![]() |
Sen jest potrzebny organizmowi chcąc nie chcąc. Najgorzej jest gdy wiemy, że nazajutrz musimy być wyspani kładziemy się wcześniej, próbujemy a tu nic... A rano się czujemy jakbyśmy dopiero co przed chwilą zasypiali.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl