Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

legion18 06.04.2011 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1073612)
Zobacz raz jeszcze pierwsze 15 minut tamtego meczu i sam sobie odpowiedz.

chociaż trzeba przyznać że dziś pierwsze 5 minut to legia rządziła

aa i jeszcze jedno.
na forach wszyscy wypierdalają Skorże, jaki to baran itp, a jedziecie na wyjazd i wielkie poparcie? ehh

Było tu na Tym forum tak ładnie napisane na przykładzie relacji Lech-Warta, że się nie komentuje sytuacji, o której się nie ma pojęcia, więc jak jedynym miejscem, z którego czerpiesz informację jest internet i fora to ciiiiii....

wanciak86 06.04.2011 21:14

ojj nie bójcie się oboje, wyjazdów mam zaliczonych, a w najbliższy weekend ZNÓW wybieram się do Krakowa.
Na moje słowa podkreśle Wam tylko wypowiedź Waszego treneiro.

"Maciej Skorża (trener Legii Warszawa): Zagraliśmy brzydko, ale mądrze. Nasza taktyka była podporządkowana temu, aby nie stracić w Gdańsku bramki. Zaprezentowaliśmy zachowawczy futbol, szukając szczęścia w kontrach. Nie spodziewałem się jednak, że dogodnych okazji będziemy mieli w tym spotkaniu tak niewiele. Dobrze zorganizowani w środku pola gospodarze nie pozwolili nam jednak rozwinąć skrzydeł. Na pewno nie powiem, że jesteśmy jedną nogą w finale, bo wiem, że w rewanżu czeka nas ciężki mecz.

Muszę natomiast przyznać, że zamurowało mnie, kiedy usłyszałem, jak kibice skandowali moje nazwisko. Przecież po ostatnim spotkaniu z Ruchem żegnali mnie chusteczkami, zatem trudno mi było się spodziewać po czterech dniach tak miłej reakcji. Dziękuje za to wsparcie, tym bardziej, że zewsząd, nawet ze strony moich najbliższych współpracowników, dopada mnie fala krytyki. Taka postawa kibiców ma dla mnie ogromne znaczenie."


Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1073613)
18 czy 19 z rzędu nasz mecz w Gdańsku bez porażki. :>

wiesz gdzie Lechia była ostatnie 10 lat ?

Cytat:

Uważasz, że ekipa wyjazdowa,a 'ekipa' forumowa to te same osoby?
no właśnie..

legion18 06.04.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1073617)
ojj nie bójcie się oboje, wyjazdów mam zaliczonych, a w najbliższy weekend ZNÓW wybieram się do Krakowa.
Na moje słowa podkreśle Wam tylko wypowiedź Waszego treneiro.

"Maciej Skorża (trener Legii Warszawa): Zagraliśmy brzydko, ale mądrze. Nasza taktyka była podporządkowana temu, aby nie stracić w Gdańsku bramki. Zaprezentowaliśmy zachowawczy futbol, szukając szczęścia w kontrach. Nie spodziewałem się jednak, że dogodnych okazji będziemy mieli w tym spotkaniu tak niewiele. Dobrze zorganizowani w środku pola gospodarze nie pozwolili nam jednak rozwinąć skrzydeł. Na pewno nie powiem, że jesteśmy jedną nogą w finale, bo wiem, że w rewanżu czeka nas ciężki mecz.

Muszę natomiast przyznać, że zamurowało mnie, kiedy usłyszałem, jak kibice skandowali moje nazwisko. Przecież po ostatnim spotkaniu z Ruchem żegnali mnie chusteczkami, zatem trudno mi było się spodziewać po czterech dniach tak miłej reakcji. Dziękuje za to wsparcie, tym bardziej, że zewsząd, nawet ze strony moich najbliższych współpracowników, dopada mnie fala krytyki. Taka postawa kibiców ma dla mnie ogromne znaczenie."

Ale przecież ja dobrze wiem, że było skandowane Maciej Skorża, także nie musisz mi w tej kwestii nic udowadniać. Co do liczby twoich wyjazdów to nie wiem za bardzo o co Ci chodzi, gdyż chyba nikt nie podważał tego czy jeździsz, czy nie jeździsz, nawet za bardzo mnie to nie interesuje, twoja osobista sprawa. A co do relacji na linii kibice-Skorża, to uwierz mi, że na ten temat w internecie za wiele nie przeczytasz. Skąd wiesz czy np. Maciek wczoraj nie wjechał jakiemuś poloniście na chate. Piłka nożna to nie wszystko:>

0 22 06.04.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1073617)
wiesz gdzie Lechia była ostatnie 10 lat ?

Wiem, tyle że ta seria trwa od lat... 50 tych. Zresztą nieważne pisałem że mnie napinka nie bawi. Skoro uważasz, że to poważne, by kibic Lechii Gdańsk szydził z Legii i definiował jak powinna wyglądać jej wielkość to Twoja sprawa. Moje zdanie o przewracaniu się w dupach, wyraziłem wyżej.

wanciak86 06.04.2011 21:25

ehh nudzi mnie ta dyskusja, bo i tak każdy ma swoje zdanie- więc do zobacznenia w rewanżu:]

legion18 06.04.2011 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1073625)
ehh nudzi mnie ta dyskusja, bo i tak każdy ma swoje zdanie- więc do zobacznenia w rewanżu:]

Znowu będziecie musieli atakować, więc się przygotuj:P

killzone 06.04.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1073590)
do Gdańska NIKT, może oprócz Was już nie przyjedzie się nie tylko bronić.
wielka ....a legia.. żal
przyjeżdza "wielka" legia i 60 minut żadnej akcji żeby na koniec coś wbić..
to jest ....a taktyka? taktyka na zabicie futbolu:/ ?
szkoda że Nowak nie wykorzystał ostatnio też sytuacji sam na sam, było by to samo.

szkdoa gadać, na szczeście w rewanżu (chyba?) nie będą się ciągle bronić, więc może coś ugramy.

Powiedzial kibic "wielkiej" lechii :shock: :shock: :lol:

Wiem, wiem. mialo byc ładne przyjemne 5:0, ale coż zycie. Life is brutal :lol:

Mam nadzieje ze w Bydgoszczy trafimy na Podbeskidzie :)

wanciak86 06.04.2011 21:38

zanim przysapiesz...

LegiaLechia0:3 (0:0)

nie bądź pewny chłopcze:)

Simao1 06.04.2011 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1073635)
zanim przysapiesz...

LegiaLechia0:3 (0:0)

nie bądź pewny chłopcze:)

Jak czytam te Wasze wypociny, to aż przykro mi się robi. Ja rozumiem, nie przepadasz za Legią, Lechia przegrała mecz (mnie też jest to trudno przeżyć), ale takie są uroki piłki, jedna akcja decyduje o meczu. Daj sobie na wstrzymanie z takimi komentarzami i zaczekaj spokojnie na rewanż, bo jeszcze nie wszystko jest stracone.

qchar90 06.04.2011 21:47

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,93...w_Gdansku.html
Staruch był w Gdańsku

legion18 06.04.2011 21:51

Ja np. wogóle nie jestem przekonany co do awansu. Nawet uważam, że to Lechia jest faworytem, gdyż jak strzelą bramkę, to Legia pokazuje już od kilku spotkań, że jak się wynik nie układa to przestają grać. Są w stanie wygrać z każdym, ale też z każdym przegrać, i raczej praktykuja tą drugą opcję, także sprawa awansu jest jaknajbardziej sprawą otwartą. Trzeba też pamiętać, że rewanż odbywa się po kolejce w której jest Lech-Legia, tego meczu "gracze w białych koszulkach" raczej jeśli chodzi o zaangażowanie nie odpuszczą, więc różnie może być z siłami na Lechię, która gra z żabolami dzień wcześniej.

Wizard 06.04.2011 21:52

tonujcie emocje, rozumiem, że jest świeżo po spotkaniu, ale cholera to był pierwszy mecz, jeszcze wszystko jest możliwe. Mecz pod względem piłkarskim był słaby, ale wynik nie do końca odzwierciedla przebieg meczu - bardziej sprawiedliwie byłoby 1-0, ewentualnie 0-0. Ale cóż, w piłce sprawiedliwości nie ma, i wygrała ta drużyna, która miała więcej szczęścia. Suma farta i niefarta zawsze równa się zero, więc do Warszawy - z umiarkowanym optymizmem.

wanciak86 06.04.2011 22:10

i żeby nie było, to uważam, że Legia jako kibice, to pierwsza porządna ekipa na Naszym stadionie.
Do tej pory były same śmieci, jedyna niby poważna to była Arka, ale nawet Oni milczeli jak na stypie..

Legia pokazała się dobrze, choć musze przyznać, że siedziałem mega blisko ich sektora, to zrozumiałem np tylko 2-3 przyśpiewki. Legia CWKS, "znajdź robote Lechio" i już naprawdę na sam koniec "idźcie do domu", nic innego przez cały mecz nie zrozumiałem, choć byłem baaardzo blisko, ale nie zmienia to mojego zdania, że Legia najlepiej się zaprezentowała, mimo pocisków osobistych na starucha:)

studio 06.04.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1073590)
przyjeżdza "wielka" legia i 60 minut żadnej akcji żeby na koniec coś wbić..
to jest ....a taktyka? taktyka na zabicie futbolu:/ ?
szkoda że Nowak nie wykorzystał ostatnio też sytuacji sam na sam, było by to samo.
.

To kara za nurkowanie praktycznie co mecz Dawidowskiego.

Kris54 06.04.2011 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1073642)

do k.rwy nędzy, czy ten szmatławiec nie ma innych rzeczy do roboty tylko poszukiwać JEDNEJ OSOBY na TRYBUNACH w SEKTORZE GOŚCI?! Po cholerę dałeś tu link do tego GóWna? Trzeba było tekst przekleić.

dynek.pl 06.04.2011 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1073642)

znowu przeszedl przez ogrodzenie ale tym razem nikogo nie uderzył - także rozmowa widać pomogła :D

rabi86 06.04.2011 22:55

Dużo więcej spodziewałem się po Lechii. Myślałem, że Legia w kryzysie będzie łakomym kąskiem dla Lechistów. Jednak Skorża zagrał jak Maaskant w drugiej połowie meczu z Jagą. Spokojnie na swojej połowie, może uda się coś strzelić, ale najważniejsze nie stracić. W sumie obie drużyny grały na 0-0, więc nie rozumiem trochę kolegi z Gańska. Sytuacji było niewiele z obu stron, ale to Legia miała ich więcej w końcówce i jedną szczęśliwe wykorzystała. Prawie jak w naszych meczach z Zagłębiem u siebie, czy z Cacovią w derbach.

Wojtas 06.04.2011 23:04

Jezu ale te polskie zespoly graja kiche,jakby nawet chcialo sie obejrzec taki mecz,to bez mocnej kawy poprostu nie da rady...

Legia cieniutka,Lechijka niestety tak samo,Podbeskidzie zdobedzie ten puchar :D :D

Jaroo1 06.04.2011 23:04

Wynik dla Lechii z jednej strony bardzo zły ale z drugiej... Teraz to kazdy moze pojechac na Legie i wygrac. Pokazalo to juz duzo ekip w tym jak i w tamtym roku. Nie zebym chcial sie wysmiewac z Legii, po prostu tak jest. Mysle ze nadal Legia jest tak samo slaba jak przed tygodniem czy dwoma i nic sie jeszcze nie zmienilo. Juz byly moementy w tym sezonie ze niby Legia miala zalapac forme a sie okazywalo ze 1 czy 2 dobre mecze pod rzad jeszcze nic nie znacza. Inna sprawa to to ze Lechia ostatnio obnizyla loty. Juz nie graja tak ladnie jak we wczesniejszych fazach tego sezonu i moga w rewanzu dalej nie blyszczec ;/

legion18 07.04.2011 06:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1073667)
znowu przeszedl przez ogrodzenie ale tym razem nikogo nie uderzył - także rozmowa widać pomogła :D

Ale znowu nie dał spokoju Rzeźniczakowi
https://lh4.googleusercontent.com/_P...00x1200%5D.JPG

Kajto 07.04.2011 07:11

szkoda, że ma szal Wisły w łapie

wolfy 19.04.2011 19:47

Oglądam sobie mecz Amiki z Podbeskidziem i naprawdę - nie widać różnicy :-/ Ale ta nasza Ekstraklasa jest nędzna.

Podbeskidzie 1:0 :shock:
...
I to po ładnej akcji.

Blaszczu16 19.04.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1079713)
Oglądam sobie mecz Amiki z Podbeskidziem i naprawdę - nie widać różnicy :-/ Ale ta nasza Ekstraklasa jest nędzna.

Napisz co myślałeś o Ekstraklasie, gdy Lech wygrywał 3:1 z Manchesterem City w fazie grupowej Ligi Europejskiej.

Teqcontroller 19.04.2011 19:55

AMICA przegrywa 0:1 :D

mitmichael 19.04.2011 19:56

Ale akcja Podbeskidzia - akcja taka ekstraklasowa

fan01 19.04.2011 19:57

Kotorooooooooooooooooooooooooooowski ;)

rafalek 19.04.2011 19:58

Co? 2:0 i Kotor zawalił? :D

Blaszczu16 19.04.2011 19:59

Puchar Polski, Puchar Polski taki ch*j!

Karherop 19.04.2011 20:02

Mam ogromną nadzieję na Podbeskidzie w finale . Oczywiście z Lechią która to by ten puchar zdobyła.

Na razie Lech trzyma poziom . hrhr

WiślakMyślenice 19.04.2011 20:02

Hahaha, Amiki nie będzie w europucharach? Czarnej bulwy Ligi Europy? :P

rw88 19.04.2011 20:03

Ale by były jaja gdyby Podbeskidzie nas reprezentowało w LE :D Już widzę oczami wyobraźni mecz trzeciej rundy LE pomiędzy AS Romą a Podbeskidziem na Stadio Olimpico :P I tego im życzę!

A Lech niech wejdzie z trzeciego miejsca, zacznie wtedy puchary od I rundy, niech zapunktuje do ligowego rankingu maksymalnie w pierwszych trzech rundach el. LE i odpadnie w czwartej, zaraz przed fazą grupową. I wilk będzie syty, i owca cała :D

GAMBOS 19.04.2011 20:03

idzie idzie podbeskidzie :lol:

Karherop 19.04.2011 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1079728)
Ale by były jaja gdyby Podbeskidzie nas reprezentowało w LE :D Już widzę oczami wyobraźni mecz trzeciej rundy LE pomiędzy AS Romą a Podbeskidziem na Stadio Olimpico :P

Podbeskidzie w tej formie pokazało by na pewno więcej niż Ruch w pucharach , remisujący dwukrotnie z maltańczykami . nie ma śmiechu

Kris54 19.04.2011 20:06

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca

wolfy 19.04.2011 20:06

O ja Cię. Podbeskidzie ciśnie :shock: Mogło być 2:0...

EDIT: Amica na własnej połowie :shock:

KOTOROWSKIIIIIII!!!!
Szkoda, ze nie komentuje tego duet Borek-Kołtoń :-/

rafalek 19.04.2011 20:07

Czyli albo to Podbeskidzie takie mocne, eliminując nas i (oby!) Lecha, albo czołówka ligi jest taka słaba, ze nie ma różnicy pomiędzy czołówką ekstraklasy a I ligi

!!IRIVER!! 19.04.2011 20:07

Widzieliście ten rzut rożny, po którym piłka przeleciała minimalnie obok? :D

wiertar 19.04.2011 20:09

co by nie mówić to szacunek wielki dla Podbeskidzia!!!

mitmichael 19.04.2011 20:10

Bardzo ciekawie wykonuja stale fragmenty gry - co chwile Kotorowski w opałach. Nie ogladalem spotkan z Wisła ale jak tak sie prezentowali to na prawde szacunek. Znowu Kotorowski w opałach

Karherop 19.04.2011 20:10

powinno byc juz 3-0 dla Podbeskidzia . W jednej połowie stworzyli sobie 3 razy więcej "setek " niz Lech


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl