![]() |
Cytat:
|
Okuka trenerem Korony ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html |
Podobno na trenera Korony brany jest pod uwagę także Kasperczak :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Na Wisłę zawsze wszyscy cholera się odbudowują albo zagrają jeden dobry mecz w całym sezonie :/
Dlatego zwycięstwo 1-0 bo mam nadzieje drugiej z kolei bramce Genkova biorę w ciemno. Musi się chłopak odbudować. Liczę bardzo na niego. I liczę na to że strzeli coś z Koroną, bo gol za golem dodaje dużo pewności i daje kopa na resztę sezonu. |
Cytat:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html :> |
Cytat:
A czy czasem klub żeby żeby się odwołać nie musi najpierw dostać uzasadnienie. To tak jak by bp.Sąd mówi zostałeś skazany na 2 lata więzienia i już.Ale jak masz się odwołać jak nie wiesz za co zostałeś skazany. Oczywiście klub mógłby bardziej naciskać,próbować przyspieszyć sprawę.Ale dobrze wiemy jak nas tam lubią w Ekstraklasie i PZPN. |
Cytat:
Niech sobie prezes uświadomi, że on tu jest w klubie dla kibiców a nie odwrotnie, wiec skoro ten klub reprezentuje, niech się ....a za kibicami postawi. Gdzie jest teraz wyborcza? |
Wisła Kraków w tłoku szlifuje formę na Koronę Kielce
- Gramy, gramy, szybciej, szybciej! - pokrzykiwał w środę na swoich piłkarzy trener Wisły Robert Maaskant. Holender na przedpołudniowym treningu zarządził intensywne gry na małej powierzchni, gdzie zawodnicy musieli sobie radzić z rozgrywaniem akcji w dużym tłoku. http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...elce,id,t.html |
Korona niby slaba ale na nas sie zepną i zobaczycie jak beda biegac.
Trzeba przygotowac sie na walke,tylko nie jak w chodzonego w Bytomiu bo znowu mozemy punkty stracic. Licze sie sie w koncu Genkov odblokuje i zacznie stwarzac jakies sytuacje bo czas najwyzszy. No i zeby Melikson znowu zaczal robic akcje,bo otatnio lekko "przygasl". |
No sorry ale Korona, na 27 możliwe ostatnio punkty zdobyła zaledwie 4. Z dziewięciu meczów nie wygrali żadnego i zaledwie 4 zremisowali. Na moje to oni powinni się spinać już na każdego rywala mniej więcej od 5-6 kolejek. Nie wierzę, że na nas zepną się jakoś wyjątkowo mocno, na tyle mocno żeby nas pokonać. Do tej pory nie dawali rady, to teraz też nie dadzą, wystarczy tylko robić swoje.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz z Korona posedziuje ten sam arbiter co na jesieni czyli Pan Dawid Piasecki. W sumie w tym sezonie 3 razy Nam sedziowal i co ciekawe 3 razy u Nas. Wyniki:
Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa :-D Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów Sedzia dla Nas szczesliwy jak widac. Oby na wyjazdach tez to dzialalo :> |
Cytat:
|
Cytat:
nawet jak ten kretyn dał by nam jeszcze 100 karnych to do konca zycia chyba nie zapomne jego nazwiska za przekręcony mecz z żydami rok temu. szczęśliwy... |
Jeśli myślimy o mistrzostwie to w Kielcach trzeba wygrać.Nie możemy stracić frajersko punktów jak w Bytomiu bo w perspektywie mamy jeszcze cięższe wyjazdy.Maskaant pewnie zbytnio w składzie zmieniał nie będzie choć np co do Jirsaka nie mogę wciąż się przekonać.Melikson nieco obniżył loty i przydałby mu się nieco lepszy mecz.Zobaczymy czy Genkov rzeczywiście odpalił.Pamiętam nasz ostatni mecz tam bardzo dobrze i takim wynikiem jak wtedy bym nie pogardził jednak Korony nie można absolutnie odpuszczać bo jak już mówicie na nas będą podwójnie zmobilizowani.
|
Cytat:
Sędzia... |
Cytat:
Poza tym, co to za .......enie czy sedzia jest szczesliwy czy nie ? Jak sie gra swoje to sedzia moze najwyzej popierdziec |
Cytat:
|
Sedzie niech sobie jest jaki jest , Nasi pilkarza musza zdominowac rywala i zrobic jak najwiecej akcji z ktorych trzeba strzelic z dwie trzy bramki.
Mam nadzieje ze nasi pilkarze zagraja z mocnym pressingiem , i ze Melikson z Malym jakies rajdy zrobia z ktorych cos wpadnie. |
W Kielcach od dłuższego czasu jest nerwówka, klub jest delikatnie mówiąc w dołku. Korona od 9 meczy nie potrafi wygrać! Łącznie w tych 9 meczach straciła 18 bramek! 4 mecze z rzędu po 3 bramki straciła... jak my z nimi zremisujemy, bądź nie daj boże przegramy to możemy zapomieć o "podboju" Europy... przewiduję 0-2 dla Wisły.
Pareiko Cikos-Jaliens-Chavez-Paljic Jirsak Sobol Melikson Małecki Kirm Genkov i jedziemy z cieniasami! |
Powinniśmy ten mecz wygrać i tyle. Korona gra jedno wielkie badziewie od dłuższego czasu nie wnikam z jakich powodów, ale to nie nasza sprawa. Rolą piłkarzy Wisły jest wyjść, dobrze zagrać i przywieźć do domu 3 punkty :)
|
Maaskant przed meczem z Koroną [video]:
http://kiks.tv/2011/04/maaskant-wiem...y-ja-utrzymac/ |
Mam wrażenie, że zagrają z nami tak jak na jesieni- zaparkują w polu karnym autobus i będą sadzić wykopy w stronę naszej bramki gdy tylko będą mieć piłkę, co eksperci telewizyjni nazwą kontrami... Szykuje się brzydki mecz, chyba że narzucimy swój styl gry i nie będzie typowego kieleckiego chaosu. W każdym razie obstawiam nasze minimalne zwycięstwo.
|
mi też się wydaję, że w obronie korony będzie mały woodstock .. rozbija namioty i zostaną murarzami .. : [
|
Gdybym nie był kibicem Wisły patrzącym raczej krytycznym okiem na naszą grę, nawet bym się nie zastanawiał jakim wynikiem może się zakończyć ten mecz. Z Bytomiem też miało być łatwo i przyjemnie, a jak się skończyło pamiętamy. Niestety strasznie topornie wychodzi nam punktowanie na wyjazdach, nie mówiąc o strzelaniu goli. Ostatnie nasze wyjazdy z Cracovią, Polonią W. , Arką i Polonią B. wszyscy pamiętamy. Bramka albo samobójcza, albo gole w samej końcówce nie pozwalają być dużym optymistą.
Z drugiej strony jedziemy na stadion drużyny bez formy, bez zwycięstwa od bardzo dawna, z problemami na stanowisku trenera. Zawsze ciężko nam się grało w Kielcach, ale obecna Korona jest w dużym kryzysie. Słuchając wywiadów z piłkarzami z Kielc nie słychać jakiejś wiary w siebie, w swoje umiejętności. W tym tygodniu zremisowali nawet z drużyną swojej młodej ekstraklasy w gierce treningowej. Liczę na dużą presję z naszej strony na piłkarzach Korony, aby sytuacja z Bytomia się nie powtórzyła. Mimo obaw co do gry, powinniśmy wygrać, gdyż dysponujemy piłkarzami lepszymi, a co ważniejsze pewnymi siebie. |
Cytat:
Korona jest w dużym kryzysie regularnie traci punkty, natomiast Bytom przed meczem z nami nie grał źle, strzelał bramki, w meczach z Koroną i Bełchatowem bardzo pechowo stracili punkty... |
http://www.malopolskatv.pl/13789/ - koroniarze przed meczem z Wisełką. Ja licze, że zagra Małkowski i zagra podobnie jak z cracovią (strzał=gol :) )
|
Wygramy 2:1... Nasze zwycięstwo przekreśla definitywnie ze Lech będzie jeszcze walczył o MP...
|
Lech Poznań już dawno stracił szansę na MP. Nie z tymi piłkarzami, nie z tym trenerem.
Jeśli Wisła wygra to będzie 14 pkt, a nawet jak zremisuje (odpukać) to i tak 12, czy nawet 11 nie odrobią |
Trzeba dodać jeszcze to, że Korona ma ładne boisko, które faworyzuje techniczny futbol, więc może być nawet nieźle :)
|
Przed tym meczem niepokoją mnie dwie rzeczy.
Ciężkie treningi jakie zaaplikował Maaskant w tym tygodniu. Oby nie odbiły się na świeżości. Odtrąbione przez prasę Mistrzostwo Polski. Oby nie spowodowało to dekoncentracji. |
Dziś mi się śniło, że Wisła wygrała na wyjeżdzie z Górnikiem Zabrze 8;6 :), tylko ja mam to do siebie, że mi się sny nie spełniają, tzn. działają odwrotnie...
Wygrać 1-0 i meczy będzie coraz mniej i pomału można będzie wstawiać szampany |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym te treningi nie były typowo ciężkie tylko bardzo intensywne, co jest na tym etapie rozgrywek wszędzie stosowane, poprawić szybkość gry oraz samych zawodników. |
Mecze znów układają się pod Wiselkę, Lechia przegrywa (szkoda, bo to nasi bracia), ale również kandydat do MP, Lech również.
Szkoda, że Pasy mają duża szansę utrzymania się, bo chciałbym aby grali w I lidze |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl