Jak skończysz pisać to ja bym chętnie przeczytała taką prace...POWODZENIA:-)
Dokładnie nie zapomnij umieścić pracy później na necie abyśmy mogli przeczytać :) i wystawić ocenę bo chyba ważniejsza jest ocena ludzi o których się pisze niż jakiegoś pana dla którego "wszystko jedno"
Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:33.