Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Ale grzeje... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7468)

palczi 14.07.2010 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 934053)
Odezwał się cwany bo na Mazurach siedzi ;)

1. Jak z tym Balatonem w Trzebini ?
2. Na Bagrach dużo ludzi siedzi w weekendy ?

2.bardzo duzo:) ...bylem sobota-niedziela :)ale woda kozacka;)

igortsw 14.07.2010 10:01

Godzina 11, a ja idę malować płot, szczerze to nie wiem czy przeżyje, no ale coś robić trzeba...

klusek106 14.07.2010 10:04

Wejscie do mego nieklimatyzowanego auta to dopiero wyczyn ;d

Jesli ktos chce skorzystac z sauny to zapraszam wlasnie do mego golfa :D posiedzisz 10 sek i juz bedzie sie z CIebie lalo :D

tak powaznie, to z woda mineralna sie nei rozstaje ;d

tofik 14.07.2010 10:28

Lubie gorąco. Jestem jak jaszczurka i wygrzewam się w słońcu :)

WislakWiDoK 14.07.2010 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 934053)
Odezwał się cwany bo na Mazurach siedzi ;)

1. Jak z tym Balatonem w Trzebini ?
2. Na Bagrach dużo ludzi siedzi w weekendy ?

Byłem nad Balatonem w niedziele, dramat jeśli chodzi o ludzi,byłem o 11 jakos to już nie było gdzie stanąć, a co dopiero położyć sie. A ludzi coraz wiecej przybywało :)

Byku 14.07.2010 12:55

Ja musiałem śmigać przez południe w garniaku na rozmowe kwalifikacyjną, prawie się rozplynąłem.

W ogóle to ku..a najpierw pół roku zimy, pózniej pora deszczowa no i teraz sahare mamy. Ze skrajności w skrajność.
Kiedy ja takie 15 stopni z pochmurnym niebem bym chciał ;)

PS Rozmowa wcale nie poszła źle ;)

Kocur 14.07.2010 13:18

Cholera - ja też dzisiaj rano byłem na rozmowie - też pływałem w garniaku :D

Ale nie zapeszam :)


ps. Dzisiaj w 152 gość nie włączył klimy - powiedział że czeka na sygnał z centrali - myślałem że go wywlokę z kabiny :[

Vinci 14.07.2010 13:36

Cytat:

ps. Dzisiaj w 152 gość nie włączył klimy - powiedział że czeka na sygnał z centrali - myślałem że go wywlokę z kabiny :[
Może to jakiś impuls, którym włączą klimę w każdym krakowskim autobusie :D

Cinek1906 14.07.2010 13:38

na bagrach? hoho... ; )

Kocur 15.07.2010 16:54

Do autobusów z klimą trzeba dodać nowe Solarisy na trasie 522 - wieje jak skurczybyk :)

mic 15.07.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 934249)
ps. Dzisiaj w 152 gość nie włączył klimy - powiedział że czeka na sygnał z centrali - myślałem że go wywlokę z kabiny :[

Klime wlaczaja dopiero jak jest, (uwaga !!), powyzej 25stopni C, (uwaga!!) na ulicy Skotnickiej :lol: Ich to zbytnio nie obchodzi ze w autobusie jest z 50stopni...

WiselkaMLP 15.07.2010 19:15

Ja sobie radze tak iż w domu rolety ciemno jak w siedzibie Szatana, natomiast w aucie wszystkie szyby otwarte i jazda bez koszulki. Po polu również chodzę bez koszulki.

Mario Nh 16.07.2010 19:59

http://fitness.wp.pl/zdrowie/aktualn...alne-noce.html

LoRd 16.07.2010 21:32

Ja sobie tak radzę, że robię jak najmniej :D czyli prawie cały czas leże :-). Z klimatyzacjami wszelkiero rodzaju bardzo uważam bo to może zaszkodzić przy wspomnianych skokach temperatur. W domu (tzn mieszkaniu) zasłaniam okna żeby jak najmniej mieszkanie nagrzewać. Alkoholi ciężkich zero a i piwo w zmniejszonych ilościach bo alkohol działa dużo szybciej przede wszystkim też przez to że jem "lżejsze" posiłki. po domu noszę się w bokserkach tylko. W porzednim tygodniu byłem na dzaiłce więc cały czas prawie przeleżałem na leżaku :-). Staram się dopajać organizm częściej małymi ilościami (głównie mineralna niegazowana) bo tak lepiej żeby organizmu nie odwodnić

Ofsajd 16.07.2010 21:54

bardzoooo dużo wody mineralnej, ja akurat piję gazowaną, lub lekko gazowaną (niegazowanej nie znoszę bo czuję się jakbym pił kranówkę), a wieczorem zimne piwko. Do tego cały dzień zamknięte wszystkie okna w domu + zasunięte rolety, na noc wszystko otwieram żeby się chłodziło. Siedząc w domu jest okej, ale jakiekolwiek wyjście na pole to jest męka, jazda nieklimatyzowanym mpk to jest istna męka, na szczęście wakacje + praca w domu i można przetrwać :)

mlody_ale_wierny 16.07.2010 21:58

W mieście fajne kurtyny wodne postawili nie wiem czy ktoś o tym pisał, na pewno na rynku, pod Krakowską, i na pl. Marii Magdaleny i jeszcze w 2 miejscach mówili w radio. Dobry efekt dają ;)

wonski_eNHa 16.07.2010 22:00

Te 'fontanny' ratują życie :] szkoda że tylko w samym centrum miasta są.

Wojtas 16.07.2010 23:07

Pomyslcie ze w Polsce upalny jest wlasnie najczesciej jeden miesiac -Lipiec

a co gdyby tak zmieszkac gdzies na Cyprze ,Grecjii :)

jak jest jesien /zima to czlowiek teskni za cieplem ,jak juz ono jest wiecej niz tydzien to ma go powili dosc :)

Vinci 17.07.2010 06:44

Cytat:

a co gdyby tak zmieszkac gdzies na Cyprze ,Grecjii
Nie trzeba o tym myśleć. Wystarczy wybrać się tam na wakacje, albo na mecz;)
I tam też jest ok, bo życie publiczne zupełnie inaczej zorganizowane. Tam kierowcy nie musisz błagać, by włączył klimę, a dozowniki z wodą zdatną do picia, są na wyciągnięcie ręki w każdym atrakcyjnym turystycznie miejscu.

Wygląda na to, że tropiki chwilowo się kończą od niedzieli i poniedziałku temperatura ok 20 -25 stopni, więc szykujcie się na mały szok termiczny, bo taką różnice będzie się odczuwało, jak gwałtowne oziębienie :)

wiślak1992 17.07.2010 07:38

Polecam wypad na skałki :)
ciekawa miejscówka, woda czysta :)

klusek106 17.07.2010 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 936317)
Te 'fontanny' ratują życie :] szkoda że tylko w samym centrum miasta są.

a wlasnie ze nei ... tuz przed centrum w NH byla ost kurtynka :D przed swiatem dziecka

Eternit 17.07.2010 08:49

W przyszłym tygodniu jadę nad nasze morze i mam dziwne przeczucie, że się pogoda zje... zepsuje:P

63.5 Kg 17.07.2010 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 936434)
W przyszłym tygodniu jadę nad nasze morze i mam dziwne przeczucie, że się pogoda zje... zepsuje:P

Kolego nie musisz miec przeczucia.
Wystarczy spojrzec na prognozy...

Ale i tak zycze slonca...

Gucio25 17.07.2010 09:47

człowiek siedzi na polu i się poci.
w słońcu u mnie skala na termometrze sie kończy, 49st. :shock:

Kocur 17.07.2010 12:31

Dzisiaj jest rekord chyba ... wyszedłem na 5 min do sklepu i dosłownie dopłynąłem do domu :[

Arkas 17.07.2010 14:01

Powinny być jakieś dofinansowania do zakupu klimatyzacji do domu.
To jest jakiś dramat. Ale słońce napier*ala tak że nawet nie da się posiedzieć na polu albo leje deszcz i też nie wyjdziesz.
Anomalia...

flamengista 17.07.2010 14:05

W Nowym Targu 41'C w słońcu. Pojechaliśmy na chwilę na Długą Polanę. Troszkę chłodniej nad potokiem, w lesie. Ale tylko trochę - z 30'C jak nic. Wytrzymaliśmy 2,5 godziny i do domu.

Takich upałów w Polsce jak te obecnie nie pamiętam.

Najlepsze jest to, że za 2 tygodnie jadę nad morze i jestem pewien, że pogoda będzie beznadziejna.

gigant 17.07.2010 14:57

Wie ktos czy Clepardię "naprawili", lub kiedy mają otworzyc?

harimata 17.07.2010 15:10

Ja już chcę zimę ! Wolę śnieg z dachu cały dzień odgarniać niż siedzieć plackiem na piachu. Nawet piwo nie smakuje w taki upał.

palikot 17.07.2010 15:17

heh a w zimie jak przywali -20 to mowimy to samo tylko w drugą stronę :D Ja chce lato:)

kreseq 17.07.2010 15:38

Masakra. Godzina 16:40 a u Nas w sloncu 47 stopni :/ Dobrze ze jest klima w domu i mini lodowka przy kompie :D
Mam nadzieje ze upaly beda przeplatane jako takimi zimniejszymi dniami, bo na dluzsza mete nie da sie tego wytrzymac.
Obalilem juz dzisiaj ponad 8 litow wody mineralnej i nadal suszy :D

A.C.A.B 17.07.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1992 (Post 936423)
Polecam wypad na skałki :)
ciekawa miejscówka, woda czysta :)

mógłbyś coś więcej napisać??
coś tam o tym słyszałem,że fajnie ale nie wiem dokładnie co ,jak i gdzie :)





Ps. jak nie tu,to na priv

godzilla 17.07.2010 15:56

dobrze ze dalem maslanke na spalone plecy ? czy nic nie pomoze?

Wojtator 17.07.2010 16:03

mi sie zsiada i pomaga :)

Ofsajd 17.07.2010 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez A.C.A.B (Post 936735)
mógłbyś coś więcej napisać??
coś tam o tym słyszałem,że fajnie ale nie wiem dokładnie co ,jak i gdzie :)
Ps. jak nie tu,to na priv

http://maps.google.com/maps?f=q&sour...42272&t=h&z=15

igortsw 17.07.2010 17:07

Dzisiaj wracałem pociągiem z Krakowa w południe!! Piekarnik i nic więcej!

Watts 17.07.2010 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 936708)
Wie ktos czy Clepardię "naprawili", lub kiedy mają otworzyc?

Możesz napisać coś więcej? Albo ktokolwiek, co z tą Clepardią?

Ivory1906 17.07.2010 17:56

Najbardziej współczuje osobom które w takie upały muszą pracować ciężko na zewnątrz oraz starszym osobom...To jest dramat...dziś pojechałem do Kryspinowa z nadzieją że się ochłodzę a tu zonk...woda zupa...Naprawdę wystarczyło by 23-27 stopni, a tak to mamy Afrykę

yogul 17.07.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 936777)
Możesz napisać coś więcej? Albo ktokolwiek, co z tą Clepardią?

Clepardia juz chyba od 3/4 dni otwarta a woda czysta i chłodna ;)

maTyS. 17.07.2010 18:46

na Clepardii wywaliła rura i dlatego była nie czynna dwa dni. teraz już jest wszystko ok. woda 20 stopni na taki upał idealna.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl