![]() |
relacja z meczu Wisla Can-Pack - Utex ROW Rybnik:
http://kiks.tv/2010/10/biala-gwiazda-nabiera-rozpedu/ |
|
To jeszcze kilka zdjec ode mnie: zapraszam
|
Kolejna wygrana i kolejna galeria: Wisła Kraków - ŁKS 80-43 zapraszam do ogladania
|
|
spózniona relacja z meczu Wisła-ŁKS:
http://kiks.tv/2010/10/biala-gwiazda-wciaz-niepokonana/ |
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
troche nie na temat ale jako ciekawostka ;) |
zdjęcia z Wisła-Lotos:
http://porebski.blogspot.com/2010/10...kow-lotos.html |
materiały filmowe z meczu Wisła - Lotos na KIKS.tv
wywiad z D.Gburczyk i K.Krężel: http://kiks.tv/2010/11/gburczyk-siko...jak-najwiecej/ pomeczowy dwugłos trenerski: http://kiks.tv/2010/11/hernandez-osi...iestw-z-rzedu/ oraz doping kibiców: http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...-na-trybunach/ |
jeszcze relacja i wypowiedzi Pawlak oraz Mieloszyńskiej ze spotkania Wisła - Lotos na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/wybily-im-koszykowke-z-glowy/ |
19:00 03.11.2010 Wisła Kraków - MiZO Pecs - Euroliga Koszykarek w necie
http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=304#304 lub http://naszsport.iq24.pl/default.asp...89002&nr_str=1 |
galeria zdjęć z meczu z Mizo Pecsem:
http://kiks.tv/2010/11/galeria-wisla...kow-mizo-pecs/ |
|
RELACJA z meczu Wisla - Mizo Pecs na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/emocjonujacy-poczatek/ |
To jeszcze troche fotek ode mnie - ZAPRASZAM
|
jakby ktoś był zainteresowany - materiały filmowe z meczu z TTT Ryga
relacja - http://kiks.tv/2010/11/euroligowy-nokaut/ dwugłos trenerski - http://kiks.tv/2010/11/hernandez-cho...znica-punktow/ w temacie kibicowskim jest materiał z trybun. |
|
Pawlak po raz kolejny niewidoczna, co się z tą dziewczyną dzieje to nie wiem (przeraża ilość zdobtych punktów, 20 minut czy ileś tam na parkiecie i ledwie 3 oczka na koncie). Widzew jak na czarnego konia przystało namieszał z deka ale w ogólnym rozrachunku to dalej porównywanie Mercedesa z Maluchem i nie można sobie pozwalać na takie nerwówki. Co prawda trener powiedział żeby wygrać ten mecz najmniejszym nakładem sił ale nie oznacza to że kompletnie mają olewać sprawę. A trener musi też wiedzieć że priorytetem jest Mistrzostwo Polski, a potem europejskie puchary.
1,2 i początek 3 kwarty to mała tragedia w wykonaniu Wisły, ogółem jeden ze słabszym meczów w wykonaniu Białej Gwiazdy w tym sezonie. Potem pobódka, na szczęście. Irytowała mnie też nonszalancja w końcówce już wiedząc że mecz jest wygrany. Ta cała zabawa z Widzewem jak z głupim jasiem, rzuty za 3 dla pokazówki, głupie straty, kosze, które powinny wpaść, były chybione w dziecinny sposób. Przycisnąc i dobić lezącego a nie sobie z nim pogrywać jak z głupkiem, bo przyjdzie mecz z kimś lepszym i tej koncentracji będzie wtedy brakować. No i standardowo do poprawy rzuty wolne. Jest czas na przemyślenia tym bardziej że prawdziwy maraton to się zacznie od 13 stycznia Cytat:
|
|
galeria zdjęć:
http://kiks.tv/2010/12/galeria-wisla...w-widzew-lodz/ i jakby ktos chciał obejrzeć retransmisja spotkania, realizowana przez portal wislakrakow.com oraz wislakosz.pl i kiks.tv: http://kiks.tv/2010/12/retransmisja-...erwsza-polowa/ http://kiks.tv/2010/12/retransmisja-...-druga-polowa/ |
Pilne!
Jutro w nocy Wisła wyjeżdża na Węgry na mecz koszykarek. Z powodów zdrowotnych (zapalenie oskrzeli) nie mogę udać się na ten mecz a mam opłacone i zarezerwowane miejsce w autokarze organizowanym przez SKWK, chętnych na moje miejsce zapraszam na PW. !! to jest 1 słownie: JEDNO miejsce !! |
trochę materiałów filmowych z meczu Wisła - Cras Basket Taranto:
relacja - http://kiks.tv/2010/12/twierdza-w-koncu-upadla/ pomeczowy dwugłos trenerski - http://kiks.tv/2010/12/hernandez-jeden-krok-w-tyl/ galeria - http://kiks.tv/2010/12/galeria-wisla...asket-taranto/ w temacie kibicowskim jest materiał z trybun |
Dzisiaj pierwszy raz nie podobała mi się postawa sportowa dziewczyn, nie chciało im sie. Niech ktos wytlumaczy Janell Burse ze jak straci piłke albo nie trafi to ma nie truchtać w za akcją tylko zapierdalać ile ma siły, a ona straci/nie trafi i patrzy co sie dzieje, krzywi sie, i sobie truchcikiem spokojnie biegnie.
Ewelina tez dzisiaj mimo zdobyczy punktowej nie grala dobrze, bo widać było że jej się nie chce. Mam nadzieje że to przez święta. |
Dokładnie takie same wrażenia mam. Myślały już o urlopie.
|
Wisła CanPack Kraków - Superpol Tęcza Leszno 73-70 FOTOGALERIA
http://2.bp.blogspot.com/_Uy05UnQY_q..._0623+copy.jpg |
A mnie również ciekawi czemu w ostatnich meczach grała murzynka która jest w żenującej formie zamiast polskiej koszykarki
|
Obszeran galeria zdjęć ze spotkania Wisła - Tęcza:
http://kiks.tv/2010/12/galeria-wisla...-tecza-leszno/ |
Cytat:
ps. warto byłoby też kojarzyć jak się murzynka nazywa, bo z tego co pamiętam to rok temu też u nas grała, i przyczyniła się do jakiegoś tam wyjazdu zagranicznego w kwietniu. ps2. fajnie, że Ewce, która zdobyła 23p i miała 5zb się wczoraj nie chciało...strach się bać jak jej się kiedyś zachce... |
Cytat:
Cytat:
|
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Pierwszy krakowski wywiad z Nicole Powell
źródło: www.wislacanpack.pl - pierwszy wywiad z nową gwiazdą Wisły Nicole Powell: Grać dla klubu i kibiców 3 stycznia - Nie myślę o statystykach. Chcę po prostu być częścią drużyny. Jestem bardzo podekscytowana, że będę mogła grać dla klubu i dla kibiców - słyszałam, że są wspaniali! - mówiła przed swoim pierwszym treningiem z Wisłą Can-Pack Kraków nowa zawodniczka „Białej Gwiazdy”, Amerykanka Nicole Powell. Damian Juszczyk: Jak czujesz się w Krakowie - nowa drużyna, nowe miasto..? Nicole Powell: - Bardzo się cieszę, że tu jestem. Miałam już okazję poznać koleżanki, wszyscy są bardzo mili. Jestem szczęśliwa i gotowa do pracy. Co wiesz o Wiśle? - Co wiem? Że klub był założony w 1906 roku czy jakoś tak? (śmiech) Nie wiem wiele, ale Wisła ma bardzo dobrą reputację. Wszyscy mówili mi, że to świetny wybór. Pracowałaś już z trenerem Hernandezem. Jak oceniasz go jako szkoleniowca? - To profesjonalista i doskonały fachowiec. Cieszę się, że znowu będziemy razem pracować. Co chcesz osiągnąć z Wisłą? - Chcemy zdobyć mistrzostwo Polski. Wiem, że drużyna ma za sobą znakomity sezon w Eurolidze. Chcę po prostu dołączyć do zespołu i robić wszystko, by pomóc Wiśle osiągać sukcesy. A jakie cele indywidualne stawiasz przed sobą? - Nie myślę o statystykach. Chcę tylko stać się częścią drużyny i zobaczyć, co jestem w stanie zrobić, by jej pomóc. Słyszałaś coś o kibicach Wisły? - Tak, tak! Jedna z koleżanek właśnie mówiła mi, że kibice są wspaniali - śpiewają, dopingują, mają mnóstwo energii i są bardzo zaangażowani. Jestem niezwykle podekscytowana, że będę mogła grać dla nich i dla klubu. Rozmawiał Damian Juszczyk |
Trzeba na najbliższym meczu udowodnić dziewczynie,że doping u Nas jest wspaniały!
|
|
Wisła pozyskała środkową wicemistrzyń polski, Jelene Leuczanke mającą za sobą występy w WNBA.
http://sport.onet.pl/koszykowka/plkk...wiadomosc.html |
|
galeria zdjęć ze spotkania Wisły Can-Pack - PTS Lider Pruszków w Pucharze Polski:
http://kiks.tv/2011/01/galeria-wisla...ider-pruszkow/ |
skrót meczu Wisła - Lider Pruszków:
http://kiks.tv/2011/01/wisla-can-pac...dze-po-puchar/ dzisiaj jest transmisja 'na żywo' ze spotkania Wisła - Odra Brzeg: http://kiks.tv/2011/01/na-zywo-wisla...eg-godz-17-20/ |
Ale cyrk. Wykrakałem z kibicem siedzącym obok ciążę Pani Doroty. Trochę sobie żartowaliśmy na przerwie po drodze dochodząc do wniosku , że taka ładna kobieta powinna mieć więcej dzieci i, że może jest w ciąży, dlatego mało gra. Kopara mi opadła po powrocie do domu i otworzenia strony Wisły :)
Duzo zdrowia Pani Doroto. Fajny mecz z Odrą, szczególnie dla zawodniczek grających troszkę mniej, mogły się zgrywać z zespołem i nabywać pewności. Jak zwykle niesamowita Erin. Wiedziałem czyj plakat sobie wieszać w pokoju :) Jak tak dalej będzie grać, to trzeba będzie przed tym plakatem klękać... Tylko dlaczego w zespole Trinitry nie było mojej ulubionej blondynki potrafiącej tak niesamowite wygibasy sadzić? Trochę się zbulwersowałem. W ogóle dziewczyny z zespołu Trinity dziś jakieś takie stremowane były. Zupełnie niepotrzebnie, z tej strony Błoń nie bija ;) |
Cytat:
Następnym razem będzie lepiej. Dodatkowo wszystkich zainteresowanych, co dokładnie dzieje się w zespole zapraszam na stronę na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Trinit...12395352140796 :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl