![]() |
Niestety w temacie Pana Ochalika, nie sposób się nie zgodzić...
|
Są jakieś zdjęcia lub wywiady gdy prezesem Wisły był Pan Bogusław Cupiał? Pierwsze lata Telefoniki.
|
Z tego co pamiętam, to prezes Cupiał udzielił chyba tylko jednego wywiadu. Może ktoś go gdzieś znajdzie. Choć było to tak dawno temu, że będzie on miał wartość jedynie historyczną
|
Cytat:
|
Wisła nigdy nie miała porządnego zarządu, marketingu i całej tej otoczki... Niestety taka prawda... Bardzo się dziwie że p. Cupiał który wpompował w Wisełkę mnóstwo pieniędzy do tej pory nie potrafił przypilnować stworzenia klubu z prawdziwego zdarzenia... Bo prawda jest taka że na tle europejskich drużyn wypadamy mówiąc delikatnie strasznie blado...
|
Takie pytanie - nie wie ktoś może jak się nazywa obecny spiker? Ten co był na Odrze... Czy to nie jest ten gość, który daje reportaże w TVN 24? :D
|
Cytat:
|
|
I jak? Basałaj stawił się dzisiaj w pracy? ;)
|
No oczywiście
|
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23229
Skoro mamy wspolpracowac z firma Sportfive przy zarzadzaniu obiektem na Reymonta, to mam pytanie czy jest mozliwosc aby Sportfive zostala naszym sponsorem np. na koszulkach? |
Cytat:
|
Wygląda na to, że Basałaj zaczął urzędowanie od wysokiego C (sprawa stadionu to raczej jego zasługa, bo mówi się, że w Wiśle nieoficjalnie pracował już od co najmniej kilku dni). Oby tak dalej i oby prawdą były pogłoski o tym, że jego głównym celem będzie uniezależnienie Wisły od TeleFoniki. Oby, oby. Jak już wspominałem- jeśli uda mu się do tego doprowadzić, to gość z miejsca zyskuje moje poparcie.
|
Jest może jakaś transmisja z konferencji w internecie?
|
M. Wilczek dyrektorem ds. organizacyjno-finansowych
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_finansowych/ |
no i co już 40 minut konferencji
pojawiły się jakieś dodatkowe konkrety oprócz tych: 1. Wilczek dyrektorem ds. organizacyjno-finansowych 2. Bogdan Basałaj prezesem Wisły 3. Wisła przejmie stadion przy współpracy ze Sportfive ?? |
|
Mam nadzieje ze Basałaj stowrzy porzadne struktury w naszym klubie. Takze wierze ze juz wiecej dyrketorzy z Tele-Foniki nie beda wchodzic w sklad zarzadzu Wisly Krakow.
Dobrze ze Basalaj chce dyrektora sportowego i scoutow, a takze mysli nad marketingiem( to jest glowna sprawa) Juz w zarzadzie jest Basalaj, Wilczek i Jarosz czekam na kolejne wzmocnienia zarzadu. |
Basałaj: Marketing, akademia piłkarska i centrum treningowe http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...um_treningowe/ |
Wilczek, z tego, co wiem, to żadne wzmocnienie, a dowód na to, że te wszystkie ruchy mogą być tylko pozorne. Fajne wieści z rana- w końcu ktoś raczył się określić co do stadionu, przychodzi prezes, który niby ma ambicje i chce wprowadzić tutaj nową jakość, a potem news o Wilczku, który negatywnie rzutuje na wcześniejszych. Następnie informacja, że dyr sportowy zostanie zatrudniony "do 2 miesięcy"... trochę późno, nie uważacie? Niemniej najważniejsze, żeby jutro Basałaj wybrał się do UM i zobaczył w jakiej dupie jest budowa stadionu. Może, skoro wiadomo, że budują go dla Wisły, ktoś się za to weźmie na poważnie... Chociaż jest za późno o dobre pół roku.
|
Mam nadzieję ,że coś w końcu się ruszy w tym klubie. Roboty jest od cholery i to w planie na lata.
Oby Basałaj dobrał sobie dobrych pomocników i Cupiał dał mu trochę czasu na zrealizowanie tych planów. Ciekawe czy nowy dyr sportowy to też będzie ktoś kto już u nas pracował. |
Cytat:
Powiem tak. Nie trzeba być wielkim filozofem, aby zrobić Akademię Piłkarską i Centrum Treningowe. To jest priorytet, ale aby to zrobić potrzebne są odpowiednie środki finansowe. I na to trzeba liczyć. |
Jak będzie, zobaczymy ale jakoś powiało dla mnie optymizmem po ogłoszeniu Basałaja oficjalnie Prezesem. Wiele wiadomo zależy od widzi mi się Dużego Dziecka ale przynajmniej wreszcie jest jakiś Prezes, który jasno określa na czym mu zależy i co chce wprowadzić a przy tym ma też jakąś wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Bo jakbym usłyszał od kolejnego Prezesa ogólnikowe: "Chcemy budować wielką Wisłę!" to bym mu od razu odpowiedział: "Idź Pan spać!". Najeżdżacie na Wilczka, ale akurat w tym systemie ma odpowiadać tylko za finanse, czyli za coś, z czego do tej pory żył, to więc źle?
|
Jakby udało się na dyr sportowego Mielcarskiego zakontraktować byłby to bardzo dobry sygnał.
Po pierwsze to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Co więcej, gdzieś czytałem że Mielcarski jeśli wróci do nas to postawi warunki, że będzie musiał mieć większą niezależność. Idąc tym tropem, jeśli zobaczymy go u nas będzie to oznaczało, że Cupiał chyba próbuje coś na nowo zbudować i nie popełniać starych błędów. |
tak sobie oglądam filmik z Basałej na oficjalnej i przechodzi mi przez głowę myśl: chłopie, ale masz prze**bane ...
Teraz dokłądnie widać jak wiele dziedzin z funkcjonowania klubu było zaniedbane i jak dużo na głowie ma w tym momencie Basałaj. Miejmy nadzieje, że gdy zaległości zostaną odrobione będzie mógł działać rozwojowo. |
przemowienie Basalaja
http://www.youtube.com/watch?v=Mws3S...layer_embedded |
Co by nie mówić dobrze gada chłop,Panie Bogdanie liczymy na pana
|
Cytat:
Mielcarski? Oby. |
Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o zatrudnienie Basałaja,jednakże oprócz słów o budowaniu piłkarskich akademii,i o polityce długofalowej Wisły Kraków.
Jednego mi jednak brakło.Chociaż słówka które wlałoby cień optymizmu,w serca nasze ,po słowach z ust prezesa że jednak coś też robimy z obecną kadrą.Wzmacniamy.Dajemy kasę za transfer...Troszke mi tego brakło,ale mam nadzieję że sie ruszy ...i to grubo! Pozdrawiam Wiślaków!!! |
Cytat:
|
Raczej za duzo ostatnio bylo wciskania kitu na temat "juz dajemy kase, cierpliwosci".
|
Cytat:
Jeśli zatrudnienie v-ce prezesa musi konsultować z RN i Cupiałem, to o czym my mówimy... |
Czy nie ma lepszych kandydatów od Mielcarskiego na dyr sportowego ? Co on właściwie może Wiśle zagwarantować. To, że klepie banały w C+ jest jakimś atutem ? To, że kopał piłkę za granicą, to znaczy że umie zarządzać pionem sportowym ? Kpina tu trzeba ludzi wykształconych i doświadczonych.
|
Mam nadzieję, że pan Bogdan przyciągnie sponsora :P i nie spocznie na laurach* Życzę owocnej i długiej pracy w Wisełce :P
*jak to się pisze? |
Ja mam nadzieje, że Pan Bogdan popracuje dłużej niż do czerwca przyszłego roku. Dać mu czas 3-4 lat [chociaż zaniedbania sięgają nawet 10 o ile nie więcej], a być może coś w kwestii skautingu i marketingu ruszy się. Jest przynajmniej konkretny i wie co należy zbudować od podstaw i wierze, że z tym prezesem Wisłe może nie w tym, ale za 2-3 lata czekają wspaniałe chwile w Europejskich pucharach. A skauting powinien opierać się na przeszukiwaniu niższych polskich lig a nie jeździć po bałkanach i sprowadzać wynalazki.
|
10 minutowa konferencje Basalaja mozna by ujac w jedno zdanie
"Panowie ,roboty w ****u i jeszcze wiecej " praktycznie kazdą elementarna dziedzine ,gdzie na zachodzie jest to juz dawno wykonane(baza,profesjonali trenrzy,szkołki,marketing,scouci,muzea ,) ..dzis slyszymy ze Basalaj ma to w planach... fajnie ,ale czy to nie tak z 5 lat za pózno... teraz widac jak ten klub kuleje ,niby taka marka a bida jak sie tak popatrzy głebiej wiec panie Basalaj powodzenia ,przywroc pan Blask naszej kochanej Wisle. |
4:45 - "To nie może być tak, że zawodnika oglądamy na YouTubie ... yyyy jak słyszałem w jakimś klubie tak robią"
Tylko nie "w jakimś", nie "w jakimś!" Wisła to nie JAKIŚ klub :rotfl: :rotfl: |
Ja to w przypływie naiwności pomyślałem - przyjdzie z ekipą - pojedzie konkretami.Przyszedł sam,poględził trochę i tyle - konkret jeden - będą szli pogadać o stadionie :lol:
Nie przeczę że wisielczy humor po tej konferencji mi się udziela, ale cóż można napisać po takim wystąpieniu. To że w klubie od dawna rządził Kononowicz i swój program zrealizował w 100% to już oficjalnie wiemy. Na dziś nie ma niczego - ani skautingu,ani marketingu ani bazy ani szkółki z prawdziwego zdarzenia - Stadion budują ale zasługa nasza w tym żadna. Trochę się zagalopowałem - nie było niczego - od dziś mamy prezesa, czyli już coś.Oprócz tego zwykła gadanina że ma być wszystko. Reasumując - w tej ekstraklasie to chyba bardzo mało płacą;) |
Cytat:
|
a mnie się bardzo podoba jak się nowy prezses wypowiada. Jeśli tylko wprowadzi w czyny to co zapowiedział to czekają nas tluste lata
Tutaj relacja z konferencji, raczej same konkrety, jakby ktoś jeszcze nie widział: http://kiks.tv/2010/06/nowy-stary-pr...-wisle-krakow/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl