Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Masoneria(Wolnomularstwo) Mit wymyślony przez starsze Panie czy Prawda? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7756)

alkoholik 25.11.2010 19:16

Coś słyszałem ale nie wiem co to ma wspólnego z Masonerią?

cichy_71 25.11.2010 19:40

Cytat:

Kilkaset lat wstecz Masoneria miała sens bo jednoczyła ludzi "wyklętych" przez KK, który wtedy był potężną organizacją.
W obecnych czasach nie ma już takiej potrzeby bo zdanie Watykanu ma małe znaczenie, vide tegoroczny Nobel w medycynie.
Nie zgodze się celem masonerii nigdy nie było jednoczenie ludzi wyklętych przez KK anie też zawalczanie jakiejkolwiek religii (nie licząc loży francuzkiej o czym już wspomniałem wcześniej).
A mozesz mi przytoczyć jakieś przykłady walki polskiej masonerii z KK?? albo masonerii anglosaskiej?

alkoholik 25.11.2010 22:04

Nie ma bezpośrednich ataków Masonerii na KK bo nie są tacy głupi od weilu lat Masoneria Próbuje wejs w struktóry Kościoła od środka i go wyniszczac było wile przypadków Biskupów którzy byli zwodzeni i zapraszani do Masonerii czy to pieniędzmi czy obiecaniem jakiejś władzy itd.

Marszałek 25.11.2010 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1017301)
Nie ma bezpośrednich ataków Masonerii na KK bo nie są tacy głupi od weilu lat Masoneria Próbuje wejs w struktóry Kościoła od środka i go wyniszczac było wile przypadków Biskupów którzy byli zwodzeni i zapraszani do Masonerii czy to pieniędzmi czy obiecaniem jakiejś władzy itd.

Czytasz Krajskiego przypadkiem?

A KK włąsnie tak ma," nie ma bezpośrednich, nie ma wiarygodnych" to jego ulubione sformułowania.

alkoholik 26.11.2010 00:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1017347)
Czytasz Krajskiego przypadkiem?

A KK włąsnie tak ma," nie ma bezpośrednich, nie ma wiarygodnych" to jego ulubione sformułowania.

Nie nie czytam go.

A tu jedna z prób ingerenji Masonerii w KK wielu Biskupów było zwodzonych przez Masonerie Pieniedzmi czy jakimiś innymi kożyściami i niestety czasem im się udawało

List z dnia 14 lipca 1964 roku:

„ Drogi Buan (Bugnini): informuję cię o Twoim zadaniu, które Rada Braci zleciła Tobie, w porozumieniu z Wielkim Mistrzem Masonerii i Książętami Tronu Masońskiego. Nakazujemy Ci szerzenie dechrystianizacji przez wprowadzenie nieuzgodnionych obrządków i języka liturgicznego, oraz skłócenia księży, biskupów i kardynałów jednego przeciwko drugiemu. Językowe i obrządkowe zamieszanie jest zwycięstwem dla nas, ponieważ językowa i obrządkowa jedność była siłą Kościoła Katolickiego... Wszystko to należy dokonać w przeciągu 10-ciu lat".

Odpowiedź Arcybiskupa Bugniniego dana Zarządowi Loży Masońskiej:

„Sądzę, że założyłem podwaliny odnośnie największej swawoli w Kościele Katolickim, dzięki memu dokumentowi, wydanego zgodnie z Waszymi instrukcjami. Miałem uciążliwą walkę i musiałem używać wszelkich podstępów w obliczu moich wrogów z Kongregacji Obrządków, aby otrzymać zatwierdzenie owego dokumentu od Papieża. Na szczęście dla naszej sprawy, otrzymaliśmy poparcie ze strony naszych przyjaciół i naszych braci masonów z Universa Laus, którzy są nam wierni. Dziękuję Wam za przekazanie pieniędzy i mam nadzieję, że wkrótce się z Wami spotkamy. Ściskam Was

Wasz Brat Buan (Bugnini )

2 lipca 1967 r. "

Zródło http://www.kki.pl/piojar/polemiki/ko...masoneria.html

Marszałek 26.11.2010 01:01

Książęta Tronu Masońskiego?Wielki Mistrz Masonerii? A, że się zapytam w jakim to Rycie?:)

Liczyłem na poważną dyskusję,a tymczasem jakieś bajki rodem z Krajskiego wklejasz.Zaraz mi zapodasz tekst o świadkach, którzy są w stanie poświadczyć o konszachtach masonów z Szatanem:). Wszyscy wszak dobrze wiemy,że w czasie prac lożowych odbywa się wywoływanie Belzebuba. Są świadkowie.

Pewnie pedofilia wśród księży to też spisek,wiadomo kogo.

wislak68 26.11.2010 01:23

Żeby troszkę rozluźnić atmosferę przypomnę że nasza Biała Gwiazda jest symbolem masońskim :).

alkoholik 26.11.2010 01:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1017372)
Książęta Tronu Masońskiego?Wielki Mistrz Masonerii? A, że się zapytam w jakim to Rycie?:)

Liczyłem na poważną dyskusję,a tymczasem jakieś bajki rodem z Krajskiego wklejasz.Zaraz mi zapodasz tekst o świadkach, którzy są w stanie poświadczyć o konszachtach masonów z Szatanem:). Wszyscy wszak dobrze wiemy,że w czasie prac lożowych odbywa się wywoływanie Belzebuba. Są świadkowie.

Pewnie pedofilia wśród księży to też spisek,wiadomo kogo.

A aj widze że odbiegamy od tematu i zamiast pisac o masonerii Niktórzy próbują usilnie udowodnic jaki to Kościól Katolicki jest strasznie zły, chyba małe kompleksy się w tym uwidoczniają.

Ja chce pisac o Masonerii i odrazu mówie I JASNO POKREŚLAM, JA NIE JESTEM GŁOSEM CAŁEGO KOŚCIOŁA BO OD TEGO SA MĄDRZEJSI TEOLOGOWIE. Jak już powiedziałem na parwie Kanonicznym(Prowadzonym przez Księdza Sędziego) mam wykłady o przestępstwach w Kościele także o pedofilii Ale to nie jest ten temat!!! Bo mówienie że Kościól o wszytsko obwinia Masonerie jest Myśleniem Ograniczonym...

snyrting 26.11.2010 01:51

A ja myśle, że dla swojego dobra powinieneś przestać pisać w tym temacie.

Podobne zdanie pewnie miałby Sędzia Ksiądz, który prowadzi prawo kanoniczne.

alkoholik 26.11.2010 02:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1017377)
A ja myśle, że dla swojego dobra powinieneś przestać pisać w tym temacie.

Podobne zdanie pewnie miałby Sędzia Ksiądz, który prowadzi prawo kanoniczne.

Ok nie ma sprawy widze że są Mądzrzejsi w tym temacie, byle tylko temat nie upadł. Zakończyłem temat stosunku Kościoła do Masonerii bo widze że jak tylko mówi się coś o Kościele to niektórych zżera zawiśc.

Drozd 26.11.2010 08:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1017244)
Coś słyszałem ale nie wiem co to ma wspólnego z Masonerią?

Cyrkiel i kątomierz? :) Czyli narzędzia do rysowana kół i kwadratów są ich głównym symbolem.

tomo 26.11.2010 08:25

Polecam też do poczytania o Zakonie Iluminatów: iluminaci.pl

wiślak 86 26.11.2010 10:42

sorry alkoholik ale ja odnoszę wrażenie że całą wiedzę nt. Masonerii wynosisz ze studiów i z tego co powie wam wykładowca. Twoja uczelnia jest specyficzna i na pewno nie można wymagać od niej obiektywizmu. Jeżeli faktycznie chcesz się dowiedzieć coś konkretnego a nie jest to tylko chwilowy przypływ ciekawości to otwórz taki temat za 2 lata i przez ten czas przestudiuj różne opracowania wywiady filmy odnośnie Masonów.

"Bo mówienie że Kościól o wszytsko obwinia Masonerie jest Myśleniem Ograniczonym..."- masz rację oprócz masonów obwiniani są żydzi komuniści liberałowie tylko nie jest obwiniany sam Kościół. Przypomnij sobie przypowieść o belce w oku...

alkoholik 26.11.2010 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1017444)
sorry alkoholik ale ja odnoszę wrażenie że całą wiedzę nt. Masonerii wynosisz ze studiów i z tego co powie wam wykładowca. Twoja uczelnia jest specyficzna i na pewno nie można wymagać od niej obiektywizmu. Jeżeli faktycznie chcesz się dowiedzieć coś konkretnego a nie jest to tylko chwilowy przypływ ciekawości to otwórz taki temat za 2 lata i przez ten czas przestudiuj różne opracowania wywiady filmy odnośnie Masonów.

"Bo mówienie że Kościól o wszytsko obwinia Masonerie jest Myśleniem Ograniczonym..."- masz rację oprócz masonów obwiniani są żydzi komuniści liberałowie tylko nie jest obwiniany sam Kościół. Przypomnij sobie przypowieść o belce w oku...

Moja wiedza na temat Masonerii w najmniejszym stopniu nie pochodzi z uczelni Tego się nie uczy na pierwszym roku:) Nawet z nikim żadnym wykładowcą ani jednego słowa na ten tenat nie zamieniłem :)Masonerią interesuje się od dwóch lat a wszystko co wiem pochodzi z Książek Internetu Telewizji oraz Dyskusji z różnymi ludzmi(Też takimi którzy mają do czynienia z Masonami):) A co do Uczelni to odnosze się tylko do tych Komentarzy na temat tego jaki to kościól jest nie dobry:) acha Jeśli sądzisz że Kościól o wszystko obwinia Masnów Liberałów itd to żeś chyba się naoglądał za dużo tych stacji co pokazują zdenerwowane starsze panie mówiące o tym Kto wszystkiemu jest winny:) a twoja wiedza na temat Kościoła pochodzi tylko z telewizji:) I jescze RAZ POWTARZAM Kościól jest owiele bardziej samo krytyczny niz wam się wydaje:)

wiślak 86 26.11.2010 12:42

Oj zdziwił byś się wiedzy o Kościele jaką mam.

Czyli starsze panie nie należą do Kościoła? Należą a skoro Kościół to ogół więc ich zdanie jest po części zdaniem samego Kościoła.

Ktoś kiedyś powiedział bardzo ważne słowa że gdyby nie Kościół bylibyśmy bardziej zaawansowani o jakieś 200lat. I ciężko się z tym nie zgodzić zresztą do dzisiaj tak jest. Nie mówię tylko o Polsce i KK bo każdego rodzaju religia przynosi obostrzenia jedna większe druga mniejsze ale zawsze.

Zresztą to nie dyskusja o Kościele tylko o masonach i zauważ że aby mieć pełna wiedzę trzeba wysłuchać obu stron jeżeli się chce czegoś dowiedzieć. Tak samo ze studiowaniem tego zagadnienia czytaj książki równiez takie które nie podzielają Twojego zdania a dowiesz się więcej z jednej takiej książki niż z 5 które przeczytasz wybierając je tylko i wyłącznie pod Twój tok myślenia.

alkoholik 26.11.2010 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1017491)
Oj zdziwił byś się wiedzy o Kościele jaką mam.

Czyli starsze panie nie należą do Kościoła? Należą a skoro Kościół to ogół więc ich zdanie jest po części zdaniem samego Kościoła.

Ktoś kiedyś powiedział bardzo ważne słowa że gdyby nie Kościół bylibyśmy bardziej zaawansowani o jakieś 200lat. I ciężko się z tym nie zgodzić zresztą do dzisiaj tak jest. Nie mówię tylko o Polsce i KK bo każdego rodzaju religia przynosi obostrzenia jedna większe druga mniejsze ale zawsze.

Zresztą to nie dyskusja o Kościele tylko o masonach i zauważ że aby mieć pełna wiedzę trzeba wysłuchać obu stron jeżeli się chce czegoś dowiedzieć. Tak samo ze studiowaniem tego zagadnienia czytaj książki równiez takie które nie podzielają Twojego zdania a dowiesz się więcej z jednej takiej książki niż z 5 które przeczytasz wybierając je tylko i wyłącznie pod Twój tok myślenia.

A czy ja napisałem że nie są częścią Kościoła? A co do stwierdzenia że czytam tylko to co mi się podoba to dla twojej informacji ,Najwięcej czytam oficjalnych stron Internetowych Wolnomularskich i wszystko to co tam jest napisane szczególnie Tych bredni odnośnie Równości i Braterstwa itd. Jestem stronniczy z prostego powodu , z wszystkich informacji jakie mam stwierdzam jasno że Masoneria to zło, może napisane prosto i nienaukowo ale prawdziwie. Bardzo też lubie oglądac wypowiedzi Członków Masonerii o sobie i o wolnomularstwie szczególnie pana Cegielskiego(Wielkiego mistrze jednej z Lóż Masonskich) zresztą był na początku tego tematu jeden filmik z nim z programu Warto Rozmawiac polecam oglądnac link jest w jednym z pierwszych postów. Ale oglądam też inne programy gdzie wypowiadają się Członkowie Masonerii

Maciek(TSW) 16.12.2010 13:47

Ciekawy temat:) Wie ktoś może czy jacyś obecnie znani politycy są Massonami lub jacyś ważni urzędnicy?? straszni mało na ten temat pisze, ja znalazłem tylko poszlakowe informacje zaciekawiło mnie gdy usłyszałam o Januszu Lewandowskim który jest członkiem Europejskiej komisji do spraw budżetu.

Gwiaździsty 16.12.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1017373)
Żeby troszkę rozluźnić atmosferę przypomnę że nasza Biała Gwiazda jest symbolem masońskim :).

Pomyłka, nasza jest pięcioramienna a oni mają za symbol sześcioramienną, taką samą jak ci co zakładali klub z drugiej strony Błoń na swojej fladze państwowej.

snyrting 16.12.2010 15:52

nvmd ... głupoty popisałem ;D

alkoholik 16.12.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1025692)
Pomyłka, nasza jest pięcioramienna a oni mają za symbol sześcioramienną, taką samą jak ci co zakładali klub z drugiej strony Błoń na swojej fladze państwowej.

A tutaj dowód na to że 5ramienna gwiazda też jest Masońskim symbolem.
Ale to jest mało istotne i nie chce mi się o tym pisac

http://nowyporzadekswiata.pl/nowy-po...ole-masonerii/

Maciek(TSW) 16.12.2010 20:13

1717 - powstanie Wielkiej Loży w Londynie, dzień narodzin nowożytnej masonerii
1723 - publikacja statutu wolnomularskiego /Old Charges/
1725-1734 - istnienie pierwszej loży w Paryżu
1737 - powstanie pierwszej loży w Hamburgu
1738 - bulla papieża Klemensa XII potępiająca masonerię
1749 - powstanie pierwszego stopnia rycerskiego w masonerii
1772 - powstanie Wielkiego Wschodu we Francji
1772 - kongres wolnomularski w Kohlo
1774-75 - powstanie związku Iluminatów Bawarskich
1782 - zwołanie międzynarodowego kongresu wolnomularskiego w Wilhelmsbad
1785 - patent cesarza Józefa II ograniczający działalność masonerii austriackiej
1787 - powstanie Związku „Deutsche Union"
1796 - pierwsze po rewolucji zebranie Wielkiego Wschodu Francji
1799 - połączenie Wielkiej Loży i Wielkiego Wschodu Francji
1813 - powstanie Rytu Misraim w Italii
1822 - car Aleksander I zakazuje działalności masonerii w Rosji
1838 - zorganizowanie nowego Rytu tzw. Memfis
1844 - zorganizowanie Wielkiej Loży Szwajcarskiej „Alpina"
1888 - powstanie „Zakonu Martynistów"
1898 - powstanie we Francji staraniem wolnomularzy Ligi Praw Człowieka
1919 - zorganizowanie Wielkiej Loży Serbów, Kroatów i Słoweńców
1920 - powstanie Wielkiej Loży w Czechosłowacji
1920 - zamknięcie przez władze Wielkiej Loży na Węgrzech
1933-1936 - uciskanie i stopniowa likwidacja masonerii niemieckiej przez władze hitlerowskie
1940 - rząd Vichy marszałka Petaina zakazuje działalności masonerii francuskiej
1948 - powołanie w RFN Związku Wielkich Mistrzów /Grossmeisterverein/
1956 - zjednoczenie masonerii niemieckiej
1961 - loże: belgijskie, niemieckie, duńskie i francuskie tworzą wspólne Centrum Informacyjne

http://nowyporzadekswiata.pl/nowy-po...cje/masoneria/

Krs 16.12.2010 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1025747)
A tutaj dowód na to że 5ramienna gwiazda też jest Masońskim symbolem.
Ale to jest mało istotne i nie chce mi się o tym pisac

http://nowyporzadekswiata.pl/nowy-po...ole-masonerii/

Zgadza się, 5ramienna także. A co sądzicie o biochipach i powiązaniu z tym tzw. "znamienia bestii" ? To także można podpiąć pod masonerię jako ich angażowanie się w NWO. W Apokalipsie św. Jana jest napisane o tym właśnie "znamieniu zwierzęcia". Zamieszana jest w to rodzina Rockefellerów, sam Rockefeller w ujawnionym wywiadzie powiedział, że celem jest wszczepienie każdemu na ziemi takiego chipa, na którym będą wszystkie dane i pieniądze i jeśli ktoś się sprzeciwy jego chip może zostac wyłączony i jednoczesnie posiadacz pozbawiony możliwości kupowania i sprzedawania.

alkoholik 17.12.2010 00:21

Też o tym słyszałem nie trzeba byc inteligentym aby stwierdzic że jeśli kiedys z obiegu znikną pieniądze a zostaną tylko Karty Telefony i Chipy to w przypadku jakiego kolwiek sprzeciwu wobec władzy będziemy w du.... Dajmy przyklad Ktos o coś oskarżony nic nigdzie nie kupi nawet chleba bo zostanie odrazu namierzony a co jesli ten ktos będzie niewinny?? będzie pełna kontrola nad wszystkim i wszystkimi. Wystarczy że zostanie wprowadzone euro na całym kontynecie a wtedy bardzo blisko do stworzenia Kart lub tych Chipów jako jedynego środka płatności dla wszytkich.

Krs 17.12.2010 08:06

Dokładnie. Celem jest przejęcie całego światowego rynku no i samej ludności, każdy człowiek będzie "sterowany" przez komputer. Sami twórcy NWO tak jak napisałeś wyżej kolego alkoholiku dążą do wprowadzenia euro na całym kontynencie jako jednej jedynej najsilniejszej waluty. Tak samo w nowych dowodach osobistych będą już wszczepione chipy... Jak ktoś nie uważa, że to brednie i głupoty i z grubsza się temu przyjrzeć to idzie zauważyć jak wypełnia się krok po kroku ta przepowiednia, że tak to nazwę. A co jeśli w końcu i do nas dojdzie metoda wszczepienia chipa pod skórę ?

alkoholik 17.12.2010 14:02

A jeśli tak jak chce Masoneria powstanie rząd Światowy( Juz są propozycje wybierania prezydenta UE) a następnie może powstac jakas rada świata i ktoś na jej czele, z jednym bankiem informacjina temat każdego człowieka na świecie(Juz sa tworzone międzynarodowe banki informacji) jedynym sposobem załatwienia czegos bez wiedzy władz będzie Handel wymienny. Wszystko to będzie wprowadzane powoli aby społeczeństwo nie doznało szoku ale myśle że będzie to nie dłużej niz 40 lat. Tłumaczenie władz będzie takie samo jakie jest teraz czyli "No jeśli ktoś nie ma nic na sumieniu to nie ma się czego bac". Przykład Polska i ustwa pozwaląjca zwykłemu urzędnikowi na zabranie dzieci rodzicą bez zgody Sądu.

Maciek(TSW) 17.12.2010 17:45

Ciekwe teksty dotyczące stosunków Kościoła Katolickiego do Masonerii jeden z nich

- Piusa IX; ponad 20 razy potępił tę organizację i zakazał jej działalności, w jego bulli padają bardzo istotne stwierdzenia: "Niegodziwa i zgubna ta sekta jest fatalną zarówno dla zbawienia dusz, jak i dla spokoju społecznego... pała żarząca nienawiścią do religii Chrystusowej, i do prawowitej władzy a rządzą do jednej tylko myśli jako do celu, by zniszczyć wszelkie prawa Boskie i ludzkie" - Leona XIII; encyklika "Humanus Genus", z dn. 20.04.1884 r., oraz w pozostałych dokumentach do biskupów wielu krajów świata w latach 1887-1902.


http://nowyporzadekswiata.pl/nowy-po...cje/masoneria/

Krs 17.12.2010 23:05

tak, a w programie który ktoś wkleił o masonerii sami masoni (oczywiście jest to zagranie "pod przykrywką") zarzekają się, że wolnomularstwo praktycznie tylko i wyłącznie opiera się na wierze w Boga i o to im chodzi, o wiarę, sławienie i czczenie Boga. Tak samo jak ich kłamanie w żywe oczy, że masoneria w Polsce nie jest jakoś specjalnie utajniona... taa tylko spytać byle kogo na ulicy co o tym wie i co to znaczy to zobaczylibyśmy jakie odpowiedzi by padły.

Marcinklon 17.12.2010 23:38

Ja z ciekawości popytałem po znajomych co to są masoni może na 10 osób wiedziała jedna coś tam mniej więcej, zastanawia mnie po oglądnięciu tego programu to że jeden stwierdził że wolnomularstwo już nie ma sensu bo wszystkie ich postulaty mniej lub bardziej są spełnione. Reszta oczywiście zaprzecza ale jak się ich zapytał prowadzący czym się zajmują to wyszło na to że tylko akcjami charytatywnymi i zabawami w harcerstwo dla zaawansowanych. Skoro przez tyle lat byli w stanie pozostawać w cieniu tocząc swoje wojenki w polityce i kościele i teraz nagle olali wszystko i pomagają potrzebującym ? Gadanie że nie są organizacją utajnioną to chyba najśmieszniejsza teza która tam padła jeśli by tak było otwarcie by współpracowali z organami państwa, zapraszali postronne osoby do dyskusji a nie trzech gości w jednym programie mówi co innego. Z zaproszonych tam gości jeden z historyków wyglądał tak jak by miał dużo do powiedzenia ale celowo odwoływał się tylko do historycznych faktów. Więc wychodzi na to że albo nasza krajowa masoneria jest słabiutka albo super tajna

harimata 17.12.2010 23:48

Oficjalne loże masońskie to tylko wierzchołek góry lodowej. Oni nie mają pojęcia kto stoi nad nimi i jakie plany realizuje są tylko szeregowymi pionkami w całej zagrywce. Jedno trzeba im przyznać od ponad 200 lat konsekwentnie, małymi kroczkami wcielają swoje plany na świecie i uda im się je zrealizować co nie pozostawia wątpliwości. Masoneria to tylko pewien odłam ludzi zebranych w grupie uważających się za Grupę Trzymającą Władzę. Zaczynając od rodziny Rockefelerów, Bushów kończąc na królowej brytyjskiej. Ale to są tylko przypuszczenia bo nie ma na to niezbitych dowodów a jedynie silne poszlaki.
Walka z Kościołem Katolickim czy uderzanie w rodziny, człowiek jako przedmiot w systemie a nie podmiot, pieniądze zamiast miłości. Nikt nie jest ślepy to wszystko dzieje się na naszych oczach.
Walczą z Kościołem Katolickim i rodziną bo wiedzą, że to ostatni bastion, który pod naporem coraz bardziej ustępuje pola dla Nowego Porządku Świata. Oni mają swoich ludzi wszędzie od najwyższego szczebla po parlamenty, banki itp.
Był w USA taki człowiek, który powiedział prawdę zginął jeszcze szybciej (JFK i jego słynne przemówienie tak przemilczane).
Jedno jest pewne to oni nami rządzą a my nie mamy nic do gadania bo jak zaczniemy ujadać to nas sprowadzą na właściwą drogę.

alkoholik 18.12.2010 13:57

Zauważmy także jaka jest róznica między ustrojem Komunistycznym a tym do czego prowadzi Masoneria. Komuniści zawsze dążą do władzy aby mogli sami żadzic Przykłady Białorus(Alaksandr Łukaszenka) czy Rosja(Putin) no i wiadomo Chiny Korea PN itd. Masoneria natomiast dązy do wystawienia swoich Ludzi do władzy i manipulowanie nimi jak dużo jest takich takich przypadków na Świecie pewnie bardzo dużo ale ile tego do końca nie wiemy, Dlatego Masoneria i Komuniści od dawna się zwalczają.

A tutaj przykład masońskich Prezydentów USA

1. George Washington (1789 - 1797)
2. James Monroe (1817 - 1824)
3. Andrew Jackson (1829 - 1836)
4. James Knox Polk (1845 - 1849)
5. James Buchanan (1857 - 1861)
6. Andrew Johnson (1865 - 1868)
7. James Abram Garfield (1881)
8. William McKinley (1897 - 1901)
9. Theodore Roosevelt (1901 - 1909)
10. William Howard Taft (1909 - 1913)
11. Warren Gamaliel Harding (1921 - 1923)
12. Franklin Delano Roosevelt (1933 - 1945)
13. Harry S. Truman (1945-1953)
14. Lyndon Baines Johnson (1963 - 1969)
15. Gerald Rudolph Ford, Jr. (1974 - 1977)

W Linku poniżej znajdują się ich opisy
http://nowyporzadekswiata.pl/nowy-po...rezydenci-usa/

Maciek(TSW) 19.12.2010 22:15

Kolejna dawka znanych Masonów.

m u z y c y i k o m p o z y t o r z y
Wolfgang Amadeusz Mozart,
Franciszek Liszt,
Nat King Cole,
Th. Arne,
Johann Christian Bach, Lodge of Nine Muses No. 235, London,
Irving Berlin,
François-Adrien Boieldieu,
Joseph Haydn,
G. Mayerbeer,
Duke Ellington,
Jean Sibelius, fiński kompozytor,
Jean Michel Jarre,
John Philip Sousa,
Ludwig van Beethoven (?),
Louis Armstrong (?),

http://wolnomularstwo.pl/index.php?o...d=81&Itemid=44

alkoholik 21.12.2010 16:06

Świetny fragment książki św Maksymiliana Kolbe o Masonerii i Żydach

http://www.echochrystusakrola.net/as...o_masoneri.pdf

Maciek(TSW) 08.02.2011 14:36

Rotary Club Lion's Club są to ugrupowania które głoszą takie piękne ide jak Braterstwo pomoc ubogiej młodzieży, Nawet niedawno była afera o Parku które chciało zasponsorowac Rotary Club a Misto odebrało działki pod budowe tego Parku. Organizacje te starają się skupic wokól siebie młodiez oraz znanych ludzi, niedawno do Krakowskieko Rotary został zaproszony Jasiek Mela. W rzeczywistości są to organizacje mające na celu wychowywac przyszłych członków Masoneri, świadczą o tym Bardzo podobne chasła łaczące Masonerie oraz Rotary club oraz wspólni członkowie obydwu organizacji.

_bzyku_ 08.02.2011 17:09

Fragment wywiadu z Tupaciem z 1996r.


"Killuminati"


Nigdy nie ufałem telewizji, jeśli chodzi o przekazanie tego, o co mi chodzi. I wydaje mi się, że potrzebujemy własnego przekonania i darzenia siebie szacunkiem. I to właśnie mam teraz, zaufanie i szacunek dla samego siebie. Ludzie zachowują się tak, jakbym był zarozumiały, czy coś, ale ja, pieprzę to, wydaje mi się, że błyszczę. I .......ę to jak wielu ludzi, ludzi mediów, czarnych, zazdrosnych, policjantów, czy ktokolwiek próbuje przyćmić mój blask. Zawsze będę lśnił. Mogą kłamać odnośnie moich słów, oni zawsze rządzą prawdą. Wiesz co mam na myśli? Ponieważ jest to moja esencja. Jest to w mojej esencji i to jest właśnie to, co zawsze przetrwa i czuje, że jest to prawda o mnie. Na razie ludzie mówią: "To bluźnierstwo, lub on zachowuje się lojalnie, jest jak muzułmanie, albo jest pięcioprocentowcem (Five Percent Nation)." Nic z tych rzeczy. Chodzi tylko o to, aby się wydostać. Wydaje mi się, że naszą przyszłość stanowią pewność siebie i darzenie się szacunkiem. Całe te gwałty, strzelaniny gangów, zabijanie i trzydziestu mężczyzn pieprzących jedną kobietę - wszystko to pochodzi od niewielkiego poszanowania i braku zaufania. Kiedy zdobędziemy naszą pewność siebie... Nie myślę w ten sposób, w stylu: pozwólcie mi przelecieć 30 suk. Nie chcę nawet być w pokoju, w którym inni ludzie się pieprzą. Nie myślę już w więcej w ten sposób i to nie z powodu więzienia, lecz powodu pewności siebie, zaufania i ogromnego szacunku. Przez szacunek do samego siebie. Tym niemniej w getcie, jest to rodzaj zachowania, którego nas uczą. Dokładnie, jak wtedy, kiedy jesteś w wojsku, nauczono cię zabijać, więc zabijasz. Wiesz o co mi chodzi? Uczą cię tego starsze czarnuchy, my tego uczymy, że jedyną rzeczą, w której jesteś dobry to twoja seksualność. Teraz używam tego, aby zarobić kasę, ale egzekwuję moją siłę, siłę umysłu. To jest waśnie dla mnie teraz ważniejsze. Ludzie widzą, że to nie jest przypadek. Planuję mój każdy krok, stąd dotąd. Wiesz o co mi chodzi? Wszystko jest zaplanowane. I to dlatego moje następne gówno nazwane zostało Killuminati, gdyż to rzeczywiście mówi o czym jest Illuminati. To dlatego dodałem do tego K. Ludzie mówili mi o tym illuminati, kiedy byłem w więzieniu. To właśnie jest kolejny sposób, aby ograniczać twój samo-szacunek. To jest kolejna droga do tego, żeby utrzymać cię w niepewności. I to dlatego dodaję do tego K, ponieważ zabijam te Illuminati. Jeśliby te sukinsyny chciały cię zabić, to dlaczego zamierzają powiedzieć o tym Farrakhanowi. Dlaczego zamierzają powiedzieć Narodowi Islamu. Dlaczego mówią temu czarnuchowi w pudle o tym planie. Skąd on to wiedział? Jak to do niego dotarło? Kto mu powiedział? Kto? Dlatego, bo oni są w stylu: "Papież i pieniądze." Daj spokój człowieku! Jesteś tak bardzo zapatrzony w pieniądze, że nie zarabiasz tych pieprzonych pieniędzy. Zdobądź pieniądze, nie obchodzi mnie, czyj wizerunek na nich widnieje, tak długo jak moja osoba może nimi płacić, oni akceptują to. I wierzą mi, próbowałem tego. Próbowałem zobaczyć, czy jest to jak, że chodzi tu o białych. Wszędzie, gdzie idę z pieniędzmi, wpuszczają mnie; wszędzie, gdzie idę bez, nie wpuszczają. Zaufaj mi. To wszystko jest właśnie tak, chodzi tylko o pieniądze. Gdy masz pieniądze, masz władzę. Jeśli się zjednoczymy, gwarantuję wam, jeśli ludzie będą mnie wspierać, kupując moje nagrania, chodząc na moje koncerty, po prostu mnie wspierając, to wciąż będę dawał pieniądze. Jak Makaveli, za każdym razem, kiedy stanie się platyną, będę dawał pieniądze na cele społeczne. I jest to prawda, za każdym razem, kiedy osiągnie platynę, ktoś otrzyma duży czek. Nie robię tego z jakiś niewyjaśnionych powodów, po prostu kocham sukinsynów, dzięki którym mam taką władzę. To jest we mnie, jest to coś w rodzaju, jak bycie wybranym. Wiesz o czym mówię? Czuję się oficjalnie wybrany.

Wywiad pochodzi ze strony : http://www.poznaj-tupaca.pl/wywiady,thug-immortal


Tak na marginesie - jakaś dobrą i fachową książkę o Masonach, iluminatach wolnomularzach ktoś poleci?



PS; Dzięki alkoholik!, sprawdzę te pozycje.

alkoholik 08.02.2011 17:47

Polecam "Św.Maksymilian Maria Kolbe - O Masonerii i Żydach"
Tutaj jes straszczenie http://www.echochrystusakrola.net/as...o_masoneri.pdf

Oraz Dr. Stanisław Krajski "Masoneria Polska" tam jest praktycznie wszystko

blanco 08.02.2011 18:34

Temat jest tak ciekawy i obszerny,że aż głowa puchnie od tych wszystkich informacji. Przeczytałem cały wątek i wielu z Was ma rację, świat zmierza w złym kierunku, kierunku sukcesu i pieniędzy za wszelką cenę a Kościół Katolicki jest poniżany i nic nie jest w stanie tego zatrzymać.

Główne cele masonerii :

1.Powołanie światowego rządu, który przejmie realną władzę nad światem. Obecnie już takie gremium istnieje, ale działa nieoficjalnie zajmując się koordynacją i ustaleniem daleko idących planów
2. Całkowite zniszczenie kościoła rzymsko-katolickiego przez wewnętrzne rozbicie i podział wśród kardynałów, biskupów, kapłanów. Wprowadzenie do wewnątrz kościoła coraz ,więcej agentów, dywersantów, którzy zajmując różne stanowiska zrealizują do końca ich plan / tzn. lucyferyczny plan zniszczenia kościoła! a także czyniąc coraz większe zgorszenia dla wiernych, nie ponosząc za to żadnej kary od swoich przełożonych .. Bezwzględne tabu /milczenie/ w głoszeniu o istnieniu szatana i karze wiecznej w piekle. wychwalanie biskupów i wbijanie ich w pychę jacy to oni są postępowi, nowocześni i otwarci na dialog i kompromis. Było dla mnie wielką pociechą, kiedy uznali, ze jawna i zewnętrzna walka z kościołem nie przyniesie zaplanowanego zwycięstwa. Chrystus powiedział ?A bramy piekielne nie zwyciężą go?..
3. Oderwanie dzieci od rodziców i umieszczenie ich w specjalnych ośrodkach, szkołach kierowanych przez ludzi masonerii. Poddanie ich całkowitej i powszechnej demoralizacji, aby stały sie ludzkimi zwierzętami podatnymi na wszelką manipulacje i kłamstwo. Manipulując naukami ścisłymi należy przekonać ich, ze poza materia nic nie istnieje,. a człowiek sam dla .siebie jest bogiem i sam dla siebie ustala prawa. ? 4. W stosunku do ludzi, którym do końca nie uda sie zniszczyć resztek wiary w Jezusa Chrystusa, należy uczynić wszystko aby jednocześnie wierzyli we wszelkie zabobony, różne tajemne moce, gdyż całkowity materializm spowodowałby choroby psychiczne. A choroba psychiczna zwalnia od winy i odpowiedzialności przed prawdziwym Bogiem. Chodzi o to aby po śmierci ponieśli za swe czyny jak największą karę i winę. Kierowane to było głównie do ludzi w Ameryce, Europie i Australii.
5. Powszechna i bez ograniczeń aborcja.
6. Powszechna i bez ograniczeń eutanazja ludzi starych i niepełnosprawnych.
7. Powszechna prostytucja i istnienie powszechnych domów publicznych.
8. Najwyższe przywileje dla homoseksualistów , lesbijek, wszelkiego zboczenia? moralnego na całym świecie .
9. Wprowadzenie do powszechnego spożycia tajemnych substancji, które w organizmach kobiet i mężczyzn będą powodowały bezpłodność. Określone instytuty pracują nad tym. Chodzi o wyprodukowanie takiej substancji, której nie można by było wykryć i udowodnić, ze ma takie własności.
10. Forsowanie zawsze1ka cenę badań w genetyce aby przekroczyć krytyczną granice, która spowoduje nieodwracalny stan dla życia roślinnego i biologicznego na ziemi.
11.Dobrowolnie i bez ograniczeń spożywanie narkotyków. Zaniechanie karania za spożywanie.
12. Wykorzystanie na wielką skale magii, okultyzmu, spirytyzmu w mediach aby w sposób tajemny manipulować, zwodzić, ogłupiać a w końcu doprowadzić miliony ludzi do obłędu, aby powstał .powszechny chaos, bezład i doprowadzić do wzajemnego mordowania..
13. Promowanie za wszelką cenę ruchu nowej szatańskiej religii ?New Age? wschodnich religii/ buddyzmu, hinduizmu.!. Finansowanie wszelkich sekt antykościelnych i satanistycznych, zespołów rockowych .
14. Wprowadzenie jak tylko możliwie szybko chipowanie ludzi na rękę lub czoło. Należy wmówić im, ze to dla ich bezpieczeństwa. Gdy to sie stanie Centra masońskie przejmą całkowitą kontrolę ekonomiczną nad ludzkością . Dlatego że bez tego znaku nie będzie można nic kupić ani sprzedać. Opanują całą dystrybucje i handel na świecie.
15. Pozorne zwalczanie terroryzmu na świecie. W rzeczywistości podejmowanie tajnych działań, aby podsycać nienawiść i doprowadzać do wzajemnego mordowania plemion w Afryce, Azji, Ameryce Południowej aby doprowadzić do całkowitej zagłady całych rejonów świata.,
16. Za wszelką cenę ograniczyć ilość ludzi na świecie aż do określonej ilości około 200 milionów.


znalazłem na iluminaci.pl

alkoholik 08.02.2011 20:17

Troche informacji z Krakowa:)
We Wrześniu 2006 w Krakowie nastąpiło otwarcie loży Maońskiej "Braterstwo pod Wawelem" Która należy do Federacji "Międzynarodowy Zakon Wolnomularski" "Le Droit Humain" Przyjmują tam Kobiety przez co są nie uznawani przez niektóre inne Polskie Loże. Spotyka się ona w wynajmowanych salach.

Rond 08.02.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1048669)
...

Wydaje mi się to co najmniej głupie. Jednak przerażające jest to, że większość tych punktów nadchodzi/nadeszła.

Na prawdę sądzicie, że jakaś organizacja tym wszystkim kieruje?

Drozd 08.02.2011 23:27

To jak wytłumaczysz że wciąż ktoś próbuje wmawiać ze przyjęcie euro to klucz do "sukcesu"? Mimo że jak na dłoni widać ze to utrata niezależności czy jak kto woli wolności. Czyli ograniczajmy się tylko do tego co za słuszne uważają "fachowcy". Reszta to oszołomstwo.

alkoholik 09.02.2011 14:38

Celem Masoneri jest stworzenie super Państwa pod panowaniem jednego rządu a przypomne że już pojawiają się głosy aby wybierac Prezydenta UE a łatwiej będzie kontrlowac to Państwo jeśli wszędzie będzie jedna waluta która jest dobra tylko dla firm i dużych przedsiębiorstw. Słowacy i cCzesi narzekają na euro czemu? po pierwsze wszystko jest drożej po drugie Polacy już nie zostawiają tam pieniędzy. Narzekania innych państw też są powszechnie znane


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl