią, Polonią W. , Arką i Polonią B. wszyscy pamiętamy. Bramka albo samobójcza, albo gole w samej końcówce nie pozwalają być dużym optymistą.

Z drugiej strony jedziemy na stadion drużyny bez formy, bez zwycięstwa od bardzo dawna, z problemami na stanowisku trenera. Zawsze ciężko nam się grało w Kielcach, ale obecna Korona jest w dużym kryzysie. Słuchając wywiadów z piłkarzami z Kielc nie słychać jakiejś wiary w siebie, w swoje umiejętności. W tym tygodniu zremisowali nawet z drużyną swojej młodej ekstraklasy w gierce treningowej.

Liczę na dużą presję z naszej strony na piłkarzach Korony, aby sytuacja z Bytomia się nie powtórzyła. Mimo obaw co do gry, powinniśmy wygrać, gdyż dysponujemy piłkarzami lepszymi, a co ważniejsze pewnymi siebie.

Titto 08.04.2011 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 1074173)
Gdybym nie był kibicem Wisły patrzącym raczej krytycznym okiem na naszą grę, nawet bym się nie zastanawiał jakim wynikiem może się zakończyć ten mecz. Z Bytomiem też miało być łatwo i przyjemnie, a jak się skończyło pamiętamy. Niestety strasznie topornie wychodzi nam punktowanie na wyjazdach, nie mówiąc o strzelaniu goli. Ostatnie nasze wyjazdy z Cracovią, Polonią W. , Arką i Polonią B. wszyscy pamiętamy. Bramka albo samobójcza, albo gole w samej końcówce nie pozwalają być dużym optymistą.

Z drugiej strony jedziemy na stadion drużyny bez formy, bez zwycięstwa od bardzo dawna, z problemami na stanowisku trenera. Zawsze ciężko nam się grało w Kielcach, ale obecna Korona jest w dużym kryzysie. Słuchając wywiadów z piłkarzami z Kielc nie słychać jakiejś wiary w siebie, w swoje umiejętności. W tym tygodniu zremisowali nawet z drużyną swojej młodej ekstraklasy w gierce treningowej.

Liczę na dużą presję z naszej strony na piłkarzach Korony, aby sytuacja z Bytomia się nie powtórzyła. Mimo obaw co do gry, powinniśmy wygrać, gdyż dysponujemy piłkarzami lepszymi, a co ważniejsze pewnymi siebie.

Ja zdecydowanie bardziej obawiałem się meczu z Polonią Bytom, niż teraz meczu z Koroną.
Korona jest w dużym kryzysie regularnie traci punkty, natomiast Bytom przed meczem z nami nie grał źle, strzelał bramki, w meczach z Koroną i Bełchatowem bardzo pechowo stracili punkty...

alberto 08.04.2011 18:48

http://www.malopolskatv.pl/13789/ - koroniarze przed meczem z Wisełką. Ja licze, że zagra Małkowski i zagra podobnie jak z cracovią (strzał=gol :) )

SWEET_83 08.04.2011 21:41

Wygramy 2:1... Nasze zwycięstwo przekreśla definitywnie ze Lech będzie jeszcze walczył o MP...

skeba 08.04.2011 21:53

Lech Poznań już dawno stracił szansę na MP. Nie z tymi piłkarzami, nie z tym trenerem.
Jeśli Wisła wygra to będzie 14 pkt, a nawet jak zremisuje (odpukać) to i tak 12, czy nawet 11 nie odrobią

s1mone 08.04.2011 22:04

Trzeba dodać jeszcze to, że Korona ma ładne boisko, które faworyzuje techniczny futbol, więc może być nawet nieźle :)

Elefant 09.04.2011 07:28

Przed tym meczem niepokoją mnie dwie rzeczy.

Ciężkie treningi jakie zaaplikował Maaskant w tym tygodniu. Oby nie odbiły się na świeżości.

Odtrąbione przez prasę Mistrzostwo Polski. Oby nie spowodowało to dekoncentracji.

skeba 09.04.2011 07:47

Dziś mi się śniło, że Wisła wygrała na wyjeżdzie z Górnikiem Zabrze 8;6 :), tylko ja mam to do siebie, że mi się sny nie spełniają, tzn. działają odwrotnie...
Wygrać 1-0 i meczy będzie coraz mniej i pomału można będzie wstawiać szampany

JAR0 09.04.2011 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1074445)
Dziś mi się śniło, że Wisła wygrała na wyjeżdzie z Górnikiem Zabrze 8;6 :), tylko ja mam to do siebie, że mi się sny nie spełniają, tzn. działają odwrotnie...
Wygrać 1-0 i meczy będzie coraz mniej i pomału można będzie wstawiać szampany

To by się zgadzało bo Wisła gra u siebie z Górnikiem a nie na wyjeździe. :)

yogul 09.04.2011 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1074443)
Przed tym meczem niepokoją mnie dwie rzeczy.

Ciężkie treningi jakie zaaplikował Maaskant w tym tygodniu. Oby nie odbiły się na świeżości.

po pierwsze tych treningów nie aplikuje im jakiś 'Czesiek' tylko doświadczony trener wiec warto mu zaufać.

Poza tym te treningi nie były typowo ciężkie tylko bardzo intensywne, co jest na tym etapie rozgrywek wszędzie stosowane, poprawić szybkość gry oraz samych zawodników.

skeba 09.04.2011 17:11

Mecze znów układają się pod Wiselkę, Lechia przegrywa (szkoda, bo to nasi bracia), ale również kandydat do MP, Lech również.

Szkoda, że Pasy mają duża szansę utrzymania się, bo chciałbym aby grali w I lidze

adikos1906 09.04.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1074653)
Mecze znów układają się pod Wiselkę, Lechia przegrywa (szkoda, bo to nasi bracia), ale również kandydat do MP, Lech również.

Szkoda, że Pasy mają duża szansę utrzymania się, bo chciałbym aby grali w I lidze

To z kim my będziemy derby wygrywać ?! :foch:

skeba 09.04.2011 17:20

Cytat:

To z kim my będziemy derby wygrywać ?!
No w tamtym sezonie Cracovia załatwiła nam 13 Mp, więc lepiej niech grają w I lidze, bo oni spinają się tylko na nas.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl