![]() |
Cytat:
Jeżeli o mnie chodzi, to możecie nimi w piecu palić jak długo nie dacie się złapać:-) |
Podobno na Pilotów, Żmujdzkiej, Bora i Montelupich wygląda, jak indyjska szmata z plamą na czole.
Ale tylko słyszałem, jakby ktoś miał fotki, to z chęcią na privie bym zobaczył. Jakby każdy tak swoją okolicę ogarnął, dałoby to do myślenia jednemu z drugim. |
krolowej jadwigi 105 i 202
nowz kleparz od banku dominet |
Jacusie:
rondo Hipokratesa, 2 billboardy na wysokości głowy, 2 slupy pelne jacusiów Skrzyżowanie al Solidarności i Struga 2 slupy jacusiowe A Stawowego nie spotkalem ani razu :) |
Plac Centralny obok NCK.
|
wyznawcy majchra rozłozyli nawet namiot z propagującymi pierdołami we wszystkich postaciach NA KORONIE... myślę że pobędą co najmniej jeszcze ze 2 dni...
|
dzisiaj widzialem jednego z "obsranym" ryjem na 29-listopada
|
Jeżdżący 29 - Listopada chyba nie mogli dłużej znieść widoku pyska Stawowego, z "usmiechem kota srającego na pustyni" że skasowali mu trochę plakatów rozwieszonych na słupach. Natomiast dalej straszy swoją gębą w centrum Krakowa. Ilośc jego plakatów jest wprost porażająca. Biznesmeni musieli się sporo wykosztować.
|
Skrzyżowanie bieżanowskiej z małą górą. Duży Jacuś, duże pole do popisu - niziutko ;)
|
Miłościwie nam panujący na Księcia Józefa, zaraz przy Salwatorze (Za górką jadąc w stronę mostu)
|
Ruczaj,pierwsze skrzyżowanie przy głównym wjezdzie do tesco,bilbord duzy (wysoko) jutro obczaje gdzie jest tego pajaca wiecej.
|
Jacuś na skrzyzowaniu al.Solidarności z Ujastkiem , duży bilbord niestety wysoko .
|
Cytat:
Do wydmuszki po jajku wlewamy strzykawką farbę i zaklejamy dziurkę lepcem. Tak przygotowany pocisk wkładamy do foremki po jajkach (np. 10 szt.) i udajemy sie na spacer. :) |
Towarzysz - przystanek os. Na Stoku Szkoła w stronę kościoła
Towarzysz - przystanek Bieńczyce Mleczarnia obok słup cały obklejony jego powiedzmy ''twarzą''. |
Cytat:
każde osiedle po 20 jajek, jeden obchód po osiedlu, żeby plakaty zniknęły, druga wędrówka na osiedle obok, żeby się napiąć, że nasze prężniej działa, nie? Większość osób nawet, jak nie lubi Majchrowskiego i przeszkadza im jego widok, nie zrobi nic, by coś zmienić. To powinna być akcja oczywista, w którą zaangażowałoby się pół miasta. Plakaty w 2 dni powinny zniknąć. Majchrowski powinien dostać propagandowy w.pie.rdol. Tymczasem i co z ego, że trochę bilbordów przyozdobionych, skoro wygląda to na walkę z wiatrakami? Tak samo, dużo osób jest na Wiśle, nawet jeździ na wyjazdy, ale gdy trzeba zrobić coś 'ponad normę' ciężko idzie czasem ludzi przekonać do działań. Bo większości działania poza stadionem Wisły ograniczają się do śpiewów po meczu, że legła warszawa, po czym popadają w nicość ideologiczną do następnego meczu. Dlatego jest chujowo i nie będzie lepiej po tych wyborach na pewno. |
eeee tam
przecież ponarzekaja jeszcze na forum cały tydzien zaangażowane kumate chłopaki w czerwonych koszulkach zyją tematem forumowym dzien i noc:) |
Jeśli wpisujemy przystanki, to
Ruczaj - przystanek "Bułgarska" na Kobierzyńskiej, jak się jedzie w stronę Grota Roweckiego. Wisi tam jego morda z "osiągnięciami". Szkoda tylko, że na tym plakacie nie widnieje zdjęcie całego stadionu nieskończonego tylko, skończona nowa trybuna - cwaniak. |
Jedyny plus dzisiejszej pogody, że tektury są namoknięte i jednym pociągnięciem przestają psuć widok :)
|
na mogilskim kilkadziesiąt metrów stawowego poszło w niepamięć, a majchrowskiemu zwisa koza z nosa.
|
na mieście w tym tygodniu pojawiło się sporo transparentów, dość szybko ściąganych zapewne przez odpowiednie służby.
słaba jakość, ale treści, jakie zapadły mi w pamięci to: 'Kto odpowie za paraliż miasta? majchrowskiego funkcja przerasta.' 'Dla majchrowskiego słowa pogardy, miasto zadłużone na 2 miliardy.' 'Super poranki i ekstra wieczorki, majchrowskiemu dziękujemy za korki' 'W podziękowaniu za korki w mieście, zmieńmy prezydenta wreszcie.' 'Za nieudolność, gdy straszyły powodzie, NIE dla majchrowskiego w krakowskim grodzie.' Miło być więcej, chociażby: 'jeszcze się pcha do koryta ta świnia. Nie dla majchrowskiego za rondo ofiar Katynia' 'Skoro Kraków Polski perłą, w takim razi gdzie jest Euro?' 'byle nie majchrowski myśli każdy przytomny - sprawdzony prezydent ludzi ułomnych' i coś o hali ale nie będzie, bo brak większego zaangażowania ogółu na pewno nie dodaje ochoty do działań. Poza tym powisi 3 h i zdejmują ....y. http://i54.tinypic.com/15xpe9u.jpg http://i51.tinypic.com/2dvu782.jpg http://tinypic.com/view.php?pic=vqmeee&s=7 http://tinypic.com/view.php?pic=29xi6uu&s=7 żeby nie było, że nic ni jest robione. |
Przystanek na Widoku (Bronowice Małe) tam się chwali stadionami.
|
Majchrowski - ul.Wiślicka (os.Kombatantów) - koło Polo Market - stosunkowo nisko.
|
Majchrowski:
Przystanek autobusowy Złoty Wiek w stronę pętki na Mistrzejowice Przystanek tramwajowy Kleeberga przed Lewiatanem Oba za szybą os. Kombatantów bilbord przed mostem co jest między Kombatantów a Kalinowym I jeszcze jest też pełno plakatów w tamtych rejonach jakiegoś gościa na G (nie pamiętam nazwiska) i na jego plakatach jest też morda Majchrowskiego. |
jaką siłe stanowimy pokazaliśmy i tym razem gdzie oprócz WG i kilku pojedynczych osób każdy wywalił chuja na działania przeciwko ....om które obrażają nasz klub. ale my nie mamy kompleksów zydowi. nie będziemy im cisnąc bo to poniżej naszego poziomu. my jestesmy Wisła i zrobimy pyte frankowskiej żeby wrócił do nas i strzelał bramki. bedziemy chłopcami ( powiedziałbym dziewczynami ale obraziłbym niektóre dziewczyny które mają więcej jaj niż połowa z was forumowicze) do bicia. tyle w tym temacie.
ponapinajcie sie pyataniami ile mam lat albo ze wy sądzicie inaczej albo jak któremuś urosną jaja to niech podejdzie jak bede z pamiątkami i niech powie to samo w morde cioty aha i zapomniałbym ... Legia to stara... |
Szkoda klawiatury. Trzeba będzie zrobic tak jak na Koronie zrobili. Zrobić nowe forum, a kod aktywacyjny podawać OSOBIŚCIE POD GNIAZDEM na meczu. Od razu pytanie, co będziesz robił dla Wisły i następnie rozliczać użytkowników z tego co zrobili. Nie aktywnych wypierniczać i robić selekcje. I wtedy każdy od czegoś będzie. Jeden od zamalowywanie wrogich napisów w Hucie, drugi od zrywania plakatów, a jeszcze jeden po to nakręcać nowych ludzi na R22. Jestem przekonany, ze między takimi osobami szybko wytworzy się więź i każdy będzie zajawiony w to co robi. Zwłaszcza jeśli to nie umknie uwadze tych" najważniejszych"
Ps. żeby nie było to czcze gadanie. Tez pomagałem w akcji... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl