![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Moja jedenastka: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Szymkowiak,Kosowski,Sobolewski,Błaszczykowski-Paweł Brożek,Frankowski |
Sarnat
Baszczyński,Marcelo,Głowacki,Mijailovic Błaszczykowski,Szymkowiak,Sobolewski,Kosowski Frankowski,Żurawski Trener: Henryk Kasperczak Ławka: Pawełek, Cleber, Stolarczyk, Uche, Czerwiec, Moskalewicz, Kulawik, Paweł Brożek |
Dolha-Baszczynski Marcelo Głowacki Mijailovic-Uche Sobolewski Szymek Kosowski-Zurawski Frankowski
Ławka: Majdan, Błaszczykowski, Kuźba, Paweł Brożek, Cleber, Cantoro, Stolarczyk |
Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Cleber Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Żurawski - Frankowski trener Kasperczak ławka: Sarnat, Alvarez, Cantoro, Uche, Pater, Moskal, Paweł Brożek |
Maciej Szczęsny - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Radosław Kałużny - Kalu Uche, Ryszard Czerwiec, Kazimierz Moskal, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski - Tomasz Frankowski, Maciej Żurawski
ławka : Sarnat, Cleber, Cantoro, Pater, Kuźba, Brożek, Stolarczyk, Sobolewski Trener Henryk Kasperczak |
panowie dajmy spokoj temu czy 10 lat temu byli lepsi pilkarze. s.p. trenerowi Górskiemu nie udało awansować sie do euro, a mial piłkarzy lepszych niz Leo (inna sprawa sa przeciwnicy, ale zostawmy to)
ktos pytał o podliczenie, to tak jak pisalem - zrobię to. gorzej bedzie pewnie z ustawienie ale dam rade ;) aha i typujemy do 31 grudnia 2010 r do 23:59 :) edit-pewnie wprowadze troche zamieszania ale trenera dziesięciolecia tez wytypujmy. |
Szczęsny- Baszczyński- Cleber- Głowacki- Nikola- Kosowski- Sobol- Moskal- Błaszczykowski- Żurawski- Frankowski
Na ławce: "gramy bez bramkarza" :) B.Zając, Marcelo, Kulawik, Uche, Cantoro, Pater, Szymkowiak, Kałużny, Paweł Brożek Trener: Kasperczak |
-------------------Frankowski-------------------
--------------------------Uche----------------- Kosowski---Szymkowiak---Błaszczykowski ------------------Sobolewski------------------ Cleber-------------------------Baszczyński -------------Marcelo--Głowacki----------------- --------------------Dolha---------------------- Ławka: Sarnat, Stolar, Moskal, Żurawski, Brożek, Cantoro, Kałużny |
Dolha
Baszczyński - Marcelo - Cleber - Mijajlović Uche - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Żurawski - Frankowski Ławka: Paweł Brożek, Kuźba, Błaszczykowski, Moskal, Głowacki, Bogdan Zając, Sarnat. Na uwage zasłużyli sobie: Paulista, Piotr Brożek, Huighes, Stolarczyk, Boguski, Kałużny, Cantoro, Pater Trenejro: Henryk Kasperczak |
Sarnat - Baszczyński - Głowacki , Marcelo - Stolarczyk - Szymkowiak - Błaszczykowski - Uche - Kosowski - Żurawski - Frankowski
Ustawiłbym to tak że na pomocy na równi z Błaszczem i Uche rzuciłbym Szymkowiaka a Kosowskiego na ofensywnego pomocnika (nie miałem za bardzo innego pomysłu na ustawienie :) ). W ataku Żurawski i Frankowski, Żuraw cofający się. Rezerwa: Dolha, Moskal, Cleber, Mijajlović, Sobolewski, Moskalewicz, Czerwiec, Pater. Trener.: Henryk Kasperczak I (w sensie za pierwszym podejściem :) ). --- Przypominam wszystkim że wybieramy naszą jedenastkę do 31 grudnia 2010 roku. |
Majdan - Baszczyński, Głowacki, Marcelo (Cleber), Mijailović (Stolarczyk) - Błaszczykowski (Uche), Szymkowiak, Sobolewski (Cantoro), Kosowski - Żurawski (Paweł Brożek), Frankowski (Kuźba)
|
Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Żurawski, Frankowski Rezerwowi: Sarnat, Cleber, Uche, Cantoro, Zieńczuk, Paweł Brożek, Kuźba |
-------------------------------------SARNAT--------------------------------------------------
-------------BASZCZYŃSKI ---GŁOWACKI---MARCELO---- CLEBER-------------------- ---BŁASZCZYKOWSKI---SZYMKOWIAK---SOBOLEWSKI-------KOSOWSKI------------ ----------------FRANKOWSKI---------ŻURAWSKI------------------------------------------ Rezerwa: Dolha- Mijailović, Uche, Brożek Paweł, Pater, Moskal, Zieńczuk |
-----------------------------Dolha--------------------------------------
-----Baszczyński-----Głowacki---Marcelo---Stolarczyk------------ ----Uche---Szymkowiak---Sobolewski---Kosowski----------------- -------------------Frankowski---Żurawski---------------------------- Ławka rezerwowych : Sarnat, Cleber, M. Zając, Błaszczykowski, Kałużny , Zieńczuk, Kuźba szkoda że tak mało miejsca w 18 meczowej ;))) jeszcze Cantoro , Nikola , Pater ,Paweł Brożek, Kulawik , |
Szczęsny - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Paweł Brożek
Rezerwa: Pawełek, Piotr Brożek, Mauro Cantoro, Kulawik, Moskal, Uche,Zienczuk, Andraż Kirm |
Ciężka sprawa z obstawieniem bramkarza.
Sarnat - Baszczyński Marcelo Głowacki Stolarczyk - Uche Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Zurawski Frankowski Ławka: Szczęsny, Piotr Brożek, Cantoro,Kulawik, Błaszczykowski, Moskal, Zieńczuk, Paweł Brożek, Kuźba Trener: Kasperczak |
Radosław Majdan - Marcin Baszczyński, Marcelo, Arkadiusz Głowacki, Nikola Mijailović - Jakub Błaszczykowski, Mauro Roberto Cantoro, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk - Paweł Brożek, Maciej Żurawski.
|
Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Mijajlović Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski(II) Żurawski(I) - Frankowski Ławka: Paweł Brożek, Zieńczuk, Uche, Moskal, Głowacki, Pater , Sarnat. Trener: Henryk Kasperczak(I) |
Dolha
Baszczyński - Marcelo - Głowacki - Mijajlović Uche- Czerwiec - Cantoro- Kosowski Żurawski - Frankowski Ławka: Paweł Brożek, Błaszczykowski, Moskal, Sarnat, Szymkowiak Trener: Henryk Kasperczak(I) Piłkarz dekady: Franek |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijalović - Kosowski, Szymkowiaki, Cantoro, Uche - Żurawski, Frankowski
Trener: Kasperczak. Ławka rezerwowych: Majdan, Cleber , Gorawski, Moskal, Sobolewski, Czerwiec, Zieńczuk |
Panowie jak można w 11 dekady dać piłkarza który zagrał 20 meczy w barwach Wisły i do tego odszedł w takich a nie innych okolicznościach?
|
Cytat:
|
Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk Uche, Moskal, Czerwiec, Kosowski Żurawski, Frankowski Rezerwy nie robię. Przy 10 nazwiskach nie miałem cienia wątpiwości. Jedyny dylemat z Błaszczykowskim - świetny pomocnik, ale piłkarsko chyba ciut niżej od Kalu. Specjalne wyróżnienie dla Kuby :) Piłkarz dekady - Kalu Uche (ocena stricte umiejętności piłkarskich), trener - Petrescu (za standardy, które chciał wprowadzić) |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Cantoro, Kuba, Kosowski - Żurawski, Frankowski
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Cleber, Uche, Sobolewski,Kuba Błaszczykowski, Paweł Brożek - Żurawski, Frankowski
Rezerwy:Majdan,Paulista,Cantoro,Szymkowiak,Piotr Brożek,Zieńczuk Trener:Henryk Kasperczak |
Pawelek :) Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic - Uche, Sobol, Kulawik, Kosowski- Zurawski, Frankowski
Dolha to buc, a prawdziwa wartosc pokazal w pamietnym krakowskim w.......u. |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Uche - Żurawski, Frankowski
Trener : Kasperczak Ławka : Pawełek, Cleber, Zieńczuk, Paweł Brożek, Czerwiec |
czemu to nie jest w temacie Wiślackim tylko hyde park?
"brak" (albo powiedzmy że Majdan) Baszczyński , Głowacki , Cleber, Stolarczyk Błaszczykowski , Szymkowiak , Sobolewski , Kosowski Frankowski , Żurawski ławka : Piekutowski, Marcelo , Mijailovic , Uche , Cantoro , Moskal , Paweł Brożek |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Chyba że to nei miały być argumenty za to że ma większy potencjał ale tak to zabrzmiało |
W pierwszym zdaniu wyraziłem swoją opinię na temat umiejętności czysto piłkarskich Kuby. W kolejnych podałem argumenty przemawiające za tym, że to "Błaszczu" powinien widnieć w "11" dekady Wisły. Dla mnie nie tylko umiejętności się liczą, choć w znacznym stopniu są ważne, ale też inne cechy zawodnika. Dla mnie Kuba nie tylko dysponuje większymi umiejętnościami niż Kalu, ale też ma charakter, co czyni go moim ulubionym piłkarzem razem z Maćkiem Żurawskim, nad którym nie chcę się teraz rozwodzić.
|
Najlepsze jedenastka (liczą się tylko piłkarskie umiejętności, postawa na boisku. osiągnięcia i czas spędzony w Wiśle):
Dolha Baszczyński, Marcelo, Cleber, Mijailovic Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski Żurawski, Frankowski Ławka: Błaszczykowski, Sobolewski, Głowacki, Paweł Brożek, Moskal, Zieńczuk, Pawełek |
Cytat:
Jak chcecie podyskutować to zróbmy nowy temat, bo naprawde ciężko się podlicza gdy jest burdel w temacie... |
Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailovic- Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski- Frankowski, Żurawski
Ławka- Cleber, Moskal, Sobolewski, Zieńczuk, Błaszczykowski, Paweł Brożek, Sarnat |
Sarnat- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailovic- Błaszczykowski, Kulawik, Szymkowiak, Kosowski- Frankowski, Żurawski
Ławka- Cleber, Sobolewski, Zieńczuk, Błaszczykowski, Paweł Brożek, Majdan, Cantoro |
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk Pomocnicy: Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Napastnicy: Żurawski, Frankowski |
Majdan - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
|
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Frankowski, Żurawski
Ławka: Majdan, Kłos, Uche, Kirm, Brożek Paweł, Zieńczuk, Czerwiec Trener: H. Kasperczak |
Pawełek
Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Stolarczyk Pater --- Szymkowiak --- Czerwiec --- Kosowskii Frankowski --- Żurawski Rezerwa: Sarnat, Zając, Cleber, Uche, Błaszczykowski, Brożek. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl