Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7575)

mitmichael 30.08.2010 07:52

Jagiellonia gra bardzo ładnie, dla mnie nawet lepiej od Poloni Warszawa. Trudno bedzie z nimi wygrac na ich terenie ale jestem dobrej mysli. Nie bedzie zle jak osiagniemy wynik remisowy chociaz z Widzewem tez miało byc zle a udało sie wygrac to dlaczego z Jagiellonia nie mozemy.

sandiegoo 30.08.2010 09:54

Dobra informacja to taka że Grosicki odejdzie z Jagi i z Nami nie zagra . Ale troche szkoda dla naszej ligi. Tak czy inaczej to bedzie jeden z wazniejszych meczow w sezonie .

Zbyychu 30.08.2010 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandiegoo (Post 971097)
Dobra informacja to taka że Grosicki odejdzie z Jagi i z Nami nie zagra . Ale troche szkoda dla naszej ligi. Tak czy inaczej to bedzie jeden z wazniejszych meczow w sezonie .

jak wyszło w zeszłym roku, każdy mecz jest "jednym z ważniejszych w sezonie". Gdyby nie te "drobne" potknięcia, jak remis z Polonią B., przegrana z Arką, z Koroną, z Cracovią (i jeszcze remis później), remis z Odrą - inaczej by tabela wyglądała w zeszłym roku. Nie ma meczów ważnych i nieważnych, trudnych i łatwych zwłaszcza, że w tych zaliczanych do ostatniej z wymienionych kategorii kupę punktów potraciliśmy.

palladynTS 30.08.2010 12:18

Oglądając wczorajsze spotkanie Jaga-Amika,zaobserwowałem jedną z tych rzeczy dzięki której Wisła może pokusić się o korzystny rezultat.Biorąc oczywiście poprawkę na formę wykonawców tego planu.
Ofensywna gra Jagiellonii opiera się de facto na Franku i Grosiku.Grosicki bazuje na szybkości,Franek na boiskowym sprycie.Ważną rolę,to widać gołym okiem odgrywa w tym zespole Kupisz,jednakże gra bardzo chaotycznie.
Biorąc pod uwagę że w meczu z nami nie zagra Grosik,zadanie wydaje się ułatwione.Plaster na Frankowskiego i zagęszczenie środka pola na dwóch defensywnych pomocników,przy wysokim % odbioru piłki.Gra piłką na 1,2 kontakty...DOŁEM,z szybkim dograniem do napastników.
W obronie Jagi widzę dwóch zamordystów których prowokowanie do bardzo ostrej gry wykluczyć może z boiska.
Kascelan i Thiago.Wierze że przez te 2 tygodnie trener Maaskant poukłada zespół tak,że w Białym będzie OK.

KOMINEK 30.08.2010 12:23

Szykuje się ciekawy pojedynek Franek kontra Żuraw.

Mamy dwa tygodnie i trochę się pewnie wyjaśni na co nas stać w tym sezonie.

kaco1985 30.08.2010 12:25

Moj sklad na ten mecz proponowalbym taki... Pawełek- Czikosz, Bunoza, Cleber, Pi. Brozek- Mały, Wilk, Sobol, Palic- Rios, Brozek... Brozki chyba juz dosc odpoczeli i teraz beda sie napewno starac bardziej

funkykoval 30.08.2010 12:26

Do meczu prawie 2 tygodnie, z naszych "reprezentantów" powołania do kadry dostało niewielu z naszego klubu, więc jest chwila czasu na "szlifowanie" diamentów. Mówiąc szczerze chodzi mi tutaj o grę naszych graczy ofensywnych - braci Brożków, Boguskiego, Żurawia, Małego czy Guły.
Z powołanych na miejsce w składzie powinien liczyc tylko Bunoza - Kirm czy Cikos - niestety chyba pora na ławkę.
Moim skromnym zdaniem skład powinien wyglądać mniej więcej tak:
Bramka - tutaj mimo wszystko Pawełek - Jovanović praktycznie nie wychodzi do dośrodkowań. Jest to element gry, którego nie ma - podobnie jak w przypadku Mario - gra nogami. Jaga ma dosyć mocne skrzydła, więć te dośrodkowania będą groźne.
Obrona - jedyna zmiana to kwestia prawej obrony - jeżeli Singlar nie jest gotowy na cały mecz, to może jednak spróbować tam Chaveza ???
No chyba, że Chavez olśni Maaskanta i zagra w środku do spółki z Cleberem...
Pomoc - do przemodelowania w całości!!!
Na środku postawilbym na Wilka i Sobolewskiego - natomiast na lewej pomocy - Garguła, ewentualnie Piotr Brożek lub Paljić, na prawej pomocy - Kirm.
Atak - Rios jako cofnięty, Małecki z przodu.
Osiemnastka meczowa wg mnie: Pawłek(Jovanić) - Singlar-Bunoza- Cleber-Diaz (Chavez) - Garguła, Wilk, Sobolewski, Kirm (Piotr Brożek, Paljić, Jirsak) - Małecki, Rios (Paweł Brożek, Żurawski)

tofik 30.08.2010 13:04

Chyba żartujecie żaden trener nie robi tylu zmian po zwycięskim meczu. Wg mnie w pierwszym składzie zagra Wilk i to by było na tyle jeśli chodzi o rewolucję. Tutaj zmienianie graczy nic nie da. Drużyna musi grać lepiej jako kolektyw. Bo na razie mamy indywidualne popisy słabych piłkarzy. Ale jakby tak zrobić z nich drużynę, to już może wyglądać całkiem nieźle.

Filip_600 30.08.2010 13:16

Cytat:

Grosicki nadal Jagiellończykiem
Cytat:


W mediach pojawiły się dziś plotki, jakoby Kamil Grosicki został wypożyczony do Arisu Saloniki. Jest to nie prawdą, młody napastnik nadal pozostaje zawodnikiem Jagiellonii.
Głośno było ostatnio w mediach o przenosinach Kamila do innego Klubu. Żadna umowa nie została jednak parafowana, a Grosicki nadal jest piłkarzem Jagiellonii i dzisiaj zameldował się na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Grodzisku Wielkopolskim.
http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=8003

szprotson 30.08.2010 13:21

myśle że ten mecz z Jagą, będzie taki sam jak w tamtym sezonie.

Jagul 30.08.2010 13:42

Super mamy sporo problemów z obroną, to jeszcze osłabiajmy się Pawełkiem, który niczego nam nie gwarantuje... Ja naprawdę nie wiem co się musi stać aby ten kaleka w końcu przestał bronić w Wiśle. Przecież to jest kompletny idiotyzm. Jovanić nie zawalił żadnej bramki w tym sezonie ale od meczu z Azerami stracił miejsce. Najlepiej zrzucić wszystko na barki bramkarza, że nie obronił i gitara. Chore. Pawełek nawet z Bytomiem robił jaja. Raz nie złapał prostej piłki i cudem została mu między nogami. Zastanówmy się czy my mamy na tyle silną ofensywę, że jesteśmy w stanie odpowiadać na bramki Jagi??
Niestety ale musimy znaleźć sposób na zatrzymanie Franka i Grosika. W tamtym sezonie wystarczyło, że stanął przy jednym z nich Głowa albo Marcelo i sobie chłopaki w ogóle nie pograli.

zet 30.08.2010 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 971242)
Super mamy sporo problemów z obroną, to jeszcze osłabiajmy się Pawełkiem, który niczego nam nie gwarantuje... Ja naprawdę nie wiem co się musi stać aby ten kaleka w końcu przestał bronić w Wiśle. Przecież to jest kompletny idiotyzm. Jovanić nie zawalił żadnej bramki w tym sezonie ale od meczu z Azerami stracił miejsce. Najlepiej zrzucić wszystko na barki bramkarza, że nie obronił i gitara. Chore. Pawełek nawet z Bytomiem robił jaja. Raz nie złapał prostej piłki i cudem została mu między nogami. Zastanówmy się czy my mamy na tyle silną ofensywę, że jesteśmy w stanie odpowiadać na bramki Jagi??
Niestety ale musimy znaleźć sposób na zatrzymanie Franka i Grosika. W tamtym sezonie wystarczyło, że stanął przy jednym z nich Głowa albo Marcelo i sobie chłopaki w ogóle nie pograli.

100 procent poparcia ode mnie.

sevenheaven 30.08.2010 17:51

Jovanic zawalił 2 bramki z Azerami, jakby się ruszył z lini do dośrodkowania to by spokojnie złapał/wybił
w meczu ligowym też się minął z piłką, ale na szczeście nie straciliśmy bramki ..

co nie zmienia faktu, że chciałbym jego ujrzeć zamiast Pawełka..

dla mnie skład

Jovanic
Cikos Bunoza Cleber Diaz
Kirm Sobolewski Wilk Paljic
Rios
Małecki

zmieniłbym Cikosa, ale niestety nie ma kim, a po wyczynach Chaveza w ME już wole Bunoze, nie wiem w jakiej on formie musi być, skoro go zawodnicy z rezerw ogrywają

63.5 Kg 30.08.2010 18:10

Smiac mi sie hce jak sie pisze ze Gargula jest bez formy, ze slaby itd...

A jak taki moze byc jak nikt go w akcji w sumie jeszcze nie widzial??
Jak Gargula ma grac coraz lepiej jak nie gra??

Napewno w obecnym czasie nie jest slabszy od Jirsaka bo slabszym byc nie mozna...

Titto 30.08.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 971383)
Smiac mi sie hce jak sie pisze ze Gargula jest bez formy, ze slaby itd...

A jak taki moze byc jak nikt go w akcji w sumie jeszcze nie widzial??
Jak Gargula ma grac coraz lepiej jak nie gra??

Napewno w obecnym czasie nie jest slabszy od Jirsaka bo slabszym byc nie mozna...

Taki głupi, czy tylko udaje?

wolfy 30.08.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 971024)
2005/06 [Polska] GKS Bełchatów 28 2
2006/07 [Polska] GKS Bełchatów 27 7
2007/08 [Polska] GKS Bełchatów 26 3
2008/09 (j) [Polska] GKS Bełchatów 14 4
2008/09 (w) [Polska] GKS Bełchatów 0 0

Rozumiem, że Twoje danie opierało się na wątpliwej przydatności Łukasza pod względem ogólnego poziomu sportowego jaki prezentował (naturalnie szanuje w takim wypadku Twoje zdanie, ale kompletnie się z nim nie zgadzam), bo jeśli miałeś na myśli jego "kontuzjogenność" to powyżej masz jego statystyki z 3,5 sezonu przed przyjściem do Wisły.

M.in. tutaj. Nie chciało mi się przeszukiwać archiwów, ale doskonale pamiętam, że Garguła w ekstraklasie w barwach Bełchatowa miał kilka kontuzji - niektóre na zgrupowaniach, inne po meczach. Poza tym sporo z tych meczy po kontuzjach rozegranych było w niepełnym wymiarze czasowym ( czasami po prostu wchodził na kilka ostatnich minut ). Dlatego przed zakontraktowaniem Garguły pojawiały się głosy, że to będzie drugi Dawidowski. Jak myślisz, z czego się brały?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 971383)
Napewno w obecnym czasie nie jest slabszy od Jirsaka bo slabszym byc nie mozna...

Żebyś się nie zdziwił...

vodzu91 30.08.2010 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 970677)
Nie, według mnie te nasze nowe nabytki się nie nadają. Na pewno nie dałbym Jovanica na bramkę i nie podobają mi się: Bunoza, Cikos i Pajlić. Względem meczu z Polonią zmieniłbym Żurawskiego na Pawła Brożka, dałbym grać od początku Piotrkowi Brożkowi i Kirmowi. Rios się nadaje, widać że chłopak jest utalentowany. Nie chcę widzieć w ataku Boguskiego, to jest więcej niż pewne. Na ostatnie 20 minut wpuściłbym Łobo jakby wyzdrowiał.


:lol: Rozwaliłeś mnie. Nowe nabytki się nie nadają ale Rios się nadaje. Czyli idąc od tyłu: jeżeli Rios się nie nadaje to nowe nabytki się nadają :>

Ale żeby nie było, że się czepiam tylko to zgodzę się co do Boguskiego.. Już dawno próbowałem wytłumaczyć co po niektórym, że ten piłkarz nie potrafi szybciej pobiec, mocniej kopnąć ale.. Cieszy to, że w końcu się przekonujecie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joshua TS (Post 970698)
Paljica to ja bym nie skreślał, bo w przeciwieństwie do Małeckiego potrafi celnie zagrać piłkę do partnera. Nie gra jeszcze wybitnie, ale z meczu na mecz prezentuje się co raz lepiej. Zupełnie odwrotnie jest z Cikosem, który na początku sezonu jakoś się prezentował natomiast ostatnio gra co raz gorzej. Przeraża mnie natomiast forma Boguskiego, nie wiem co się dzieje z tym chłopakiem. Jakby go ktoś podmienił. Jeśli do końca rundy będzie tak grał, to nie wiem czy jest sens go trzymać w Wiśle.

Praktycznie całkowita zgoda. Paljic wygląda na zawodnika o potencjale średnim ale za to potrafiącym grać na cieszącym oko, naszym 'ekstraklasowym' poziomie :lol:



Mówienie, że z Jagą będzie 2-0 dla Nas albo w drugą stronę nie ma sensu. Bo Jadze może (nie)wyjść mecz i zagrają na nieciekawym poziomie (wtedy ich jedziemy). Mogą też zagrać od razu do przodu, strzelą nam fartem bramkę na początku i kończymy mecz z 0 pkt.

Jestem bardzo ciekaw tego meczu, a to dlatego, że powinno być w nim już widać 'rękę' Maaskanta. Powinno.. a czy będzie? Pewnie się łudzę, jak większość z Nas..

Filippo123321 30.08.2010 22:09

Cytat:

Bo Jadze może (nie)wyjść mecz i zagrają na nieciekawym poziomie (wtedy ich jedziemy)
Cytat:

Mogą też zagrać od razu do przodu, strzelą nam fartem bramkę na początku i kończymy mecz z 0 pkt.
Przepraszam, ale nie moglem tego nie wyciagnac. Epickie cytaty!

Zed_is_dead 30.08.2010 22:41

czy przypadkiem strona fanow Jagielloni nie zostala shakowana ? :D www.jagiellonia.cp2.win.pl/forum

Mam nadzieje ze tutaj sie takiego numeru wykrecic nie da...

kolarz90 30.08.2010 22:49

Bez komentarza :lol::rotfl:
Tu jest jeszcze lepsze http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo...c.php&p=373066

pawelwislak 30.08.2010 23:18

Ale ich załatwili masakra mam nadzieje że nasi chłopcy przygotują się na taką możliwość bo to dramat jest.

Lysy 30.08.2010 23:43

-------------------------------------------------Pawełek-----------------------------------------------
---------------------------Singlar-----------Bunoza--------Cleber----------Diaz-------------------
---------------------------Paljić----------------Wilk--------Rado-----P.Brozek---------------------
------------------------------------------Rios------------Małecki------------------------------


Chciałbym zobaczyć środek Wilk - Rado . Powiew młodości i chyba jedyne pozycje w klubie o które w najbliższych latach nie będziemy się martwić. Rado zaprezentował z Ruchem kilka ciekawych akcji - pokazał, że nie m kompleksów w drużynie w której piłkarze zarabiają po kilkadziesiąt razy więcej niż on. Wilk to wiadomo, czyści pole lepiej niż Sobol i Tomas razem wzięci. Atak Rios-Małecki to chyba najlepszy jaki możemy teraz wystawić.

Wojtas 31.08.2010 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 971184)
Szykuje się ciekawy pojedynek Franek kontra Żuraw.

Mamy dwa tygodnie i trochę się pewnie wyjaśni na co nas stać w tym sezonie.



A mi sie cos wydaje ze jednak do zimy to my tak bedziemy balansowac miedzy tym co by Maaskant chcial grac a stanem realnym druzyny.A ze stan realny jest taki ze nie ma kto strzelac z półdystanu , dystanu, z wolnych ,roznych nie ma kto rozgrywac,nie ma kto strzelac bramek....


obraz Wisly na dzis to bida i nedza,musimy jakos dotrwac do zimy,moze holenderskie ziomki cos wymyslą bo czas w koncu na jakies przemyslane transfery i robione tak zeby zespol mial czas na zgranie,bo tej sztuki nie dualo sie nam dokonac od paru ładncyh lat.A podobno Wisla to klub profesjonalny.Podobno.

yarow 31.08.2010 01:21

Niestety, ale tradycyjnie polski zespół osłabia się w momencie kiedy jest względnie przyzwoicie (jak na naszą mierną Ligę) mocny. Z Jagielloni odchodzi Grosicki. Nie muszę mówić co wniosło jego wejście w ostatnim meczu z Kuchenkami.
"Stety" dla nas na najbliższy z nami mecz. Grosicki chyba już w nim nie zagra.

Filippo123321 31.08.2010 02:06

Hmm, oficjalny portal Jagi dzisiaj zdementowal to info, wiec Grosicki pewnie zostanie.

bouli76 31.08.2010 09:05

W canal + Grosik nie chcial powiedziec czy i gdzie odchodzi ale podobno powiedzial poza antena ze idzie do Arisu. Ciekawe czy to prawde czy kolejna plotka transferowa :) (niby klub to zdementowal ale zobaczymy)

Dla Wisly lepiej gdyby odszedl bo za bardzo szaleje z Frankiem i bedzie ciezko wygrac z Jaga ale jak zostanie to lepiej dla jagi i atrakcyjnosci ligi bo oni dwaj jeszcze moga sporo namieszac :D

Fafa 31.08.2010 13:26

http://www.sport.pl/sport/1,78974,83...giellonii.html

Adaśko 03.09.2010 09:25

Witam, mieszkam ponad 400 km od Krakowa, wstyd się przyznać ale na meczu Wisełki jeszcze nie byłem. Teraz w 5 kolejce Wisła będzie grała z Jagą, do Białegostoku mam około 120 km i planowałem się wybrać na ten mecz, tylko może ktoś z Was będzie wiedział...bo czytałem gdzieś, że w Białymstoku nie wpuszczają zorganizowanych grup kibiców, czy coś takiego bo stadion jest w przebudowie i zamknięty jest sektor gości czy jakoś tak. Planowałem zamówić sobie bilet przez internet, bo nie wiem czy gdybym pojechał w dniu meczu, czy bilety będą jeszcze w kasach, a jak już bym miał bilet to gdzie ewentualnie zasiądą kibice Wisły?

Grantar 03.09.2010 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 971602)
-------------------------------------------------Pawełek-----------------------------------------------
---------------------------Singlar-----------Bunoza--------Cleber----------Diaz-------------------
---------------------------Paljić----------------Wilk--------Rado-----P.Brozek---------------------
------------------------------------------Rios------------Małecki------------------------------

Chciałbym zobaczyć środek Wilk - Rado . Powiew młodości i chyba jedyne pozycje w klubie o które w najbliższych latach nie będziemy się martwić. [...] Atak Rios-Małecki to chyba najlepszy jaki możemy teraz wystawić.

Też myślę że Wilk i Rado to będzie mocny duet ....
Co do Riosa z Małeckim ..... to nie do końca ... wg mnie w ataku powinien grać jeden bardziej pancerny napastnik (np Brozek w dobrej formie) ....
Musisz sie pogodzić z Czikoszem i Piotrem Brożkiem w obronie ......
a w pomocy ......... ten nowy co z zeslania w Turcji uciekł musi grać ..... lub Kirm

For_FuN_ 03.09.2010 13:48

Patrzac na gre i jakosc pilkarzy, a takze ich forme, to stawiam na 2 : 1 dla Jagielloni. Grosicki, Kupisz i Frankowski rozmontuja nasza obrone(jesli tak to mozna nazwac, bo jedynie Cleber gra na wysokim poziomie) w pierwszych 45 minutach, podobnie jak zrobili to Chorzowianie. Pod koniec spotkania powinno udac sie zdobyc bramke honorowa. Z remisu nalezaloby sie cieszyc :).

Belzebub 03.09.2010 13:59

------------------Jovanic---------------

-----Chavez-----Cleber-----Bunoza---

Cikos-----------------------------Brozek
------------Wilk------Boukhari----------

---Małecki------------------------Rios---
------------------Brozek------------------


Ja bym wystawil taki skład, w takim ustawieniu(3-4-3)..Broniac sie mamy 5 obronców + defensywnego Wilka, atakujac Cikos i Brozek(obaj usposobieni ofensywnie) przechodza bardziej do ofensywy(bez glupiego i bezproduktywnego obiegania pomocnika) i mamy 7 zawodników na polowie rywala...

lukaszkm 03.09.2010 14:20

To może choinka, tak jak teraz Smuda kombinuje ;)

--------------Jovanic--------------
Cikosz, Bunoza, Cleber, Brożek
-------Kirm ...Wilk.... Paljic-----
---------Małecki, Boukhari-------
----------------Rios----------------

Baala 03.09.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 973852)
------------------Jovanic---------------

-----Chavez-----Cleber-----Bunoza---

Cikos-----------------------------Brozek
------------Wilk------Boukhari----------

---Małecki------------------------Rios---
------------------Brozek------------------


Ja bym wystawil taki skład, w takim ustawieniu(3-4-3)..Broniac sie mamy 5 obronców + defensywnego Wilka, atakujac Cikos i Brozek(obaj usposobieni ofensywnie) przechodza bardziej do ofensywy(bez glupiego i bezproduktywnego obiegania pomocnika) i mamy 7 zawodników na polowie rywala...

Muszę przyznać że podoba mi się ten skład.

yogul 03.09.2010 15:26

Belzebub znalazł bardzo ciekawe ustawienie, wykorzystujące dobrze nasze wady jak i zalety w kadrze, mogło by mieć to fajny skutek.

szprotson 03.09.2010 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 973852)
------------------Jovanic---------------

-----Chavez-----Cleber-----Bunoza---

Cikos-----------------------------Brozek
------------Wilk------Boukhari----------

---Małecki------------------------Rios---
------------------Brozek------------------


Ja bym wystawil taki skład, w takim ustawieniu(3-4-3)..Broniac sie mamy 5 obronców + defensywnego Wilka, atakujac Cikos i Brozek(obaj usposobieni ofensywnie) przechodza bardziej do ofensywy(bez glupiego i bezproduktywnego obiegania pomocnika) i mamy 7 zawodników na polowie rywala...

wszystko fajine, ale nasi chłopcy nie sa nauczeni do grania 3 obrońcami. każda kontra przeciwnika bedzie mega groźna.
A co do Jovanica...skoro ostatnio bronił Pawełek i wygrali, nie wiem czemy wy go widzicie w składzie.
AAAA...nie, jednak wiem czemu wszyscy widza w składzie Jovanica. Bo po prostu nie lubią Pawełka.

sandbender 03.09.2010 15:38

Tak, tak. 3 obrońcami z Cleberem w środku. Widział z Was ktoś jaką on ma teraz szybkość? A właściwie jak bardzo jej nie ma? Jaga by tylko postawiła Grosickiego i Franka na szpicy i grala dzide okrągłe 90 minut.

kangurekm 03.09.2010 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 973887)
wszystko fajine, ale nasi chłopcy nie sa nauczeni do grania 3 obrońcami. każda kontra przeciwnika bedzie mega groźna.
A co do Jovanica...skoro ostatnio bronił Pawełek i wygrali, nie wiem czemy wy go widzicie w składzie.
AAAA...nie, jednak wiem czemu wszyscy widza w składzie Jovanica. Bo po prostu nie lubią Pawełka.

Może właśnie dlatego że ostatni mecz bronił dobrze ...

Griszka30KR 03.09.2010 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 973852)
------------------Jovanic---------------

-----Chavez-----Cleber-----Bunoza---

Cikos-----------------------------Brozek
------------Wilk------Boukhari----------

---Małecki------------------------Rios---
------------------Brozek------------------


Ciekawy pomysł ,tylko zacząłbym Riosem zamiast Brożka i Pajicem zamiast Niego

Jagul 03.09.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 973887)
wszystko fajine, ale nasi chłopcy nie sa nauczeni do grania 3 obrońcami. każda kontra przeciwnika bedzie mega groźna.
A co do Jovanica...skoro ostatnio bronił Pawełek i wygrali, nie wiem czemy wy go widzicie w składzie.
AAAA...nie, jednak wiem czemu wszyscy widza w składzie Jovanica. Bo po prostu nie lubią Pawełka.

Może dlatego, że nie wszyscy lubią drżeć o każdy strzał na naszą bramkę??
Fajnie byłoby ustawić drużynę 4-3-3, żeby w końcu zawodnik na szpicy miał jakieś wsparcie...

brylant17 03.09.2010 18:08

Riosa ja bym jednak dal do środka, na typowego rozgrywającego.Boukhari może pierwszy skład, na lewą stronę na prawą Kirm do ataku Mały i oczywiście od pierwszych minut Wilk :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl