Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   I Liga - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8005)

AYALA 17.03.2012 10:29

największy budżet ma w 1 lidze Pogoń-12 mln zł.Drugi jest Piast -9 mln zł,trzecia Arka -8 mln zł.

trzech Hiszpanów z 2 i 3 ligi zatrudnił Piast Gliwice.

fajnie jakby Termalica weszła.To byłoby coś,takie nasze Hoffenheim

Benan 17.03.2012 12:06

Pod względem wyjazdowym i kibicowskim oczywiście Pogoń. Na drugim miejscu Piast/Arka, biorę pod uwagę nowe stadiony. Stadion Zawiszy według mnie jest brzydki, niezbyt mi się podoba. Negatywnie zaskoczyło mnie GKS Katowice, przed sezonem miało walczyć o awans. Niedługo zaczynają nowy stadion budować.

A jak przewidujecie dzisiejsze mecze? Według mnie wygra Flota, Wisła Płock, Sandecja, a remisy Arki i Termalici, GKS Katowice i Ruchu oraz Pogoni i Piasta. Najciekawiej dla tabeli będzie w Szczecinie, zobaczymy czy Piast włączy się do walki o Ekstraklasę. Ciekawie, ale dla dołu tabeli będzie również w Płocku, Wisła ma tyle samo punktów co znajdujący się w strefie spadkowej Dolcan.

martin_6 17.03.2012 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1231371)
Co do Niecieczy to słyszałem, że w razie awansu może się zdarzyć fuzja z UNIĄ TARNÓW.
Ktoś to może potwierdzić ?

Oby nie! Nie sądzę zresztą, żeby kibice Unii chcieli dostać się do Ekstraklasy w taki sposób...

Taylor 17.03.2012 16:47

Pogoń i Zawisza niech awansują. Arka niech gnije w tej pierwszej lidze a nawet niech spadną do II ligi jak nie w tym to w następnym sezonie.

Eternit 17.03.2012 16:52

Jakaś stacja przeprowadza transmisje z meczy I ligi?

Benan 17.03.2012 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1231492)
Jakaś stacja przeprowadza transmisje z meczy I ligi?

Orange Sport

Dzisiejsze wyniki ( na godzinę 19)
GKS Bogdanka - Flota Świnoujście 5:2
Wisła Płock - Olimpia Elbląg 1:1
Arka Gdynia - Termalica 1:0

Dziwi mnie rozmiar zwycięstwa Bogdanki, przed meczem raczej stawiałem na Flotę. Olimpia Elbląg niby chce walczyć o to utrzymanie, ale jeden punkt w meczu z walczącą również Wisłą to niewiele. I na koniec szczęśliwe zwycięstwo Arki.

Benan 18.03.2012 12:59

I kolejne wyniki z soboty:
GKS Katowice - Ruch Radzionków 1:2
Polonia Bytom - Sandecja 2:1
Pogoń Szczecin - Piast 2:1

Pogoń wymęczyła to zwycięstwo i widać, że bardo chce awansować. Zaskakuje również zwycięstwo Bytomia z Sandecją, mimo wszystko goście powinni to wygrać.

rw88 18.03.2012 13:14

Stawiam, że awansują Pogoń i Piast. Pogoń ma zdecydowanie najlepszych piłkarzy, pod względem indywidualnych umiejętności, typu Hernani, Budka, Radler, Hricko, Sotirovic, ciekawi w dalszym ciągu stosunkowo młodzi Franczak, Szałek i Djossue. Piast ma przed sobą dwanaście meczów na własnym, nowym, bardzo przyzwoitym stadionie i wyjazd do Łęcznej i stratę zaledwie dwóch punktów do drugiego miejsca, mimo rozegranych 16 spotkań wyjazdowych w poprzedniej rundzie, co muszą po prostu wykorzystać.

Czarnym koniem może być Górnik Łęczna, który ma dosyć ciekawy skład i jest również kasa w tym klubie, natomiast minimalnie za granicą awansu znajdą się Arka i Zawisza. Chociaż generalnie nie miałbym nic przeciwko tym klubom w Ekstraklasie, mają ładne, nowe stadiony, niezłe frekwencje, tradycje i dobry doping. Fajnie by było ich zobaczyć w miejsce takiego Bełchatowa.

LuKaS TSW 18.03.2012 13:26

Górnik Łęczna występuje w lubelskiej B klasie :) Ja mam tylko nadziej ę że nie wejdzie Nieciecza,chciałbym żeby weszły Pogoń i Zawisza,zakładając jakie zawirowania były w tych klubach kiedyś i że dzięki kibicom te kluby stanęły na nogi.

arti 18.03.2012 13:38

Pogoń i Zawisza lub Piast wejdą moim zdaniem.
Piast do końca rozgrywek zagra bodajże już tylko jeden mecz wyjazdowy - więc tj. spory atut.
Termalica nie wiem po co by miała wejść. Pewnie przegrają kilka meczów z bardziej zdeterminowanymi drużynami. Za 4-5 miejsce na koniec nikt im głowy nie urwie.

_ukoL 18.03.2012 16:28

Awansują ( przyp. Termalica ), zrobią fuzję z drużyną profesora i tym samym znów nie spadną "sąsiady".

AndyWiślak 18.03.2012 17:05

Oglądałem wczoraj mecz między Pogonią a Piastem i donoszę wrażenie, że oba zespoły dajły czytelny sygnał, że w następnym sezonie chcą grać w ekstraklasie.

tomek100 18.03.2012 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1231371)
Co do Niecieczy to słyszałem, że w razie awansu może się zdarzyć fuzja z UNIĄ TARNÓW.
Ktoś to może potwierdzić ?

Słyszałem, że Nieciecza chciałaby wówczas grać na stadionie Unii - o samej fuzji nic nie wiem.

Benan 18.03.2012 20:15

Mam nadzieję, że nie będzie fuzji Niecieczy z Unią. Jak awansować to w normalny sposób. A Unia ma szanse na awans. Dzisiejsze wyniki:
Warta Poznań - KS Polkowice 1:0
Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki 2:0
Zawisza - Olimpia Grudziądz 4:3

Tabela po 21 kolejce:
1. Pogoń Szczecin 44 pkt
2. Zawisza Bydgoszcz 40 pkt
3. Termalica Bruk - Bet Nieciecza 37 pkt
4. Kolejarz Stróże 36 pkt
5. Piast Gliwice 35 pkt
6. GKS Bogdanka 33 pkt
7. Arka Gdynia 32 pkt
8. Flota Świnoujście 31 pkt
9. Ruch Radzionków 29 pkt
10.Warta Poznań 28 pkt
11. Sandecja Nowy Sącz 24 pkt
12. GKS Katowice 23 pkt
13. Olimpia Grudziądz 23 pkt
14. Wisła Płock 22 pkt
15. Dolcan Ząbki 21 pkt
16. KS Polkowice 20 pkt
17. Polonia Bytom 19 pkt
18. Olimpia Elbląg 14 pkt

Awans Zawiszy na drugie miejsce, widać że Bydgoszcz mierzy w Ekstraklase. Piast Gliwice traci już 9 pkt do Pogoni, ciężko będzie z awansem. Na dole podniosła się delikatnie Polonia Bytom, walka powinna być zacięta. Zwycięstwo Warty, ale w tym sezonie już niczego wielkiego nie zwojują. W Kolejarzu cały mecz rozegrał nasz Chrapek, zaliczył asystę przy drugim golu.

Benan 25.03.2012 00:40

Kolejne mecze w 1 lidze, 22 kolejka:
Piast Gliwice - Warta Poznań 3:0
Dolcan - Bogdanka 0:0
Olimpia Elbląg - Arka 1:4
Olimpia Grudziądz - Wisła Płock 3:3
Ruch Radzionków - Zawisza 4:1
Flota - GKS Katowice 0:0
KS Polkowice - Kolejarz 1:0
Sandecja - Pogoń 1:0

Zaskakują porażki faworytów, zwłaszcza w meczu Zawiszy z Ruchem. W Nowym Sączu Pogoń przegrała z Sandecją. Arka podbudowana awansem do półfinału PP włącza się do walki o awans, do 2 miejsca traci już tylko 5 punktów. Broni nie składa Piast, który ma świetny terminarz ( prawie wszystkie mecze w rundzie rewanżowej gra u siebie). Grali nasi wypożyczeni: Chrapek do 83', a Michał Nalepa cały mecz (wg mnie zagrał lepiej niż dobrze, wynik zresztą robi wrażenie).


Niedziela, godzina 12 Termalica gra z Polonią Bytom. Na ławce Termalici Skołorzyński i Kowalski. Z ciekawostek, w Polonii w pierwszym składzie Paulista oraz znany i lubiany Marcin Cabaj.
Wynik 1:0 dla Termalici. Mateusz Kowalski wszedł w 86 minucie. Klub z Niecieczy wice liderem 1 ligi, Polonia Bytom na przedostatnim miejscu.

WISŁAZWE 20.05.2012 11:22

Odświeżam temat o rozgrywkach na szczeblu I ligi, do końca pozostało 2 kolejki. Liderem na tą chwilę są zawodnicy Piasta Gliwice, którzy mają 58 punktów i o 2 wyprzedzają drużynę Zawiszy Bydgoszcz (56), z awansu nie rezygnują także piłkarze Termaliki Nieciecza, którzy z 55 punktami zajmują pozycję 3, tyle samo punktów ma Pogoń Szczecin, która również ma jeszcze szansę na awans do Ekstraklasy.

Teoretycznie awansować może też Kolejarz Stroże, zajmujący 5 pozycję z dorobkiem 53 punktów.

Znamy już dwóch spadkowiczów z I ligi, jest to KS ( Górnik) Polkowice oraz Olimpia Elbląg.
W strefie spadkowej znajduje się jeszcze Wisła Płock, Polonia Bytom. Płocka Wisła traci do bezpiecznego miejsca 4 punkty.

Znamy 4 drużyny które wywalczyły awans do I ligi i tak z II ligi gr. zachodniej awans uzyskały - Miedź Legnica oraz GKS Tychy, a z gr. wschodniej - Okocimski Brzesko i Stomil Olsztyn.

Przypomnę, że spadkowiczami z EkstraklasyŁKS Łódź i Cracovia ( w końcu :) )

Skupmy się jednak na dwóch ostatnich kolejkach I ligi, 33 kolejka zostanie rozegrana dziś o 17:00 o to jak wygląda zestaw pary:

Ruch Radzionków - KS Polkowice
Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście
Olimpia Elbląg - Dolcan Ząbki
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Kolejarz Stróże
Sandecja Nowy Sącz - Bogdanka Łęczna
Piast Gliwice - GKS Katowice
Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Polonia Bytom - Arka Gdynia

Na czarno zespoły walczące o awans, na czerwono mające jeszcze szansę na utrzymanie w I lidze.

markowywislak 20.05.2012 11:30

Zawisza jak najbardziej na tak może wprowadzi jakąś świeżość w ekstraklasę. Inna rzecz z pogonią i piastem-niech się biją o awans ale wolałbym Piast.
Tylko nie termalica albo stróże!!!

brylant17 20.05.2012 11:36

Termalica nie wjedzie mają dwa mecze do końca ze Stróżami może remis z Łęczną przegrają.Ja widzę Pias i Pogoń lub Zawisza raczej wolał bym Zawiszę

arti 20.05.2012 13:22

Termalica mogłaby wygrać oba te mecze bo obaj przeciwnicy tak naprawdę grają o nic.
Ale skoro mieli prostą drogę do awansu i 3 porażki rzędu na ostatniej prostej to pewnie dziś czy/i w ostatniej kolejce też zechcą posiać punkty. Nie dogadali się z Filipiakiem i właściciel postawił szlaban na awans bo po co on im?
Stawiam na Piast i Zawiszę (magiczny Szatałow).

mitmichael 20.05.2012 13:29

Ja bym chciał zobaczyc jakies nowe druzyny jak Termalica i Kolejarz ale niestety obie graja razem

cinekw 20.05.2012 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1250845)
Ja bym chciał zobaczyc jakies nowe druzyny jak Termalica i Kolejarz ale niestety obie graja razem

Ciekawe po jaką cholere? Nie potrzeba żadnych wiosek w których nie ma kibiców.

Acima 20.05.2012 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1250850)
Ciekawe po jaką cholere? Nie potrzeba żadnych wiosek w których nie ma kibiców.

Poza tym kadra Termalici to głównie odpady z Cracovii, Wisły, Lechii, Odry W. czy Polonii Bytom. Oni nowej jakości piłkarskiej do ekstraklasy na pewno nie wniosą...

Kocur 20.05.2012 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1250850)
Ciekawe po jaką cholere? Nie potrzeba żadnych wiosek w których nie ma kibiców.

jedź do tej wioski i krzycz "j.bać miejscowych kibiców" ...

zajęli miejsce premiowane awansem? to awansują i na nic forumowe żale. Dla ludzi z takich miejscowości możliwość gry czy spotkania się w ogóle z Wisłą czy innymi klubami tej rangi to naprawdę coś niesamowitego.


ps. A dzisiaj Termalica wygra

arti 20.05.2012 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1250857)
jedź do tej wioski i krzycz "j.bać miejscowych kibiców" ...

zajęli miejsce premiowane awansem? to awansują i na nic forumowe żale. Dla ludzi z takich miejscowości możliwość gry czy spotkania się w ogóle z Wisłą czy innymi klubami tej rangi to naprawdę coś niesamowitego.
ps. A dzisiaj Termalica wygra

A zajęli?
Ech.. gdybyż ta wygrana była pewna to.. przydałoby się parę złotych od wujka buka..:D
Oczywiście - szacunek dla nich jeśli wejdą - tylko akurat mnie się to niezbyt trzyma kupy.
Drużyna ze wsi 800 osób z niebogatego regionu w ekstraklasie.
Grać u siebie i tak nie będą, a po co właściciel miałby co roku wywalać dobre parę baniek na utrzymanie tego i poprawę infrastruktury w Tarnowie czy gdzie tam... Nie ma we wsi ważniejszych spraw na które trzeba kasy?
No ale ja P. Witkowskim nie jestem i to nie moja sprawa. Jako, że są powiedzmy z regionu to życzę im awansu, byleby potem nie sprzedali licencji pejsom.

mitmichael 20.05.2012 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1250850)
Ciekawe po jaką cholere? Nie potrzeba żadnych wiosek w których nie ma kibiców.

To bedziesz siedział w domu i na tapczanie ogladal mecz - wielkie rzeczy

El'kabat 20.05.2012 16:53

Termalica póki co 0:2 do przerwy w derbach wsi :lol:

Zapowiada nam sie Piast i Pogoń w ekstraklasie w przyszlym sezonie :)

jendrus 20.05.2012 17:31

to bylo do przewidzenia ze termalica odpusci ekstraklase.. kadrowo spokojnie by sobie poradzila ale infrastruktury nie posiadaja wiec licencji by nie dostali:( lepiej wygrywac w 1 lidze niz dostawac w dupe w ekstraklasie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 1250853)
Poza tym kadra Termalici to głównie odpady z Cracovii, Wisły, Lechii, Odry W. czy Polonii Bytom. Oni nowej jakości piłkarskiej do ekstraklasy na pewno nie wniosą...

a inni ci wniesli?? Masz sammych gwiazdorów.. kolektyw sie liczy.. Ruch to naprawdę taka zajebista drużyna po chu....

WISŁAZWE 20.05.2012 17:59

Znamy już 4 spadkowiczów z I ligi do wcześniej zdegradowanych już Polkowic i Elbląga dołączyła Płocka Wisła ( beniaminek) oraz spadkowicz z Ekstraklasy Polonia Bytom.

Przed ostatnią kolejką nie znamy nadal drużyn, które w następnym sezonie zagrają w Ekstraklasie, swoje mecze wygrali główni kandydaci do awansu:

Piast Gliwice - GKS Katowice 3-0
Pogoń Szczecin- Wisła Płock 3-0
Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0-1

Do walki włączył się jeszcze teoretycznie Kolejarz Stróże, który ograł także pretendenta do awansu Bruk Bet 2-1.

Czołówka tabeli:

1. Piast Gliwice 61 54-40
2. Pogoń Szczecin 59 47-36
3. Zawisza Bydgoszcz 58 52-30
4. Kolejarz Stróże 56 38-32




Program ostatniej kolejki 27.05.2012 mecze o 17:

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
KS Polkowice - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Warta Poznań
bez udziału publiczności
Bogdanka Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Kolejarz Stróże - Olimpia Elbląg
Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz
Flota Świnoujście - Ruch Radzionków


Na czarno zespoły walczące o awans.

jova 20.05.2012 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1250893)
Czołówka tabeli:

1. Piast Gliwice 61 54-40
2. Pogoń Szczecin 59 47-36
3. Zawisza Bydgoszcz 58 52-30
4. Kolejarz Stróże 56 38-32

Nie pasuje mi ta tabela. Zawisza była na drugim z 56 punktami, Pogoń miała 55, a dziś oba zespoły wygrały...

Baala 20.05.2012 18:19

To Zawisza ma 59pkt, a Pogoń 58pkt.

Donki 20.05.2012 18:20

WISŁAZWE - mała pomyłka, Zawisza jest drugi a Pogoń trzecia ;)

I bardzo ciekawy mecz za tydzien w Gliwicach, gdzie Zawisza będzie musiał wygrac, a Piastowi wystarczy remis :) - oczywiscie gdyby POgon wygrała.

Kocur 20.05.2012 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1250897)
Nie pasuje mi ta tabela. Zawisza była na drugim z 56 punktami, Pogoń miała 55, a dziś oba zespoły wygrały...

Zawisza "był" ;)

Marcin_fan 20.05.2012 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1250906)
Zawisza "był" ;)

Specem z polskiego nie jestem ale jest "ta Zawisza" a nie "ten Zawisz" ;)

WISŁAZWE 20.05.2012 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1250907)
Specem z polskiego nie jestem ale jest "ta Zawisza" a nie "ten Zawisz" ;)


Nazwa pochodzi od nazwy Zawisza Czarny więc raczej ten Zawisza a nie ta Zawisza.


Zgadza się ewidentnie moja pomyłka.

1. Piast Gliwice 61 54-40
2. Zawisza Bydgoszcz 59 47-36
3. Pogoń Szczecin 58 52-30
4. Kolejarz Stróże 56 38-32

jova 20.05.2012 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1250906)
Zawisza "był" ;)

Oczywiście. Bezmyślnie napisałem to "była". Nie zastanowiłem się skąd wzięła się ta nazwa.

arti 20.05.2012 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1250909)
Nazwa pochodzi od nazwy Zawisza Czarny więc raczej ten Zawisza a nie ta Zawisza.


Zgadza się ewidentnie moja pomyłka.

1. Piast Gliwice 61 54-40
2. Zawisza Bydgoszcz 59 47-36
3. Pogoń Szczecin 58 52-30
4. Kolejarz Stróże 56 38-32

Piast - Pogoń 2-1 i 1-2, a więc gdyby mieli po 61 to lepsza Pogoń bo ma lepszy łączny stosunek bramek.
W Gliwicach będzie na noże, a Arka? Ciężko mi sobie wyobrazić żeby grali na maksa z Pogonią.

WISŁAZWE 20.05.2012 20:36

Czyli zapowiada się nam emocjonująca ostatnia kolejka, bo w przypadku porażki Zawiszy a remisu Pogoni w Gdyni oba kluby mają po 59 punktów i bilans bezpośrednich spotkań na korzyść Portowców.

Zawisza - Pogoń 2-1
Pogoń - Zawisza 1-0

Najbliżej awansu jest Piast Gliwice, jemu w spotkaniu z Zawiszą potrzebny jest tylko punkt do awansu, ale wątpię aby podopieczni Marcina Brosza grali w tym spotkaniu na remis.

Eternit 20.05.2012 20:43

Zawsze jeszcze może być baraż Pogoni z Piastem. W sumie ciekawie by było.
Cytat:

Nieco inaczej sytuacja wygląda, gdy taką samą liczbę punktów mają tylko dwa zespoły. W pierwszej kolejności liczą się mecze bezpośrednie, stosując regułę, że bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie. Gdy nadal nie ma rozstrzygnięcia, a taka byłaby sytuacja, gdyby Pogoń Szczecin zrównała się punktami z Piastem Gliwice (2:1 dla Pogoni w Szczecinie i 2:1 dla Piasta w Gliwicach), powinna decydować różnica bramek z całych rozgrywek, a przy dalszej równości większa ilość strzelonych goli w całym sezonie.

Problem pojawia się, gdy drużyny mające tyle samo punktów walczą o awans, bądź o utrzymanie w danej lidze. W przypadku pierwszej ligi, gdyby Pogoń i Piast zajęły miejsca 2-3, to wymienione wcześniej, różnica bramek i więcej strzelonych bramek, nie byłyby brane pod uwagę. Zarządza się wówczas spotkanie barażowe na neutralnym, wyznaczonym przez PZPN, boisku, bądź też, dwa spotkania barażowe na boiskach zainteresowanych zespołów.
http://ligowiec.net/news/48687-mozli...-piastem?.html

mateusz212 20.05.2012 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1250925)
Zawsze jeszcze może być baraż Pogoni z Piastem. W sumie ciekawie by było.

http://ligowiec.net/news/48687-mozli...-piastem?.html

według mnie to jest nieprawda. W regulaminie rozgrywek jest wyraźnie napisane,że baraż rozgrywa się wtedy kiedy jest taka sama ilość punktów, remis w bezpośrednich spotkaniach (2:1 dla Pogoni w Szczecinie i 2:1 dla Piasta w Gliwicach) pomiędzy drużynami , które zajmują PIERWSZE I DRUGIE miejsce, bądz miejsce spadkowe (jedno nad spadkiem). Piast i Pogoń zajmą jak coś drugie i trzecie. Więc dla mnie to jest łamanie regulaminu, gdyby był baraż ;)

Eternit 20.05.2012 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 1250929)
według mnie to jest nieprawda. W regulaminie rozgrywek jest wyraźnie napisane,że baraż rozgrywa się wtedy kiedy jest taka sama ilość punktów, remis w bezpośrednich spotkaniach (2:1 dla Pogoni w Szczecinie i 2:1 dla Piasta w Gliwicach) pomiędzy drużynami , które zajmują PIERWSZE I DRUGIE miejsce, bądz miejsce spadkowe (jedno nad spadkiem). Piast i Pogoń zajmą jak coś drugie i trzecie. Więc dla mnie to jest łamanie regulaminu, gdyby był baraż ;)

Paragraf 12, pkt 2.1 f
Cytat:

w przypadku gdy dwoma zespołami o jednakowej liczbie punktów są zespoły zajmujące 2 i 3 miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi, a także zespoły których kolejność decyduje o spadku do II ligi, stosuje się zasady określone w punktach a,b,c, a jeżeli one nie rozstrzygną o kolejności zarządza się spotkanie barażowe na neutralnym, wyznaczonym przez PZPN boisku.
regulamin rozgrywek I ligi na sezon 11/12 http://www.pzpn.pl/index.php/content/download/2138139/27971119/file/Regulamin%20Rozgrywek%20Pi%C5%82karskich%20o%20Mis trzostwo%20I%20ligi%20na%20sezon%202011_2012.pdf


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl