Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Copa del Sol 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7811)

szczebrzeszcz 26.01.2011 17:39

ło której?

szprotson 26.01.2011 17:40

Trzynastej

szczebrzeszcz 26.01.2011 17:41

tu info na resztę
http://www.orange.pl/kid,4000128088,...l,article.html

pon 19:00! Valerenga albo Kopenhaga

nh79 26.01.2011 17:41

witam.a z uk na necie gdzies moge obejrzec, bo tamten link tylko z pl lata?

tarantulaw2 27.01.2011 10:16

W pierwszym poście jest rozpisany program turnieju, tam też będę aktualizował wyniki :)

mercury 27.01.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nh79 (Post 1041605)
witam.a z uk na necie gdzies moge obejrzec, bo tamten link tylko z pl lata?

można, więcej info http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?p=1041964

Marcinnno 27.01.2011 12:22

Skład : Jovanić - Cikos, Kowalski, Bunoza, Paljić - Garguła, Wilk, Jirsak - Małecki, Żurawski, Kirm. Gramy ustawieniem 1-4-3-3.

Ostatnio w drużynie ''żółtych'' ( mocniejszej) własnie brakowało Sobola i jak widać nie ma go na boisku.

Semper Fidelis 1985 27.01.2011 12:24

kur... oglądnę 20 min i do pracy :-/ jak to jest? jak wygrają to ile meczy jeszcze zagrają? jak przegrają to koniec turnieju dla nas?

Dzieki Q13SON dopiero wstałem, piona

Q13SON 27.01.2011 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1041993)
kur... oglądnę 20 min i do pracy :-/ jak to jest? jak wygrają to ile meczy jeszcze zagrają? jak przegrają to koniec turnieju dla nas?

Post numer 38!!!!!

tarantulaw2 27.01.2011 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 1041995)
Post numer 38!!!!!

Albo nr. 1

Wasiu 27.01.2011 12:34

Nie do konca macie racje bo Wisla w finale nie zagra - wraca wczesniej do Krakowa. Czekaja nas 3 i tylko 3 mecze.

tarantulaw2 27.01.2011 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1042002)
Nie do konca macie racje bo Wisla w finale nie zagra - wraca wczesniej do Krakowa. Czekaja nas 3 i tylko 3 mecze.

Nie wiadomo. Jeżeli doszlibyśmy do finału to może przedłużyliby ten pobyt o te 3 dni?

spirit 27.01.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1042006)
Nie wiadomo. Jeżeli doszlibyśmy do finału to może przedłużyliby ten pobyt o te 3 dni?

Z oficjalnej:
"Pytania z gg
Czy jeśli Wisła awansuje do dalszej fazy turnieju, to przewidziane jest przedłużenie pobytu w Hiszpanii?

Nie. W najlepszym wypadku Wisła awansuje do półfinału i wyjedzie do domu"

szprotson 27.01.2011 12:45

najpierw niech mecz zagrają, a wy juz kminicie czy będzie finał czy nie

E;chcialem w tym meczu zobaczyc jak zaprezentują sie chłopaki z ME,a Brud i Nalepa na trybunach.Połamali sie czy jak?

E2:bez spiny,ale po ch** dzielić skóre na niedzwiedziu?

Semper Fidelis 1985 27.01.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1042008)
najpierw niech mecz zagrają, a wy juz kminicie czy będzie finał czy nie

I po co sie spinasz? ludzie są ciekawi to pytają, po to chyba jest to forum

tarantulaw2 27.01.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1042007)
Z oficjalnej:
"Pytania z gg
Czy jeśli Wisła awansuje do dalszej fazy turnieju, to przewidziane jest przedłużenie pobytu w Hiszpanii?

Nie. W najlepszym wypadku Wisła awansuje do półfinału i wyjedzie do domu"

Osobiście sam nie wierze w to, że tak daleko zajdą, ale szkoda, że tak traktują ten turniej.
Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

PhantomRanger 27.01.2011 12:53

Ja myślałem, że wygramy 3:1, skoro jednak Kowalski zaszczyci nas swoją obecnością na boisku to nic dobrego z tego nie wyniknie.

Sotev 27.01.2011 12:57

MEcz mozna ogladac na stronce:

astratv.pl

Semper Fidelis 1985 27.01.2011 12:58

Dla mnie osobiście najbardziej ciekawe jak Jova zabroni

4o tys euro za 1 miejsce :-)

mercury 27.01.2011 13:03

Pierwszą rzecz którą zauważyłem, Bunoza rozgrywa piłke po ziemi do boku nie wybija już na pałe..

sevenheaven 27.01.2011 13:14

bład Paljicia i Bunozy, nie potrafili opanować piłki i zaowdnik przeciwników wyszedł praktycznie sam na sam, piłka minimalnie minęła bramkę ..
teraz Jovanić źle przyjmuje piłkę odskoczyła mu na jakiś 1-2m i przeciwnik prawie doszedł, ratuje się wybiciem na aut

palikot 27.01.2011 13:20

Nawet fajnie grają, jak na stan osobowy tego zespolu.Jak wroci Chavez dojdzie Jalens, to takich bledow w obronie nie bedzie, ale z przodu fajnie presingiem i pileczka operują

Adrian_Suvalkai 27.01.2011 13:22

Kolejny błąd Paljicia, tym razem na połowie przeciwnika.

mercury 27.01.2011 13:26

Świetna interwencja Jovanica..

matti220 27.01.2011 13:26

Jovanic parada ; tez ładnie dyryguje/pokrzykuje na Kowala, Malego ...

GonzoNS 27.01.2011 13:27

"słaby", zdaniem przynajmniej połowy forum Jovanic właśnie w piękny sposób obronił strzał głową rywali,
jak tak obserwuje to jeszcze pozbyć się machającego wiecznie rękami i mruczącego pod nosem Małeckiego i może być ciekawie
ciekawie moim zdaniem prezentuje się Żuraw oraz Garguła, myślę że będziemy mieli miłe zaskoczenie z podstawy tych zawodników wiosną

tomasz_19 27.01.2011 13:29

gra - padlina... na plus Jovanic - ładna interwencja

Syn Kangura z 1984 27.01.2011 13:30

Zaraz się zacznie płacz? :)
Eee... już się zaczął

P.S Mi się wydawało czy Czarek ma opaskę kapitańską?

zim zum 27.01.2011 13:32

Dobra jakośc tutaj: http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml


Gra słabiutka.

palikot 27.01.2011 13:34

oa początku dwutysiecznych lat :-) Iwan miażdzy :)
Jak dojdą wzmocnienia to bedzie masakra :)

art 27.01.2011 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1042037)
Zaraz się zacznie płacz? :)
Eee... już się zaczął

P.S Mi się wydawało czy Czarek ma opaskę kapitańską?

Za oficjalna:

Kapitan Wisły: Nie, nie Maciej Żurawski. Kapitanem Wisły w tym meczu będzie... Cezary Wilk!

AOT 27.01.2011 13:36

Możecie mi wytłumaczyć po .... piszecie, że własnie Jovanic dobrze obronił, że błąd Paljica itp? Przecież każdy może sobie włączyć TV albo transmisje w necie i sam obejrzy. Potem jak przyjdzie do dyskutowania po meczu, to trzeba będzie się przedzierać przez milion stron .......enia o tym, że jeden pobiegł prosto w 34 minucie, a drugi w 75 krzywo.

emjot 27.01.2011 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1042038)
Dobra jakośc tutaj: http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml


Gra słabiutka.

delikatnie mówiąc...
tyle tylko że to przecież pierwszy mecz od listopada...

eto22 27.01.2011 13:38

Wydaję mi się czy Wilk gra z opaską kapitana?

tomasz_19 27.01.2011 13:38

ciekawe czy nadal będą mówić, że nie potrzebujemy lewego obrońcy :)
jaki ten Kowalski jest ociężały... on biegł stojąc...

Proud 27.01.2011 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1042042)
delikatnie mówiąc...
tyle tylko że to przecież pierwszy mecz od listopada...

Musimy pamiętać, że trenują dwa razy dziennie. Nigdy nie pierwszych obozach gra nie zachwyca. Teraz budują wytrzymałość.

Teqcontroller 27.01.2011 13:39

Obrona to jakas tragedia jest ;/ Kowalski i Cikosz na minus .. Malecki jak zawsze za dlugo przy pilce i traci glupie pilki.


PS co ten Kowalski robi omfg....

Ravers 27.01.2011 13:39

Kowalski to dopiero kabaret ...

nbp 27.01.2011 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1042040)
Za oficjalna:

Kapitan Wisły: Nie, nie Maciej Żurawski. Kapitanem Wisły w tym meczu będzie... Cezary Wilk!

no a czego się spodziewałeś :) ?

Z Żurawiem nie przedłużą umowy po zakończeniu tego sezonu, Sobol pogra ile jeszcze ? Sezon ? 2 ? Maks 3.

Więc szuka się następcy Radka jako kapitana. No a który Polak z obecnego składu zagości u nas na dłużej ? Czaruś

===

dobry komentarz na orange sport: " Tomas Jirsak...miał parę epizodów dobrych w drużynie Wisły...no właśnie epizodów...na epizody może się pozwolić młodzik jakiś, a nie zawodnik za taką kasę "

AS82 27.01.2011 13:43

Jeszcze tracimy Paljica wskutek kontuzji...:-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl