![]() |
Cytat:
Jestem bardzo ciekawy jak to się potoczy dalej... |
Wchodzę na forum i przeżywam szok. Macie młodego zdolnego trenera z zachodu, a tu płacz jakby zatrudnili Stefana Majewskiego.
|
Cytat:
|
panowie, a teraz każdy edutuje posta i pisze obok ile ma lat :lol:
brawa dla klubu za utrzymanie go w tajemnicy. Ciekawe czy faktycznie był opcją rezerwową, czy holenderski zaciąg był od razu negocjowany Powodzenia Roberciei tylko pamietaj, że kilku naszych grajków jak się ich przyciśnie to będzie cytować Małeckiego pokątnie ;) |
A co do Jimeneza. Wg mnie to też byłby najlepszy wybór ale trzeba porównać jakich piłkarzy miał do dyspozycji a jakich miał nasz nowy trener w Bredzie, wieć może tak nie idealizujmy pana Jimeneza.
|
Bakero przychodząc do Polonii też dla większości z nas był trenerskim no name'm. Przepracował z nimi 'wakacje' i teraz grają, aż miło.
Witam na pokładzie, trenerze! |
Trener młody, zdolny, ale może trochę brakować mu autorytetu do prowadzenia naszych kopaczy.
|
Jest nowy trener i mam nadzieje że ogarnie nasz burdelik.Interesuje mnie na ile został podpisany??Logiczne byłoby minimum 2 lata:do końca tego sezonu żeby coś naszym wpoił i następny na normalna grę.
Tym co widzieli Jimeneza,Dana itd.życzę powodzenia,bo nie jesteśmy Kubanem czy Zenitem.Mierzmy siły na zamiary,a ten trener najwidoczniej to max na co nas teraz stać. |
Cytat:
|
Hmm wygląda trochę na trenera-kumpla, a nie na trenera-kata. Ciekawe czy swój własny sztab będzie miał.
|
Trzeba dać mu czas na pokazanie co potrafi :) Razem z Valckxem to może być dobry duet. :)
Ciekawe jak będzie ze sztabem szkoleniowym, czy weźmie ze sobą swoich współpracowników jakiś... |
Na pierwszy rzut oka Robert Maaskant prezentuje się nieźle. 11 lat doświadczenia w trenowaniu (jako główny szkoleniowiec) pierwszo- i drugoligowych drużyn holenderskich. Do tego dość młody, lat 41.
Ważne jest też to, że facet przychodzi do nas nie dlatego, że od 2 lat nie może znaleźć pracy. Jeszcze do wczoraj był trenerem NAC, pracował tam przez 2 lata. Klub ma spore kłopoty finansowe, więc na pewno była to okoliczność sprzyjająca by przyjść do nas. Poza tym nic więcej powiedzieć się nie da. Trzeba czekać na komentarze ekspertów od ligi holenderskiej. |
Maaskant
Ja bardziej kojarzę Maaskanta niż tego Jimeneza, w tamtym roku prowadził np. NAC w Lidze Europejskiej z dwumeczu z Polonią.
Swoją drogą ciekawe, że on chyba cały czas był trenerem NAC, wtądięc Wisła musiała go stamtąd wyciągnąć |
Ja jestem zadowolony, sami pisalismy że pewnie bedzie jakiś 2 ligowiec niemiecki a taki poustawia piłkarzy.
A to ciekawe że wyciagneli go z Bredy. Przypominam jak Breda poradziła sobie z Polonia Warszawa 1 - 0 i 3 - 1. Powodzenia dla Pana Roberta. |
Dajcie facetowi kredyt zaufania! To nie jakiś Bobo, czy pocieszny dziadzio z Niemiec, jak wielu się obawiało!!!
Wspierajmy go do momentu gdy szczęśliwie, jak pisał Mistrz Słowacki ,,zjadaczów chleba w piłkarzy przerobi":-) |
licze też że Holenderski duet (Valcx+Maaskant) wprowadzi w Wiśle holenderski system szkolenia młodzieży tak aby co roku 2-3 zdolnych wychowanków wchodziło do pierwszej jedenastki.
|
Bożydar Iwanow, spec od ligi holenderskiej, w wywiadzie dla OSI mówi, że to bardzo dobry wybór.Że potrafił zrobić z Bredy solidny zespół, a jego kolejnymi klubami miały być Feyenoord czy Ajax.Mniej więcej coś takiego powiedział:) Raczej nic nie przekręciłem:p
|
no i fajnie, mlody, zdolny, z bardzo silnej ligi.
A jebnac to sie powinni ci co liczyli na Jimeneza ;) |
Cytat:
podpisuję się pod tym :d:d:d |
Forumowe płaczki mnie rozwalają... Wisła odpada z Azerami,a ci płaczą nad trenerem Bredy,że chaosu nie ogarnie. Wy się ogarnijcie.
W przeciwieństwie do Kapserczaka/Skorży/Kulawika facet od lat pracuje w normalnie działającej lidze. Dobry pomysł. Powodzenia, panie Maaskant!! |
Oficjalna strona NAC podaje, że Valckx także przechodzi do Wisły
|
zobaczymy co to będzie ;) jestem ciekaw czy kogos wezmie ze soba z Holandi do sztabu szkoleniowego
powodzenia mu zycze |
To jest ten trener ktory mial ripostowac Maleckiemu jego "kim ty k*** jestes"???
hehehe |
Po informacji o prawdopodobnym zatrudnieniu holenderskiego dyrektora sportowego mialem odrazu przeczucie, ze trenerem moze zostac jakis holender. Czy to dobrze czy zle zobaczymy trudno powiedziec.
Z mojego punktu widzenia mysle, ze moze byc dobrze wkoncu dwie najwazniejsze osoby ( trener , dyrektor sportowy) z jednego kraju podobna mysl szkoleniowa i taktyczna wiec powinni sie doskonale rozumiec. Wiec dajmy czas i szanse ten sezon bedzie i tak ciezki niezaleznie od trenera jakiego bysmy zatrudnili. Poczekajmy do zimy moze cos kogos kupia taktycznie poukladaja zespol. |
Jestem umiarkowanym optymistą. Już przed ściągnięciem Skorży pisałem, że taki Cees Lok z NEC Nijmegen byłby dobrym wyborem. Teraz Lok pracuje w III lidze holenderskiej, a Maaskanta z Bredy wyciągnęliśmy :) Dla mnie jest to rozwiązane optymalne. Holender do dla mnie złoty środek między Niemcem a Hiszpanem. Będzie dobrze.
|
Cytat:
Dla mnie wybór ok, trener solidnego zespołu z dużo silniejszej ligi od naszej. Jest tylko jedno ale - sztab, jakim będzie dysponował. Jeśli nie przyjdą jego ludzie nie spodziewam się niczego dobrego. |
Cytat:
Jeśli spodziewałeś się Jimeneza, to naiwny jesteś. Przychodzi trener ze średniaka europejskiego, czyli poziomu, do którego chyba dążymy, jak dla mnie OK. Ważne, że nie przychodzi jakiś trzpień co dopiero zaczyna. |
lol jak patrze na tych płaczkow ze nie wybrali Jimeneza itd to mnie szlag trafia .. a kto WAm powiedzial ze on bylby taki super i ze dzieki niemu bedziemy mini Sevilla? ;O nie dobijajcie mnie Holendrzy znaja sie na rzeczy i dla mnie wazne tyez jest ze nie byl bezrobotny do tej pory ;p trzeba dac mu czas i zobaczymy co z tego wyjdzie :) napewno to lepsza decyzja niz zatrudnieni jakiegos Polaczka :P
|
Cytat:
Teraz to przydałoby się nakopać do du.y wszystkim którzy narzekają bo widać że im rozum z głowy uciekł. Jakiś dzieciak wymyślił bajeczkę z Jimenezem i wszyscy się jarali a teraz mają jakieś chore żale. A co do Jimeneza to czy on jest wybitnym trenerem , z poważnych klubów trenował tylko Sevillę w której miał świetnych wykonawców i osiągał dobre wyniki ale skoro jest taki dobry to dlaczego od czasu kiedy go wywalili z Sevilli nie może znaleść pracy i wysyła swoje papiery do Mistrza Polski? ( Jeśli coś takiego rzeczywiście miało miejsce) . Z drugiej strony w żadnym klubie trener nie zarabia znacznie więcej od piłkarzy ! a chcąc zatrudni Jimeneza trzeba byłoby mu nieźle posmarować, nawet dwukrotnie więcej niż najlepiej zarabiający piłkarz - tak żaden klub nie robi ponieważ taki rozwiązanie byłoby po prostu głupie. |
Znowu to forum mnie rozwala. Udało nam się zabrać gościa z NAC, a wy płaczecie? Gdyby był słaby, to nie trzymaliby go tam przez 2 lata. To jest gość, który ugrał coś w mocnej lidze holenderskiej, do tego 2 razy awansował z drugiej do pierwszej. Jest względnie młody. Czego więcej chcecie? Spodziewaliście się Jimeneza? No to chyba Wam nieźle głowki zagrzało.
Ja jestem bardzo zadowolony. Mam tylko nadzieję, iż prowadzi ciężkie treningi. |
Wreszcie trener z dobrej ligi, gość z sukcesami, i przede wszystkim nie jakiś tam były piłkarzyk chcący dalej kasę trzepać z futbolu (Larson) tylko gość od dawna siedzący w Trenerce:) Jestem bardzo zadowolony:)
|
Swietna sprawa. Mlody trener z duzym doswiadczeniem z DALEKO lepszej ligi niz Polska. Na dodatek Holendrzy slynni sa z pracy z mlodzierza. Mam nadzieje na nowa jakosc w naszym klubie.
|
kurde .. znowu trzeba sobie zrobic chyba przerwe od forum. Zylka mi skacze jak czytam brednie typu "nie wiem czy to dobrze", "a puknij sie w leb Basalaję etc.
Holendrzy slyna z super szkoly trenerskiej. Do nas przychodzi gosc mlody, a juz z doswiadczeniem. Do tego nei jakis odrzut, bo do wczoraj mial prace w Holandii! Czyli czyms go trzeba bylo przekonac, zeby do nas dolaczyl. A przeciez jak chlop zrobil rozpznanie, to mogl sie bardziej wystraszyc, niz zachecic do przyjscia do nas.. Sadze ze Valckx pewnie mial duzy udzial w tym, ze zgodzil sie tu przyjsc. |
Płaczkom proponuje przerzucić sie na Polonie warszawa tam mają naprawde trenera z nazwiskiem i do tego prowadza w lidze z kompletem punktów:D
Ciekawe jak zareagują Ci co są na wyjeżdzie w Lodzi, dostana nazwisko bedą musieli sprawdzić w necie gościa. |
Cytat:
Pozostaje tylko zyczyc powodzenia w polskim piekiełku. A jesli chodzi o Valckx'a to nie wiem czy to dobry pomysl - gosc byl podejzany o wyprowadzenie z PSV duzych pieniedzy - zarzuty nie potwierdzone ale i tak musial odejsc z klubu , nikt go w europie nie zatrudnil tylko trafil do chin - ciekawe dlaczego? Wisla grajaca 4-3-3 ? napewno byloby to efektowne ale do tego potrzeba conajmniej 3 dobrych napastnikow a my mamy tylu w Wisle?? --edit-- Jeszcze slowko o tym co sie kiedys mowilo ze Petresku wroci do Wisly - w jednym z programow sportowych , jeden z dziennikarzy juz na poczatku pojawienia sie tej plotki powiedzial ze to nie mozliwe bo Dan u ruskich mial ok 1mln euro za sezon - wisly poprostu nie stac na taka kase dla trenera i nie sadzi ze trener zgodzi sa na nizszy kontrakt a wisla byla w stanie zaoferowac nowemu trenerowi max 400k euro. |
Włączcie Orange Sport Info.Gadają teraz o trenerze.Może coś więcej się o nim dowiemy.
|
Cytat:
Myślę, że na dzień dobry takiego tekstu nie dostanie. To czy dostanie kiedykolwiek, to już zależy od niego samego - jak będzie pracował i czy będzie umiał dla siebie wzbudzić szacunek piłkarzy. Dlatego błędem jest skreślanie człowieka już na starcie. |
Jimenez był tak samo realny jak to ze Ayew przejdzie do nas. Wybór myśle,najlepszy z możliwych, z tego co rozmawialem z kolegą ktory jest fanatykiem Ajaxu,i intersuje sie ligą holenderską, to nasz nowy trener jest impulsywny i bardzo wymagajacy od zawodników. Skończyly sie czasy przechodzenia obok treningów przez nasze gwiazdy ;) Powodzenia Robert ;)
|
Nie znam gościa, liczyłem jednak bardziej na powrót Petrescu / innego znanego trenera.
Maaskantowi trzeba dać czas na zbudowanie drużyny, na ogarnięcie tego wszystkiego. Oceniać jego pracę będę za rok. Z mojej strony powiem że wygląda to nieźle, na pewno jest dużo lepszy niż cała polska myśl szkoleniowa :lol: Dajmy mu czas i duuuży kredyt zaufania. |
wg mnie świetne wiadomości, holenderski trener z półki średnio-wyższej + holenderski dyrektor, goście będą się dobrze rozumieć, mają także stworzyć system szkolenia młodzieży, cud miód i orzeszki!
teraz trzeba się tylko modlić o stanowczość i trzymanie się podjętych decyzji przez 'górę' - mamy dobrego trenera i dyrektora, to pozwalamy im pracować, jak się piłkarzom nie podoba - to wy.......ić piłkarzy i sprowadzić nowych, takich którym praca na treningach i meczach nie przeszkadza ps Jimenez - ktoś sobie strzelił takim pomysłem, ktoś inny podchwycił i nie wiadomo co z tego wyszło... jak ktoś nie ma pracy - to chce pracować wszędzie, tak jak niektórzy bezrobotni piłkarze przez swoich menago wielce się oferują w milionach klubów... ale wymagania mają jakie mają... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl