Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Wislacka ankieta nt kibicowania (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7991)

marian3a 26.03.2011 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1068839)
Jak skończysz pisać to ja bym chętnie przeczytała taką prace...POWODZENIA:-)

Dokładnie nie zapomnij umieścić pracy później na necie abyśmy mogli przeczytać :) i wystawić ocenę bo chyba ważniejsza jest ocena ludzi o których się pisze niż jakiegoś pana dla którego "wszystko jedno"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl