![]() |
Cytat:
Visca el Barca! 3:1 |
mozna go nie lubic, - sam nie przepadam za nim, nawet gdy gral w MU,
ale to wciaz kapitalny pilkarz. Obecnie najlepszy w Realu. Wygra Real 2:0 2x Ronaldo karny i wolny |
Co do spotkania to ciężko coś powiedzieć, wydaje się że większa presja jest na Realu który to w tym sezonie skompromitował się już w pucharze króla i ponownie odpadł w 1/8 LM. Napewno Real stać w ofensywie na zdobywanie bramek, natomiast nie przekonuje mnie w dalszym ciągu ich defensywa.
A jaki wynik będzie ciężko ocenić, mimo wszystko każdy rezultat możliwy. |
Barca wygra bo tam gra LEŁON!!! wczorajsze 4 bramki nie sa przypadkiem ;] do tego Xavi i Ibra(obudzil sie z Arsenalem dopiero ale dobrze ze przed Realem) VeB!!;]
|
Cytat:
Co do Ronaldo- nie trawie gościa strasznie, ale trzeba mu oddać, że jest cholernie skuteczny. Generalnie jak go nie ma to Real praktycznie leży. Ja tam nie wiem kto wygra, żadnych przecieków nie mam :-p, ale trzymam kciuki jak zawsze za Barcelonę i wierze w nich. Pisać, że są w gazie i mają Messiego to kibice Realu mogą skontrować, że w sumie Real też jest raczej w gazie i ma "Krysię"- patrząc oczywiście na sprawy czysto piłkarskie, to pojedynek raczej wyrównany, a Ronaldo ostatni taki przegrał (Rzym 2009). Barcelona wyniku 6:2 pewnie nie powtórzy, bo jest to niemal niemożliwe (choć to przecież jest Barca, Barca Guardioli, więc wszystko jest możliwe). Liczę na wielkie widowisko lecz ponad wszystko na zwycięstwo F C B :-D Tym lepiej takie zwycięstwo by smakowało, bo przecież Real to głownie pieniądze, a Barca wychowankowie. ;) Cytat:
|
|
jakby nie patrzac najslynniejszy mecz na swiecie...
moze kiedys bedzie cisnienie w Europie na mecze Wisly i np Legii... |
Wygra Barca. Realu nigdy nie lubiłem. Pompują wielkie pieniądze, a tak naprawdę nic z tego nie mają. Teraz grają dobrą piłkę ale mam nadzieję, że to jednak Barca wygra. Z drugiej strony Realu nie ma już w LM więc mogą być mocno zmotywowani na ten mecz. Notabene może on przesądzić sprawę mistrzostwa. Nie wierzę jednak w to, że Barcelona odpuści ten mecz w jakikolwiek sposób. Zapowiada się świetne widowisko i mam nadzieję, że piłkarze nikogo nie rozczarują.
A więc do boju Barcelona! Niech CR9 płacze ;) |
Jakoś zawsze nie lubię drużyn ze stolicy. Więc niech dokopią im te słabiaki z Barcelony.
|
Baby się na piłce nie znają, ale skoro temat założył gigant to się nie czuję nieproszona :P i:
Co za różnica czy Real czy Barca. Ustaliłam dziś z bratem, że w knajpie będę piszczeć przy cudownych paradach Ikera i pięknych strzałach Messiego :P. I oby tego było jak najwięcej :). Brat wymusił na mnie wskazanie na Barcelonę po pięknym golu Leosia, przy którym Iker nie będzie miał szans. A niech tam ;). |
Wygra Real :) Hala Madryt ! Od malego na calego :) Real Madryt
|
Oczywiście że będę kibicował Królewskim. To całe uwielbienie dla Barcy robi się nużące. Chociaż Messi to dla mnie maestro. Będzie 4:3 !
|
0-6 dla Barcy :lol:
jaki by nie był wynik, ważne żeby te picze nażelowane z Madrytu po meczu jak zwykle po wazniejszych spotkaniach w tym sezonie nosy miały na kwintę :-) a tyczy się to w szczególności moich ulubieńców - "Człowieka z gwiazdami na łokciach" Gutiego, Sergio "Ach moje, śliczne, długie, błyszczące włosy" Ramosa i "Człowieka wylewającego ponad 100 l łez na mecz" C.Ronaldo. Pozdrawiam |
Cytat:
Moj Bundy bedzie mial tą swoją przygłupawą mine ale po tym jak po raz kolejny Messi wpakuje piłeczke w sam rog bramki Casilasa :) A Tego dnia Bog bedzie kibicem Barcy :) |
Cytat:
|
napisze krótko: Visca el Barca! :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Hala Madrid!! jak zawsze tyle w tym temacie.
|
Jak Messi ruszy to Real nawet z Ronaldo przegra. Jestem kibicem Arsenalu - to co zagrał w LM we wtorek, kazdy przyznał, ze gra przeciwko niemu jest czasami niemozliwa. Moim skromnym zdaniem jakies 3-1 dla Barcelony stanie sie faktem. I nie pisze tego kibic jednej czy drugiej druzyny. Po prostu - widze jak graja oba zespoły - ale jednak stawiam na Barce :)
Cytat:
Rok temu tez grali u siebie Zeszłego sezonu nie ma co wliczac w obecny ;) Messi rozwinie skrzydła i nawet Ronaldo nie pomoze :P Valdes akurat w tym sezonie swietnie sie spisuje. Najmniej straconych goli w PD - takiego golkipera Barca chciała, i takiego golkipera Barca ma :) |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html Wszystkie piłki na Messiego? :)
|
Panie Jotka,Skorża zapachniało:)
To są zespoły totalne,mają tyle rozwiązań w ataku,że nie ma co się oszukiwać,że zagrają inaczej niż zwykle. Zresztą nad czym tu rozpaczac,że nie będzie jedynego drewna na boisku. Wiem,wiem,ze strzelił w zeszłej rundzie bramkę,ale była nijaka. Tak jak gra Realu,a teraz będzie inaczej. Podobno Królewscy na mecz przyjadą prosto z solarium,gdzie będą paradowac w slipkach dla chińskich telewidzów. Tak więc będa naładowai. |
Farsa Barcelona :D Hala Madrid :D oj zapowiada się ciekawy mecz. Raul może jak za starych dobrych lat pyknie kilka bramek :D
|
Cytat:
|
Wygra Barcelona, chociaż na przekór kumplom, chciałbym żeby to jednak królewscy świętowali zwycięstwo.
|
Cytat:
ad. 2 różnica jest kolosalna, kto wygra :) ad.3 brat się nie zna ;) ad. zakładam, ze będziemy w tej samej knajpie, to się zobaczy reakcje... :) uwiecznimy na kliszy :D |
Chciałbym aby wygrała Barcelona :)
Ale wynik będzie zależał od dyspozycji dnia poszczegółnych zawodników i...zwykłego piłkarskiego fuksa. Kluczowy może być udział Iniesty. Jak zagra, i będzie w formie to może zadecydować o zwycięstwie. szykuję się na wspaniałe widowisko. obstawiam 3:2 dla Barcelony. |
http://radiogol.pl/m3u/RadioGol1.m3u <--- Tutaj relacja radiowa z Gran Derby, studio przedmeczowe rozpocznie się już o 21:15, podczas studia konkurs do wygrania czapeczki Realu lub Barcy
|
|
Wow.
Obstawiam skromnie 4:2 dla Barcy. |
Cytat:
|
Wie ktoś może czy jest jakis kanal na cyfrowym polsacie transmitujacy meczyk? :P
|
Nie ma takiego kanału.
Ciekawi mnie, czy mecz "poleci" w pubach |
Cytat:
|
mecz zostanie poprzedzony minutą ciszy
|
Minuta ciszy ok. Może prezydent na to nie zasłużył, ale to będzie ładny gest w stosunku do narodu Polskiego. Czarne opaski - przesada, wystarczy, ze Dudek będzie z nią na ławce siedział.
Przejdę teraz do tematu. Od razu zaznaczam, że jestem kibicem Realu (nie zagorzałym ,ale jednak...;)) Mecz nie będzie łatwy, ale liczę na wynik 3-0 dla Los Blancos. Barcelona jest w formie. Rozjechała Arsenal na Camp Nou. No ale jest też zmeczona. Real odpadł z Champions League , więc ma większą chęć, żeby wygrać. Poza tym Bernabeu, to w tym sezonie twierdza nie do zdobycie. I niech tak zostanie. Hala Madrid! Nie jestem fanem CR9, ale niech dziś pokaże klasę ;) |
Cytat:
zresztą nie tylko Prezydent tam zginął. a co do meczu, nie wiecie czy w puby na rynku będą otwarte? |
Cytat:
Real musi ten mecz wygrać. |
czy mecz będzie dostępny na platofrmie N? na jakimś zagranicznym kanale? nie wie może ktoś?
|
Pisza w mediach, ze nie ma kraju gdzie by tego nie transmitowali wiec moje pytanie ktos wie moze czy na jakims kanale cyfrowego polsatu mozna znalezc mecz?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl