![]() |
Cytat:
Charakterologicznie nie jest źle - jest Sobol, jest Głowa, jest Cleber, Brożkom też ręce nie przyrosły... |
To jest ostatnia osoba z ktora rozwiazalbym kontrakt.. mlody chlopak, perspektywiczny i jesli tylko wlodarze klubu nie wpadna na genialny pomysl pogra u nas przynajmniej jeszcze kilkanascie lat, a daj Boze do konca kariery, to obok Glowy czy Sobola kolejny chlopak z charakterem i co najwazniejsze woleliby zakonczyc kariere niz grac u lokalnego rywala, pewnie, cos tam niepotrzebnie rzuci, zareaguje ale to zniknie z czasem gdy nabierze doswiadczenia.. takich pilkarzy i osobistosci nam wlasnie w klubie brakuje!
o tych 3 w meczu z Cracovia jestem spokojny, dorzucilbym jeszcze co oczywiste Brozkow.. reszta? zobaczymy |
Cytat:
@Proud: Dziękuję, Ciebie też miło znowu widzieć. :) |
Lenczyk cwany lis juz zaczal swoje gierki. Gada cos od rzeczy ze kontuzje, ze brak formy, ze klopty, a we wtorek sie okaze ze wszystko w parchatkowie dziala i sie rzuca na nas jak mis na miód.
Mam nadzieje, ze nasi galaktikos nie siada na laurach po wczorajszym sparingu, nie wezma slow Lenczyka na serio, bo sie skonczy na 2:0 dla ukochanych dzieci cyrankiewicza. I bedzie wstyd po 2 porazkach i nie strzeleniu bramki najslabszej druzynie ligowej. Najgorsze jest jednak to, ze tego meczu w ogole nie powinno byc, bo obsrance pozostaly wlidze tylko dzieki oszustwu. Powinnismy grac pojutrze przeciwko Lodzianom, no ale pewna niepokalana dala dupska za wymierna korzysc materialna. Wiec jest jak jest. Jesli naszym nic nie odbije wygramy 1:0 po mega meczarniach. |
czy kibice Wisły będą obecni na meczu?
|
To najważniejszy mecz.
Podejdźmy do tego spotkania tak jak chcielibyśmy aby podeszli zawodnicy. Bądźmy zespołem. Dajmy im odczuć że są częścią Wisły a nie tylko najemnikami a na pewno to poczują. Ja wybaczam im wszystko. Wszystko im daje w zawiasach. Mają czyste konto u mnie. Są Najlepszymi Piłkarzami Na Świecie. Są naszymi wybrańcami i pokażmy im wsparcie. Nie ma lepszych i gorszych. Wisła ma być jednością w ten dzień! Liczy się tylko wygrana! Dobrze byłoby podejść na trening i okazać wsparcie, niech ktoś ogarnięty rzuci tylko hasło a na pewno wszyscy się zmobilizują. I niech pasiaki straszą swoich piłkarzyków biciem, to im zjebie już zjebaną atmosferę bardziej. A nasi mają tam czuć wsparcie dziesiątek tysięcy kibiców. Z Krakowa, Małopolski, całego kraju i z za granicy. JESTEŚMY Z WAMI !!! |
Cytat:
Dobry pomysł z tym żeby pójść jutro na trening i coś pokrzyczeć! |
ile meczy będzie pauzował Diaz?
2 czy 1 bo Peszce za żółtko groziły 2 mecze co do meczu Lenczyk jedno mówi drugie robi |
Cytat:
|
To będzie ciężki mecz i nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości. My musimy ten mecz wygrać Oni mogą zremisować. Dlatego mogą murować swoją bramkę. Ważne będą stałe fragmenty.
Mój skład Juszczyk Alvarez Głowacki Marcelo Brożek Łobodziński Sobolewski Jirsak Małecki Brożek Boguski Jirsak - bo jest w lepszej formie fizycznej od Ba Łobo - może kogoś przedrybluje/da się sfaulować w okolicach pola karnego Boguski - czy można w dwóch meczach pod rząd tak fatalnie pudłować? Musimy ten mecz wygrać nawet 1-0 :D |
Jeśli zawodnicy zagrają z takim zębem i ambicją jak z Legią to o wynik będę spokojny. Dodatkowo bardzo liczę, że porażka w rundzie jesiennej mimo wszystko utkwiła im w głowie i będą chcieli się dodatkowo odegrać. Po trzecie znowu cała drużyna ma premię za zdobycie tytułu więc mam nadzieję, że w tym wypadku materializm graczy będzie naszym atutem :)
Paweł się rozstrzelał, choć przyznam że dopiero gole z Legią były dobrej jakości. Wcześniej po prostu trochę farta miał. Liczę, że trochę ochłonął i we wtorek będzie świeży i celny :) Co do Diaza to akurat nie ma większego zmartwienia dla mnie. Jakoś jego gimnastyczne popisy nie przekonują mnie i jeśli jakiś zespół gra ostro to obawiam się przy każdym jego kontakcie z piłką. Co więcej jeśli któregoś z zawodników środka pola miałoby zabraknąć to wskazałbym właśnie na Juniora. Ktoś już pisał, że Łobo ma jeden niezły mecz na rundę (Lechia na wyjeździe rok temu), mam zatem nadzieję, że uzupełni linię pomocy w tym meczu i strzeli ważną brameczkę. Lenczyk tak wypowiada się przed meczem z nami, żeby naszych grajków zmiękczyć. Liczy że nie przyłożą się do derbów i dadzą jego chłopcom pograć. Choć obiektywnie rzecz biorąc Craxa gra straszną padakę i jak mobilizacja i pressing będzie z naszej strony to z wynikiem powinno być dobrze. Całe szczęście że mecz już we wtorek, bo do soboty bym chyba nie wytrzymał :) |
nie za duże litery w wypadku tej k**y w temacie ?
|
Cytat:
Delije na treningu pred derbi http://www.youtube.com/watch?v=hxZjk...Ks&feature=sub Kibice Crveny robią to praktycznie przed każdymi derbami:) wczoraj jedak nie wyszło :/ 1-0 w plecy Coś fajnego może na nowym stadionie kiedyś .... |
znając mentalność i nastawienie naszych kibiców przyszło by 200 osób ;)
co do wyniku, może być tylko jeden |
Cytat:
a) z jego skutecznością zawsze były problemy b) "trudności z przyjmowaniem piłki" bardzo ładnie ujęte, bo większość piłek, które dostaje odskakują na minimum 2-3 metry !! Kończy się to oczywiście stratą (teoretycznie w naszej lidze to norma) Kontuzja jego i żadnego innego piłkarza z tego nie tłumaczy. Powinni przyjmować piłki z zamkniętymi oczami, z połamanymi nogami, bo są piłkarzami; niestety raczej z przypadku. Jeśli chodzi o walkę o piłkę, o której wspomniałem to wystarczy oglądnąć ostatnie trzy mecze. Nie widziałem żeby walczył do końca, odpuszczał dużo starć ciałem, boi się wkładać nogę. Wiele razy odpuszcza przejęcia piłki w momentach kiedy jest to możliwe a wystarczyłoby żeby ruszył dupe 2 metry do przodu. Czasami mam wrażenie, że jest w chmurach nie na meczu. Chcesz zobaczyć walkę o piłkę zapraszam do zobaczenia powtórki bramki na 8-0 a raczej asysty Joe Cole właśnie wygranej przez walkę do końca w 90 min dzisiejszego meczu Chelsea - Wigan. Życzę Boguskiemu powrotu do formy, bo inaczej go zapamiętałem. Tak czy inaczej nie widze innej opcji niż wygrana w derbach. |
Trzymajmy poziom...
My wiemy, że nazwy własne czyli również nazwy klubów piszemy z tzw. WILEKIEJ LITERY. |
Ale chyba wystarczy Cracovia... szczegol, ale niektorych to szczypie po oczach
|
Cytat:
Diaz będzie pauzował jeden mecz, Peszko miał pauzować 2 spotkania ponieważ dostał w tym sezonie już 11 żółtych kartek a 12 wykluczałaby go z 2 meczy a nie z jednego. |
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23108
Cytat:
|
Jak się nasi znowu nie podniecą, że są najlepsi to powinni wygrać we wtorek. Lecz jeżeli znowu wyjdzie jedenastu gwiazdorów, to kończy się totalną klapą. Mam nadzieje, że wyciągają jakieś wnioski i już czegoś takiego nie zrobią.
|
[29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00
Cracovia Kraków? Panowie, zagramy tak jak z Legią i będzie 3:0. 1xBoguski, 1xMałecki, 1xBrożek :) |
Po pierwsze DERBY a potem cała reszta !!
WOJNA !!! ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Podbijam... Cytat:
|
Grysc,szarpać ,targać
wszytskie chwyty dozwolone to ma byc agresja od pierwszej seukundy meczu do ostatniej i rewanz za Sosnowiec |
Ja myślę, że tu nie ma co się o tym meczu rozpisywać. Wygrac trzeba i tyle. Nie zniosę choćby remisu. Upokorzyć Cracovię - to mi się we wtorek marzy. Co prawda z Krakowa nie jestem, ale chcę chodzić tak czy siak z podniesioną głową. Kraków jest Wiślaków.
Szczerze? Ja już doliczam za ten mecz 3 punkty. "Tylko żebym się kur*a nie przeliczył." Jak napisał kolega wyżej. Agresja, walka, jedzenie trawy i zwycięstwo. Zmieść ich trzeba. KAŻDY TO POWIE, WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE ! |
Nie ma czegoś takiego jak Cracovia Kraków ich nazwa to Cracovia!W ekstraklasie jest tylko jeden klub z Krakowa to WISŁA KRAKÓW!I tego się trzymajcie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
no to niech zarząd przygotuje geld, bo na pewno po meczu piłkarze podejdą do sektora z naszymi i razem coś pośpiewają. A że dziadki z PZPN cierpią na polityczną poprawność szczególnie w stosunku do Wisełki to na pewno taryfikatora użyją. |
Nie dajcie sie zwiesc sloganom ze "derby rzadza sie swoimi prawami". Kiedys sabszy w derbach ogral silniejszego i wymyslono ze "rzadza sie swoimi prawami i wszystko moze sie zdarzyc". Oczywiscie ze moze, Wisla moze wtopic z Korona a Legia z Odra Wodzislaw.
Zauwazcie ze o nieprzewidywalnych derbach zawsze mowia slabsi liczac na cud. Everton przed meczem z Liverpoolem, Atletico przed Realem, TSV przed Bayernem, Polonia przed Legia, Wodzislaw przed Ruchem i Cracovia przed meczem z Wisłą. Derby rzadza sie takimi samymi prawami jak inne mecze. Wisla jest lepsza wiec wygrywa ich wiecej :D |
dla mnie najwazniejszy mecz w tej rundzie - nie zaden Lech, Legia czy ktos tam inny.
to sa derby i po ostatnim blamazu nie wyobrazam sobie innego wyniku niz wygrana Wisly. moga nawet zydkow grysc po kostkach ;) byle by wygrali. mam nadzieje ze pilkarze beda odpowiednio zmotywowani do tego spotkania. |
Nawet w gazetce piszą prawdę o śmiesznym klubiku:
Cytat:
Jestem zdania żeby im udowodnić ze 1 liga też jest na wyrost ! |
Co przemawia na korzyść Wisły? Wszystko! A tak bardziej realistycznie:
1) trener Wisły- swoją postawą już wzbudza przynajmniej malutki respekt, potrafi ustawić drużynę (co widać było w meczu z Lechem i Legią), potrafi zmotywować i to konkretnie (wystarczy spojrzeć jak rozpoczynają nasi drugą połowę a jak grali chociażby poprzednie derby). 2) trener craxy - mówi: "Po tym co zobaczyłem w szatni to my nie mamy już kłopotu z Polonią. Teraz mamy kłopot z Wisłą" te słowa nawet jeśli to gra na pewno trafią do niektórych piłkarzy i obniżą morale. Przecież nie wejdzie on do szatni przed meczem z Wisłą i powie: "Chłopaki co do tej wypowiedzi po meczy z Polonią to żartowałem". 3) Cel - mistrzostwo - musimy wygrać dwa mecze bo na Ruch nie ma co liczyć bo oni chyba bardziej liczą na kolejne potknięcie Legii niż swoje zwycięstwo. Grają u siebie ale bez Niedzielana, z fatalnymi nastrojami w ciągu kilku dni przejechali całą Polskę wzdłuż i wszerz (Chorzów-Szczecin-Białystok-Chorzów) i odpadli z PP oraz przegrali mecz, który mógł przesądzić o odpadnieciu z premiowanego miejsca do gry w Europie, do tego grają z nabuzowanym lechem... 4) Utrzymanie - tak, ale jeśli arka przegra bądź zremisuje a Odra przegra ze Śląskiem to niezależnie od tego ile przegrają z Wisłą i Piastem to mają utrzymanie... zatem aż tak napinać się nie muszą :D Plusem dla nas jest rozwaga trenera - co jak co, ale Skorża wystawiał Gargułę i Hristova licząc na to, że nazwisko to samograj i będzie zwycięstwo. Kasper tak nie robi - wystawia najlepszych i to skutkuje. Nie ma też zbędnych kalkulacji czy złapie ktoś kartkę czy nie - w tym meczy pewnie będzie dużo żółtek, czerwieni i kontuzji - ale jeśli będą 3 punkty to nie ma znacznia. Skład: Niepewne są trzy pozycje: prawa obrona, lewa obrona i środek: Juszczyk - Alvarez/Singlar/Burliga, Głowacki, Marcelo, Brożek/?? - Łobodziński/Kirm, Sobolewski, Mączyński/Jirsak, Małecki - Boguski, Brożek Tak więc czy wygramy? Głupie pytanie! |
Cytat:
|
Trzeba będzie się powstrzymać od pewnych przyśpiewek, bo na Suchych Stawach dziadki z PZPN-u i "oficjalna grupa zwalczania antysemityzmu GW" będą wyczulone na naszych kibiców. Co do meczu. Niepokoją doniesienia o urazach, miejmy nadzieję, że uda je się wyeliminować i zawodnicy będą gotowi na mecz. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo i tego żądam od piłkarzy. Może być nawet 1:0 byle 3 punkty nasze.
|
Zaskoczony jestem, że jeszcze można dostać bilety? Myślałem, ze po drugiej stronie też będą mieli ciśnienie na ten mecz, a tu się okazuje, ze jeszcze bez stresu wejściówki można dostać. Chyba spory kryzys tam mają i pora dla nich się zastanawiać, w jaki sposób zapełnić nowy obiekt..?
|
Cytat:
|
Jak sytuacja z kontuzjami i kartkami w Cracovii?
|
Cos tam Lenczyk majaczyl o kontuzjach.. ale zapewne to tylko zagrywka przed meczem
|
U nas też coś o pomeczowych urazach Alvareza, Boguskiego i Brożka Piotrka piszą, ale mam nadzieję że uda się ich wszystkich do gry doprowadzić do jutra.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl