Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Jak Cię widzi wujek Google? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7211)

David. 26.04.2010 20:34

http://c.wrzuta.pl/wi19810/b6d501480...na%20meczu%201

:D

massoud 26.04.2010 20:39

http://ramonschack.files.wordpress.c...ssoud_reza.jpg

Ahmad Shah Massoud

Cetnik 26.04.2010 20:41

http://i39.tinypic.com/33a53bs.jpg :)

cuba libre 26.04.2010 20:44

http://i40.tinypic.com/2djwje1.jpg

kondzio7 26.04.2010 20:46

http://userserve-ak.last.fm/serve/252/40800165.jpg

haha;p

Kamyk 26.04.2010 20:48

Bez niespodzianki:
http://www.plener.wizja.net/leba/marek/kamyk.jpg

krzysiek92 26.04.2010 20:53

http://i38.tinypic.com/2dl10zs.jpg
pamiętna akcja z atmosferą...

Vegetas 26.04.2010 20:58

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:x...76_150137l.jpg

kamilll1906 26.04.2010 20:59

z nicka byl awatar, a z ksywki to:
http://photos.g.myspot.pl/photos/thumb.4580

Uran235 26.04.2010 21:04

U mnie bez niespodzianek:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...nner1_info.png
Littleboy

Zacu 26.04.2010 21:06

http://media7.mojageneracja.pl/oiyeo...1d7ea02308.jpg

ja pierdo...

DrewniaQ 26.04.2010 21:09

Kiedyś jak się bawiłem w vlepki :]
http://i37.tinypic.com/106lleb.jpg

igortsw 26.04.2010 21:18

Eeeee, a ja się jakichś fajerwerków spodziewałem a tu :
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar29519_2.gif

cortezz 26.04.2010 21:22

1 Załącznik(ów)
http://www.google.com/imgres?imgurl=...26tbs%3Disch:1

Kamson 26.04.2010 21:23

http://www.polskajazda.pl/foto/foto-...87DSC_5204.jpg

Nie wiem jak to interpretować...

$iWu$ 26.04.2010 21:26

http://www.nigerdeltastandard.com/images/pt26.jpg
Ale klapa... ;x

FajQ 26.04.2010 21:35

http://legacy.deco.slide.com/r/1/0/d...NcmQ/watermark
...
A żeby było ciekawej to wpisałem sobie nick którego używam w csie ;]
http://i2.pinger.pl/pgr280/85a124af0...8cf7/sedes.jpg

Coach 26.04.2010 21:42

http://icantfindajob.files.wordpress...9/02/coach.jpg

Szyk i elegancja (?)

Jot 26.04.2010 21:43

http://www.toontracker.com/jot/jot.jpg

aadrian321 26.04.2010 21:46

http://wislakrakow.com/forum/customa...tar29456_1.gif wyskoczyło mi zdjęcie moje zjecie z tego forum :D

LuKaS TSW 26.04.2010 21:48

http://archiwum.legialive.pl/photos2...chalke1_f9.jpg u mnie coś takiego,a dawałem to zdjęcie do quizu kibicowskiego:)

eryk_cartman 26.04.2010 21:49

http://games.softpedia.com/screenshots/1-2417_3.jpg nic szczególnego;)

Mateuusz 26.04.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aadrian321 (Post 889103)
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar29456_1.gif wyskoczyło mi zdjęcie moje zjecie z tego forum :D

nie ma nic pod tym adresem

Jot 26.04.2010 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 889109)
nie ma nic pod tym adresem

Jest, wchodząc w link musisz być zalogowany na forum.

Arturo Qr2nów 26.04.2010 22:07

Wpisuje swój nick w "google grafika" i...:
http://images32.fotosik.pl/380/edb9f3f036f76f21.jpg
:-D

maTyS. 26.04.2010 22:08

http://c.wrzuta.pl/wi13142/1f74c3750...0zywy%3F%3F%3F

hahahaha <lol>

zawszewiernyts 26.04.2010 22:29

U mnie też tylko avatar ;d
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar33991_2.gif

LanceTS 26.04.2010 22:50

http://statuskit.com/catalog/images/...cose_Meter.jpg
Hłehłe

DominoForza 26.04.2010 23:27

haha
http://img.wiadomosci24.pl/g2/c8/b9/...21_7059_p.jpeg

KoPer 26.04.2010 23:32

http://www.kuradomowa.com/kuchnia/ziola/koper.jpg

można było się spodziewać :P

Kuba_WD 26.04.2010 23:38

http://wislakrakow.com/forum/customa...tar38137_1.gif -_-

Kibicka 26.04.2010 23:52

dzizasss moje jest tak niecenzuralne, że wolę nie wklejać bo mnie jeszcze zbanują...:) :/

koyoot 26.04.2010 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 889164)
dzizasss moje jest tak niecenzuralne, że wolę nie wklejać bo mnie jeszcze zbanują...:) :/

:lol: :lol: :lol: :lol:

U mnie tylko avatar:).

felipe 27.04.2010 00:04

http://republika.pl/blog_wh_3229812/...ipe_20_22_.jpg

:lol: jakiś amant z argentyńskiego tasiemca


Dałem bo pierwszy z brzegu, tak to Lusi FELIPE Scolari, FELIPE Massa itp. Typowe.

BIEZANOWIAK_CHICAGO 27.04.2010 00:06

u mnie poprawnie, pierwsze co wyskoczylo to nowe szale z mojej kolekcji :)

http://img172.rockyou.com/imagehost/...1266878257.jpg

Genio 27.04.2010 00:21

http://3.bp.blogspot.com/_TrKPnlJBKL...00-R/genio.jpg

piotrek chicago 27.04.2010 00:43

http://images48.fotosik.pl/238/36c749a29eed90f4med.jpg u mnie Wisla na 100 % wyszla sciana u mnie w sypialni :)

areksen 27.04.2010 00:52

http://farm4.static.flickr.com/3558/...64b4678abe.jpg



No i ODLOT!! :)


a zdjecie numer 3 juz cos znajomego..

http://areksen.tripod.com/sitebuilde...ures/jazda.gif

tomko 27.04.2010 02:09

http://www.theonematt.com/tbwb/wp-co...9/03/tomko.jpg
hehe, nawet podobny do mnie

HazikKrK 27.04.2010 03:30

http://i45.tinypic.com/vfi51i.jpg :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl