![]() |
W Piaście na bramce będzie 17-letni młokos, wiec mam nadzieje ze nie będą sie bawić i próbować wejść z piłką do bramki tylko niech zacznął uderzać z 16-stki w światło bramki.
|
Spotkanie poprowadzi sędzia Szulc. Tutaj, jak sędziował w tym sezonie - klik.
|
Presing na 20 minut,dwie bramki i kontorlowana gra. Tak to widzę. Jednak jak pokazuje doświadczenie to będa zbyt zmęczeni po meczu z Amiką i z presingu nici. Liczę,że może Chrostov wejdzie od początku,bo chyba gorzej do Brożka zagrać się nie da.
|
|
Szkoda, że Marcelo nie dostał żółtej z Lechem. Teraz by odpoczął i na spokojnie mielibyśmy 2 "czystych" stoperów. :)
|
Cytat:
Zagrali raptem 2 razy od 3 kwietnia i już są duże obciążenia. |
Mam nadzieję, że Kasper zdecyduje się końcu na 4-3-3. Bo w napadzie mamy za mało argumentów, a Mączyński mógłby się ograć ;)
|
Ejdzbiol jakich wykonawców widział byś na teraz w systemie 4-3-3 ? ?
|
Cytat:
W każdym normalnym kraju, piłkarze i trenerzy mówiący o dużych obciążeniach z powodu konieczności rozegrania paru meczów co 3 dni, zostaliby wyśmiani lub uznani za lekko stukniętych. Taka prawda. Mają wyjść i zagrać z pełnym, koniecznym do pokonania rywala zaangażowaniem, biegając - za to biorą pieniądze, to standard, a nie "duże obciążenie". Bez kwękania, symulowania aktywności, gry na alibi. To jest ich zawodowy obowiązek. |
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy. Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane;) |
Cytat:
|
Cytat:
Natomiast ok - wypowiedź Kasperczaka jak by ją dosłownie rozumieć, jest żałosna, tyle że pewnie mu chodziło o Śląsk, Amike i Piast który jest już jutro - przynajmniej tak to rozumiem. |
Cytat:
Tylko co Ci zawodnicy prezentują, bo ostatnio widzę ospałego, przestraszonego bojącego się pojedynków Kirma, który myśli chyba już jak tu zagrać na MŚ. Hristov to jest dopiero niespodzianka widzieliśmy go 90 minut w Bełchatowie( wiadomo, nowy, pierwszy mecz) potem PP z Lechią i tyle chłopaka widzę, nie wiem ale wydaje mi się że Kasperczak lepiej zna Hristova niż my i nie da mu szansy od początku meczu, bo chłopak albo jest bez formy albo ma problem z aklimatyzacją i nie ma pewności że będzie się na bosiku prezentował lepiej niż Brożek. Oczywiście, może i masz rację że powinni zagrać od początku być może wypalą i odżyją na nowo wprowadzą jakiś pozytywny bodziec do zespołu. Wszystko pozostawiamy trenerowi, my tu możemy tylko spekulować kto wyjdzie a kto nie. |
Cytat:
|
Zmiany w składzie w meczu z Piastem pewne
Cytat:
|
Cytat:
|
Ledwo co się większość wykurowała, a tu znowu kontuzje. Cały czas pod górkę.Co by nie mówić na Pawełka można ponarzekać, ale jak go zabraknie to jest duży problem. Mam nadzieję, że Juszczyk udźwignie odpowiedzialność i nie popełni błędu w najbliższym meczu. A niestety chyba będzie musiał bronić już do końca sezonu. Jedyną receptą jest atak i daleka gra od własnej bramki.
|
najwyższy czas żeby Juchu pokazał co potrafi i się nauczył... akurat wchodzi do gry w takim momencie że nie może dać plamy... udźwignie, moim zdanie udźwignie presję :) zresztą, nie ma innego wyjścia.
konferencja przedmeczowa: http://kiks.tv/2010/04/kasperczak-ni...latwych-meczy/ |
Trudniejszy okazal sie mecz z Polonia, ktora nad nami gorowala przez 2/3 meczu niz potyczka z Lechem i niech to da naszym do myslenia. Piast bedzie walczyl na 120%, my musimy ich przebic wlasnie agresja, siasc na nich pressingiem tak samo jak na Lechu. Mozemy zapomniec o bazowaniu na "wyzszosci pilkarskiej" w takich meczach, tutaj punkty sie WYRYWA.
Niech Kasper im opowie o slabosciach w meczu z Czarnymi Koszulami, gdzie ulegalismy walecznoscia na kazdym kroku. Oni beda ciac , my nie mozemy ulec i byc dluzni! Mistrzem Polski zostanie najbardziej waleczny zespol |
Bez bramkarza Mariusza Pawełka i obrońcy Piotra Brożka Wisła Kraków będzie musiała sobie radzić w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Gliwice. Niepewny jest też udział w tym meczu kapitana Arkadiusz Głowackiego, któremu na dzisiejszym treningu pojawił się problem z mięśniem łydki.
http://sport.interia.pl/raport/wisla...ckiego,1470192 Znowu nam sie druzyna sypie ;/ |
No to trochę nie ciekawie ale ja jestem dobrej myśli, bo się nam skrzydła ostatnio rozwinęły (Mały, Łobo) a Brożek powoli łapie formę i coś mi się tak wydaje, że Brameczke walnie Piastowi ;) My się nie mamy jak na razie martwić o defensywe bo dobrze wiemy, że to my będziemy prowadzić grę a nie oni więc to my mamy strzelać 2,3 bramki a gdy wpadnie chociażby jedna na Gliwiczan to i tak się nic nie stanie
|
ale ja nie mowie juz nawet o meczu z Piastem ale o reszcie sezonu. Mecz w warszawie, na bramce juszczyk, na obronie diaz? ;| JUSZCZYK na bramce do konca sezonu.. o zgrozo
|
Cytat:
|
Cytat:
Dokladnie ,MP zdobywa sie punktami z Gliwic czy z Bytomia a nie z Poznania czy Warszawy. Stara regula a jak prawdziwa Piast jest w strefie spadkowej i jutro beda wlaczyc chyba anwet na wiecej niz jak piszesz 120%.. Musimy sie nastawic na mega walke,zwlasza ze jest jeszce TYLKO 5 MECZY.Teraz trzeba pokaza kto ma jaka moc..... teraz mi przypomina troche jazde po drodze szybkiego ruchu ,jak jest po prostym to kazdy szybko jedzie, a tylko wjazd pod gore weryfikuje kto ma jaki silnik..... Panowie jestemy juz blisko ,musimy dac rade !!! |
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._bramkarz.html
Wisła kontra 17-letni bramkarz (Tomasz Kasprzik, brat Grzegorza) |
Wisła ranna po Lechu, do Gliwic jedzie bez dwóch
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=664 |
Orientuje sie ktos jak tam wyglada sprawa z Issa Ba? Wykurowal sie juz czy tez go zabraknie w skladzie?
|
Trenował z zespołem więc powinien być w 18 meczowej.
|
Brozio będzie miał idealną szansę na strzelania dzisiaj bramek bo w bramce Piasta stanie 17-latek
|
17-latek , dla którego to może być życiowa szansa. Dobry występ z Wisłą może być decydujący dla jego dalszej 'kariery' w Ekstraklasie. Więc nie opowiadajmy bzdur , że Paweł nastrzela goli - no nie nastrzela ! Jest w fatalnej formie, nie dochodzi do sytuacji , nie oddaje strzałów, więc jak on ma strzelić te gole ? Popełniono jesienią straszny błąd. Niepotrzebnie go męczyli. Trzeba było odpuścić , zrobić operacje , ograć się w końcówce tego sezonu, i solidnie przygotować się do kolejnego. I tak nic nie gra w tym sezonie..
|
Ludzie, nawet szczytowa motywacja nie pomoże temu 17-latkowi w bramce, jeśli atak Wisły zagra swoje. Nawet jakby Piast miał Buffona czy Butta w bramce to Wisła powinna wygrać. Spójrzcie na chłodno: Biała Gwiazda właśnie walczy o trzeci z rzędu tytuł mistrzowski. Jedzie do jednej z najsłabszych drużyn w lidze i musi wygrać. Więc jeśli trzeba się czegokolwiek obawiać to nieskuteczności w ataku, Wilczka i Olszara (po 5 bramek w tym sezonie) czy murowania bramki przez Piasta. Ale nie żółtodzioba w bramce...
Tak jak los sprzyja Lechowi (Dawidowski nie zagra w Poznaniu) tak jeszcze więcej przychylił się właśnie nam (podstawowy bramkarz pauzuje za czerwoną kartkę). |
|
Cytat:
|
Co z tego ze 17 lat?
a moze okaze sie perelka i juz w meczu Wisla bedzie blyszczal motywacje ma wystarczajaca = Wisla |
Może gdyby nie fakt że to Piast Gliwice i liga polska to uwierzyłbym że ten 17-latek może nam zaszkodzić. Ale w naszej lidze takie cuda się nie dzieją... Liczę na spokojne zwycięstwo i tyle w temacie.
|
Tak jak napisałem wcześniej TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ . Każda inna opcja niż wygrana oznacza zwykłe frajerstwo i brak walki. To co prezentuje Piast to żenada bezdyskusyjnie najsłabsza drużyna w lidze więc o czym tu mówić . Jak mamy mieć MP to takiego Piasta powinniśmy wgnieść w ziemie i naładować im cały worek goli . Nawet w takiej formie w jakiej jesteśmy jesteśmy w stanie wygrać wyraźnie. Więc WYGRAMY innej opcji nie ma.
|
A widział ktoś kiedyś dobrego bramkarza 17-letniego? Dlaczego nie ma takich bramkarzy w klubach zachodnich mimo że napastnicy i pomocnicy się zdarzają?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
co się dzieje z Ba? coś poważnego złapał?
szkoda, wielka szkoda, że nie gra :/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl