Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Głowa dziękujemy!!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7405)

Ar222 16.06.2010 23:21

Dzięki kapitanie :)

Mareq 16.06.2010 23:39

Szacunek kapitanie.
Mimo wszystko czekamy na mecz nr 300(i conajmniej kilkanascie nastepnych;) ) w barwach Wisły i zakończenie kariery na boisku przy ul.Reymonta , które niewątpliwie będzie okazją do odpowiedniego i godnego pożegnania tak istotnego(w ostatniej dekadzie) piłkarza Wisły.

TSw&BKS&WKS 17.06.2010 08:55

Dziękujemy z te wszystkie lata spędzone w Wiśle. Do zobaczenia

arti 17.06.2010 08:59

Bardzo dziekuje za wszystko Arku!

jurukuru 17.06.2010 09:20

A. Głowacki- prawdziwy Wiślak :)
Powodzenia i pamiętaj, że czekamy na Ciebie na Reymonta.
Dziękuje za te wszystkie lata.

R33 19.06.2010 17:29

Dzięki Arek, za Twój wkład w grę, za promowanie Wisły na arenie międzynarodowej (krajowej to oczywista oczywistość), za wszystkie mistrzostwa, puchary, wygrane mecze, zdobyte punkty. Dziękujemy Kapitanie.

bydlaszewski 19.06.2010 17:48

Wreszcie Arkadiuszu Twoja mama nie musi się za Ciebie wstydzić:)

radek2323 19.06.2010 17:53

Arek zawsze z nami Wiślakami!!!

tomorow 19.06.2010 18:09

Wielkie podziękowania mój imienniku! Zarób na godziwe życie po zakończeniu kariery bo ta kasa należy Ci się jak mało komu.
Powodzenia!

QBAS 19.06.2010 18:36

Myślę, że sporo osób dopisałoby się z przyjemnością do tego wątku i podziękowało Arkowi za lata gry dla Białej Gwiazd,y ale zwyczajnie nie czyta dokładnie forum i nie wie o istnieniu takiego tematu.

Może udałoby się link do tego wątku gdzieś na główną stronę wrzucić? Co myślicie o tym Panowie szefowie?

Jak zbierze się sporo takich wpisów, można rzeczywiście będzie to gdzieś wydrukować i przekazać Arkowi na jego meczu pożegnalnym na nowym stadionie, o którym wspominał Basałaj.

Gucio25 20.06.2010 11:52

DZIĘKUJEMY kapitanie.
za wzorcowy profesjonalizm, za oddanie klubowi, głowę na karku ;-) i dawanie z siebie wszystkiego zawsze.
oby takich ludzi w Wiśle jak najwięcej, a Ciebie, Arku, zapamiętamy na długo.

wislakrakow124 21.06.2010 20:23

Klasa sama w xobie! Glowa byles (mysle ze jeszcze wrocisz) wielkim Wislakiem pokazywales ze haslo "Wisla dla was to 5 liter dla nas cale zycie" istnieje u ciebie w zyciu! Wislak z krwi i kosci powodzenia chlopie!!

Famiz 25.06.2010 13:20

Wielka strata ... Nasze legenda ...
GŁOWA DZIĘKI ZA WSZYSTKO ! ; *

http://img694.imageshack.us/img694/8269/31658879.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/4377/75166824.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/8466/59243893.jpg

rozan 25.06.2010 13:25

Do zobaczenia Kapitanie!!!

Angmir 25.06.2010 16:35

Prawda jest taka że był strasznie niedoceniany. Wedłóg mnie Głowa był i nadal jest najlepszym Polskim obroncą ostatniej dekady, a kto wie może nie był i gorszy od Kasperczaka i spółki. Jesteś WIELKI Arek - Dziekuję

Wiślak709 29.06.2010 12:03

dzieki Arek za te wszystkie lata, mecze w Wiśle. Do zoba :)

Ada1906 30.06.2010 15:47

Wielkie dzięki kapitanie za te wszystkie lata.:)Dla mnie zawsze bd najlepszy. Powodzenia i dozobaczenia.

Cinek1906 30.06.2010 15:56

Może Arek wróci do nas jeszcze, nie koniecznie jako piłkarz.. ;)

pcpcpc 25.07.2010 12:29

Jak ktos chetny moze głowe zobaczy w dzisiejszym sparingu

18:00 25.07.2010 Trabzonspor - KRC Genk - Mecz towarzyski Piłka Nozna w necie za free http://naszsport.iq24.pl/default.asp...81080&nr_str=1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl