Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Plakaty wyborcze ankieta (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7738)

wolfy 17.11.2010 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1012509)
Przecież chłopaki ankietę robią, nikt nic nie pisał o jakimś niszczeniu ;)

Ja wiem, ale tak prewencyjnie ostrzegam.
Jeżeli o mnie chodzi, to możecie nimi w piecu palić jak długo nie dacie się złapać:-)

M-M 17.11.2010 00:22

Podobno na Pilotów, Żmujdzkiej, Bora i Montelupich wygląda, jak indyjska szmata z plamą na czole.

Ale tylko słyszałem, jakby ktoś miał fotki, to z chęcią na privie bym zobaczył.

Jakby każdy tak swoją okolicę ogarnął, dałoby to do myślenia jednemu z drugim.

domofon 17.11.2010 14:50

krolowej jadwigi 105 i 202
nowz kleparz od banku dominet

StelmiOriginal 17.11.2010 15:07

Jacusie:

rondo Hipokratesa, 2 billboardy na wysokości głowy, 2 slupy pelne jacusiów

Skrzyżowanie al Solidarności i Struga 2 slupy jacusiowe

A Stawowego nie spotkalem ani razu :)

Niemiec 17.11.2010 15:37

Plac Centralny obok NCK.

krzysiek92 17.11.2010 15:52

wyznawcy majchra rozłozyli nawet namiot z propagującymi pierdołami we wszystkich postaciach NA KORONIE... myślę że pobędą co najmniej jeszcze ze 2 dni...

ŚŚC 17.11.2010 18:20

dzisiaj widzialem jednego z "obsranym" ryjem na 29-listopada

Gwiaździsty 17.11.2010 18:52

Jeżdżący 29 - Listopada chyba nie mogli dłużej znieść widoku pyska Stawowego, z "usmiechem kota srającego na pustyni" że skasowali mu trochę plakatów rozwieszonych na słupach. Natomiast dalej straszy swoją gębą w centrum Krakowa. Ilośc jego plakatów jest wprost porażająca. Biznesmeni musieli się sporo wykosztować.

pio 17.11.2010 20:00

Skrzyżowanie bieżanowskiej z małą górą. Duży Jacuś, duże pole do popisu - niziutko ;)

rafalek 17.11.2010 20:14

Miłościwie nam panujący na Księcia Józefa, zaraz przy Salwatorze (Za górką jadąc w stronę mostu)

<3 Wisla Kraków 17.11.2010 20:35

Ruczaj,pierwsze skrzyżowanie przy głównym wjezdzie do tesco,bilbord duzy (wysoko) jutro obczaje gdzie jest tego pajaca wiecej.

lukasnh1988 18.11.2010 10:01

Jacuś na skrzyzowaniu al.Solidarności z Ujastkiem , duży bilbord niestety wysoko .

Gwiaździsty 18.11.2010 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukasnh1988 (Post 1013067)
Jacuś na skrzyzowaniu al.Solidarności z Ujastkiem , duży bilbord niestety wysoko .

A jaki to problem ? Kiedyś chyba w TV pokazywali jak się robi pisanki na Święta Wielkanocne.
Do wydmuszki po jajku wlewamy strzykawką farbę i zaklejamy dziurkę lepcem. Tak przygotowany pocisk wkładamy do foremki po jajkach (np. 10 szt.) i udajemy sie na spacer. :)

WISŁAZWE 18.11.2010 14:12

Towarzysz - przystanek os. Na Stoku Szkoła w stronę kościoła
Towarzysz - przystanek Bieńczyce Mleczarnia obok słup cały obklejony jego powiedzmy ''twarzą''.

M-M 18.11.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1013098)
A jaki to problem ? Kiedyś chyba w TV pokazywali jak się robi pisanki na Święta Wielkanocne.
Do wydmuszki po jajku wlewamy strzykawką farbę i zaklejamy dziurkę lepcem. Tak przygotowany pocisk wkładamy do foremki po jajkach (np. 10 szt.) i udajemy sie na spacer. :)

dokładnie.
każde osiedle po 20 jajek, jeden obchód po osiedlu, żeby plakaty zniknęły, druga wędrówka na osiedle obok, żeby się napiąć, że nasze prężniej działa, nie?

Większość osób nawet, jak nie lubi Majchrowskiego i przeszkadza im jego widok, nie zrobi nic, by coś zmienić.
To powinna być akcja oczywista, w którą zaangażowałoby się pół miasta. Plakaty w 2 dni powinny zniknąć. Majchrowski powinien dostać propagandowy w.pie.rdol.

Tymczasem i co z ego, że trochę bilbordów przyozdobionych, skoro wygląda to na walkę z wiatrakami?

Tak samo, dużo osób jest na Wiśle, nawet jeździ na wyjazdy, ale gdy trzeba zrobić coś 'ponad normę' ciężko idzie czasem ludzi przekonać do działań.
Bo większości działania poza stadionem Wisły ograniczają się do śpiewów po meczu, że legła warszawa, po czym popadają w nicość ideologiczną do następnego meczu.
Dlatego jest chujowo i nie będzie lepiej po tych wyborach na pewno.

belfast 18.11.2010 16:41

eeee tam
przecież ponarzekaja jeszcze na forum cały tydzien
zaangażowane kumate chłopaki w czerwonych koszulkach zyją tematem forumowym dzien i noc:)

MłodePokolenie 18.11.2010 17:38

Jeśli wpisujemy przystanki, to

Ruczaj - przystanek "Bułgarska" na Kobierzyńskiej, jak się jedzie w stronę Grota Roweckiego. Wisi tam jego morda z "osiągnięciami". Szkoda tylko, że na tym plakacie nie widnieje zdjęcie całego stadionu nieskończonego tylko, skończona nowa trybuna - cwaniak.

Arkas 18.11.2010 22:22

Jedyny plus dzisiejszej pogody, że tektury są namoknięte i jednym pociągnięciem przestają psuć widok :)

M-M 19.11.2010 15:24

na mogilskim kilkadziesiąt metrów stawowego poszło w niepamięć, a majchrowskiemu zwisa koza z nosa.

M-M 19.11.2010 21:54

na mieście w tym tygodniu pojawiło się sporo transparentów, dość szybko ściąganych zapewne przez odpowiednie służby.
słaba jakość, ale treści, jakie zapadły mi w pamięci to:

'Kto odpowie za paraliż miasta? majchrowskiego funkcja przerasta.'
'Dla majchrowskiego słowa pogardy, miasto zadłużone na 2 miliardy.'
'Super poranki i ekstra wieczorki, majchrowskiemu dziękujemy za korki'
'W podziękowaniu za korki w mieście, zmieńmy prezydenta wreszcie.'
'Za nieudolność, gdy straszyły powodzie, NIE dla majchrowskiego w krakowskim grodzie.'
Miło być więcej, chociażby:
'jeszcze się pcha do koryta ta świnia. Nie dla majchrowskiego za rondo ofiar Katynia'
'Skoro Kraków Polski perłą, w takim razi gdzie jest Euro?'
'byle nie majchrowski myśli każdy przytomny - sprawdzony prezydent ludzi ułomnych'
i coś o hali ale nie będzie, bo brak większego zaangażowania ogółu na pewno nie dodaje ochoty do działań. Poza tym powisi 3 h i zdejmują ....y.

http://i54.tinypic.com/15xpe9u.jpg
http://i51.tinypic.com/2dvu782.jpg
http://tinypic.com/view.php?pic=vqmeee&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=29xi6uu&s=7

żeby nie było, że nic ni jest robione.

PawełABG 19.11.2010 22:15

Przystanek na Widoku (Bronowice Małe) tam się chwali stadionami.

rainha 20.11.2010 16:21

Majchrowski - ul.Wiślicka (os.Kombatantów) - koło Polo Market - stosunkowo nisko.

mario315 20.11.2010 19:22

Majchrowski:

Przystanek autobusowy Złoty Wiek w stronę pętki na Mistrzejowice
Przystanek tramwajowy Kleeberga przed Lewiatanem

Oba za szybą

os. Kombatantów bilbord przed mostem co jest między Kombatantów a Kalinowym

I jeszcze jest też pełno plakatów w tamtych rejonach jakiegoś gościa na G (nie pamiętam nazwiska) i na jego plakatach jest też morda Majchrowskiego.

belfast 21.11.2010 01:05

jaką siłe stanowimy pokazaliśmy i tym razem gdzie oprócz WG i kilku pojedynczych osób każdy wywalił chuja na działania przeciwko ....om które obrażają nasz klub. ale my nie mamy kompleksów zydowi. nie będziemy im cisnąc bo to poniżej naszego poziomu. my jestesmy Wisła i zrobimy pyte frankowskiej żeby wrócił do nas i strzelał bramki. bedziemy chłopcami ( powiedziałbym dziewczynami ale obraziłbym niektóre dziewczyny które mają więcej jaj niż połowa z was forumowicze) do bicia. tyle w tym temacie.
ponapinajcie sie pyataniami ile mam lat albo ze wy sądzicie inaczej albo jak któremuś urosną jaja to niech podejdzie jak bede z pamiątkami i niech powie to samo w morde cioty

aha i zapomniałbym ... Legia to stara...

Pawel.Busko 21.11.2010 01:45

Szkoda klawiatury. Trzeba będzie zrobic tak jak na Koronie zrobili. Zrobić nowe forum, a kod aktywacyjny podawać OSOBIŚCIE POD GNIAZDEM na meczu. Od razu pytanie, co będziesz robił dla Wisły i następnie rozliczać użytkowników z tego co zrobili. Nie aktywnych wypierniczać i robić selekcje. I wtedy każdy od czegoś będzie. Jeden od zamalowywanie wrogich napisów w Hucie, drugi od zrywania plakatów, a jeszcze jeden po to nakręcać nowych ludzi na R22. Jestem przekonany, ze między takimi osobami szybko wytworzy się więź i każdy będzie zajawiony w to co robi. Zwłaszcza jeśli to nie umknie uwadze tych" najważniejszych"

Ps. żeby nie było to czcze gadanie. Tez pomagałem w akcji...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl