Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7986)

Proud 27.03.2011 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1069942)
Licoo, jedynym skutecznym sposobem na eliminację osób o których mowa jest ustalenie takiej samej ceny na sektory C i G po otwarciu całego stadionu. Flagi nie dały efektu, bo pikników na wiosnę coraz więcej a oni też są w stanie przeboleć te 15-20 min bez oglądania meczu kosztem 10 zł.

Ja po raz kolejny napiszę.

Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby ustalenie ceny na G i C na takim samym poziomie, z tym, że na G powinni podnieść cenę o góra 2 zł.

Te 2 zł byłyby przekazywane dla UW, na oprawy, graffiti i inne potrzeby kibicowskie.
Myślę, że każdy kto idzie na mecz dla dopingu, mógłby dać te 2 zł więcej. Z Wisłą też chyba dałoby się coś takiego wynegocjować.
2zł x 5000 osób = 10000 zł

Pikniki co chodzą tam gdzie taniej, poszliby na G.

Czyli tak, np:

G - 13zł
C - 15 zł

Liczę również, że po otwarciu całego stadionu ceny pójdą nieco w dół.

Lukasz 27.03.2011 17:14

Witam, może wtrącę swoje trzy grosze.

Jak dla mnie to problem leży gdzieś indziej. To jest problem traktowania pikników jak kibiców drugiej kategorii więc nie ma się co dziwić że jak ktoś chce być 'prawdziwym' kibicem Wisły to idzie na G.

Ten lans nie wziął się z powietrza i flagi tego raczej nie zmienią. To raczej wina skutecznego PR wokół G i i po części takiego, a nie innego traktowania pikników.

koniak 27.03.2011 17:59

Proud - twój pomysł jest dobry, ale u nas znając życie nie przejdzie. Z resztą te 2 złote i tak nie powstrzymają tak zwanych lansiarzy. Gdyby był nacisk ze strony innych osób, każdy czul presję i wiedział gdzie przyszedł byłoby inaczej. Gdy mieliśmy otwarte "stare" D i E jakoś to wyglądało i na wielu meczach doping był na prawdę dobry. Teraz główny powód leży w sporej rozpiętości cen, bo chcąc oglądać mecz z trybuny wzdłuż boiska musisz wydać prawie 2 razy więcej niż za bramkę i każdy liczący się z kasą wybiera trybunę za bramką.

licoo 27.03.2011 18:56

Ja myślę tak, my i tak wpływu na ceny nie mamy, ale możemy właśnie już teraz po przez takie akcje jak flagi, sektorówka lub np. większa liczba osób koordynujących doping na dole, bardziej przemówić do ludzi co to znaczy sektor w którym się dopinguje:)

Kryniu 27.03.2011 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1069968)
Ja po raz kolejny napiszę.

Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby ustalenie ceny na G i C na takim samym poziomie, z tym, że na G powinni podnieść cenę o góra 2 zł.

Te 2 zł byłyby przekazywane dla UW, na oprawy, graffiti i inne potrzeby kibicowskie.
Myślę, że każdy kto idzie na mecz dla dopingu, mógłby dać te 2 zł więcej. Z Wisłą też chyba dałoby się coś takiego wynegocjować.
2zł x 5000 osób = 10000 zł

Pikniki co chodzą tam gdzie taniej, poszliby na G.

Czyli tak, np:

G - 13zł
C - 15 zł

Liczę również, że po otwarciu całego stadionu ceny pójdą nieco w dół.

Pomysł świetny, jakby wypalił mamy stałe dofinansowanie do opraw. Dodatkowo zawsze można organizować zbiórki na innych sektorach. Jakby pomysł wypalił to moglibyśmy tworzyć znacznie lepsze oprawy niż do tej pory. Oprawy to zarazem część marketingu więc mamy pewną kartę przetargową

Markus 28.03.2011 18:05

"Podstawowi" boczni obrońcy nadal nie trenują. Dobrze, że Maaskant już rozważa "wyjścia awaryjne". Osobiście uważam, że lepiej na prawej stronie ustawić Łoba, niż Burligę - mimo wszystko może dać zespołowi znacznie więcej. Burliga kryje bowiem jeszcze słabiej niż Cikos. Ba, Łobodziński może być tam nawet lepszym rozwiązaniem niż Słowak w pełni zdrowia, bo ów de facto prawie nie broni, a w dodatku jeszcze nie myśli na boisku. 4 na 5 dośrodkowań rywali "przechodzi" przez Cikosa. Podejrzewam, że żadnej różnicy na minus nie dostrzeżemy.

Gorzej z lewą troną, bo tam Palica zastąpić może jedynie Branco. Wprawdzie jest jeszcze Kirm, ale cofnięcie go wymagałoby przesunięcia na lewą pomoc Meliksona i z wpuszczenia Garguły do środka - nie sądzę, by Maaskant zdecydował się na podobny ruch.

AYALA 29.03.2011 07:39

Maaskant rozważa ustawienie Łobo na prawej obronie.Hmmm... to już chyba pewniejszy byłby Burliga.Łobo jest zbyt wolny na bocznego obrońce uważam

Eustachy 29.03.2011 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1070457)
Maaskant rozważa ustawienie Łobo na prawej obronie.Hmmm... to już chyba pewniejszy byłby Burliga.Łobo jest zbyt wolny na bocznego obrońce uważam

Nie dosc ze wolny, to w dodatku bez sil na rozegranie pelnych 90 minut. Grywajac w podst. skladzie, zwykle "wysiadal" tak w okolicach 55-60 minut. A pozniej byl juz tylko zaje....

zim zum 29.03.2011 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1069367)
Chyba inne mecze oglądamy bo Pajic to jeden z lepszych w tej rundzie.

A czym się tak wyróżnia ?

Bekas 29.03.2011 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 1070520)
Nie dosc ze wolny, to w dodatku bez sil na rozegranie pelnych 90 minut. Grywajac w podst. skladzie, zwykle "wysiadal" tak w okolicach 55-60 minut. A pozniej byl juz tylko zaje....

Już był taki jeden co to chciał z Łobo obrońcę zrobić. A meczu z Levadia to nikt nie pamięta ?

Eustachy 29.03.2011 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bekas (Post 1070536)
Już był taki jeden co to chciał z Łobo obrońcę zrobić. A meczu z Levadia to nikt nie pamięta ?

Ja niestety wciaz pamietam co z Wojciechem robili przybysze z Estonii, a byly to - delikatnie mowiac - zajscia calkowicie pozbawione litosci i milosierdzia. Zdaje sie, ze przerazony Skorza jeszcze w pierwszej polowie przesunal na prawa obrone lewonoznego Piotra Brozka.

Markus 29.03.2011 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 1070544)
Ja niestety wciaz pamietam co z Wojciechem robili przybysze z Estonii, a byly to - delikatnie mowiac - zajscia calkowicie pozbawione litosci i milosierdzia. Zdaje sie, ze przerazony Skorza jeszcze w pierwszej polowie przesunal na prawa obrone lewonoznego Piotra Brozka.

Ale nikt nie robi z Łobodzińskiego nagle wartościowego obrońcy. Problem polega na tym, że gdyby zamiast niego grali tam wówczas tacy piłkarze jak Cikos, czy Burliga, to Piotr Brożek pewnie jeszcze szybciej musiałby zmienić stronę i ratować prawy bok defensywy.

Łobodziński na tle mizerii kadrowej, którą mamy w tym sezonie na tamtej pozycji może być po prostu najlepszym rozwiązaniem. Co nie znaczy, że jest dobrym obrońcą.

Eustachy 29.03.2011 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1070547)
Ale nikt nie robi z Łobodzińskiego nagle wartościowego obrońcy. Problem polega na tym, że gdyby zamiast niego grali tam wówczas tacy piłkarze jak Cikos, czy Burliga, to Piotr Brożek pewnie jeszcze szybciej musiałby zmienić stronę i ratować prawy bok defensywy.

Łobodziński na tle mizerii kadrowej, którą mamy w tym sezonie na tamtej pozycji może być po prostu najlepszym rozwiązaniem. Co nie znaczy, że jest dobrym obrońcą.

Ja wiem, ze nikt nie robi z Lobodzinskiego dobrego obroncy, jednak mimo wszystko szczerze watpie by stac go bylo na chocby minimalnie lepsza gre od Burligi, choc akurat w ocenie naszych nominalnych prawych obroncow zgadzam sie z Toba w zupelnosci.
Szczerze mowiac, na tyle juz mialem dosc Cikosa, ze bardzo ucieszylem sie gdy w ostatnim meczu zmienil go Burliga. Niestety szybko dotarlo do mnie, ze ta roszada to klasyczne odzwierciedlenie przyslowiowego "z deszczu pod rynne".

Markus 29.03.2011 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 1070549)
Ja wiem, ze nikt nie robi z Lobodzinskiego dobrego obroncy, jednak mimo wszystko szczerze watpie by stac go bylo na chocby minimalnie lepsza gre od Burligi,.

W ofensywie na pewno jest w stanie dać zespołowi znacznie więcej niż Słowak i Burliga razem wzięci.

A w defensywie - bronić i kryć gorzej nie będzie, bo to niestety prawie niemożliwe. Wszak Cikos i Burliga regularnie zawalają krycie strefowe, a 1 na 1 gra z nimi każdy, kto chce. Dośrodkowań prawie nie blokują. Mnożą straty i niewymuszone błędy. Słowak w dodatku nie myśli na boisku. Co tu Łobodziński może jeszcze bardziej pogorszyć? Nie ma czego pogarszać. :evil:

bonawentura 29.03.2011 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1069367)
Chyba inne mecze oglądamy bo Pajic to jeden z lepszych w tej rundzie.

No moim zdaniem jeden z najgorszych. Kilka już razy w wiadomy jedynie sobie sposób podał piłkę wprost do zawodnika przeciwnej drużyny i sprokurował groźne sytuacje, a w meczu z Polonią Bytom padła chyba przez to jakaś bramka, więc wstrzymałbym się ze stwierdzeniem, że to jeden z lepszych. Jednym z lepszych to jest Małecki, Melikson, Pareiko... innych nie widzę.

Choć lepiej by było by grał w pierwszej jedenastce, bo jakby nie grał, to nie mam pomysłu kogo za niego wstawić.

PAC 29.03.2011 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1070534)
A czym się tak wyróżnia ?

Przynajmniej według mnie gra na w miarę przyzwoitym poziomie w każdym meczu w przeciwieństwie do innych w obronie i pamiętaj, że on typowym obrońcą nie jest.

DrunkenBear 30.03.2011 11:10

Ja mam tylko nadzieję, że zobaczę wreszcie Małeckiego podającego piłki, że na defensywnym zagra Wilk, który będzie czyścił przedpole po rajdach Meliksona... A do tego jakby odpaliła wreszcie gra z ataku pozycyjnego i szybkiego rozegrania, to nawet osłabiona i tak mizerna obrona by mnie nie martwiła. Bo póki co obawiam się jednego meczu, który jest przed nami w 23 kolejce. Bo ze Śląskiem, to będzie bardzo ciężka przeprawa...

bozar 30.03.2011 18:17

A ja z innej beczki.. kto w Ekstraklasie wpada na tak wspaniałe, wychodzące naprzeciw kibicom godziny rozgrywania meczów ligowych?
Ludzie, szczególnie w niedzielę, zwykli sobie zjeść normalny obiad z rodziną.
Czy to taki problem, żeby ustawić godzinę 16:30-17, tak żeby każdy mógł spokojnie dotrzeć na stadion?

Co do samego meczu - niepewność na bokach obrony przysparza o ból głowy. Wybór między Łobo a Burligą to..marny wybór. Nie mówiąc już o Paljić'u.. w zasadzie nie wiem co będzie jeśli nie zagra, wystawianie Branco to samobóstwo, może cofnąć Kirma a Maor na lewą stronę?

wujekWojtek 30.03.2011 18:35

wyglada na to ze wyzdrowieją nasi standardowi defensorzy.

DrunkenBear 30.03.2011 18:51

Zawsze w ostateczności można zagrać trzema stoperami i dwoma defensywnymi pomocnikami...

WhiteStarDvisionTheBest 30.03.2011 19:09

pareiko-----Kirm-Jaliens-Chavez-Cikos---Maor-Wilk-Rios-Sobol-Mały----Genkow ;)

Można by tak spróbować,jak nie będzie szło to zawsze idzie jakieś zmiany zrobić.

Kirma przesunąć na skrzydło a Meliksona do srodka ;)

prezes85 31.03.2011 00:01

nie rozumiem chęci trenera do grania taktyką 433 (czytaj 451)
normalnym 442 dużo lepiej byśmy grali
mój sklad na Jagiellonie:
---------------Genkov---Małecki
----Kirm---------Melikson------------Łobodziński
----------------------Wilk
---Paljic----Chavez------Jaliens----Cikos
------------------Pareiko

zakładając że Paljic i Cikos się wyleczą...

wujekWojtek 31.03.2011 00:08

Cóż, 433 jest bardziej ofensywny i tak chce grać treneiro. Oczywiscie zawodników nie ma zbyt dobrych pod tą taktykę dlatego może czasem tak koślawo wygląda ale z czasem będziemy grać najbardziej ofensywną piłkę w ekstraklasie. A nie, sorry, już gramy....

A gra dwoma defensywnymi pomocnikami jest nienajlepsza, zwłaszcza że Jagiellonia już nie ta sama co kiedyś. Połowa jej siły ofensywnej w osobie Grosickiego odeszła, do tego Franek skonfliktowany z trenerem też nie gra tego co wcześniej. Wilk stracił kły i jest teraz mało groźny, trzeba to wykorzystać i ich rozjechać jak walec. Poza tym gramy u siebie, pewnie będzie komplet, drugi DP może wejść do obrony wyniku jak będzie np 1:0, 2:1 czy coś takiego i mecz będzie wyrównany, w co wątpie. Przewiduję długie walenie głową w mur, potem bramka i 2-3 kolejne na większym luzie. Obym się nie mylił ;)

domin_czyzyny 31.03.2011 00:24

ja się tylko boje, że znów zobaczę Sivakova, a Wilk czy Garguła nie dostaną szansy.

skeba 31.03.2011 06:55

Cytat:

ja się tylko boje, że znów zobaczę Sivakova, a Wilk czy Garguła nie dostaną szansy.
Garguła już dostał szansę - nie wykorzystał jej, teraz niech cierpliwie czeka.

herkules 31.03.2011 07:15

Cytat:

Dragan Paljić planuje zagrać na środkach przeciwbólowych, a Erik Czikosz o opuszczeniu meczu nie chce słyszeć. Wisła przeciwko Jagiellonii ma wystawić możliwie najmocniejszy skład

Jaga bez Grosika to ta sama Jaga co dwa, trzy sezony temu... Do pokonania.

Feniks1983 31.03.2011 09:34

Tak Jaga jest do pokonania, tym bardziej ze ostatnio z forma u nich tez nie za dobrze. Co prawda z Polonia Bytom tez mialo byc dobrze i mielismy Ja pokonac ale wierze ze u siebie uda Nam sie zdobyc 3 punkty. W ten sposob Jaga zredukowalaby do minimum szanse na MP a i Legia z Ruchem u siebie nie musi wygrac. Optymizm jest byle gra jeszcze byla dobra.

AYALA 31.03.2011 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1071086)
nie rozumiem chęci trenera do grania taktyką 433 (czytaj 451)
normalnym 442 dużo lepiej byśmy grali
mój sklad na Jagiellonie:
---------------Genkov---Małecki
----Kirm---------Melikson------------Łobodziński
----------------------Wilk
---Paljic----Chavez------Jaliens----Cikos
------------------Pareiko

zakładając że Paljic i Cikos się wyleczą...

Gienek ława a w ataku Mały bo innego wyjcia nie widze.Maaskant raczej nie zmieni ustawienia z 4-3-3 na 4-4-2. Ja bym to tak widział:
--------------Małecki---------------
Kirm--------------------Łobodziński
----Sivakov-Melikson-Sobol------
Palijc-Chavez-Jaliens-Czikos-----
------------Pareiko------------------

Charlie 31.03.2011 10:28

Nigdy nie zrozumiem pasji z jaką dużo ludzi twierdzi, że optymalną taktyką dla Wisły jest właśnie 4-4-2. Ja rozumiem, że tak graliśmy z Parmą i Schalke, ale od tego czasu minęło ponad 8 lat, zmieniły się nieco standardy obowiązujące w futbolu, a przede wszystkim zmienił się nasz skład. Nie mamy już dwóch dobrych napastników o nieco odmiennej charakterystyce, ani tak błyskotliwych skrzydłowych potrafiących dobrze dośrodkować. Zarówno Kirm jak i Małecki lepiej spisują się jako schodzący ze skrzydeł napastnicy niż boczni pomocnicy, grający przy linii. Szczególnie widać to u Małego, który imho jest o wiele groźniejszy atakując ze skrzydła, niż gdyby miał stać w środku ataku i walczyć o górne piłki z wyższymi o głowę obrońcami. Ponadto 4-4-2 wymagałoby przesunięcia Meliksona na któreś skrzydło, albo ograniczenie mu swobody w ofensywie, gdyż wówczas musiałby też walczyć w środku pola. Do 4-4-2 potrzebny jest pomocnik potrafiący łączyć zadania ofensywne z defensywnymi (idealny przykład to Murawski we Wronkach), a u nas takiego nie ma, tzn niby jest Jirsak, ale jako, że udają mu się maks 2 mecze w rundzie to raczej nie można na nim polegać. I jeszcze jedno - przez zeszły sezon i na początku tego graliśmy ukochanym 4-4-2. Podobała wam się wówczas gra Wisły? Chyba nie, więc przestańcie czepiać się taktyki, bo raczej nie ma możliwości, żebyśmy teraz grali inaczej. Maaskant wie co robi i jestem przekonany, że ciągłe stosowanie tej taktyki w końcu przyniesie oczekiwane efekty.

tofik 31.03.2011 13:09

Nie rozumiem nagonki na Genkowa, wg mnie bardzo pożyteczny piłkarz :D

Żeby taktyka Maaskanta funkcjonowała lepiej przydałoby się jeszcze sprowadzić myślącego prawego obrońce, jakiegoś kozaka do środka pola i szybkiego, kreatywnego napastnika by uzupełniał się i dogrywal do Bułgara. Ogólnie nie widze problemu w taktyce, tylko w wykonawcach. Jak mniemam, Maaskant nie zmienia ustawienia pod piłkarzy, bo to co teraz robi to są podwaliny budowy lepszej drużyny z lepszymi zawodnikami. Jak trzon drużyny będzie już wiedział o co chodzi wtedy łatwiej będzie się wpasować nowym.
Zmienianie koncepcji w połowie drogi to nie jest za dobry pomysł biorąc pod uwagę, że tak jak napisał Charlie, do 442 również wykonawców brak :foch:

Kris Dee 31.03.2011 14:28

Ja osobiście zagrałbym takim 4-2-3-1
http://this11.com/boards/1301577235613459.jpg

Łobodziński na prawej obronie wydaje się lepszym rozwiazaniem niż Cikos który przepuszcza 9/10 dośrodkowań.
Kirm za Paljica, Melikson na lewą strone przez co zrobi się miejsce dla Riosa któremu dałbym ostatnią szanse w Wiśle, albo teraz albo ME do końca kontraktu.
Postawiłem też na dwóch defensywnych pomocników gdyż uważam że z taką dziurawą obrona jak nasza jeden Sobol do asekuracji nie wystarczy.
Ofensywna trójka Melikson-Rios-Małecki miała by wieksze szanse na zbieranie piłek od Genkova.

4fan_player 31.03.2011 14:51

Wszystko ładnie pięknie tylko Sobol nie zagra obok Wilka. Dwaj defensywni pomocnicy nie są potrzebni. Zamiast Wilka zagra Jirsak albo Sivakov.

skeba 31.03.2011 15:02

Cytat:

Nie mamy już dwóch dobrych napastników o nieco odmiennej charakterystyce
Genkov - Wysoki, lubiący przepychać się
Rios - Technika, ruchliwy

Myślę, że mogliby uzupełniać się, ale tego nie sprawdzimy dopóki nie będą grać ze sobą. Dostali szansę w PP i dopóki nie zeszli najlepsi zawodnicy to było 2-0 dla nas

Charlie 31.03.2011 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1071195)
Genkov - Wysoki, lubiący przepychać się
Rios - Technika, ruchliwy

Myślę, że mogliby uzupełniać się, ale tego nie sprawdzimy dopóki nie będą grać ze sobą. Dostali szansę w PP i dopóki nie zeszli najlepsi zawodnicy to było 2-0 dla nas

Rios jest ruchliwy :shock:? Przecież on rusza się jak mucha w smole.

Kris Dee 31.03.2011 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 1071193)
Wszystko ładnie pięknie tylko Sobol nie zagra obok Wilka. Dwaj defensywni pomocnicy nie są potrzebni. Zamiast Wilka zagra Jirsak albo Sivakov.

Uzasadniłem dlaczego powinna być dwójka defensywnych pomocników. Przy dwóch ofensywnych bocznych obrońcach i jednym defensywnym pomocniku, po stracie piłki takie jaja wychodzą:

http://3.bp.blogspot.com/_QJaudh1U4P...600/strata.jpg

Marcin_fan 31.03.2011 15:41

Rios to specyficzny piłkarz. na początku meczy Młodej grał ospale, wolno.Po strzelenie kolejnej bramki momentami grał szybko, z klepki i przeważnie dobrze. A bramka na 3:1 palce lizać. Wszyscy jak siedzieliśmy to każdy aż podskoczył z krzesełka ;)

farben 31.03.2011 15:54

Wisła - Jagiellonia: będzie komplet na Reymonta [TYPUJ WYNIK]

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ynik,id,t.html

I dla przypomnienia, bo chyba już było na forum.

Iwan nie wierzy w Wisłę. "Moim faworytem jest Jagiellonia"


http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...html#pzw_85839

Cenię Iwana, ale już za chwilę zobaczy, jak bardzo się myli.

WislaFan123 31.03.2011 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1071205)
Uzasadniłem dlaczego powinna być dwójka defensywnych pomocników. Przy dwóch ofensywnych bocznych obrońcach i jednym defensywnym pomocniku, po stracie piłki takie jaja wychodzą:

http://3.bp.blogspot.com/_QJaudh1U4P...600/strata.jpg

No ale nigdy cos takiego sie nie dzieje.. Nigdy nie powinno 2 bocznych obroncow wychodzic (nie mowimy o skrajnych przypadkach). Jezeli prawy obronca wychodzi do przodu, to cala linia obrony na tej samej wysokosci przesuwa sie w prawo tj. prawy srodkowy obronca gra wtedy bardziej jako boczny, lewy obronca jako srodkowy, a wtedy lewy pomocnik w razie potrzeby przesuwa sie na lewa obrone, ale to bardziej przy 4-4-2, przy 4-3-3 i bardzo wysoko grajacych szkrzydlowych to oni raczej do defensywy malo wracaja. Wiec w tym przypadku najczesciej defensywny pomocnik schodzi na stopera. To sa rzeczy, na ktore malo sie zwraca uwage, a nawet nie grajac wczesniej w pilke i nie bedac uczonym tego, nawet sie uwagi nie zwraca. I to tylko jesli chodzi o stadion, w telewizji jeszcze mniej to widac.

Swietnym przykladem jest Barca, bo kazdy mysli ze swietnie graja w ofensywie i tyle. Ale ich sila polega tez wlasnie na ruchliwosc i przesuwaniu. Mimo ze akurat w ich przypadku prawie caly czas 2 bocznych obroncow atakuje, to jednak poprzez ciagle przesuwanie i asekuracje, rzadko kiedy sa kontrowani.

Aha, no i Twoj graf nie ma kompletnie sensu, bo jak jest atak, to stoperzy nie stoja przy lini pola karnego tylko przy lini srodkowej, a Sobol jeszcze wyzej zeby wlasnie takich dziur nie bylo i zeby zawezic srodek pola.

AS82 31.03.2011 16:03

To jest mecz o 6 punktów ,wiec jesli chodzi o zaangazowanie to Jagiellonia napewno nie odpusci , tak wiec oby nasi nei wyszli na mecz rozkojarzeni jak z Polonia B. ,tylko grali na 100% jak chocby z Widzewem

mitmichael 31.03.2011 16:35

Pareiko, Cikos, Chavez, Jaliens, Branco (jezeli Pajlic nie zagra), Sobolewski, Melikson, Rios - Kirm, Malecki, Genkov. Jirsak dostał szanse, niech teraz pogra troche Rios. Pokazal w ME z Polonia, ze szanse potrafi wykorzystac. Moze nie zagral z Podbeskidziem dobrego meczu ale to nie oznacza, ze jest za slaby i nie moze dostac szansy pogrania w dwoch spotkaniach pod rzad w ekstraklasie. Kazdy zasługuje na szanse, moze nawet Lobodzinski (smiech)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl