![]() |
aujourd'hui :D
|
Usiuuuu ?! o.O Kogo me oczy widzą!
|
lubicie piwa prawda??
bo ja trochę tak! w takim razie szklana Tyskim Książęcym |
emeryci hipokryci:>
|
To nawet ja to pamiętam, jak jeszcze sie nie rejestrowalem, tylko czytywalem raz na miesiąc. A przeciez jestem 'dopiero' z początku 2004. Neostrada wiele zepsuła :D
|
Cytat:
kiedyś był taki temat "najkrótsze książki świata", tak z pamięci kilka tytułów: "Mecz w kapciach przed telewizorem - autorstwa Beer Boys" "Jak odnieść sukces w polskiej piłce - Ceramika Opoczno" "Sukcesy Cracovii na arenie międzynarodowej - Praca zbiorowa wielu pokoleń" :-) |
To jeszcze małe retro:
Hack forum :-) http://img405.imageshack.us/img405/470/hak4.jpg http://img593.imageshack.us/img593/1438/hak5.jpg oraz opowieści by Matejas http://img255.imageshack.us/g/beztytuuohp.png/ |
Heniek i Kowal!
Dzięki amigo, będę miał co sobie przypominać :) |
Cytat:
Oczywiście by planc :) : "piję sobie wino minut temu pare, a tu podchodzi do mnie żywy CHIŃCZYK i się mnie pyta nienaganną polszczyzną o sklep wędkarski, gdzie może kupić UWAGA: DRGAJĄCĄ SZCZYTÓWKE DO PIKIERA. oblałem się winem, tak mnie zamurowało. ale ja nie o tym. siedzę sobie wczoraj u kochanki na Kazimierzowskim i mnie naszedł smak na wódkę. Ubrałem wic klapki i idę do nocnego. stoje, stoje w kolejce... patrze - żydzi osiedlowi w swoich pstrych-pasiastych chałatach. stoję dalej i nagle słyszę: - plankton ! sie nie odwracam, raz - myślałem że mąż kochanki wrócił wcześniej z delegacji, dwa - bo żydzi się odwrócili i kukają na interesanta. rozpozna mnie ten mossad i będzie chryja. - plankton ! to weź dwie. i wtedy się odwróciłem - dwóch kolesi lat 17, na.......onych jak w książkach pisze, a jeden z nich to plankton. ale to nie ja. NIE JESTEM PLANKTONEM Z OSIEDLA WANDY. wersja dla kibiców legii, arki i lecha: siedze sobie k...a wczoraj u k...a kochanki, i mi się k...a żryć wódki zachciało. zapiąłem dres, kopłem bulteriera w pysk i ide k...a do nocnego. stoję k...a w kolejce, koło mnie żydzi k...a ich mać, a tu wchodzi jakiś .......ony ch.j i gada: - ej, k...a plankton ! się k...a nie odwracam bo k...a myślałęm że to ch.j gach mojej baby wrócił. albo że mnie te .......one k...a żydy rozpoznają. okazało się k...a jednak że plankto ktorego k...a wołał jakiś pijany ch.j to nie ja. w drodze powrotnej wyjebałem 3 radia. wersja dla kibiców Cracovii i łks-u: ajwaj ! siedzę wczoraj u Racheli, kadisz zmówiłem i pomyślałem że Jahwe po to śledzia stworzył, żeby go jeść. ubrałem więc czysty chałat i poszedłem do koszernego sklepu. a tam stali już obrzezani koledzy po szalu... odcinam się od doniesień że jestem pijanym 17-letnim planktonem z osiedla wandy. to nie ja. a to już 3. plankton. ja, ten pijak młodociany i pies marki kundel na osiedlu piastów. ps. adler - żone pozdrawiam. całusy. stop. ps2. co to jest drgająca szczytówka do pikiera ? ps3. jebać chińczyków. oni jedzą koty. ide znów na wino." |
plankton miażdżył system...
Stare forum było "de best" |
Heniek i Kowal to był jednak Matejas :) A wbiło mi się, że Plankton serwował takie opowiastki :D Pamiętne Azory ;) Stare forum - to była klasa :)
|
Cytat:
|
Plankton zaserwował jeszcze lepszą opowiastkę, poza łabędziami.
Mniej więcej chodziło chyba o wyjazd do UK czy w te rejony i ucieczkę przed jakąś brzydką babą.. ale nie pamiętam dokładnie jak to było. Jeżeli ktoś to ma, to poproszę ;-) |
Mp3 z odezwą Pysia miażdży jak kiedyś :D
|
Cytat:
|
A Shell to żyje?
|
ktoś wspomniał o najkrótszych książkach świata, ostało mi się nieco na dysku:
"Pozycje z serii "Najcieńsze Książki Świata": - "Przewodnik po demokracji w krajach arabskich" - "Kultura polityczna" - A. Lepper - "Dominacja na świecie na przykładzie Bułgarii" - "Etykieta randkowa" - M. Tyson - "Pozytywne aspekty rządów Leszka Millera" - "Dlaczego lubię Amerykę - wspomnienia Osamy ibn Ladena" - "Jak żyć uczciwie - wzorce postępowania z kuluarów sejmowych" - "Kto zdobędzie mistrza Polski 2003 i dlaczego Legia Warszawa?" - "Od zera do bohatera" Z.Ziobro - "Łagodny jak owca" - C. Kucharski - "Przewodnik po Gołdapii - czyli moje miasto" - M. Jóźwiak - ?Let's Kick Racism Out of Football? - Wit Żelazko - "Jak dobrze przygotować drużynę do sezonu" Franciszek Smuda - "Kultura na codzień" Wojciech Kowalczyk - "Wspomnienia sponsora" Janusz Romanowski - "Jak zostać pustelnikiem" Janusz Wójcik - "Moja przygoda z kadrą" Zbigniew Boniek - "Praktyczny poradnik obsługi broni gazowej" Grzegorz Kaliciak - "Do Chin i z powrotem" Mariusz Piekarski - "Fair play na boisku" Kalu Uche - "Jak nie przegrać w kasynie" Kamil Kosowski - "Sława ma w wersach złotych zakuta" by Kucharski Cezary - "Tradycja i historia przede wszystkim" by Piotr Dziurowicz - ?Prawda faktów w dziennikarstwie sportowym" Adam Godlewski - "Z cyklu Polskie Weekendy: Wspólnie z rodziną, w kapciach przed telewizorem, oglądamy mecz" by Beer Boys '98 - ?Futbol na TAK" Jerzy Engel - "Silna wola - twój klucz do sukcesu" Anrdrzej Golota - "Ewolucja polskiego prawa karnego na przestrzeni czterdziestu lat - analiza" Tomasz Nałęcz, Anita Błochowiak pod kierownictwem ocm. Renaty Beger. - "Sztuka dyplomacji" Żak Czyrak - "O tolerancji slów kilka" o. red. Tadeusz Rydzyk - "Hamlet" William Szekspir w przekladzie Arkadisuza Baka - "Mein Liebe" Adolf Hitler - "Piotr Fronczewski i inne nadzieje polskiej pilki" Wlodzimierz Szaranowicz - "Krótki przewodnik po Birmingham" Piotr Swierczewski w konsultacji z Arkadiuszem Bakiem - "Mój glos w sprawie Jedwabnego" Adam Małysz - "Analiza sukcesu Schalke w PU 2003" - Tomasz Hajto - "Poradnik - jak rzucić palenie" - Tomasz Hajto - "Jak zostać czołowym pomocnikiem Premiership - poradnik" - Świerczewski P. - "Jak utrzymać demokrację i 100% poparcie" - Łukaszenko - "Polskie pieśni patriotyczne" - zebrane przez Olisadebe E. - "Nauka gry w piłkę w weekend" - Stasiak (ten od Opoczna) - "Rozstania i powroty - tragedia miłosna w czterech aktach " - Jordan M. - ?Jak utrzymać wladze jednoczesnie produkujac bron masowej zaglady" - Saddam - "Moja kariera jako piosenkarki" - M.Sewiolo - "Jak obronic tytul mistrzow swiata w pilce noznej" - Zizu&spolka A.D.2002 - "Jak zostac dobrym i obiektywnym dziennikarzem sportowym" - praca zbiorowa - "dziennikarzy" Tempa - "Szkola uczciwosci" -praca zbiorowa pilkarzy i trenerow wloskich pod przewodnictwem Lazio - "Jak byc uczciwym" - L.Rywin, B.Baksik, D.Chojarska z rodzina - "Jak zyc w zgodzie z prawem" - A.Lepper - "Nauka spiewu Mazurka Dabrowskiego" - Edyta Gorniak - "Ojczyzna Polszczyna" - Cezary Kucharski - "Fizyka - rownia pochyla" - Marek Kozminski - "Jak zostać modelem ?" - Jacek Krzynowek - "Szybcy i wsciekli" - Stanko Svitlica - "Szkolenie rzutow roznych" - Kamil Kosowski - "Ogniem i mieczem" - Przemyslaw Saleta - "Jak zrobic kariere ?" - Cezary Trybanski - "Masz odwage, stan na wage - czyli jak zrzucic pare kilo" - Ronaldo - "Jak wywołać wojne i nie zostać znienawidzonym" - Gorge W. Bush - "Kadra Narodowa ponad wszystko" - Jerzy Dudek przemyślenia po meczu towarzyskim z Belgią - "Jak to pojechaliśmy w 500 osób do Ostrowca" - Praca zbiorowa kibiców Wisły Kraków... - "Jesteśmy najlepsi" - kibice Amicki - "Jak ja kocham Legie" - Sylwester Czereszewski - "Błyskotliwa trenerka" - Zbigniew Boniek - "Magister" - Walduś Kiepski - "Abstynenckie zycie" - Moussa Yahaya - "Dominacja Warszawska" - młody polonista - "Ogłoszenia parafialne" - Cracovia fans - "Bystry to moje drugie imie" - Misio Listkiewicz - "Sportowy sukces '' - Anna Kurnikova - "Jak przeczytać tyle postów i nie postradać rozumu" by Plankton - "Jak przełknąć gorycz Wiślackich sukcesów i tatowej spermy" by kibice cracovi - "Polska moją ojczyzną ,Kraków moim miastem " - Cracovia - "Intelektualista" autorstwa Jana Tomaszewskiego - "Jak napisac dobry felieton" ? Jan Tomaszewski - "Dziennikarz rzetelny " - Adam Godlewski - "Poradnik jak wypelnic PITa" by Olo Moskalewicz - "O Honorze polskiej piłki słow kilka" by Stanko S. - "Techniki biegania szybkiego", "Demony szybkości" by Stanko S. - "Rozbudowa Infrastruktury I Zaplecza Sportowego Dobrze Prosperującego Miasta" - Władze Królewskiego Miasta Krakowa - "YYY EEE MHHH - kieszonkowy spis partykół by Cezary" - "Wstań powiedz zajebiście sam" czyli zwierzenia michała - "Podrecznik młodego mendżera czyli jak wysłać Wiślaka za granice - Adam pomaga i doradza" - "ogolić sie" Adam Małysz - "Moje zie(L)one serce" Łukasz Surma - "Polskość" - praca zbiorowa kibiców Ruchu Chorzów." |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
привет :D |
Przez Stewardów... haha.
Swoją drogą to Plank wykrakał z tymi łabędziami... Cyganie zjadają na Płaszowie... |
Nie tylko łabądki.
Robią zupy z kociąt... Al dente. |
Wnoszę o natychmiastowe ożywienie tematu. Wracajcie wariaci i odzyskujemy to forum.
|
Może być ciężko. Ale byłoby miło :)
|
E tam ciężko...
|
Co się dzieje ze starą gwardią forumowiczów:
As Menel Pasu Baal ? Wie ktoś? Żyją w dostatku? Na Wiśle się jeszcze pojawiają? :-) |
Cytat:
|
U mnie po staremu klocek śniadanie browar praca browar do domu browar i do spania
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl