Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7284)

willow 15.05.2010 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 899609)
Ktos pisał o B Basałaju. Czemu niby skompromitowany?

Może nie skompromitowany, ale przekrętas na całej linii.

P.Wiślak 15.05.2010 19:23

Panowie i Panie, cieszmy się z tego co mamy, bo tak jak skeba powiedzial Legia jest w o wiele gorszej sytuacji i od nas.
A propo zawodników, to czy Garguła wyleczył już kontuzję? bo ostatnio nie jestem na bieżąco?!

Sensej 15.05.2010 19:28

W sumie żałowałem tego mistrzostwa i nadal żałuje. Ale jak usłyszałem podsumawanie w C+, ile kłopotów przez cały sezon i że w sumie przed sezonem też bym brał 2 miejsce w ciemno i wogole . To jakoś powoli zaczynam to akceptowac.

Za 2 miesiace wracamy na R22 i to mnie już nastraja pozytywnie !

yoda79 15.05.2010 19:30

Aha, to może pocieszmy się tym,że Arka i Polonie też są za nami i nie mają perspekty, Gratuluję myślenia. Zmienić trenera, przewietrzyć kadrę. Ale i tak o wszystkim zdecyduje Cupiał.

Dubi 15.05.2010 19:31

świeży to temat, trzeba sobie to wszystko poukładać.
los wystawił nas na wielką próbę...
wiem tylko jedno, w żadnym wypadku nie można zwalac całego zła na Mariusza Jopa.

biała gwiazda 15.05.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 899618)
Dobra - stało się. Co ma mówić Legia, która nie ma żadnych perspektyw teraz.
1. Konflikt z kibicami
2. Brak pucharów
3. Odchodzi Mucha

Tam to dopiero bajzel mają

Ale zrobią rewolucje, tak jak u nas po 8 miejscu w lidze.
A teraz to widzę, że nikt za bardzo nie wie co u nas robić. Z jednej strony nie było tak źle by robić rewolucję i były same wyjazdy, a z drugiej widać ogromny marazm i minimalizm. Nikt nie mówi budujemy silny klub na przebudowane R22. Tkwimy w jakimś okropnym stanie przejściowej niepewności. To jest okropne. A trzeba się szybko wsiąść w garść. Będą dochody z stadionu i kryzys się kończy, więc oby Boss zaszalał. A i z transferami trzeba się śpieszyć, bo parę drużyn się wzmacnia mocno. Co za okropieństwo w tym momencie, czuję się jak nad czarną chmurą albo przejdzie i wyjdzie słońce albo lunie deszcz.

Zbychu 15.05.2010 19:33

Przegrany sezon? Co to wogóle za temat? Ludzie przecież zdobyliśmy WICEMISTRZOSTWO POLSKI!! Spodziewaliście się że tak daleko zajdziemy po kompromitacji z Levadią? Co moze zwolnić Kasperczaka za błędy Skorży? Bez jaj...

prober 15.05.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 899644)
Przegrany sezon? Co to wogóle za temat? Ludzie przecież zdobyliśmy WICEMISTRZOSTWO POLSKI!! Spodziewaliście się że tak daleko zajdziemy po kompromitacji z Levadią? Co moze zwolnić Kasperczaka za błędy Skorży? Bez jaj...

Wisła ze swoim składem nie powinna była brać pod uwagę wypadnięcia poza czołową czwórkę, bo potencjał kadrowy ma największy w kraju. Nawet same wyjazdy (choć Sosnowiec i stadion Hutnika to jednak mimo wszystko były mecze bardziej u siebie niż na wyjeździe) nie zmniejszały znacznie szans na tytuł. Przebieg sezonu pokazał, że pierwsze miejsce było na wyciągnięcie ręki, dlatego nie widzę uzasadnienia w gloryfikowaniu tego srebra.

shinobi23 15.05.2010 19:40

Wicemistrzostwo w tym sezonie to sukces !
Dziękuję dobranoc.
Pozdrawiam tych co pamiętają 2 ligę.

orzeu 15.05.2010 19:40

Naprawde chcecie masowo wylewac zale?
W tym sezonie tragedia to przegrane derby i brak stadionu. No i Levadia. Wtopy ze slabymi u siebie to wlasnie efekt tego drugiego. Przed sezonem prawie wszyscy braliby 2 miejsce w ciemno.
Wniosek: potrzeba nam charakternych pilkarzy, ktorzy nie przejda obok derbow i nie zadowola sie 1-0 bo po 2 ostatnich kolejkach widac jak sie to konczy.

Kiedys znajomy kibic jednej ze zgod, gdy zdobywalismy mistrza i stadion skandowal "nie chcemy Liczki" powiedzial ze w dupach sie nam przewrocilo i dla niego sukcesem jest sama gra w ekstraklasie, a jego klub moglby pomarzyc chocby o podium w lidze.
Cieszcie sie z vicemistrzostwa. Temat zamykam.

Niedlugo wracamy do domu i wtedy pokazemy co to jest Wisla Krakow i Armia Bialej Gwiazdy!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl