Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Polonia Bytom 28 sierpnia sobota godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7561)

Donki 23.08.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 967412)
Czy ludzie sa niedorozwinieci ? Cikos dostal czerwoną kartkę i z Polonią Bytom na 100% nie zagra to po co go wstawiacie do skladu ?

Dostał dwie żółte a nie od razu czerwoną :-)

1q2 23.08.2010 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 967412)
Czy ludzie sa niedorozwinieci ? Cikos dostal czerwoną kartkę i z Polonią Bytom na 100% nie zagra to po co go wstawiacie do skladu ?

i tak z niewiedzy można popłynąć:> - dostał 2 żółte więc nie ma przeszkód by zagrał.Tak w ogóle to żal mi chłopaka, widać że jest cholernie ambitny ale na razie to go wszystko lekko przerosło a do tego został kozłem ofiarym.
Na dziś nie jestem w stanie powiedzieć czy on faktycznie jest taki słaby czy trema go zżera.

Dzimi 23.08.2010 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 966733)
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której trener Wisły dysponując tak przeciętnym składem sadza na ławce dwóch zawodników, którzy w niezłych reprezentacjach rozegrali po 3 mecze na mundialu.

Jeśli Maskant nie będzie chciał rozbić duetu Cleber - Bunoza, to Chavez powinien zagrać na prawej obronie.

Jovanic -------- Chavez, Cleber, Bunoza, Brożek ------- Kirm, Wilk, Diaz ------ Małecki, Żurawski, Rios

Ogólnie bardzo podoba mi się taki skład. Pomysł z Chavezem na prawej obronie świetny (Cikos jest słabiutki), Brożek to w tej chwili najlepszy piłkarz na lewą obronę (nie sprawdza się tam jakoś Diaz). Ustawienie 4-3-3 warto spróbować.

skeba 24.08.2010 00:00

Komentatorzy wspominali, ze dostal bezposrednio czerwoną. Jeśli tak, to mój błąd.

*Michael* 24.08.2010 00:15

to byly tylko domysły czy dostał czerwoną póki nie ujrzeli tego...

A ustawienie 4-3-3 nie pasuje do Wisły!! do nas pasuje klasyczne 4-4-2 i to obaj napastnicy kolo siebie a nie zabawa z cofniętymi "podwieszonymi" napastnikami...

Wojtas 24.08.2010 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 966779)
W niedziele to jeszcze rozumiem taką porę, bo w sam raz wyśpi się po imprezie, nie ma pracy, obiad wyprawa na mecz lub C+ włączyć. Można też iść do baru i leczyć się tym czym się strułeś :). To jest chora pora my nie jesteśmy Anglią czy Szkocją, że mecz można rozgrywać o 12 [13 naszego czasu] i na trybunach zasiądzie 50 tys. ludzi. Skoro jest 8 par meczowych to nie widze problemu grać systemem 2;3;3 odpowiednio piątek, sobota, niedziela w godzinach 16:18:20. Tak chciałoby się ujrzeć powtórkę takiego wyniku, ale zadowolę się nawet 3:1 lub też skromnym 2:0.



Odkad C+ podzielil sie z Orange to tamci transmituja chyba 6 meczow z kazej kolejki i to musi byc kazdy o innej porze

a w sumie dawno nie gralsimy tak wczesnie,zwykle to pora najmniej ciekawego meczu w sobote ,no coz nasza forma ,forma Bytomia......w sumie nie dziwie sie.....

Uran235 24.08.2010 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 967423)
Komentatorzy wspominali, ze dostal bezposrednio czerwoną. Jeśli tak, to mój błąd.

Na 100% była druga żółta i wkonsekwencji czerwona.

Grantar 24.08.2010 09:41

Rzeczywiście Cikos stał się kozłem ofiarnym ... chociaż nie powinien ....
Nikt mu nie pomaga przy wyprowadzaniu piłki, Małecki lata po całym boisku więc najczęściej nie asekuruje prawej strony.
W meczu z Ruchem Cikos stracił piłkę bo nikt nikt pokazał się do podania.
Jeśli się powie Słowakowi: stój na równi ze stoperami, nie łaź do przodu , wypierniczaj "wpieriod" lub trybuny każdą piłkę (a'la Cleber) to on to będzie robił bezbłędnie ... ale czy o to chodzi w nowoczesnym futbolu ???
Na razie Cikos to nie Alvarez ale ma predyspozycje by nim być, jest jeszcze młody.

AYALA 24.08.2010 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 967493)
Rzeczywiście Cikos stał się kozłem ofiarnym ... chociaż nie powinien ....
Nikt mu nie pomaga przy wyprowadzaniu piłki, Małecki lata po całym boisku więc najczęściej nie asekuruje prawej strony.
W meczu z Ruchem Cikos stracił piłkę bo nikt nikt pokazał się do podania.
Jeśli się powie Słowakowi: stój na równi ze stoperami, nie łaź do przodu , wypierniczaj "wpieriod" lub trybuny każdą piłkę (a'la Cleber) to on to będzie robił bezbłędnie ... ale czy o to chodzi w nowoczesnym futbolu ???
Na razie Cikos to nie Alvarez ale ma predyspozycje by nim być, jest jeszcze młody.

mnie najbardziej drażnią już nie same błędy w kryciu które Cikos popełnia ale podawanie piłki do rywala jeszcze na swojej połowie.To tak jakby wjechac na skrzyżowanie na czerwonym świetle :evil:.

Obstawiam że od początku na prawej obronie wyjdzie Singlar.Całkiem przyzwoicie w ostatnim meczu spisał sie Bunoza i mysle że to On będzie wraz z Cleberem grał na środku obrony.Chavez chyba troche za krótko w Klubie żeby Maaskant wystawił go od początku ale pewnie w końcówce wejdzie.

STARY WIŚLAK 24.08.2010 12:18

Co do samego meczu, który odbędzie się o bardzo dziwnej godzinie, to jestem w miarę spokojny...ten mecz My musimy po prostu wygrać bo nie wyobrażam sobie innej alternatywy...każdy prawdziwy Wiślak, ten starszy jak i ten młodszy wierzy do końca w sukces czyli zwycięstwo.

Co zrobi nowy trener za te parę dni to jego słodka tajemnica...ja nie będę wypowiadał się na temat ustawienia drużyny...odpuszczę sobie dywagacje kto będzie podstawowym zawodnikiem, kto na jakiej pozycji wystąpi...na pewno My wszyscy musimy uzbroić się w daleko idącą cierpliwość...

szanuję wypowiedzi wszystkich poprzedników...więc uszanujcie i moją...

cytując pewną piosenkę Szymona Wydry: " Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie"... zacytuję i moje przesłanie...

Moim niebem była , jest i będzie WISŁA KRAKÓW!!!

A na tym niebie świeci jedna gwiazda... GWIAZDA BIAŁA!!!!

mitmichael 24.08.2010 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *Michael* (Post 967428)
to byly tylko domysły czy dostał czerwoną póki nie ujrzeli tego...

A ustawienie 4-3-3 nie pasuje do Wisły!! do nas pasuje klasyczne 4-4-2 i to obaj napastnicy kolo siebie a nie zabawa z cofniętymi "podwieszonymi" napastnikami...

Ja bym tam sprobował grac tym systemem. Maleckiego, Brozka (lub Zurawskiego) i Riosa do ataku bym wystawił - zawsze jak sie nie sprawdzi mozna wrocic do starego ustawienia.

Manager89 24.08.2010 17:18

Jovanić-Cikos, Chavez, Cleber, Brożek-Wilk-Garguła, Kirm-Małecki, Brożek, Rios

Titto 25.08.2010 14:44

Ja liczę na eksperyment. Jovanić-Singlar,Chavez,Cleber,Diaz-Garguła-Paljić,Kirm-Małecki,Rios-Żurawski

dziadek44 25.08.2010 15:32

bez zadnego defensywnego pomocnika?

Dagobert 25.08.2010 17:14

mysle ze za wczesnie na zamiany na 433 ale zoabaczymy

fanfan 25.08.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 968187)
Ja liczę na eksperyment. Jovanić-Singlar,Chavez,Cleber,Diaz-Garguła-Paljić,Kirm-Małecki,Rios-Żurawski

Nie wiedziałem że Maradona ma tutaj konto :shock:

Titto 26.08.2010 12:23

Ja w tym meczu liczyłbym na Kirma może w meczu z Polonią w jakiś sposób się przełamię, bo facet ma spory talent co widać w jego występach, w reprezentacji, ale w Wiśle gra jakoś niemrawo, być może pod skrzydłami nowego trenera zacznie zachwycać

Mario Nh 26.08.2010 12:50

Dobra, a teraz niech mi ktoś napisze czy i i gdzie jest jakaś transmisja z tego meczu? Przejrzałem programy tv i cały ten temat ale chyba ślepy jestem. Pasowałoby wiedzieć czy opłaca się pędzić do domu po pracy :evil:

czera84 26.08.2010 12:51

Są dwa typy piłkarzy:artyści i rzemieślnicy.Do rzemieślników należy właśnie Kirm.Titto i wcale w reprezentacji Kirm nie błyszczy tylko on jest właśnie takim graczem,który nie popełnia błędów ale nie wyróżnia się czymś wielkim na boisku.Tak mi się wydaje.
Ps.Właśnie gdzie można mecz oglądnąc??

Pablooo 26.08.2010 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 968600)
Dobra, a teraz niech mi ktoś napisze czy i i gdzie jest jakaś transmisja z tego meczu? Przejrzałem programy tv i cały ten temat ale chyba ślepy jestem. Pasowałoby wiedzieć czy opłaca się pędzić do domu po pracy :evil:

Czy to jest takie trudne do ogarnięcia, że telewizja transmituje wszystkie mecze ekstraklasy? Część jest na canal plus, pozostałe na orange sport.

Titto 26.08.2010 13:05

Mecz będzie transmitowany na Orange Sport.

Mario Nh 26.08.2010 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 968604)
Czy to jest takie trudne do ogarnięcia, że telewizja transmituje wszystkie mecze ekstraklasy? Część jest na canal plus, pozostałe na orange sport.

Już, już.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 968609)
Mecz będzie transmitowany na Orange Sport.

Dzięki.

Titto 26.08.2010 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czera84 (Post 968602)
Są dwa typy piłkarzy:artyści i rzemieślnicy.Do rzemieślników należy właśnie Kirm.Titto i wcale w reprezentacji Kirm nie błyszczy tylko on jest właśnie takim graczem,który nie popełnia błędów ale nie wyróżnia się czymś wielkim na boisku.Tak mi się wydaje.

Nie zgodzę się, że nie błyszczy on w reprezentacji w eliminacjach spisywał się on przyzwoicie, a w ostatnim sparingu Słowenii Kirm był chyba najlepszy na boisku.

Romantyk88 26.08.2010 13:39

Transmisja zawsze jest gdzieś na sopcascie:P

tofik 26.08.2010 13:40

Jeśli będziemy grać 433 to Kirm powinien pójść do drugiej linii tak jak to było w jego porzednim klubie. A Paljić imponujacy wykończeniem i strzałem może grać w pierwszej linii z Małeckim i Riosem.
Uważam, że byłoby to fajne urozmaicenie i może zacząłby Słoweniec grać na miarę oczekiwań.
Chyba też mógłby parę meczy zamiast Małeckiego powrzucać piłkę z rożnych i wolnych. Ma lepiej ułożoną nogę, jego dośrodkowania są ostrzejsze.

Cytat:

W NK Domżale występował głównie w środku pola. Slavisa Stojanović, obecnie asystent Srecko Kataneca w reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich, mówi: – Graliśmy na trzech pomocników i Andraż występował w środku. Jest bardzo trudny do upilnowania dla bezpośredniego rywala, bo jest właściwie non stop w ruchu. Wystarczy, że uwolni się na chwile i wtedy jest bardzo niebezpieczny, ma świetne uderzenie z dystansu. Jeśli jego zespół gra na dwóch środkowych pomocników najlepiej spisuje się jako ten bardziej defensywny, na pewno nie jako rozgrywający. Oczywiście na skrzydle czy boku pomocy też jest przydatny, ale czasem mam wrażenie, że boi się dryblingu, chociaż nie jest w tym zły. Na boku nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości. Dwa sezony temu strzelił dla Domzale 9 goli. W poprzednim sezonie nieco stracił skuteczność, bo trafił „tylko” 7 razy, ale w ramach rekompensaty dorzucił 17 asyst.
Stojanović mówi: – Myślę, że może was zaskoczyć swoimi strzałami z dystansu. Jest bardzo sprytny. Strzela podobnie do Alessandro Del Piero, tyle że w przeciwieństwie do Włocha, zazwyczaj w długi róg bramkarza. Golkiperzy w lidze Słowenii przyzwyczaili się do tego, dlatego od czasu do czasu zaskakiwał wyjątkowo nieprzyjemnym uderzeniem pod murem.

czera84 26.08.2010 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 968628)
Nie zgodzę się, że nie błyszczy on w reprezentacji w eliminacjach spisywał się on przyzwoicie, a w ostatnim sparingu Słowenii Kirm był chyba najlepszy na boisku.

No właśnie przyzwoicie i niczym nie zaskakuje.Mały zawsze zrobi jakiś szybki rajdzik większość niepotrzebnych ale robi a Kirm??Gra PRZYZWOICIE.A ja oczekuję od niego czegoś więcej.

Christofor 26.08.2010 20:25

Małecki to niech nie wykonuje rzutów wolnych itd. - rozumiem, że chce wziąć na siebie odpowiedzialność (chwali mu się to), ale to mu zupełnie nie wychodzi! Zresztą tak jak strzały z dystansu. Na mój gus to najpierwt powinien zostawać po każdym trreningu i trenować taki własnie uderzenia, a potem decydowac się na coś takiego w meczach.

Jagul 26.08.2010 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Christofor (Post 968816)
Małecki to niech nie wykonuje rzutów wolnych itd. - rozumiem, że chce wziąć na siebie odpowiedzialność (chwali mu się to), ale to mu zupełnie nie wychodzi! Zresztą tak jak strzały z dystansu. Na mój gus to najpierwt powinien zostawać po każdym trreningu i trenować taki własnie uderzenia, a potem decydowac się na coś takiego w meczach.

Myślę, że nasz nowy trener zmieni wykonawce stałych fragmentów. Inaczej już na starcie stracę wiarę :D

El'kabat 27.08.2010 15:21

Ważne,żeby wygrac bo to doda chłopakom pewnosci...Nie licze na niewiadomo jaką zmianę stylu,bo Maskaant w taki okres czasu nic wielkiego nie zwojuje ale chęci do biegania i do walki należy od tych nierobów oczekiwac,doszło do nich chyba juz ze skończył się wygodny i cieplutki ku.widołek i trzeba biegac...
Licze na 2-0 albo 3-1,co do składu to sie nie wypowiadam bo trener widzi co sie dzieje na treningach,a nazwiska nie grają...

spinna 27.08.2010 16:09

Maaskant przed meczem z Polonią powiedział, że niektorzy polscy gracze nie rozumieją po polsku ;)
http://kiks.tv/2010/08/maaskant-wied...emy-z-druzyna/

tofik 27.08.2010 16:41

No wiesz...x dostaje piłkę, wszyscy mu krzyczą podaj, a on spuszcza głowę i idzie w drybling z 3 obrońcami, albo strzela na wiwat. Ktoś z boku może odnieść wrażenie, że "Nie zrozumiał " :) Zresztą to było z przymrużeniem oka powiedziane przez trenera.

Adam 27.08.2010 18:40

Wielka szkoda ze niektorzy "kibice" olewaja mecze ze słabymi zespolami... "na mecz z Lechem pojde ale z Polonia nie" :evil: Teraz jest ostatni mecz na SS i mimo iz wszyscy maja odpowiednie zdanie nt tego stadionu to warto sie z nim fajnie pozegnac... pozatym musimy przywitać nowego trenera więc kto moze niech sie ruszy :-)

Tak swoja droga wiem ze nowy trener jest dopiero tydzien ale licze ze pilkarze sie zmobilizuja i zagraja przynajmniej jak w meczu z Widzewem bo 2 pierwsze mecze to byla katastrofa

dziadek44 27.08.2010 19:03

ja licze na zwyciestwo - po prostu p. bytom jest bardzo slaba + kazdy bedzie chcial sie przypodobac nowemy trenerowi, zwlaszcza, ze wiedza, ze on nie daje sobie wejsc na glowe

crapmaster 27.08.2010 23:28

Ilu bedzie kibicow gosci?
Kto sie jeszcze nie zdecydowal - bierz szalik i czerwien na siebie
Jutro bilety do dostania w kasach

Sylwek1906 27.08.2010 23:33

Kibicek Poloni będzie równe 3 stówy. Nie można dać sie przekrzyczeć, dlatego licze chociaz na 3tys.
(przez myśl mi nie przeszło że kiedyś to napisze)

Wojtas 27.08.2010 23:51

Ciekawe czy kopacze beda grali o pokazanie sie przed trenerem czy uznaja ze to im zupelnie nie potrzebe ,bo on widzi ich na treningach :)takie zdanie gdzie uslyszalem

no coz pierwszy mecz ,super widowiska sie nie spodziewam ale wazne jest zeby Maaskant dobrze zaczal

Bytom jest cieniutki,ostatnio przegrali u siebie z Korona ,nie ma wyjscia zeby ich jutro nie ograc.

I wszytscy na SS!!!! mam nadzieje ostatniu juz raz :)

brylant17 28.08.2010 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 969721)
Ciekawe czy kopacze beda grali o pokazanie sie przed trenerem czy uznaja ze to im zupelnie nie potrzebe ,bo on widzi ich na treningach :)takie zdanie gdzie uslyszalem

no coz pierwszy mecz ,super widowiska sie nie spodziewam ale wazne jest zeby Maaskant dobrze zaczal

Bytom jest cieniutki,ostatnio przegrali u siebie z Korona ,nie ma wyjscia zeby ich jutro nie ograc.

I wszytscy na SS!!!! mam nadzieje ostatniu juz raz :)

Będą będą, a może poszli "grupą" do Juszczyka słuchaj Marcin puść 5 goli musimy się pokazać a wy się utrzymacie :lol:

pawelwislak 28.08.2010 09:35

Jak się pogoda utrzyma to mogą być wodne stawy i przełożenie meczu...

Sylwek1906 28.08.2010 09:59

O jakim przełożeniu meczu mówisz :P? widziałeś mecz Lechia - Jaga ?

pawelwislak 28.08.2010 10:05

nie widziałem bo niestety w kraju mnie nie było ale myślę że jak by się opady tak utrzymywały jak lało wcześniej to nie było by wyjścia chyba że grali by w piłkę wodną !!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl